بازدید 4838

چرا سهراب مرادی در لیگ وزنه ای نزد؟

سهراب بعد از اردو هم در محل تمرین تیم ما حاضر شد و حتی نفر اصلی تیم حفاری در دسته ۱۰۲ کیلوگرم بود، ولی وقتی شرایط او را دیدیم، حقوقی جایگزین او شد و مرادی نتوانست تیم حفاری را در فینال همراهی کند.
کد خبر: ۱۰۳۵۴۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳ 19 February 2021

سهراب مرادی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم وزنه برداری ملی حفاری در فینال لیگ برتر کشور نشد.

به گزارش تابناک ورزشی، فراز رامهرمزی سرمربی تیم وزنه‌برداری ملی‌حفاری در خصوص غیبت سهراب مرادی در ترکیب این تیم در فینال لیگ برتر کشور در اهواز، اظهارکرد: مرادی در جریان اردوی اهواز دچار کمردرد شدید شد که همان درد قدیمی بود و فدراسیون از او خواست برای درمان به تهران برود. البته او بعد از اردو هم در محل تمرین تیم ما حاضر شد و حتی نفر اصلی تیم حفاری در دسته ۱۰۲ کیلوگرم بود، ولی وقتی شرایط او را دیدیم، حقوقی جایگزین او شد و مرادی نتوانست تیم حفاری را در فینال همراهی کند.

وی در ادامه نیز درباره عملکرد ملی حفاری در سه روز سپری شده از رقابت‌های فینال، گفت: تا این جای رقابت عملکرد تیم حفاری خوب بوده است و واقعا رقابت خوبی را بین سه تیم حفاری، فولاد و گهر سیرجان شاهد هستیم.

سرمربی تیم وزنه برداری ملی حفاری بیان کرد: خدا را شکر تمام وزنه برداران ملی حفاری با تمام توان حضور پیدا کرده اند و کم نگذاشته اند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی