تکنیکال «جم» چه می گوید؟

پتروشیمی جم امروز با معامله 2.75 میلیون سهم در دامنه مثبت، روز خوبی را پشت سر گذاشت و در پایان با 3.2 درصد مثبت بسته شد. به لحاظ تکنیکال وضعیت جم چگونه است؟
کد خبر: ۱۰۱۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶ 30 November 2020

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، پتروشیمی جم امروز با معامله 2.75 میلیون سهم در دامنه مثبت، روز خوبی را پشت سر گذاشت و در پایان با 3.2 درصد مثبت بسته شد که البته قیمت آخرین معامله سهم از قیمت پایانی آن بالاتر بود تا بدین ترتیب به پیشواز مثبت فردا برود.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال جم در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران جم باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟

تحلیل تکنیکال «جم» چه می گوید؟

تکنیکال «جم» چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟
 
 

همان گونه که از تصویر بالا ملاحظه می شود قیمت در درون کانال صعودی از مرتبه بالاتر قرار دارد و همچنان آن را حفظ کرده است. باید توجه داشت که قیمت درون یک مثلث از تابستان 99 در حال اصلاح بوده است و بار دیگر در حال حمله به اوج قبلی خود می باشد. نکته مثبت این است که خط روند نزولی در نمودار اندیکاتور RSI شکسته شده است و این اتفاق احتمالا به زودی در نمودار قیمت نیز رخ خواهد داد که اگر این مهم در قیمت  5000 تا5100 تومان محقق شود هدف قیمتی 6600 در گام نخست برای سهم در فیبوی 100 درصد موج صعودی قبلی فعال خواهد شد اما اگر سهم موفق به صعود از مقاومت مورد نظر در 5100 تومان نشود محدوده حمایتی سهم بر روی 4300 تومان در کف کانال صعودی قرار خواهد داشت.

 

منبع: نبض بورس (https://nabzebourse.com/)

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری