بازدید 8481
سردار رضایی در بازدید از پلیس فتا عنوان کرد:

افزایش جرایم نوظهور در فضای مجازی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از پلیس فتای ناجا گفت: امروزه نقش پلیس فتا در تولید امنیت در فضای مجازی برای کاربران و آحاد جامعه نقش بسیار حیاتی، پررنگ و تاثیرگذار است.
کد خبر: ۹۹۲۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰ 25 July 2020
به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، سردار قاسم رضایی در حاشیه حضور و بازدید از پلیس فتا ناجا، اظهارکرد: جرایم نوظهور در فضای مجازی روز به روز در حال افزایش است و تامین امنیت در فضای مجازی، افزایش آگاهی و دانش سایبری کاربران از مخاطرات، آسیب‌های این فضا و مقابله با مجرمان حوزه سایبری از اولویت‌های پلیس فتا و نیروی انتظامی می‌باشد.

وی افزود: امروزه نقش پلیس فتا در تولید امنیت در فضای مجازی برای کاربران و آحاد جامعه نقش بسیار حیاتی، پررنگ و تأثیرگذار است و بحمدالله با تلاش همکاران خدوم و پرتلاش در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، گام‌های بسیار مهم و تاثیرگذاری در این حوزه برداشته شده است و باید با تلاش‌های مجدانه و رصد‌های شبانه روزی ضمن پایش و تولید امنیت فضای سایبری، احساس ناامنی و ترس در وجود مجرمان ایجاد شود.

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: پلیس فتا می‌بایست از تمام ظرفیت‌های خود در این مسیر دشوار استفاده کند و اطمینان دارم این توانایی در این پلیس وجود دارد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان با تاکید مجدد بر انجام آگاه رسانی، اطلاع رسانی و اقدامات پیشگیرانه اجتماعی، سهم این دو حوزه را در کاهش جرایم سایبری، مهم عنوان کرد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی