بازدید 5847
به گزارش الف به نقل از خبرگزاري فرانسه، "آويتال ليبوويتس" سخنگوي ارتش اسرائيل امروز پس از تصرف كشتي راشل كوري توسط كماندوهاي رژيم صهيونيستي، اين اقدام را كاملاً صلح‌جويانه خواند.
کد خبر: ۱۰۲۵۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۳ 05 June 2010
رژيم صهيونيستي ضمن تغيير نام عمدي كاروان‌هاي آزادي به كاروان‌هاي "صلح"، سعي دارد اقدامات خصمانه خود در قبال كاروان‌هاي آزادي را قانوني جلوه دهد.

به گزارش الف به نقل از خبرگزاري فرانسه، "آويتال ليبوويتس" سخنگوي ارتش اسرائيل امروز پس از تصرف كشتي راشل كوري توسط كماندوهاي رژيم صهيونيستي، اين اقدام را كاملاً صلح‌جويانه خواند.

ليبوويتس همچنين مدعي شد نيروهاي رژيم صهيونيستي بدون هيچگونه مقاومتي و با موافقت خدمه و 15 مسافر كشتي راشل كوري وارد اين كشتي شده‌اند.

اين در حالي است كه خبرگزاري فرانسه به عنوان منبع اين خبر همچنين با استفاده از عباراتي مثل " اطلاعات خبرگزاري فرانسه حاكي است و ..." بر اين اقدام رژيم صهيونيستي صحه گذاشته و تصريح كرده است كه تصرف راشل كوري بدون هرگونه خشونتي انجام شده است.

سخنگوي ارتش رژيم اشغالگر قدس همچنين با تأييد اينكه كشتي راشل كوري با اسكورت كماندوهاي دريايي رژيم صهيونيستي مجبور به پهلوگرفتن در بندر اشدود شده است، مدعي شده است كه اسرائيل قصد همكاري با خدمه كشتي اشدود را دارد و پرسنل و مسافران اين كشتي در حال بررسي پيشنهادهاي اسرائيل هستند.

خبرگزاري فرانسه در خبر خود به نقل از منابع اسرائيلي همچنين مدعي شده است كه محموله كشتي راشل كوري قابليت انفجار نيز دارد.

اين صحبت‌ها در حاليست كه اسرائيل پيش از در حمله به كاروان آزادي تركيه‌اي كه عازم نوار غزه بود، بيش از 20 نفر را شهيد كرد.

سخنگوي ارتش اسرائيل همچنين در مورد اينكه چرا خدمه و سرنشينان كشتي راشل كوري توجهي به اخطارهاي نيروي دريايي اسرائيل نشان نداده و كماندوهاي اين رژيم مجبور به تصرف كشتي شده‌اند، ارائه نكرده است.

خبرگزاري فرانسه همچنين در اقدام ديگري براي كتمان مفتضحانه واقعيت تصويري را از پهلو گرفتن راشل كوري در بندر اشدود بر روي خروجي خود قرار داده است كه در ذيل آن اين عبارت به چشم مي‌خورد: "راشل كوري از درخواست اسرائيل براي تغيير مسير خودداري كرد"

خاطرنشان مي‌شود اقدام اسرائيل در تغيير نام كاروان‌هاي آزادي به نام كاروان‌هاي صلح يك اقدام شيطنت‌آميز است كه متأسفانه از جانب بنگاه‌هاي خبري حامي صهيونيزم نيز حمايت مي‌شود.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا