بازدید 30322
۵

تشریح چگونگی شهادت ۳ مرزبان در منطقه سردشت

جانشین فرمانده نیروی انتظامی، با تبریک و تسلیت شهادت مرزبانان هنگ مرزی سردشت، روند درگیری با تروریست های مسلح را تشریح کرد.
کد خبر: ۹۸۱۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳ 30 May 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، سردار "قاسم رضایی" در حاشیه بازدید از محل درگیری مرزبانان هنگ مرزی سردشت با اشرار مسلح، در جمع خبرنگاران، گفت: شب گذشته مرزبانان همیشه بیدار حین مراقبت از مرزها در یکی از برجک های مراقبت از مرز مشترک با عراق در منطقه سردشت، با یک گروه تروریستی که قصد ورود به کشور را داشت مواجه شدند.

وی با بیان اینکه مرزبانان با تجهیزات فنی و گشت های هدفمند متوجه حضور گروهک تروریستی در منطقه شدند، افزود: مرزبانان بلافاصله پس از مشاهده گروهک تروریستی به مدت ۴۰ دقیقه با آنها به صورت مسلحانه و دو طرفه درگیر شدند که در این درگیری سه تن از مرزبانان شجاع، دلیر و ولایت مدار هنگ مرزی سردشت به شهادت رسیدند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تبریک و تسلیت شهادت مرزبانان به خانواده‌های گرانقدر این شهدا و همچنین خانواده بزرگ مرزبانی، اظهار داشت: محل درگیری مرزبانان با گروهک تروریستی کوهستانی بوده که منطقه‌ مرزی حوزه عراق مقری برای دپوی قاچاقچیان است، منطقه مرزی یک منطقه قرمز بوده و هر گونه تردد غیر مجاز در این مرزها جرم و کسانی که حریم مرزی را نقض کنند متجاوز مرزی محسوب می شوند.

به گزارش سایت پلیس، سردار رضایی ادامه داد: افرادی هستند که با عنوان کولبر قصد تردد در مرزها را دارند که عملا کولبر نیستند و تروریست‌های مسلح هستند که امیدواریم با همکاری که با مرزبانان کشور عراق داریم این منطقه را صد در صد مدیریت کنیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۵
تروریست ها، در قالب کولبر وارد کشور می شوند
تابناک، چرا در تیتر خبر، اشاره به تروریست بودن این گروهک ها نمی کنید؟

تیتر را به شرح زیر اصلاح کن:
تشریح چگونگی شهادت ۳ مرزبان در حادثه تروریستی منطقه سردشت
متاسفانه در همسایگی کشور ما کشورهایی هستند که به هیچ وجه به مرزهای خود توجهی ندارند وتمام مشکلات برروی دوش دولت مااست
کجا هستند اونها که دنبال بیمه کولبری هستند؟ و برای کولبرها یقه جر میدن؟
دیوارکشی مرزها را شروع کنید. درسته که مرزهای ما زیاده ولی بلاخره باید از یک جایی شروع کرد.
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022