بازدید 23006

محمود صادقی به حبس محکوم شد

محمود صادقی نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در توئیتی از صدور حکمش خبر داد.
کد خبر: ۹۷۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸ 18 May 2020

 

به گزارش تابناک، محمود صادقی عضو فراکسون امید مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

«شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظراستان تهران تجدیدنظر خواهی اینجانب از رأی دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کارکنان دولت را رد کرد و رأی دادگاه بدوی مبنی بر ده میلیون جزای نقدی و ۲۱ ماه حبس را عینا تأیید کرد. دادگاه قبلا وقت احتیاطی برای ۲۸ تیر تعیین کرده بود اما امروز بصورت غیرمنتظره مبادرت به صدور رأی کرد.»

محمود صادقی به حبس محکوم شد

در همین زمینه چندی پیش خبرگزاری فارس نوشت: در پرونده محمود صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توأمان وجود دارد. در پی انتشار خبری مبنی بر محکومیت محمود صادقی به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد خبر مزبور مخدوش و فاقد صحت است.

در پرونده محمود صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد که نامبرده در مرحله بدوی از برخی اتهامات تبرئه گردیده و در برخی دیگر مجرم شناخته شده است که از قضا اتهام مورد اشاره در خبر یعنی محکومیت به سبب اظهارات ایشان درخصوص حساب‌های قوه قضائیه جزو مواردی است که دادگاه وی را در آن مورد تبرئه کرده است.

مرکز رسانه قوه قضائیه اضافه کرده است: رأی صادره در خصوص اتهامات محمود صادقی غیرقطعی و قابل تجدیدنظر است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار