بازدید 6720

ستاره ایرانی در آستانه تصاحب جایزه ۳میلیارد تومانی

کد خبر: ۱۰۰۹۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲ 16 October 2020

حسین وفایی با درخشش در مسابقات اسنوکر "اوپن" انگلیس، توانست درآمد هنگفتی کسب کند و اگر چهار مسابقه دیگر هم پیش برود می تواند جایزه نجومی حدود سه میلیاردی را نیز تصاحب کند که کار دشواری است.

به گزارش تابناک ورزشی، حسین وفایی نماینده ایران که در مسابقات اسنوکر "اوپن" انگلیس موفق شد به جمع ۱۶ نفر برتر این رقابت‌ها راه پیدا کند، توانست ۱۴ هزار و ۵۰۰ پوند به عنوان جایزه دریافت کند.

اگر ارزش هر پوند را ۴۱ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر بگیریم این مبلغ تقریبا معادل ۶۰۰ میلیون تومان می‌شود.

به طور کلی در ورزش اسنوکر حرفه‌ای جوایز هنگفتی پرداخت می‌شود و افرادی که بتوانند به مسابقات حرفه‌ای راه پیدا کنند، درآمد قابل توجهی کسب می کنند.

البته درآمد ۶۰۰ میلیونی وفایی که در ۴ روز به دست آمد حاصل تلاش و زحمات چندین ساله او است. اگر جوانان با استعداد وارد این رشته شوند می‌توانند در طول یک سال درآمدی بیشتر از فوتبالیست‌ها داشته باشند.

مسابقات اسنوکر "اوپن" انگلیس در سالن مارشال آرنا‌ی شهر میلتون کینز برگزار می‌شود و قهرمان این رقابت‌ها مبلغ ۷۰ هزار پوند پاداش دریافت می‌کند. البته در اسنوکر حرفه‌ای مسابقاتی که پاداش آن بیشتر از این دوره از رقابت‌ها باشد هم وجود دارد هر چند هزینه های هنگفتی نیز برای حضور در مسابقات و همچنین آماده سازی تا این مرحله لازم است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم