بازدید 11564
پیروز قربانی:

فضای مجازی، پدر فوتبال ایران را در آورده است

کسانی که انتقاد می‌کنند، باید بدانند مربیان جوان دوست دارند فرصت به آن‌ها داده شود. وقتی فرصت داده می‌شود، زمان هم باید داده شود. اگر قرار است خیلی زود تصمیمات عوض شود، تمام اتفاقات در استقلال تکرار می‌شود.
کد خبر: ۹۸۸۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵ 05 July 2020

پیشکسوت تیم استقلال گفت: متأسفانه اتفاقاتی برای استقلال در صفحات مجازی رقم می‌خورد که درست نیست.

به گزارش تابناک ورزشی، پیروز قربانی درباره شرایط کنونی تیم استقلال اظهار داشت: اگر چه استقلال نتوانست نتیجه لازم را در بازی با فولاد خوزستان و سایپا کسب کند، اما بدشانس هم بود. در دیدار با سایپا، یک توپ به محوطه جریمه ارسال شد و بازیکنان، چون تمرکزشان برای حمله بود، غافلگیر شدند و گل به خودی رقم خورد.

وی با اشاره به بحث‌هایی که در خصوص سرمربیگری فرهاد مجیدی می‌شود، به میزان گفت: کسانی که انتقاد می‌کنند، باید بدانند مربیان جوان دوست دارند فرصت به آن‌ها داده شود. وقتی فرصت داده می‌شود، زمان هم باید داده شود. اگر قرار است خیلی زود تصمیمات عوض شود، تمام اتفاقات در استقلال تکرار می‌شود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: تمام بحث‌هایی که مطرح می‌شود، در صفحات مجازی رقم می‌خورد. متأسفانه فضای مجازی پدر فوتبال ایران را درآورده است. مدیریت باشگاه استقلال باید از مجیدی حمایت کند، اگر این اتفاق نیفتد، دیگر کسی به مربیانم جوان اعتماد نمی‌کند. اتفاقات برای استقلال در فضای مجازی رقم می‌خورد که اصلا درست نیست.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی