بازدید 4414

کاهش ۱۰ درصدی رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تهران

استاندار تهران با اشاره کاهش ۱۰ درصدی رعایت فاصله گذاری در تهران و افزایش بستری‌ها بر استمرار و افزایش اثربخشی طرح شهید سلیمانی تأکید کرد.
کد خبر: ۱۰۳۷۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴ 01 March 2021
به گزارش تابناک به نقل از فارس از تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه ستاد استانی کرونا اظهار کرد: روند شیب بیماری در کشور صعودی است و در برخی استان‌ها مثل خوزستان وارد پیک سوم شده‌اند و این هشدار برای استان تهران است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان شهریار در هفته گذشته هم افزایش بستری و افزایش فوتی‌ها را شاهد هستیم، افزود: در حال حاضر استان تهران به لحاظ شیوع بیماری کرونا هفتمین و در فوتی‌ها هفدهمین استان کشور است.

استاندار تهران عنوان کرد: در هفته جاری ۱۰ درصد فاصله‌گذاری‌ها در تهران کاهش پیدا کرده و به تبع آن افزایش بستری‌ها را شاهد هستیم و باید طرح شهید سلیمانی را اثر بخش‌تر اجرا کنیم.

محسنی بندپی سپس گفت: با توجه به ایام پایانی سال قطعاً تجمع افراد را در بانک‌ها شاهد خواهیم بود و ارتقاء خدمات الکترونیک بانک‌ها همچنین افزایش مبلغ تراکنش‌ها ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: اگر زمان آزمون‌های استخدامی دانشگاهی به تعویق بیفتد هیچ اشکالی نداشته و معنایی ندارد که ۴ ساعت افراد در محلی تجمع کنند و آزمون بدهند؛ چراکه امروز با چرخش ویروس انگلیسی در کشور و استان تهران هیچ گروه سنی مصونیت ندارد به طوری که شاهد افزایش بستری‌ها در سنین ۱۰ و زیر ۱۰سال هستیم.

استاندار تهران ادامه داد: برای ایام نوروز باید تدبیر شود تا شرایطی را در تهران فراهم کنیم که تاب آوری اجتماعی و تجدید روحیه شهروندان ارتقاء یابد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
آخرین اخبار
وب گردی