بازدید 24424
حاشیه

۱۷۰پیامک ناسزا به خبرنگار استقلالی بجای سیدعلی!

۱۷۰ پیامک با محتوای ناسزا نسبت به داور بازی برای شماره این خبرنگار ارسال شده بود چراکه برخی فکر می‌کردند این شماره داور بازی فولاد و استقلال است. نکته عجیب‌تر اینجاست که در اینستاگرام هم ۲۷۰۰ پیام خصوصی (دایرکت) برای این خبرنگار ارسال شده
کد خبر: ۹۸۶۷۸۲
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷ 26 June 2020

در جریان برگزاری اولین بازی لیگ برتر  بعد از تعطیلات کرونا، داور مسابقه دو بازیکن استقلال و سرمربی این تیم را از زمین اخراج کرد. پس از پایان بازی، هواداران استقلال که نسبت به عملکرد داور اعتراض شدیدی داشتند حسابی در فضای مجازی از خجالت وی درآمدند.

به گزارش تابناک ورزشی، در این میان اما یک اتفاق عجیب و باورنکردنی برای یکی از خبرنگاران باسابقه ورزشی حوزه استقلال رخ داده است. ظهر روز گذشته (پنج‌شنبه) بود که «حسن بابازاده» به یکباره با حجم عظیمی از تماس، پیامک و درخواست دنبال کردن در فضای مجازی روبرو شد.

ماجرا از این قرار است که به نوشته میزان؛ یک نفر شماره موبایل این خبرنگار را در اختیار کانال‌ها و صفحات هواداری در فضای مجازی قرار داده و اعلام کرده که این شماره تلفن سیدمهدی سیدعلی داور بازی فولاد و استقلال است. این طور به نظر می‌رسد که عده‌ای از هواداران هم که حسابی از دست داور بازی عصبانی بودند، بدون لحظه‌ای درنگ، با این شماره تماس گرفتند. تا ظهر امروز بیش از ۱۷۸ تماس بی‌پاسخ روی تلفن همراه این خبرنگار بدشانس نمایان شده است!

۱۷۰پیامک ناسزا به خبرنگار استقلالی بجای سیدعلی!

همچنین ۱۷۰ پیامک با محتوای ناسزا نسبت به داور بازی برای شماره این خبرنگار ارسال شده بود چراکه برخی فکر می‌کردند این شماره داور بازی فولاد و استقلال است. نکته عجیب‌تر اینجاست که در اینستاگرام هم ۲۷۰۰ پیام خصوصی (دایرکت) برای این خبرنگار ارسال شده و بیش از ۱۷۰ نفر هم درخواست دنبال کردن به وی داده‌اند. حالا اینکه چطور این افراد از اسم این خبرنگار که در بالای صفحه (پیج) او قرار داده شده بود، تشخیص ندادند که این صفحه متعلق به سیدعلی داور بازی نیست، خودش جای تعجیب و تامل دارد.

نکته دیگر هم این است که این حجم از تماس و مزاحمت‌ها همچنان هم به صورت جسته و گریخته ادامه دارد و هر چقدر خبرنگار مذکور قسم می‌خورد که شماره تلفن او با داور بازی فرق دارد، به خرج این بخش از هواداران عصبانی نمی‌رود!

فارغ از مزاحمت‌هایی که برای این خبرنگار به اشتباه ایجاد شده، حالا می‌توان فهمید که داوران با چه سختی‌هایی روبرو هستند. این اتفاق، فقط یک نمونه و مشتی از خروار است! بدون شک اگر این شماره تلفن همراه درست و متعلق به داور بازی فولاد و استقلال بود، این داور با حجم عظیمی از ناسزا روبرو می‌شد و ممکن بود تمرکز وی برای بازی‌های آینده نیز بهم بریزد.

اعتراض‌‌ها و اخراج فرهاد مجیدی به روایت تصویر

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم