بازدید 89426

اتاق مشایی در اوین به نجفی رسید ؛ مشایی کجاست؟

احمدی‌نژاد معتقد بوده او، بقایی و مشایی یک روح در ۳ بدن هستند اما چرا مدت‌هاست احمدی‌نژاد نامی از مشایی نمی‌آورد یا تلاش برای آزادی او نمی‌کند؟
کد خبر: ۱۰۰۸۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵ 13 October 2020

به گزارش تابناک، روزنامه آرمان نوشت: بسیاری آگاه هستند که دیده شدن برای محمود احمدی‌نژاد خیلی مهم است مانند آن روز که دلتنگی‌اش پس از درگذشت هوگو چاوز را علنی کرد یا روزی که برای آنجلینا جولی در توئیتی تصریح کرد: «با صحبت صریح شما درباره وجود تبعیض بنیادین در جهان موافقم». احمدی‌نژاد برای داخلی‌ها هم نامه می‌نویسد به‌ویژه آنکه نگران دو یار وفادارش یعنی مشایی و بقایی است. اگر به بررسی نامه‌های احمدی‌نژاد در موضوعات داخلی پرداخته شود، مشاهده می‌کنید که سهم بالایی از آنها به ماجرای زندانی بودن بقایی و لزوم آزادی او اختصاص دارد.

نامه احمدی‌نژاد به وزیر اطلاعات
۱۹ مهر بود که نوشتند: «رئیس‌جمهور سابق درباره حمید بقایی به وزیر اطلاعات نامه نوشت. احمدی‌نژاد با ارسال نامه‌ای خطاب به سید محمود علوی وزیر اطلاعات، ضمن تشریح اقدامات مخرب و غیرانسانی برخی عوامل موثر در دستگاه اطلاعاتی کشور علیه آقای حمید بقایی و یاران نهضت به سوی بهار، خواستار برخورد جدی وی با این عناصر شد.»

یار من آزاد شود
نامه‌ها با محتوای تاکید بر لزوم آزادی بقایی زیاد است به عنوان نمونه محمود احمدی‌نژاد در سال۹۶ در نامه‌ای ضمن انتقاد به بازداشت بقایی، خواستار آزادی فوری وی شده است. او در این نامه آورده بود: «مجددا شهادت می‌دهم که برادر عزیزم آقای حمید بقایی فردی مومن، انقلابی و فداکار و پاک‌دست و خدوم و باورمند به ارزش‌های الهی و انسانی و مردی کاردان و مردمی است. اتهام آقای بقایی اجرای مصوبه دولت در تخصیص مجموعا سیصد میلیون تومان پاداش پایان دوره و پس از ۸ سال تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی به هجده نفر از اعضای دولت بوده است که تمام نهادهای قانونی نظارتی عدم مغایرت آن با قانون را رسما اعلام کرده‌اند.»

در سال‌۹۷ هم جهان‌نیوز نوشت: «محمود احمدی‌نژاد، طی نامه‌ای خطاب به فرمانده سپاه قدس، ضمن ادعای پادرمیانی سردار سلیمانی برای آزادی مهدی جهانگیری، از شهادت ندادن وی به بی‌گناهی بقایی اعتراض کرد! پیشتر هم احمدی‌نژاد پیرامون پرونده قضائی بقایی، خطاب به فرمانده سپاه قدس دست به قلم شده بود.» ۲۰ شهریور ۹۷ هم ایلنا نوشت: «محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به مقام معظم رهبری با اشاره به شرایط جسمی حمید بقایی در زندان، درخواست کرد مقامات قضائی ضمن پذیرش اعاده دادرسی، نسبت به برقراری امکان تماس تلفنی بقایی با خانواده و مرخصی وی اقدام نمایند.»

مشایی کجاست؟
آن‌طور که برخی اصولگرایان می‌گویند احمدی‌نژاد معتقد بوده او، بقایی و مشایی یک روح در ۳ بدن هستند اما چرا مدت‌هاست احمدی‌نژاد نامی از مشایی نمی‌آورد یا تلاش برای آزادی او نمی‌کند؟ آیا مشایی در مرخصی است یا روابطش با محمود تیره و تار شده که نامه‌ای با محوریت آزادی او منتشر نمی‌شود؟

اصولگرایان هم ترجیح می‌دهند اشاره‌ای به مشایی نداشته باشند، تنها جهان نیوز چند روز پیش نوشت: «شنیده شده که اتاق محل اقامت آقای اسفندیار رحیم‌مشایی معاون و مشاور رئیس‌جمهور سابق در زندان اوین را به آقای‌محمدعلی‌نجفی داده‌اند. کانال تلگرامی دولت بهار؛ منتسب به هواداران احمدی‌نژاد در خبری مدعی انتقال محمدعلی نجفی (شهردار سابق تهران) به اتاق مشایی (رئیس دفتر رئیس‌جمهور سابق) در بند چهار زندان اوین شد. این کانال تلگرامی در ادامه نوشت: اتاق محل اقامت آقای اسفندیار رحیم‌مشایی معاون و مشاور رئیس‌جمهور سابق در زندان اوین را به آقای محمدعلی نجفی داده‌اند و ایشان را به اتاق دیگری منتقل کرده‌اند که امکانات چندان مناسبی ندارد!»

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۵۰
انتشار یافته: ۱۲
زندان لاکچری هم برای خواص داریم!
پس تا حالا امکانات مناسبی داشتند ! هتل بوده !
روراست بگید تو هتل هستند اگر ارست میگید یک عکس ناقابل ازمحیط اتاق ایشان نشان دهید
درود بر احمدی نژاد بهترین سیاستمدار که یاور محرمین هست
احمدی نژاد محبوب دلها و قبلها است
جالبه که حتی زندان رفتن آقایان محل اقامت مخصوص خودشون دارن که قطعا امکانات بهترین هتل های ایران هم به گرد پاشون نمیرسه ، این است عدالت ادعایی ما
زنده باد احمدی نژاد
جوسازی سریالی بر علیه احمدی نژاد خخخخخ

چرا بر علیه ایشون که حرف حق میزنه جو سازی میکنید ایشون ثابت کردن که پشایبان طبقه ضعیف جامعه است
حالا چرا شما از ایشون میترسید و جو سازی نیکتید
رها کنید آقا جانعه شما و سردمداران شما را شناخته و گفتار شما هیچ ارزش و تاثیری نداره خخخخخخخخ
ما نفهمیدیم جرم مشایی چی بود اگر شما فهمیدین به ما هم بگین
کاراش منو یاد نمکی میندازه
مش حسین آقاش رفته حبس بد جوری دل تنگشه
اقا من ازاین انشا واملا شما چیزی نفهمیدم!!!
زنده باد دکتر
دکتر واقعی
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # اردوغان # اسدالله اسدی # حقآبه هیرمند # حج 1402 # انتخابات ترکیه 2023
وب گردی