بازدید 8738

دبیرمجمع:بررسی راه‌های سرعت‌بخشیدن به مبارزه با کرونا

دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نخستین روزهای سال جدید، پنج دستور کار مرتبط با شکست کرونا و تحقق شعار سال برای کمیسیون‌ها و مراکز دبیرخانه مجمع ابلاغ کرد.
کد خبر: ۹۶۷۷۵۲
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸ 24 March 2020

به گزارش «تابناک» به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع، دبیر مجمع تشخیص مصلحت با تاکید ریاست مجمع حضرت آیت الله آملی دستور کار پنج گانه ای را برای بررسی راه های سرعت بخشیدن به مبارزه با کرونا و تحقق شعار جهش تولید ابلاغ کرد.

متن دستور العمل دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آقایان؛
دکتر سید مصطفی میرسلیم رئیس کمیسیون امور زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع

دکتر علی آقامحمدی رئیس کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع

دکتر حسین مظفر رئیس کمیسیون علمی، فرهنگی- اجتماعی دبیرخانه مجمع

دکتر داود دانش جعفری رئیس کمیسیون اقتصادی دبیرخانه مجمع

سردار دکتر احمد وحیدی رئیس کمیسیون سیاسی دفاعی امنیتی دبیرخانه مجمع

دکتر سید یاسر جبرائیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع

با سلام
با توجه به ضرورت سرعت بخشی به پایان دادن به اپیدمی و شکست قطعی کرونا در کشور و بازگشت کسب و کارها به شرایط مطلوب و همچنین ضرورت بسیج همه ظرفیت‌های کشور برای تحقق شعار "جهش تولید"، و با تاکید ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله آملی اقدامات زیر سریعا" در دستور کار قرار گرفته و گزارش هفتگی پیشرفت امور گزارش شود.

۱- تجربه جدید اپیدمی کرونا، به عنوان یک مسئله برای آسیب‌شناسی و بازنگری در سیاست‌های کلی سلامت و سیاست‌های کلی امنیتی-دفاعی(با تمرکز بر منازعه بیولوژیک)، مورد توجه قرار گیرد.

۲- رعایت الزامات و تکالیف سیاست‌های کلی در زمینه مبارزه با کرونا ارزیابی و آسیب شناسی وپیشنهادات لازم را ارایه دهید.

۳- جلسات هم‌اندیشی با تولیدکنندگان کشور که به فرموده رهبر انقلاب، فرماندهان، پیشروان، خط‌شکنان و صفوف مقدم عرصه حیاتی «تولید داخلی، رونق اقتصادی و گسترش رفاه عمومی» هستند، برگزار شده و نظر آنان درباره الزامات تحقق سیاست‌های کلی مرتبط با جهش تولید، اخذ شود.

۴- ضمن اعلام آمادگی کامل مجمع و واحدهای کارشناسی وپژوهشی آن در کمک به قوای سه گانه درسرعت بخشیدن در مبارزه با کرونا وجهش تولید ازبعد وظیفه ذاتی خود در اجرایی شدن سیاست‌های کلی و نظارت بویژه سیاست های کلی سلامت برخود لازم می دانیم که درصورت ملاحظه کاستی‌های سیاستی و قانونی برای تحقق و اصلاح سیاست‌ها پیشنهاداتی استخراج و برای تصمیم گیری درصحن مجمع ارایه کنید.

۵- پیشنهادات و نظرات کارشناسی اعضای مجمع، و نخبگان و پژوهشگران مرتبط با مجمع جهت برون رفت از شرایط کنونی و تحقق شعار سال اخذ، جمع بندی و در اختیار نهادهای زیربط قرار گیرد.

محسن رضایی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی