بازدید 8771

صدور سیگنال خروج در این نماد گروه املاک و مستغلات

نماد کرمان از گروه املاک و مستغلات امروز مورخه ۲۲ آذر ۹۹ معاملات را در بازه مثبت آغاز کرد، اما با افزایش فشار فروش رفته رفته به ناحیه قرمز رنگ قیمتی رفت و در نهایت با پایانی منفی ۱.۶ درصد بسته شد. روند قیمتی این سهم در روز‌های آینده چگونه است؟
کد خبر: ۱۰۲۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳ 12 December 2020

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، کرمان بازار امروز مورخه 22 آذر 99 را خوب شروع کرد اما اندکی بعد با فشار فروش مواجه شد تا ساعتی بعد از آغاز بازار که معاملات سهم در دامنه مثبت بود این بار وارد قیمت های منفی شود و تا پایان بازار همچنان فشار فروشندگان در سهم بر خریداران به قوت خود باقی بماند. در نهایت با معامله شدن کمی بیش از 15.5 میلیون برگه سهم و پایانی 1.6 درصد منفی، کرمان کار خود را در روز جاری به پایان رساند.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال کرمان در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران کرمان باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟

پیش بینی قیمت کرمان در روزهای آینده بورس

تحلیل کرمان
 
 

سهم در بلند مدت درون یک کانال صعودی قرار دارد که چندی پیش به کانال بالاتر خود انتقال پیدا کرد و الان بعد از اصلاح چند ماه اخیر به کف کانال رسیده و از همین محدوده با واکنش مثبت بازار مواجه شده است. اما در میان مدت درون یک کانال دیگر که با رنگ سبز نمایش داده شده است در نوسان است. همانظور که ملاحظه می شود با کمی اغماض می توان گفت که تلاقی کف دو کانال بر روی یکدیگر قرار گرفته است و از این رو سطح مورد نظر از قابلیت اتکای خوبی از این حیث که محدوده حمایتی مناسبی است، برخوردار است.

قیمت در گذشته توانسته است از سد خط روند نزولی عبور کند و حتی بالاتر از اوج قیمتی اخیر خود در دو هفته اخیر قرار گیرد با این اوصاف می توان منفی امروز را پول بک به سطح مورد نظر به حساب آورد و تا زمانی که آن را از دست نداده است می توان به ادامه روند صعودی سهم که در چند هفته اخیر شروع شده است امیدوار بود. با فرض درست بودن سناریوی توضیح داده شده و حفظ محدوده مورد نظر در 8500 تومان، قیمت مستعد رشد تا فیبوی 0.61 اصلاح اخیر در 11500 تومان می باشد. برای حصول اطمینان از ادامه روند صعودی باید دید که آیا خط روند صعودی در نمودار اندیکاتور RSI که با خط سبز رنگ مشخص شده است همچنان محفووظ می ماند یا خیر؟

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم