بازدید 163654
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا در گفت‌وگو با تابناک اقتصادی
حسین میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تابناک اقتصادی اظهار داشت: حدود ۴ میلیون خانوار هستند که مشمول یک میلیون تومان تسهیلات بیشتر می‌شوند. بخشی از اطلاعات در این زمینه، خانوار‌هایی است که وزارت کشور برای ما ارسال کرده است.
کد خبر: ۹۸۷۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴ 28 June 2020

ماجرای پرداخت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی چیست؟

تابناک اقتصادیبعد از شیوع ویروس کرونا در ایران و کاهش رفت و آمدهای مردم، کسب و کارها با مشکلات جدی مواجه شدند و بیکاری در دوران شیوع ویروس کرونا در مقایسه با گذشته افزایش یافت و همین باعث شد تا قدرت خرید خانوارها به شدت کاهش یابد.

به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ دولت برای خروج از دوران رکودی که کرونا بر اقتصاد ایران تحمیل کرده بود، راهکارهایی را در نظر گرفت که یکی از اینها پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به خانوارها برای تحریک سمت تقاضا و به چرخش درآوردن چرخ کسب و کارها بود.

در ۱۸ فروردین ماه سال جاری بود که رئیس جمهور روحانی گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی با نرخ سود ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است که مدت زمان بازپرداخت آن ۲۴ ماهه (دو ساله) خواهد بود و چند ماه هم تنفس داده می‌شود و بازپرداخت از مهر ماه سال ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد.

اما در ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ که جلسه ستاد اقتصادی دولت برگزار شد، جزئیات پرداخت و نحوه بازپرداخت وام یک میلیون تومانی تغییر کرد و وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای شرایط و ضوابط بهره مندی از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده بود: به منظور حمایت از خانوارهای ایرانی که تحت تاثیر تبعات اقتصادی شیوع بیماری کرونا قرار گرفته اند، تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت می کنند و علاقه مند هستند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند، می توانند با در نظر گرفتن شرایط مندرج در این اطلاعیه، ضمن پذیرش محتویات آن، کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه 31 /1/ 99 از طریق تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است  به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.

خانوارهای یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک هایی که  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند ثبت کنند.

تاکید می شود برای اعلام تقاضا، هیچ گونه مراجعه به بانک‌ها و سازمان‌های دولتی نیاز نیست.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساعت ۲۲ روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری به همه سرپرستان خانوارهای دریافت کننده یارانه، پیامک ارسال خواهد کرد.

ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار، به منزله قبول و تعهد اجرای ۴ بند این اطلاعیه از سوی متقاضی است.

شرایط تسهیلات به شرح زیر است؛

  • مبلغ تسهیلات برای هر خانوار یک میلیون تومان به صورت قرض‌الحسنه و تعداد اقساط ۳۰ ماه متوالی خواهد بود.
  • اقساط ماهانه برای هر خانوار مبلغ  ۳۵ هزار تومان است که از یارانه تیرماه سال جاری به بعد کسر خواهد شد.
  • گیرندگان تسهیلات، نباید حساب بانکی یارانه خود را تا انتهای بازپرداخت اقساط، تغییر دهند.
  • درخواست کننده تسهیلات با ارسال پیامک به سازمان هدفمند سازی یارانه ها، وکالت بلاعزل می دهد که بازپرداخت تسهیلات  فوق را  ماهانه از محل یارانه نقدی خود به نظام بانکی پرداخت نماید. این وکالت در حکم سند رسمی است و قابل اعتراض و ابطال در محاکم قضایی نیست.

در 23 خرداد ماه سال جاری بود که حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی با اعلام پایان واریز وام یک میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار در تاریخ بیست و دوم خردادماه ۹۹ افزود: در روز ۲۲ خرداد، ۸۶۷ هزار و ۲۵ خانوار، تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا را و در مجموع ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۹۳ سرپرست خانوار یارانه بگیر، معادل ۸۷ درصد از خانوار‌های یارانه بگیر، تسهیلات مذکور را دریافت کردند. پرونده این تسهیلات به صورت رسمی بسته شد.

 

اما ماجرای پیامک اخیر پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا

با پایان دور اول پرداخت تسهیلات به خانوارها، از روز گذشته مورخه ۷ تیرماه ۱۳۹۹ پیامکی با سرشماره V.Refah برای پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا به برخی از سرپرستان خانوار‌های یارانه بگیر ارسال شد.

در متن پیامک ذکر شده بود؛

"سرپرست محترم خانوار

تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا قبلا به حساب یارانه شما واریز شده است اگر متقاضی تسهیلات تکمیلی به مبلغ یک میلیون تومان بر اساس شرایط اعلامی دولت هستید لطفاً از طریق همین خط تلفن همراه ،حداکثر تا 5 روز آینده عدد ۱ را به ۶۳۶۹ ارسال نمایید."

ماجرای پرداخت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا چیست؟

حسین میرزایی، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا روز جاری مورخه هشتم تیرماه سال جاری در حساب کاربری خود در توییتر در این باره نوشت: «۷ تیرماه، با سرشماره v.Refah برای ۹۱۰ هزار سرپرست خانواری که کد ملی خود را به اشتباه یا با شماره تلفن همراه دیگران ارسال کرده بودند، پیامک مجدد ارسال شد. این افراد حداکثر ۵ روز از زمان دریافت پیامک مهلت دارند کد ملی خود را با سیم کارتی که به نام سرپرست خانوار است، به ۶۳۶۹ پیامک کنند.

برای خانوار‌های ۵ نفر و بیشتر که پیش از این، تسهیلات یک میلیون تومانی را دریافت کرده بودند نیز پیامک ارسال کردیم تا به این خانوار‌ها یک میلیون مازاد بر تسهیلات قبلی پرداخت شود. در پاسخ پیامک باید کد ملی سرپرست را با سیم کارتی که بنام وی است به ۶۳۶۹ پیامک نمایند.

موضوع پرداخت مرحله دوم تسهیلات یک میلیون تومانی صحت ندارد. این پیامک‌ها صرفا به ۹۱۰ هزار خانواری که در ارسال پیامک اشتباه کرده بودند و خانوار‌هایی که مشمول وام یک میلیون مازاد می‌شوند، ارسال شده است.»

ماجرای پرداخت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا چیست؟

حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار تابناک اقتصادی اظهار داشت: حدود چهار میلیون خانوار هستند که مشمول یک میلیون تومان تسهیلات بیشتر می شوند. وی افزود: بخشی از اطلاعات در این زمینه، خانوارهایی است که وزارت کشور برای ما ارسال کرده است و برخی از خانوارها هم بالای 5 نفر و بیشتر هستند.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا در مورد محل تامین منابع این تسهیلات گفت: نظام بانکی اعتبار را در نظر گرفته است و کسانی که پیامک برای آن ها ارسال شده است پنج روز مهلت دارند. وی در مورد تاریخ واریز این تسهیلات نیز گفت: تاریخ واریز متعاقبا اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۴۳
انتشار یافته: ۱۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
با دلار 20 تومانی، پرداخت یک میلیون تومان یعنی 50 دلار !!!!! خدایا 50 دلار پول یک روز دستمزد یک کارگر رستوران مک دونالد میشه

آقای همتی، خواهشا فکری برای صادرات کنید، میدونم دست شما بسته است و قصد ارز پاشی ندارید، اما راه صادرات رو باز کنید، کافیه قوانین صادراتی رو تسهیل کنید، و حجم کاغذ بازی رو کم کنید. ملت خودشون دست به صادرات میزنند. و با ورد ارز ، بازارهای داخلی به تعادل میرسه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
دست شما درد نکند واقعا دست مرا گرفت یک میلیون تومان.هر چند می دانیم دولت بخاطر پول و منابع در مضیقه می باشد.باز هم سپاس . به دوستان در دولت پیشنهاد می کنم سامانه کد ملی افراد-سرپرست خانوار ها- ایجاد کنند و از این طریق بهتر و راحت می توان خدمات داد و دست دلالان و متلقبان را هم از پشت بست.
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
با سلام. ما هم جز اون چهارمیلیونی که گفتن هستیم یعنی جز گروه کارگرهای اصناف، ولی حالا چون چهار نفره هستیم دیگه به ما تعلق نمیگیره؟؟
چون گفتن پنج نفره به بالا...
تورو خدا پیگیری کنین و به مردم اطلاع رسانی کنین.
انقدر که دولت چند جوره و مختلف حرف زده که دیگه ما نمیدونیم چیکار کنیم و چی به چیه.
بعدشم تو پیامک گفته عدد یک رو ارسال کنن ولی سخنگو میگه کد ملی. بالاخره باید چیکار بشه
a.b.m
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
چی میشد به همه میدادین
چیزی ازتون کم میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
تورم بیشتر میشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
برای من خوب شد چون دارای فرزند دو قلو و ناز هستم و شش نفره هستیم. تشکر می کنم از دولت محترم و وزارت رفاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
خانواده های 3نفره که درآمدی ندارن
کرایه خونه . قسط و.....
وکار نیست
خويي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
يك ميليون وام دادند در عرض چند روز بيش از مبلغ داده شده را توسط قبضهاي اب برق گاز تلفن از جيب مردم كشيدند بيرون
نوروزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
سلام ،
تعداد زیادی از شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح وام یک میلیونی را نگرفتن و کسی هم جوابگو نبود ، انشاالله این سری فراموش نشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
من خواهان برگزاری یک همه پرسی و آمارگیری شفاف هستم تا مشخص شود واقعا چند درصد واجد شرایط اعلامی به وام خود در مرحله اول رسیده اند؟؟؟؟؟؟ چقدر ارقام و آمار های اعلامی صحت دارد؟؟؟ مرحله دوم پیشکش
مهبد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
با سلام وقت بخیر اون یه تومن وام یارانه به خدا قسم پول دو تا قسط دادم ای کاش دولت مثل کشورهای دیگه ماه به ماه واریز میکرد برای همه چون یک تومن پولی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
اینجانب سرپرست خانوار چهارنفری از وزارت رفاه شکایت دارم که چرا یارانه اعضای خانواده بنده را از مهر ماه 94 قطع نموده اند و پس از چند بار اعتراض بنده به صورت حضوری و غیر حضوری ، اعلام نموده اند که چون اینجانب در تهران دارای آپارتمان می باشم یارانه خانوار را قطع کرده اند . آیا اینجانب که معلم بازنشسته هستم و دارایی من همین یک آپارتمان می باشد پس از سی سال معلمی دارایی زیادی محسوب می شود و جزء ثروتمندان محسوب می شوم ؟ در ضمن قبل از انتخابات پیامکی از ستاد هدفمند کردن یارانه ها ارسال شد که یارانه شما به اشتباه قطع شده و وصل خواهد شد اما تاکنون هیچ خبری نشده است . آیا این انصاف است ؟ آیا این عدالت است ؟ خواهشمندم پیگیری و رسیدگی نمایید.
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
باسلام لطفابه دست اندرکاران یارانه بفرمایید چرا جهت جابجایی شماره حساب همکاری لازم را نمی کنن چون بعضی مواقع واقعا نیاز به جابجایی حساب به ناچارپیش میاد...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
من دو بار تا حالا ثبت نام کردم شماره حسابم همونه یارانه واریز می شه و شماره تلفن هم به اسم خودم هست ولی هنوز یک میلیون تومن واریز نشده ، خیلی ها مثل من هستند چرا مردم را سر کار می زارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
خیلی بیشتر وام نگرفته اند امار درست بدهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
چرا یارانه بازنشسته فرهنگی را از سال 94 تاکنون قطع کرده اید ؟ این بی عدالتی است که ثروتمندان یارانه بگیرند ولی بازنشسته فرهنگی با حقوق زیر سه میلیون را قطع کنید ... دولت ثروتمندان
علی اوسط آملی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
باسلام خدمت دست اندرکاران لطفا لطفا به خانواده های سه نفر به بالا هم وام یک ملیونی پرداخت کنید چرا که با توجه به تورم موجود وشدت لتمات بیکاری بابت کرونا اکثر مردم دستشان خالیست وبا این کار سهام عدالت هم کمتر به فروش گذاشته میشود ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
برخی افراد در آمد میلیونی دارند باید به کمک دولت محترم بیایند و دست هموطنان عزیز را بگیرند. انسانها را در سختی ها می توان شناخت. حتی قرض الحسنه محلی راه انداخت. من چون خانوار شش نفری هستیم همین مبلغ یک میلیون تومانی دستم را گرفت مثلا تونستم مقداری خوراکی مثل لوبیا و گوشت بخرم. بهر حال همه اینها واقعا کمک می باشد. دست برنامه ریزان و مسولان دولتی و سایر مقامات درد نکند. به هر طریقی به فکر اقشار ضعیف هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
کسانیکه پیرهستند ومریض ومرحله اول وام یک میلیونی را نگرفتهاند چکار کنند عدالت اسلامی کجاست
تیمور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
اگر دلار حذف بشه از مبادلات تجاری یقین دارم اقتصاد درست میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام‌‌بیکارم‌وبامادرم‌زندگی‌میکنم‌درپرداخت‌معیشتی‌خواهشاماروفراموش‌نکنید
زهرا منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
یعنی به ماهم میدن ۶نفریم خدا کنه بدن
حلیمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
من یه بچه کوچیک دارم با که باباش افغانی هست برگه تردد گرفتم ولی دیگه هنوز بهش کارت ندادن برای دخترم شناس نامه ندادن من باید چه کار کنم که هیچی ندارم
نیما
|
Germany
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
چرا ب نیروهای مسلح پرداخت نمیکنن یعنی همشون پولدارن
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
خواهشابه ماکه تحت پوشش بهزیستی هستیم وفقط منبع درامدمون ازاین راهه هم بدید.بخداکه احتیاج داریم
طالب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام چرا به خانواره سه نفره وام یک میلونی مرحله دوم تعلق نمیگره ولا بلا هیچی نداریم سه نفرم و خانمم بارداره نهارم نون چای خواهش از دولت میخوام به ما هم فکر کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
بعنوان پیشنهاد به وزارت رفاه مثل تلفن وزارت بهداشت برای کرونا که تا حالا چند بار به من زنگ زدند که تب داری و واقعا جای قدردانی دارد. سامانه کد ملی ایجاد شود برای افرادی که دارای مشکل و مضیقه هستند. وضعیت سرپرست خانوار را بپرسند. البته منظور نیاز های اولیه خوراک و غیره. البته غرض تن پروری نیست و کسی سوء استفاده کند از موضوع. درست است کمیته امداد و سایر هستند. اما برخی واقعا شرم و حیا می کنند. تکریم و حرمت فرد بسیار مهم است و احساس نزدیکی با دولت و حکومت می کند فرد.باید متحد و یکپارچه باشیم با هم برای عزت کشورمان و سایر مسلمانان
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام علیکم به مسعولین محترم تروخدا به چهار نفرهها هم وام مجدد یک ملیونی بدهید مردم زیر این گرانیها دارند له میشن نان شب نداریم باتشکر
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
یعنی ماه که سه نفر هستیم نباید شامل ماه هم بشه اگر پنج نفر کرونا خرجی زندگی آنها رو نمی گذاره در بیاد شکی درش نکن سه نفرها هم گرسنه هستن آقایی روحانی
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام .ما این یه تومن رو تو یه ساعت خرج میکنیم میشه بگید دوسال با ماهی 15تومن چطوری زندگی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
قراربوداین واموبکارگرای ساختمانی بدین بعدشم یک ماه پیش برامون این پیام اومده ماچهارنفریم عددیکم یک ماه پیش فرستادیم الان میگین نمیدین بما خانواده پنج نفره می‌دین این چه وضعیه
آیهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
من هم یارانه میگیرم هم معیشتی واسه وام یک میلیونی هم ۱۰بار بیشتر اس دادم ولی هیچ پیامی از ارگانها نیومده واسه چی الکی میگین به همه یارانه بگیران پیام فرستادیم من اون یه میلیون تون هم نخواستم
Fatemeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام لطفا برای افراد زیر 18 سال که سرپرست خانوار هم هستند یه فکری بکنید آخه کسی سیم کارت برای این افراد نمی‌فروشند افراد زیادی هستند که مشکل بنده رو دارند میگن رایتل میفروشه ولی من هرجا رفتم کسی بهم سیم کارت نداده چه خرید حضوری یا اینترنتی لطفا رسیدگی کنید
فرشته حسن زاده ارونقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
من سرپرست خانوارم سه نفر عائله ایم شما فکر نمیکنید ماهم بابد اجاره خونه بدیم ؟ گرونی اجناسم ک مستحضر هستید دریافتی حقوق مستمری بنده 1/800 واجاره منزلم 1/700 بعد شما بفرمایید با صدتومن چطور خرج زندگیمو بگذرونم قبلا تو مجالس لباس میفروختم ک کمک خرج باشه الانم ک ممنوع شده چ باید کرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
استادان دانشگاه اخیرا هم رفته آپارتمان خریده برای فرزندانش. ایشان بسیار بزرگوارند. اما نباید افراط کنند. حقوق استادان دانشگاه دولتی خیلی خوب است و باید هم باشد اما حقوق اضافه نباید برای ساخت و ساز ها استفاده شود می باید افزایش اطلاعات و دانش فرد اضافه شود. در این زمان کرونایی دست همدیگر را بگیریم و مواظب سلامتی هموطنان خود از نظر غذا و سایر جنبه ها باشیم. دادستان یکی از شهر ها کلی باغ دارد در روستای خودش و آب را هدر می دهد در باغ یعنی نمی تواند میوه اش را بچیند. کاشتن چند درخت و برای وی کافی است. باید آن زمین را در اختیار کسی دیگر قرار داد و شغلی برای افراد درست کرد. امید است در خرید ها محدودیت شود. ضمنا هوا را آلوده نمی کنیم و سایر مزایا و همه از چهار فصل بودن کشورمان لذت می بریم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
خدابه مارحم کنه مرحله اول یک میلیون تومان دادن همه چی سربه فلک کشید یک میلیون تومان روازحلقومون کشیدن بیرون این دفه چه برنامه ای دارن
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
۲۷اردیبهشت برام پیامک اومد عدد۱روفرستادم خانواده ۵نفره هستم پس یعنی دیگه لازم نیس برام پیامک بیادوچیزی بفرستم؟
nahid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
دستتون دردنکنه واقعا بهش نیازداریم شوهرم کارگرروزمزده وسه تا بچه قدونیم قد داریم ومستاجرهم هستیم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
بنده نیروهای مسلح هستم در این ایام کرونا و تورم افسارگسیخته ریس جمهور محترم فرمودند وام ۱ میلیون به همه سرپرستان یارانه بگیر تعلق میگیره که متاسفانه علیرغم اینکه چندین مرحله کد ملی خود را فرستادم ولی هنوز واریز نشده و مرحله دوم هم من جز خانوارهای ۵ نفره هستم و با این مشکلات شدید متاسفانه خبری نیست تو فکر نیروهای مسلح باشید تشکر
رحمت ‌الله عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
باعرض سلام وخسته نباشید به دولت عزیز و کارکنان دولت من یک کار کرد ساده شرکت خصوصی هستم با ماهیانه ۲۴۰۰۰۰۰ تومان حقوق میگیرم ۳ فرزند کوچک دارم که یکی مدرسه اول ابتدای ودوقولو شیر خوار ومستجر هستم اگر بتوان دولت به من از نظر وام به من کمک کند خیلی سپاس گزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
لطف کنید ب همه بدید همه نیاز دارن بخدا بی انصافی ک فقط پنج نفر ب بالا یعنی ما آدم نیستیم آقای میرزایی لطفا رسیدگی کنید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
سلام اقا ما شماره ملی خودمونو هر چقدر میزنیم میگه ارسال ناموفق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
انشالله به همه بدن
ع س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام،۵ نفره این وام شاملش میشه وکسانیکه دو یاسه نفره بقول خودتان اسن وام تعلق نمیگیرد
چه فرقی دارد ۵ نفره یاکمتر دو نفره هم خرج دارند یه گاری کنید مثل اول به همه وام بدید
۵نفزه یا۲نفره همه اینها مسلمانان خرج هم رارند
من الله اتوفیق
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
باسلام من مادر۳ دختر ویک پسر ۲ ساله که تازه چشم راستش را از دست داد ونمی تواند دیر ببیند وخرج هر دو ماه تزریق بیهوشی داره با این وضع کرونا که پدرش بیکاره وآجاره هم هستیم از شما دست اندرکاران تغاضای کمک می کنم به خاطر بچه هام به جان بچه هاتون قسمتون میدم کمک کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
به جای وعده ها اعلام کنید وام نیروهای مسلح را پرداخت کنید
رستم ریگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام من یک کارگر روز مزد هستم خانواده 5نفره هستم با این وضیعت کرونا هیچ کاری برای ما نیست از مسولین تقاضا داریم به مشکلات ما رسیدگی کنند پگیر باشد قشر ضعیف این کشور کارگر روز مزد هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام من تقریبا چهل روز پیش پیامک برام ارسال شده ولی خبری از واریز نیست به خدا از کارگر ساختمانی بد بخت تر تو این مملکت نیست لطف کنید یه فکری به حال کارگران بکنید ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام چرابه یک نفره هانمیدیدوالااین مستمری صدخزاربهزیستی درطول ماه چیزی نمیشه برای ماخواهشابه ماهم همین یک ملیون روبدیدتواین اوضاع برای مایه گنج تامدتی باهاش سرمیکنیم
فواا۶
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
من بیکارم و۴نفر هستیم چرا نباید ب من تعلق بگیره
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
پس ما که سه نفر هستیم وهیچگونه حقوق وبیمه و درامدی نداریم باید بریم بمیریم...تا الان هم نه سبدکالا گرفتیم ونه کمک معیشتی ونه سهام عدالت ونه هیچ کمک دیگه ایی...انگار اماره ما توو لیست نیست..خداوکیلی هیچ چیزی هم نداریم نه حساب بانکی ونه خوونه ایی ونه ماشینی...یه موتور قراضه داریم باهاش اینور اونور میریم...خاهشا خبرنگارهای عزیز پیگیر باشن واز مسولین بی درد بپرسن چرا به خانوارهای دیگه این یک تمن رو نمیدن...بخدا بقیه کشورای دنیایه عالمه کمک نقدی وغیر نقدی به مردم کشورشون کردن..مملکت ما با این همه ثروت وسرمایه امثال من که زباد هم هستیم به سختی داریم زندگی میکنیم وهیچکسی هم صدای مارو نمیشنوه متاسفانهِ..خداشاهده فقط بایارانه وون یکی یارانه بنزین داریم زندگی میکنیم با بدبختی فقط خودمونو زنده نگه داشتیم..یک میلیون اینروزا هیچی نمیشه باهاش خرید..مرغ هم که شده 20تمن..با دلار برابر شده..یک کیلو مرغ یک دلار..عجب روزگاری شده واله..کی فکرشو میکرد اینجوری بشه..راه فراری هم نزاشتن حداقل بتونیم دست زنو بچه رو بگیریم فرار کنیم..ای خدا کجایی پس..چرا نمیرسی به داده ما..یه نشونه ایی یه معجزه ایی...یه چیزی...خدا وکیلی یه هزار تمنی نداریم توو جیبمون.ببخشید یکم طولانی شد درده دلی بود چند خطی..یه مرگ اروم و بی درد خیلی بهتر ازین زندگی هست..خدایا خودت یه رحمی بکن ..
کلید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
همش تقصیر دولت قبله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
لطفا این وام رو به بازنشستگان تامین اجتماعی هم بدید, فرق, نذارید الان وضعییت برای همه سخت شده معیشتی هم که تا حالا بما ندادید این مبلغ چیزی نیست که از ما دریغ میکنید و به بعضییا که خودتون میشناسید میدین این بدور از انصافه.
پژمان شجاعی
|
United States
|
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
من بی کارم هیچ چیزی هم ندارم حتی یک دوچرخه چرا به کسانی مثل من کمکی نکردن چرا اینقدر فرق می گذارن واقعا" با انسافن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
چرا به مددجویان بهزیستی چیزی تعلق نمیگیره اونا آدم نیستن بچه وزندگی ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
خدا را شاکریم که توی این اوضاع به فکر ما عیالوارها هستند باتشکر فروان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
چرا بع همه وام یک میلیونی نمیدن مردم همه گرفتارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
به ما هم بدین نداریم گرفتاریم
علی حسن علافی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام خدمت شما بزرگوارن دولت جمهوری اسلامی ایران ممنون از شما که به فکر ما هستید من خودم الان چهار ماه بیشتره بیکارم دارای سه دختر و خانم و خودم که خدا می‌دونه با چه بدبختی زندگی میکنم بازم دستتون درد نکنه بابت وام مرحله دوم
رساله براجعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
ازمرحله اول وام کرونا جاماندم چکارکنم
محمدرضاصالحی ازسوسنگرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
باسلام من ۵ نفر خانواردارم مرحله دوم تسهیلات پیامک دریافت نکردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
دوستان ماهم خانواده ۵نفره هستیم پیامک اومد برام عدد ۱ ب ۶۳۶۹بفرستادم دیگ هیچ پیامی دریافت نکردم اگ باید شماره ملی بفرستم لطفا راهنمایی کنی
توران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام من دوفرزند دارم وشوهرمم اعتیاد دارد چرا این سری برای من پیامک وام یک میلیونی نیامده یعنی نمیدن بهم
مستضعف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
فرزند کوچک من در فروردین 99 متولد شده است ولی هنوز رایانه ندارد.حالاما خانواده 5 نفری هستیم آیا این وام شامل حال ما می شود؟ پیامک هم نفرستاده اند.!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
وقتی پیامک نیامده تعلق نمیگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
چرابه شاغلین نیروهامسلح وام یک میلیونی ندادند دیوار کوتاه تر از ما پیدا نشده هنوز وام قبلی به ما ندادند
رضا جوادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
عزیزم خدایش این انصاف بود کسی که یه نفرهست یادونفر باکسی مثل ما که ۵نفریم یک میلیون وام بدهند باید یه تفاوتی باشه از اول هم قرار بود خانواده های ۵ نفره یابیشتر رادومیلیون بدن ولی ندادن بعدا فهمیدن که بی انصافی دوباره تصمیم گرفتن بدن. الان همسایه ما دونفر بودند یکمیلیون گرفتن ماهم که ۵نفربودیم یکمیلون حالا که ندادن وقتی واریز شد شماها که از ۵نفر کمترین اعتراض کنید میترسیم بااعتراض شما یهو تصمیمشون برگرده بزارین خدایش بدن بعد هی اعتراض کنید
میثم رحمتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام خانواده ما هفت نفریم ولی برای پدرم هیچ پیامکی در این مورد نیامده،لطفا پیگیری کنید ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
یه بنده خدایی اون بالا نوشته بود وام قبلی رو که دادند همه اجناس ومایحتاج ۱۰ برابر شد ودر ادامه گفت خدا میدونه این سری چه خوابی برای ملت دیدند .حالا شما هی تو سرومغزتون بزنید که وای چرا به ما ندادند .یه سری هم خوشحال انکار گنج قارون رو قراره بهشون بدند .ولی هنوز هیچ کس نفهمیده موضوع چیه .میخان بگن اقا ببینید هرچی بچه هاتون زیادتر باشه دولت بیشتر بهش میرسه .یعنی تشویق به ازدیاد جمعیت .میخام ببینم بایک میلیون اصلا میشه چیکار کرد که ما مثلا وسوسه شیم بدوایم بریم یه هفت وهشت تا بچه یاریم .در انتظار یک میلیون ها!!!!!!!!!!!!!!
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
خانواده ما شش نفریه هر چه ارسال میکنم نمیشه
محدثه علوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
چرا فقط به ۵نفر به بالا وام میدن من ک خودمم و دوتا دختر چرا نباید وام تعلق بگیره این چه کمک کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
سلام خسته نباشین من ۵نفرم سرپرست خانوار کارگر فصلی هستم ومستجر هستم خدای اگه لطفا کنن بدن ممنون میشیم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
با سلام وقتی عدد ۱ را میخای ارسال کنی به ۶۳۶۹ ارسال نمیشه می نویسه قالب شماره درست نمی باشد باید چکار کنم
وحید از گلستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
باسلام ما تازه ازدواج کردیم توروستا میشبنیم بخدا از عید هیچ کاری نمونده ک نرفته باشم سوال کنم ولی نبوده بخدا نمیدونم چیکار کنم ن خانه داریم ن وسایل خانه الانم ک ب ما وام نمیرسه بخدا ای انصاف نیس ب وردم روستا ظلم میشه ن اشتغالی ن درامدی ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
ماکه خانواده ۶ نفر بودبم همون یک تومن پرداخت کردک یعنی چه
S.B
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
دستتان درد نکنه بابت واریز مرحله دوم وام یک میلیونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام لطفاً به همه بدین این وام رو یک نفر ویا شش نفر همه گرفتارم خاهشن همگانیش کنید آقای روحانی لطفاً به همه بدین خواهش ن پیگیری کنید لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام چرا اين وام به‌ ما که توی خانواده کارگر هستیم ندادن هزارو یک مشکل هم داريم
متین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام
من دارای ۴فرزند که بزرگشون ۱۱سالس دارم زندگی میکنم الان ۳ساله فلج شدم من رو هم با اونی که ۲نفره واوضاع اقتصادی کشور با کرونا اینطور شده مثل هم حساب کردن شما که از یارانه کم میکنید حداقل به تعداداعضای خانواده ها وام میدادید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام ببخشید من ماه قبلی برای ما پیام برای وام یک میلیون تومانی آمد که عدد یک را به ۶۳۶۹ ارسال کردیم ولی اصلا خبری دیگه نشد ومن یک خانواده پنج نفره هستم ولی برای من این سری پیام نیامد در ضمن من از کار گران ساختمانی ودستفروشان و رانندگان هستم یک ماه پیش این پیانو برام آمده لطفا پیگیری کنید
منصور بیگدلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
ما خانواده چهار نفره هستم جن ماه هم هست که بیکارم بنی سه چهار روز رفتم دوباره تعطیل شده لطفاً به ما هم وام یک میلیون تومانی بدین.ممنون
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
ای داد بیداد از این همه فقر و بدبختی
احمد مرادزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
من مرحله اول با شماره ایی که بنام خودم بود پیام دادم ولی واریز نکردند چرا دوباره هم پیامک نفرستادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
پیامک دادن عدد ۱روبفرستین،بعد میرزایی میگہ شمارہ ملی بہ۶۳۶۹بفرستین،معلوم ھست مابایدچیکار کنیم؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
من متوجه نشدم اخه گفتن وام یک میلیونی صحت ندارد
سمیه ثقفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام برای منم پیامک نیامده خودم سرپرست خانوارم یک زن تنها بدون هیچ درآمدی تورو خدا دولت محترم یه فکری بحال خانومهای بی سرپرست بکنید چندماهه منتظر این وام یک ملیونیم کلی قسط عقب افتاده دارم بیمه خانداری آزاد میریزم بقرآن توان مالی ندارم برای خرج ومخارج زندگیم تخمرغ هزارودویست تومان شده دیگه نمی‌تونیم یه وعده نون تخم مرغ بخوریم هیچ کسی پاسخگوی این اوضاع گرونی نیست مرگ بهترین چاره است تو این اوضاع مملکت بخدا حاضرم خدا جونم رو بگیره چون واقعا دیگه خسته شدم
سمیه ثقفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
آقای میرزایی من یارانم رو تو 17اردیبهشت از خانواده جدا کردم قبل اون پدرم دریافت میکردن چون پدرم درآمدی جز این نداشت میگفتم گناه داره بزار پول نونش دربیاد الان یک ماهه یارانه میگیرم فقط بخاطر اینکه به این وام نیاز داشتم یارانم رو جدا کردم شغلم پرستاری و نظافت بودکه الان مدتی حدود چند ماهه بیکارم با کلی قرض وبدهی چون پدرم همون فروردین وام یک ملیونی رو گرفت دیگه به من تعلق نمیگیره چرا منی که خودم سرپرست خانوار هستم باکلی قرض وبدهی چند باره پیام گذاشتم براتون حداقل رسیدگی کنید تکلیف من چیه من به کجا مراجعه کنم
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
آیا برای پرسنل نیروهای مسلح وام بک میلیونی تعلق نمی گیرد
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام تکلیف وام یک ملیونی وزارت رفا نیروهای مسلح چی شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
لطفا در مورد باز پرداخت کمک معیشتی یک میلیونی تو ضیح بدین
فائزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
آقای میرزایی سلام لطفا خواهش میکنیم ازتون این وام یک میلیونی رو همگانی کنید واقعا توی این وضع کرونا و گرونی همه مردم احتیاج دارن من دوتا بچه کوچیک دارم با خونه مستآجری باحقوق در ماه یک میلیون و دویست خودتون قضاوت کنید آیا این پول حتی برای خرج کودکانم کافیست؟!
ازیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
سلام..من وقتی نامزدبودیم بایدباخانواده خودم ثبت نام میکردم اینونمیدونستم خواستیم جداثبت نام کنیم درنتیجه الان یارانه ندارم بابچه ام کی میخوان یه فکری هم برکسایی ک ازیارانه جاموندن کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
لطف کنید تیرماه هم بسته حمایتی واریز کنید خیلی ممنون
حسن محسن بیگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
آیامرحله دوم دادن وام یک میلیونی به به خانوارهای پنج نفر یا بیشتر صحت دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
من وهمسرم تازه ۸ماهه ازدواج کردیم بخاطر کرونا چندماه بودبیکاربود الانم یه روزکارهست یه روزنیست شوهرم کارگره ساختمان ماهم به این وام احتیاج داریم بخدا تازه وام مرحله اول هم برامون واریزنشد هرچقدرهم پیگیری کردیم بیفایده بود توروخدا برای همه واریزکنین بعضیا که احتیاج نداشتن واریزشده براشون یه باردیگه هم واریزمیکنین برای ما که احتیاج داریم حتی باراول هم واریز نکردین
هر سگی باشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام سه تا فرزند دارم الانم بیکارم عید قربان هم رسیده موندم قربانی را چکار کنم از کجا در بیارم بخرم بیکار بیکارم تو را خدا میشه کمک کنید وام بدید اونای که پول دارهستن کمک کنید بریزین
ختین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
اونای که پول دارن برام پول بریزین درلت که خبر نمیگیره پول دارا خوندین کمک کنید
0ub
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام دولت یا مردم یا به اونای که کمک میکنند ادمای پول کمک میکنند کمک کنید موندم چکار کنم کمک کنید برادرا
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
یاسلام وتشکرازدولت محترم دست شمادردنکنه بابت وام دوم باتشکرفروان
مراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام من خوانواده ۶نفره هستم کاگر ساختمانی ام که هرجا هم کار میکنم با بد بختی باید پول نون اژشون بگیریم هرجا دنبال کار میرم همیاجواب رد میدن یا باید تعهد بدی که ۲ ماه اول هیچ دستمزدی دریافت نکنید من ک العان بزور هم نمیتونم شکم بچهام سیر کنم چجوری ۲ماه صبر کنم لطفا ی فکری بحال ما بدبختا یی ک زیر خط فقریم بکنید بعد فکر کنید کنماز تون مورد قبول درگاه حق واقا تا کیباید فقر کنک کنید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
ماخانواده ٧نفره هستيم چندباربه سرشماره٦٣٦٩پيامك زدم ولي متأسّفانه هيچ خبري نيست
یعقوب انجم روز
|
United States
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام.من چندماه است که بیکارم.وخانواده چهارنفری هستیم.ازمسئولان درخواست کمک دارم به خدا مونده ام نمیدانم چکارکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام من یک زک سرپرست خانوار4نفره هستم که یارانه خودم و3فرزندم به نام خودم هست خانه دارم وبیکارچرااین وام مازاد به ماتعلق نمیگیردبخداکلی بدهی واجاره عقب افتاده دارم
M.b
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام پس کو این وام یک ملیونی ما تحت حمایت کمیته امداد هستیم توی مرحله دوم ثبت نام کردیم و وزارت رفاه هم پیام فرستادن اما خبری از وام نشد بابا به داد ملت برسید میخاید از گرسنگی تلف بشن مردم
منم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
این پبامها را برای کی مینویسیداین قدر می‌نالیدکسی نه به فکره نه این پیامها را می خونه غیر خودمون یعنی ادمهای معمولی هیچکاره درب داغون بی چیز.تعجب میکنم بعضی تشکرکردن از دولت بی تدبیر.
الیاس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام من الا ۲ سال بیکارم یعنی توان کار کردن ندارم نیاز به کمک دارم بخدا بعد جور دوتا پام باید عمل بشه هیچی ندارم خانوادم ۵ نفر هستن ممنون میشم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
مگه وام یک ملیونی دوباره واریز میشه چکار باید کرد؟؟؟
باقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام ارزش سهام عدالت بالا رفته پس کی سودش را واریز میکنید استفادش بکنیم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محمدعلی کامفیروزی سایت غنی سازی نطنز احمد متوسلیان پرونده اکبر طبری