بازدید 17606
آخرین جلسه هیات دولت در سال ۹۸
رییس‌جمهوری ادامه داد: سال ۹۸ که روزهای پایانی آن را سپری می‌کنیم، سال افتخار ملت بزرگ ایران بود، چون در همه زمینه هایی که دشمن تصمیم داشت برای مردم پیچیدگی‌هایی ایجاد کند و در نهایت آنها را در برابر فشار خم کند درست مردم ما توانستند از فاجعه حماسه و از حماسه پیروزی بیافریند...
کد خبر: ۹۶۶۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳ 18 March 2020

رییس جمهور با بیان اینکه ملت ایران در سال ۹۸ از فاجعه حماسه و از حماسه پیروزی ساخت، گفت: ملت ایران و دولت ایران در سخت‌ترین شرایط تحریمی، بزرگترین طرح‌ها را افتتاح کرد که سیلی‌های محکم به آمریکاست.

به گزارش «تابناک»؛ حجت الاسلام  حسن روحانی، روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: سال ۱۳۹۹ را خدمت ملت بزرگ ایران تبریک و تهنیت می‌گویم. برای ما جای بسیار تاسف است که در این نوروز برخی عزیزان ما در میان ما نیستند، یا برابر ترور ناجوانمردانه آمریکا یا حادثه تلخی که برای هواپیمای اوکراینی اتفاق افتاد یا مسائلی که در بدرقه آن سردار بزرگ در کرمان پیش آمد و یا در این بیماری سخت عزیزانی که جان خود را در هفته های پایانی سال از دست دادند به روح بلند همه آنها درود می فرستیم و به همه خانواده های آنها تسلیت می‌گوییم. خداوند این عزیزان را با صالحان و نیکان در آن جهان محشور کند.

رئیس‌جمهور: در سخت‌ترین شرایط تحریمی بزرگترین طرح‌ها را افتتاح کردیم/ مردم امسال از فاجعه، حماسه آفریدند/  ما با مردم صادقانه سخن گفتیم

رییس‌جمهوری ادامه داد: سال ۹۸ که روزهای پایانی آن را سپری می‌کنیم، سال افتخار ملت بزرگ ایران بود، چون در همه زمینه هایی که دشمن تصمیم داشت برای مردم پیچیدگی‌هایی را ایجاد کند و در نهایت آنها را در برابر فشار خم کند درست مردم ما توانستند از فاجعه حماسه و از حماسه پیروزی بیافریند.

روحانی با تاکید بر این که فشار دشمن بیشتر در بخش اقتصاد در سال ۹۷ و ۹۸ بود گفت: از اردیبهشت سال ۹۸ بدترین فشار بر مردم، اقتصاد و صنعت نفت وارد شد. این فشارها به‌رغم این که مشکلاتی برای مردم بوجود آورد، در عین حال موفقیت‌های بزرگی آفرید. برای اولین بار در تاریخ ایران ما توانستیم اقتصاد و بودجه بدون نفت را پشت سر بگذاریم. سال ۹۸ سال اداره کشور بدون اتکا به نفت مخصوصا در بخش بودجه جاری کشور بود.

رییس جمهوری ادامه داد: در سالی که گذشت به‌رغم همه فشارها، قهرمانان اقتصادی کشور از دولت و ملت و از همه نهادها و آنهایی که در صحنه بودند توانستند اقتصاد ما را در شرایط ثبات و آرامش نسبی قرار دهند. در این سال از تورم نقطه به نقطه ۵۲ درصد به ۲۵ درصد رسیدیم. این یعنی افتخار برای ملت بزرگ ما. در سال ۹۸ آمار۹ ماهه می گوید که روند رشد اقتصادی مثبت بوده است.

وی اضافه کرد: ما در سه ماهه اول و در سه ماهه دوم و به‌ ویژه در سه ماهه سوم اقتصاد بدون نفت مثبت و هم اقتصاد با نفت مثبت است. امیدوارم سه ماهه چهارم هم ارقامی شبیه همان را داشته باشیم و این برای تاریخ ما بسیار اهمیت دارد.

روحانی خاطرنشان کرد: ما در این سال حقوق کارمندان و بازنشستگان و مستمری بگیران را نگذاشتیم یک روز تاخیر بیفتد.

رییس دولت دوازدهم با بیان اینکه به خاطر فشاری که مردم با آن مواجه بودند، ۲۰ درصد حقوق کارمندان را افزایش و آن را پرداخت کردیم، اظهار داشت: برای سال آینده افزایش حقوق را برای کارمندان و کارگران پیش‌بینی کردیم و در هر دو عرصه فشار برای مردم کاهش دادیم. بسته حمایتی برای ۶۰ میلیون نفری که در فشار اقتصادی بیشتری بودند را پیش‌بینی و از آبان آن را پرداخت کرده و در سال آینده هم این کار ادامه می‌دهیم.

رییس‌جمهور با اشاره به سیل فروردین ماه تصریح کرد: امسال حوادثی را داشتیم که در تاریخ بی‌نظیر یا کم‌نظیر بوده است. سیل از جمله مسائلی بود که در چند روز مشکلاتی برای مردم ایجاد کرد و ۲۵ استان و ۳۵ هزار میلیارد خسارت ایجاد کرد. البته رحمت هم بود، سفره‌های زیرزمینی تقویت شدند، وضعیت برق بهتر شد، سدها پر شدند و تالاب‌ها و رودخانه‌ها پر شدند.

روحانی افزود: قبل از پایان سال، ۸۰ هزار خانه مرمت شدند. این مربوط به خانه‌هایی است که بخشی از آنها تخریب شده بود. خانه‌هایی هم بودند که به خاطر سیل از بین رفته بودند. حدود ۳۰ هزار خانه ساخته شده و البته مقداری باقی مانده است. مجموعا ۴۶ هزار خانه احداثی داریم.

وی با اشاره به مسائل سیاسی و امنیتی سال ۹۸ خاطرنشان کرد: دولت ما برابر دولت‌هایی که نتوانستند به تعهد خود به خوبی در زمینه هسته‌ای عمل کنند، کاهش تعهدات را شروع کرده و این کار را در پنج مرحله ادامه داد. تقریبا همه تعهدات دست و پاگیر را کنار گذاشته و صنعت هسته‌ای آزاد از هر قید و بندی مشغول فعالیت است. کارهای بزرگی در صنعت هسته‌ای انجام شده که در ۲۰ فروردین آن را توضیح می‌دهیم.

رییس شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه در دادگاه‌های بین‌المللی از نظر حقوقی در برابر آمریکا پیروز شده و در برابر توطئه‌های دیگر آمریکا قاطعانه ایستادیم، ابراز کرد: آمریکایی‌ها سردار بزرگ ما را ترور کردند و ما از این نگذشته و نخواهیم گذشت. نیروهای مسلح با غرش موشک‌ها به این اقدام پاسخ دادند که آمریکایی‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌کنند، چون برای اولین بار در برابر یک کار غلط و وحشیانه پاسخ قاطعانه دریافت کردند.

روحانی در ادامه با بیان این که کار توسعه ای خود را ادامه دادیم، گفت: در سال ۹۷ و ۹۸ بزرگترین طرح ها را افتتاح کردیم. در سال ۹۸ که روزهای پایانی آن هستیم، در زمینه صنعت آب و برق سدهایی را افتتاح کردیم. مجموعا در شش ماه دوم سال ۲۲۷ طرح مهم با ۳۳ هزار میلیارد تومان افتتاح شد که البته تنها در صنعت آب و برق نبود. در زمینه کشاورزی هم کارهای بسیار بزرگی انجام گرفت.

رییس جمهوری افزود: امسال علاوه بر محصول گندم در محصول برنج ما بی‌نظیر بود و تقریبا به خودکفایی رسیدیم و با توجه به شرایط آب هوایی با تلاش کشاورزان شرایط بهتری داشتیم. امیدواریم سال آینده طرح های مهمی در زمینه آب، کانال‌کشی، کشاورزی به خصوص در منطقه غرب کشور افتتاح خواهیم کرد که مردم در تابستان و پاییز شاهد این افتتاح خواهند بود.

روحانی اضافه کرد: برای اولین بار تولید گاز کشور به هزار میلیون مترمکعب در روز رسید، این کار عظیم در تاریخ ایران است و اولین بار است و جزو کشورهای پیشرفته در زمینه تولید گاز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه همین امسال شش سکو را تا ماه اسفند به پایان بردیم که بی سابقه است، گفت: تقریبا در پارس جنوبی همه طرح‌ها را جز فاز ۱۱ تمام کردیم. یعنی اول دولت یازدهم ۱۰ فاز افتتاح شده بود و ۱۷ هم ما افتتاح کردیم یعنی ۲۷ فاز را تمام کردیم و کار بی نظیری انجام گرفته است.

رییس جمهوری ادامه داد: بزرگترین کشف نفتی تاریخ ایران امسال اتفاق افتاد. ۵۳ میلیارد بشکه نفت درجا را در منطقه جنوب غرب ایران کشف کردیم که البته مقداری اکتشاف سال‌های قبل بود و ۲۲ میلیارد آن مربوط به همین یکی دوسال بود. میدان نفتی نامآوران کار بزرگی بود.

روحانی با بیان این که در همه زمینه ها پیشرفت داشتیم، گفت: در چند ماه اخیر سه طرح در اطراف تهران افتتاح کردیم. جاده مهم شمال آزاد راهی که تهران را به منطقه شمال وصل می کند که ۹۰ کیلومتر تبدیل به ۳۲ کیلومتر شد که یکی از شاهکارهای بزرگ راه سازی از لحاظ پل و تونل است.

وی تاکید کرد: مردم بدانند ما در شرایط تحریم و سختی این پروژه را تمام کردیم. من از رسانه ها می خواهم با این عبارت این طرح ها را اعلام کنند که ملت و دولت ایران در سخت ترین شرایط تحریمی تاریخش بزرگ‌ترین طرح‌ها را افتتاح کرد.

رییس جمهوری گفت: در طرح آزاد راه شمال تا دولت ما ۱۷ درصد طرح اجرا شده بود که ۸۳ درصد طرح را این دولت با این شرایط سخت تکمیل کرد. علاوه بر این آزاده راهی که همت را به کرج وصل می کند این جاده اول دولت ما ۳ درصد اجرا شده و ۹۷ درصد در دولت ما و در این شش سال افتتاح شده است.

روحانی یادآورشد: این کار بزرگ در شرایط تحریم و فشار آمریکا بوده است؛ یعنی سیلی به آمریکا این است؛ این که ما می گوییم به آمریکا سیلی بزنیم، یکی موشک‌هایی بود که به عین الاسد خورد. این همه سد، سیلی است. این همه کانال، ‌ تصفیه خانه، نفت و گاز و فرآورده سیلی‌های محکم به صورت ابرقدرت متجاوز است که ما این کار را انجام دادیم.

رییس دولت دوازدهم اضافه کرد: راه آهن میانه - بستان آباد در همین ماه‌های اخیر افتتاح کردیم و راه آهن هایی که سال گذشته و امسال افتتاح شد که پنج استان را به راه آهن سراسری متصل کرد از دیگر کارهای بزرگ ما بود که خود این سیلی است.

روحانی یادآور شد: ما در این شرایط تحریم و فشار بیشترین خدمت را به روستاها انجام دادیم؛ در آب، برق، جاده، فضای مجازی، ارتباطات، مدرسه و بهداشت و درمان کار بسیار عظیم و بزرگی انجام گرفته است. کل گازرسانی در روستاهای ما تا اول دولت یازدهم ۱۴ هزار روستا بوده است و امروز به ۳۰ هزار روستا رسیده است.

وی با بیان این که ما در شرایط سخت نه توسعه، نه روستاها، نه مردم مستضعف و نه مردم گرفتار را رها کردیم، گفت: نمی خواهم بگویم که شرایط مردم عالی و بی مشکل بوده است. مشخص است که این تحریم به زندگی مردم تاثیر می‌گذارد.

رییس جمهوری در ادامه به ورود ویروس کرونا به کشور اشاره کرد و گفت: مردم ما گرفتار ویرویسی شدند که مخصوص کشور ما نیست و نزدیک ۱۷۰ دنیا به این ویروس مبتلا شدند. این دولت در تامین موادی که مورد نیاز مردم به خصوص مواد غذایی و دارویی است تلاش کرده است.

وی افزود: تهران را با لندن، برلین، پاریس مقایسه کنید. آنجا چه خبر است؟ قفسه فروشگاه‌های آنها خالی شد. برای دستمال کاغذی دعوا شد. مردم‌شان برای موادغذایی نگران و ناراحت هستند. بیمارستان‌های آنها اعلام می‌کنند ما جا نداریم اما ما در این شرایط مواد غذایی و کالاهای اساسی را تامین کردیم.

روحانی با بیان این که واردات مواد غذایی و کالاهای اساسی ۱۹ درصد بیش از سال گذشته است، گفت: کل واردات کالاهای اساسی تا اسفند ۴۳ میلیارد دلار و حدود ۴۱ میلیارد دلار صادرات داشتیم البته نه اینکه امسال صادرات کمتر بوده بلکه نحوه محاسبه تغییر کرده است؛ یعنی اگر مانند سال گذشته محاسبه شود بازم صادرات بیشتر از واردات است.

وی افزود: بانک مرکزی بیش از ۳۹ میلیارد دلار ارز برای واردات واگذار کرده است. حدود ۱۴.۸ میلیارد دلار برای کالای اساسی تا امروز پول داده شده است. ذخایر کالاهای اساسی ما از همه سال‌ها بهتر است که این یکی از افتخارات ماست.

رییس جمهوری ادامه داد: این کرونا یک آزمایش و امتحان الهی است؛ ضمن این که آرزوی شفا می‌کنیم و همه باید اصول بهداشتی را مراعات کنیم؛ اما یک آزمایش و امتحان است. می‌توانید ایران را با کشورهای دیگر مقایسه کنید.

رییس جمهور با تاکید بر این که ما در اعلام ورود ویروس کرونا به کشور با مردم صریح صحبت کردیم، گفت: به فضای مجازی و عده ای که نمی‌دانم دنبال چه چیزی هستند، توجه نکنید.

وی خطاب به مردم افزود: سی ام بهمن فهمیدیم که کرونا آمده است؛ یعنی آزمایش‌هایی که در قم بود در تهران نیز آزمایش شد و آن آزمایش ها به ما نشان داد که مثبت است که شب چهارشنبه بود و صبح چهارشنبه در دولت و بعد به مردم اعلام شد.

روحانی تاکید کرد: ما یک روز تاخیر نکردیم. با این که دوم اسفند انتخابات بود و می توانستیم صبر کنیم سوم اسفند اعلام کنیم ولی این کار را نکردیم. با مردم صادقانه حرف زدیم و در مساله هواپیمای اوکراینی هم نیروهای مسلح با مردم صادقانه حرف زدند.

مقام عالی دولت گفت: این تبلیغات دروغی که الان راجع مسائل مختلف راه انداخته اند از جمله در زمینه کرونا، ما نه تاخیری کردیم و نه برای این که مردم آزمایش بشوند و در بیمارستان بستری شود، چنین چیزی نبود.

رییس جمهور یادآور شد: من با دو استان که یک مقدار مشکل داشتیم تلفنی صحبت کردم. هم با رییس دانشگاه علوم پزشکی قم و هم گیلان صحبت کردم نظر آنها این بود که این دو شهر که سخت‌ترین شهرهای ما بود آنها اعلام کردند که از پیک عبور کردیم و این خیلی مهم است.

روحانی اضافه کرد: از آنها پرسیدم تخت خالی داریم. گیلان گفت ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی من خالی است و تبلیغات آنها مبنی بر اینکه تخت‌های بیمارستان پر است، مردم در خیابان هستند و... دروغ است. البته روزهای اول، روزهای سختی بود و پزشکان و پرستاران کار بزرگی انجام دادند.

وی با بیان اینکه تاریخ ایران در برابر این قهرمانان تواضع و افتخار می‌کند، اظهار داشت: نظام سلامت کار بزرگی کرده و می‌کنند. این کار تمام نشده است. باید کار را ادامه می‌دهیم. دولت هر امکانی داشته، پای کار آورده است برای تجهیز بیمارستان و افزایش امکانات درمانی. تولیدات داخلی را افزایش داده و وسایل مورد نیاز را هم وارد کردیم.

