بازدید 2687
اکثرمان دلمان میخواست حال و هوای خوابگاه رفتن و هم خوابگاهی داشتن را تجربه کنیم و حالا خوابگاه هایی در تهران تشکیل شده اند که به راحتی با اسکان در آنها میتوانیم حس خوب داشتن دوست جدید و هم خوابگاهی را تجربه کنیم.
کد خبر: ۱۰۲۵۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴ 05 January 2021

خوابگاه دخترانه محلی برای تشکیل دوستی های تازه

وقتی صحبت از خوابگاه به میان می آید تصور اتاق های سرد با هم اتاقی های بد قلق، جدال بر سر شستشوی روزانه ظرف ها و گاهی دعوا بر سر جای خوابِ راحت تر اولین چیزهایی است که در ذهنمان روشن می شود . این در حالیست که تجربه ی دخترانی که در خوابگاه دخترانه اسکان داشته اند نشان داده است که جرقه بسیاری از دوستی های محکم از خوابگاه خورده است . شاید مجبور باشید کل سال های تحصیلی تان را در یک خوابگاه به سر ببرید . روز و شب کنار کسی بودن شما را به مرور شبیه او میکند و دوستی ها شکل میگیرد درست مثل انیمیشن زمان کودکی مان((جودی ابوت)) که اکثرمان با دیدن آن دلمان میخواست حال و هوای خوابگاه رفتن و هم خوابگاهی داشتن را تجربه کنیم و حالا خوابگاه هایی در تهران تشکیل شده اند که به راحتی با اسکان در آنها میتوانیم حس خوب داشتن دوست جدید و هم خوابگاهی را تجربه کنیم.

گسترده شدن دایره ارتباطی شما در خوابگاه دخترانه به شما کمک میکند تا با افرادی آشنا شوید که اگر زمانی دچار بحران یا مشکلی شدید بتوانند کمکتان کنند و کنارتان باشند.

لذت آشنایی با فرهنگ های مختلف در خوابگاه...

خوابگاه دخترانه تهران این امکان را به شما میدهد تا با هم اتاق شدن با افرادی که از دیگر شهر های ایران برای تحصیل، کار یا غیره؛ اسکان در خوابگاه را انتخاب کرده اند با فرهنگ آنها آشنا شوید.

بطور مثال فرض کنید شما از شمال ایران خوابگاه دخترانه تهران را برای اسکان انتخاب میکنید و هم اتاقی شما فردی از جنوب ایران باشد؛ به راحتی میتوانید اطلاعات خودتان در مورد فرهنگ، آداب و رسوم، اعتقادات و تغذیه شهرتان را با هم خوابگاهی جنوبی تان به اشتراک بگذارید تا اوهم متقابلا شما را با احوال و فرهنگ شهر خودش آشنا کند.

یادگیری زبان ها و لهجه های جدید در خوابگاه

بر اساس تجربه ای که از خوابگاه های دخترانه تهران بدست آمده هم اتاقی هایی از شهر های مختلف علاوه بر به اشتراک گذاشتن اطلاعات شهرشان زبان خود را نیز به دوست هم خوابگاهی شان یاد میدهند حال این اتفاق میتواند امری ناخودآگاه و صرفا بدلیل ارتباط زیاد هم اتاقی ها در خوابگاه های تهران باشد و یا میتواند علاقه به یادگیری بیشتر دختران در فراگرفتن زبان جدید باشد.

قوانین خوابگاه دخترانه تهران

شاید در نظرتان خوابگاه دخترانه محدودیت زیادی برای اسکان یافتگان درنظر میگیرد اما خب همانطور که میدانید تمام محل های اقامت اعم از هتل ها بومگردی ها و سوییت ها یک سری قوانین برای آرامش خود شما و دیگران وضع میکنند خوابگاه دخترانه هم از این قضیه مستثنی نیست و با وضع قوانین در جهت رفاه حال شما میکوشد.

خوابگاه دخترانه محلی برای تشکیل دوستی های تازه

اما با تمام این احوال اکثر دانشجویان و کارمندانی که از شهرهای دیگر به تهران میروند یا بالعکس خوابگاه را انتخاب میکنند.

قیمت مناسب خوابگاه دخترانه نسبت به اجاره خانه، امنیت محیط، تنوع روابط دوستانه، تجربه استقلال و دیگر موارد دختران را برای رفتن به خوابگاه دخترانه تشویق میکنند.

داشتن امینت در محل و شهر تحصیل یا کار برای همه ما امری اجتناب ناپذیر است.

شما برای اسکان در یک شهر جهت تحصیل راه های گوناگونی پیش رو دارید مثل اجاره یا رهن خانه، انتخاب شغل در محلی که جای خواب هم داشته باشد هتل،و…

اما بصرفه ترین و امن ترین راه اقامت در خوابگاه میباشد که با داشتن مسئولین دلسوز، حراست و پشتیبانی 24ساعته و سلامت محیط دختران را به انتخاب خوابگاه دخترانه تشویق میکنند.

بدست آوردن استقلال مالی در خوابگاه دخترانه

دختران بیشترین قشری از جامعه هستند که با زندگی در خوابگاه و مواجه شدن با چالش های زندگی دانشجویی خود به خود به استقلال مالی میرسند و راه و رسم های پس انداز کردن پول را به خوبی یاد میگیرند. به جرات میتوان گفت خوابگاه دخترانه قدمی بزرگ در مستقل شدن میباشد.

خوابگاه دخترانه محلی برای تشکیل دوستی های تازه

لذت کار کردن و درس خواندن در خوابگاه دخترانه تهران

وقتی شما وارد محیطی می شوید که همگی بشدت مشغول درس خواندن و کار  کردن هستند ناخود آگاه به سمت درس خواندن کشیده میشوید. چه بسا اکثر دوستان هم خوابگاهی شما در خوابگاه دخترانه رتبه های برتری باشند که به واسطه قبولی در دانشگاه های معتبر و رده بالا به تهران آمده اند و اقامت در خوابگاه دخترانه در تهران را برگزیده و برای ادامه مسیرشان هم سخت کوشی را انتخاب کرده اند.

بنابر این شما در کنار افرادی که به سختی مشغول درس خواندن هستند خودتان هم حس بهتری برای مطالعه دریافت میکنید و از درس خواندن لذت بیشتری میبرید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نمازهای ماه رجب fatf شهاب الدین عزیزی خادم سینوفارم علی اکرمی
آخرین اخبار