رییس‌جمهور با بیان اینکه مردم مطمئن باشند در سراسر ایران هم پزشکی دولتی و خصوصی و هم نیروهای مسلح پای کار هستند، تصریح کرد: بیمارستان‌ها و نقاهت‌گاه‌ها پای کار هستند و اجازه نمی‌دهیم مردم با مشکل جدیدی به نام نبود تخت و امکانات روبه‌رو باشند.

روحانی با بیان اینکه از نظر اقتصادی هر چه در توان داشتیم، انجام دادیم، خاطرنشان کرد: برای کسب و کارهایی که دچار مشکل شدند، تهمیداتی اندیشیدیم. برخی کارگران که در شب عید دچار مشکل شدند و از همه ضعیف‌تر و جزو اقشار محروم بودند، شناسایی شدند و برای چهار ماه بسته‌ حمایتی دادیم که از دیشب به حساب آنها از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان واریز شد.

وی از ارائه تسهیلات بانکی به چهار میلیون نفر خبر داد و افزود: تسهیلاتی از نظر مالیات، بیمه، تامین اجتماعی، چک‌ها و مشکلاتی از این دست در نظر گرفته شده است. برخی گفتند به بانک رفته و بانک‌ها گفته‌اند این مساله هنوز ابلاغ نشده است. این درست است اما این مساله تصویب شده و من دیروز آن را امضا کردم و دستگاه‌ها این مصوبه را ابلاغ می‌کنند.

رییس‌جمهور با اشاره به مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره ستاد ملی مقابله با کرونا ابراز داشت: شورای عالی امنیت ملی اختیارات زیادی به این ستاد داده و تاکید کرده مصوبات این شورا به منزله تصمیم شورای عالی امنیت ملی است. رهبری آن را تایید کردند و کمک بزرگی در این زمینه به ما کردند. اکنون دست ما برای انجام هر کاری باز است.

روحانی در خصوص میزان مداخله دولت در جامعه برای مقابله با کرونا اظهار داشت: دولت مداخله بزرگی کرده است. یک ماه است مدارس، دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها را تعطیل کرده و ۱۵ روز دیگر هم تعطیل است. ۴۵ روز مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شده که هیچ جای دیگری در دنیا این کار انجام نشده است. هرچند می‌دانستیم کرونا خطر زیادی برای دانش‌آموزان و دانشجویان ندارد ولی برای عدم انتقال این ویروس، این کار کردیم.

وی افزود: تعطیلات در دنیا ۱۵ روزه بوده است ولی در بخش آموزشی حداقل ۴۵ روز را تعطیل کردیم. در زمینه ادارات هم به وزارتخانه‌ها اعلام کردیم هر کس مرخصی نیاز دارد با دست و دلبازی این مرخصی را بدهند.

رییس شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه در موضوع اجتماعات، کار بزرگی در کشور انجام شد، یادآور شد: از علما و مراجع تشکر می‌کنیم. اینها تحجر را شکستند. کرونا نشان داد در فقه و حوزه ما تحجر وجود ندارد و علم با دین یکی است. تعطیلی نمازجمعه آسان نیست. اینکه اماکن متبرکه آن هم مانند مشهدالرضا و حرم حضرت معصومه (س) و شاهچراع بسته شوند، کار آسانی نیست، ولی به خاطر سلامت مردم و اینکه علم می‌گوید بستن امروز برای سلامتی و صحت مردم ضروری است، انجام شد.

روحانی اضافه کرد: این را ائمه می‌خواهند و می‌گویند زیارت مستحب و سلامت مردم واجب است. اینکه درب مسجد و اماکن متبرکه بسته شود، کار آسانی نیست ولی وظیفه واجب بوده است. همان‌هایی که زیارت را مستحب کردند، بستن را برای مردم واجب کردند. البته دل‌ها باید متصل باشند و همه مردم باید متوجه اماکن متبرکه باشند.

وی با تاکید بر اینکه در مسیر معنویت فاصله معنا ندارد، بیان کرد: ان‌اشالله سال خوبی خواهیم داشت. سال سختی را داشتیم ولی سال پر افتخاری را پشت سر گذاشتیم. به ملت ایران به خاطر قدرت، مقاومت، ایستادگی‌شان، احترام‌شان به سردار بزرگ‌شان، احترام‌شان به عزیزانی که در حادثه هواپیمای و بدرقه آن عزیز از دست رفتند، مردم فداکاری که خود را با جامعه یکی دانسته و در همه جا حضور یافتند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه ان‌شاالله در سال ۹۹ خداوند برکت، رحمت و شفای خود برای بیماران و همه کسانی که بستری هستند، نازل کرده و کمک کند که از این روزهای سخت عبور کنیم، گفت: از آغاز سال، دولت با همه وجود آماده است. جمعه هم سرکار هستیم اما اولین روز کاری ما شنبه است که ستاد ملی کرونا است. دولت یکشنبه تشکیل جلسه می‌دهد هر چند عید مبعث خواهد بود.

روحانی با بیان اینکه ما سرکار هستیم و عزیزان در خانه باشند، اظهار داشت: اگر جایی سخت‌گیری بر مردم می‌شود، مردم ببخشند. بررسی‌ها در خروجی استان‌ها شروع شده که ضروری است. ممکن است اقدامات دیگری هم انجام دهیم. از محققانی که در این روزها برای داروی جدید تلاش می‌کنند و از شرکت‌های دانش‌بنیان تشکر می‌کنیم. از فعالان فضای مجازی تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه فضای مجازی، فضای اتصال مردم است، تصریح کرد: این روزها موجب دوری از فضای حقیقی و فعالیت در فضای مجازی شده است. رسانه‌ها وظیفه خطیری را بر دوش داشتند. امسال در همه صحنه‌ها فعال بودند. در تشیع سردار فعال بودند و صحنه‌های مهمی را ثبت کردند. رسانه ملی بار مهمی بر دوشش است و در این روزها یک بال برای مبارزه با کرونا خود صداوسیما است.

رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه کرد: صداوسیما بار مهمی بر دوش دارد و خدمت بزرگی انجام داده است. امیدواریم با برنامه‌های خود مردم را شاد کند. از روزنامه‌ها، رسانه‌ها و فضای مجازی تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی سال خوبی داریم. امیدواریم سال آینده سال میمون و مبارکی برای مردم باشد.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۱
در انتظار بررسی: ۳۸
انتشار یافته: ۱۲۸
امیر
|
Turkey
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
شما یا نمیدانید صادقانه یعنی چه یا مردم کی هستن یا سخن چیست!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چیزی که منو بشدت عصبانی میکنه طوری که تمام تنم میلرزه خودشیفتگی وطلبکاری این اقاست !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
به قول سعدی در رابطه با سخنان رئیس جمهور:
آن یکی میگفت اشتر را که هی
از کجا می آیی ای اقبال پی
گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خود پیداست از زانوی تو.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تفسیر سوره یوسف شادروان علامه طباطبایی به همه مسئولان پیشنهاد میکنم بخوانند در این تفسیر علامه میفرمایند که"چرا دروغ را فروغی نیست"
ناشناس
| Australia |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
یعنی الان دیگه اگه دلداری دادن های اینا به شیوه مخصوص خودشون نبود، ملت دق کرده بودن....
ناشناس
| United States |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
من نمیدونم این چرا کورونا نمبگیره؟
ناشناس
|
France
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
باشه، ما هم وانمود می کنیم که باور کردیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ایتالیا به سبب توریستی بودنش کرونایی شد نه مثل ما که تصلا ترویستی نیست از زمستان تا الان
المان و فرانسه و انگلستان که امار کروناشان به مراتب پایین تر از حد نرمال بوده این په مقایسه ای است؟؟؟؟؟؟؟؟
این مشاوران ایشان چه کسی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرانسه قرنطینه با حقوق کرده نه مثل ما همه سرکار درد بی پولی دولت و بعد ایشان امارهای اقتصادی تخیلی سال را هم ارایه کنند.
تاسف تاسف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چرا اصلا کار و زندگی ما سیلی به امریکا شده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
روحانی جان،بیخیال..این حرفا دیگه خریدار نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اولا تقریبا مطمئنم شما خودت به ایشان رأی دادی
دوما خوب یا بد منتخب مردم است و همه باید به تشخیص احترام بگذاریم.

نمی شود بگویید مردم نظر مسئولین را همه جا توجه نکنید!
بعد بگویید چرا مردم رعایت نمی کنند

ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند... داد و فریاد براری که مسلمانی نیست
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مقایسه با برلین و پاریس و لندن؟؟؟؟؟
ما سوییسییببببببببببببببببببم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ناشناس
| Canada |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ناشناس ۱۳:۱۵
من که به هیچکدوم رای ندادم ولی حتما اونهایی که رای دادند نمیدونستند ایشون زل میزنه تو چشم مردم که بدبخت شدند و بهشون بگه شما خوشبختید! و شیرینکاری های دیگشون که روز به روز ملت رو به پرتگاه نیستی نزدیکتر کرده. اصلا دلار ۱۶۰۰۰ هزار تومن و سیف و مسائل اقتصادی رو ول کن، این مدیریت کورونا ایشون همه رو دیوونه کرده ، هنوز به سر پیچ کورونا نرسیدیم ایشون چند روز پیش فرمودند ما پیک رو رد کردیم! اون هم از قرنطینه نکردن! دیگه امیدی
به این دولت نیست. مردم خودشون این گندی که بالا اومده رو با چپیدن در خونشون باید جمع کنند، چه طوریش رو نمیدونم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
۱۵:۳۸
شما سه ساعته رسیدی کانادا؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
والا من که موندم چی بگم دیگه
شما بگید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
خستم میفهمی خسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
همون نفرینی که در دلت میکنی کافیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
علی برکت الله. صادقانه را خیلی خوب آمدید.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
به پوتین نامه میزنند از امریکا بخواهید تحریم های ما را بردارد و روسیه ای که خودش زیر تیغ تحریم های امریکا است و برای داخل سخنرانی حماسی می کنند.
خسته نباشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
این طرحهایی که شمامیگی..ملت که ندیدن..فقط یکی ازاینهاافتتاح بزرگراه تهران-شمال بودکه 3روزبعدش فروریخت.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تازه بعد از سی سال،تازه طرح اولیش هم مال قبل از انقلابه :)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ریزش بزرگراه شمال به خاطر چشم زخمی بود که حسودان دنیا بر ما وارد کردند.شما در کجای دنیا سراغ دارید که یک بزرگرا در این مدت کم ساخته شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چند پل که تازه در روستاهای لرستان ساخته بودند آنها را هم آب برد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
منفور ترین فرد ایران روحانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
امیر مؤمنان فرمود:
«لابُدَّ لِلنّاسِ مِن أَمِیرٍ بَرٍّ أَو فاجِرٍ»
خوب یا بد منتخب مردم است و همه باید به تشخیص ایشان احترام بگذاریم.

نمی شود بگویید مردم نظر مسئولین را همه جا توجه نکنید!
بعد بگویید چرا مردم رعایت نمی کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
شیرمادرت حلال
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تعداد لایک های مثبت درمقابل منفی قابل تامل است
ناشناس
| - |
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ناشناس 1312

وقتی تانک رو از یک طرف بدن و چاقو رو از طرفی دیگر و بگویند که میخواهید با کدامیک بمیرید ؛ مجبوریم بگیم چاقو .

این آقای روحانی چاقوی رو گلوست . به خدا مجبور بودیم .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
۱۶:۲۸
می‌دونی اونایی که به رییسی رای دادن این طور فکر نمی‌کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
نمی دونم چرا من نه تنها احساس پیروزی نمی کنم بلکه احساس می کنم در 50 سال گدر عمرم هیچ گاه این قدر بدبخت و بینوا نبوده ام.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بزن قدش، همین احساس رو من هم دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
عامل ايجاد نارضايتي در بين ملت همين دولت در اين چند سالي است كه عهده دار مسئوليت است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ما خودمون به اندازه کافی بدبختی از دست روحانی کشیدیم، پس لطفا اصولگراها افاضات نفرمایند چون علت اصلی بدبختی و فلاکت ایران، خودشون هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
نه دیگه نشد. درسته کسی از روحانی و کارهاش راضی نیست و او را عامل بعضی از مشکلات می داند ولی ملت خوب می داند که نارضایتی ملت از چه کسان و چه کارهایی نشات می گیرد.آدرس غلط نده
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آهای جارچی جار بزن اینور رفتیم انور رفتیم بالا رفتیم پااین آمدیم چپ رفتیم راست رفتیم همه چی عالیه همه چی آرومه از این بهتر نمیشه
مشاور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اقای رییس جمهور.
شما چقدر از این سختی مردم را درک کردید.
صورت خندان و شاداب شما ذره ای از احساس سختی به شما و خانواده شما را نشان نمی دهد.
لطفا خود را درغم ها و سختی های ما شریک ندانید.
ما از شما راضی نیستیم .
شما حاصل انتخاباتی هستید که نتیجه ان نعمت زاده ها . زنگنه ها . سیف ها . اخوندیها . شریعتمداری ها و .... هستند.

لطفا از غم ها . کشته ها . خون دل خوردن های ما برای خود قهرمان سازی نکنید.

شما یکی از مسببین تمام بلاهای امده بر سر ما مردم ایران هستید.
لحظه شماری می کنم سال ۱۴۰۰ بیاید و نام شما را به عنوان رییس جمهور پاک کند.

انشالله
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مهندس آخوندی خیلی خوب بود و کاردان و سر اقتصاد دستوری و غیر رقابتی استعفا داد
ناشناس
| France |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مشاور جان خیلی خجسته ای که فکر میکنی در ۱۴۰۰قراره وضعت بهتر بشه. د
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
1400 که بیاد خواهیم گفت دریغ از پارسال
تو این کشور هیچ سالی بهتر از سال قبلش نبوده
ناشناس
| - |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
میشه بگی به چیه سال 1400 دلخوشی ؟

قراره کی بیاد که اینقدر آرزوی 1400 رو داری ؟

یکی بدتر از روحانی .

این مملکت نیاز به تغییرات اساسی دارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
هرچی شما میگی،برای خودت تا میتونی پپسی وا کن.!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تبدیل به نماد جملات معکوس شده اید آقای رییس جمهور، محض اطلاع اگر در حال رصد اوضاع جامعه هستید...
پاسخ ها
ناشناس
| Australia |
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از تو ماشین مشاهده می کنن....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
یکی این بنده خدا رو از خواب بیدار کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اين از من و شما هم بيدارتر و آگاهتره و همه چيزر از من و شما هم بهتر ميدونه فقط خيلي..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
البته که شما دست بزنت خوبه ... کلا خوب سیلی می زنی ...
ناشناس
|
Turkey
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
رو که نیست ماشالله
ناشناس
|
Pakistan
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اصلا بین مردم نیستی که درد آنها را بفهمی و در عوالم دیگری سیر می کنی

فاجعه ای که می گویی صدقه سر تو در این چند سال خیلی دیدیم اما حماسه ای ندیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
دردوران همه روسای جمهورایرانی...هزاران طرح وپروژه به ثمررسیده...البته بنابه ادعای واهی خودشون..امامردم روزبه روزبدبخت تروبینواتروفرسوده تروافسرده ترشدن(به غیرازآقازاده )...درعوض پولهای خارجی روزبه روزقویترشدن...به نظرتون همه این مصیبتهاگردن دشمن؟ه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
درتمام ۷ سال دولت به اصطلاح تدبیروامید ! یکبار ندیدم حضرت اقای روحانی مسوولیت کارهاشوبپذیره وازمردم بخاطرهمه سومدیریت هاعذرخواهی بکنه همیشه این اقای خودشیفته طلبکاره
کامران وکیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
رییس جمهور احتیاج به استراحت دارند. حالشان خوب نیست!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
. مواظب باشید کرونا نگیرید اقای روحانی . امروز هم که ماسک نزدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
راستی کجا سخنرانی کردند.در استراحتگاهشان کاخ سعد آباد؟
آرمین
| United States |
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بسیار عالی گفتی واقعا این آدم راجع به عملکردش چی فکر میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
جالب است که اقدام غربی ها در خصوص درک مفهوم قرنطینه و تامین مایحتاج بلند مدت را نقطه ضعف می دانیم!!! اما عدم درک آن و اقدام به تامین روزانه مایحتاج را نقطه قوت خود می دانیم. ما نه برای شرایط قرنطینه و بحرانی این چنینی، بلکه وقتی گرانی می شود قفسه ها را خالی می کنیم. دکتر روحانی متاسفم برای شما و برای امثال خودم که به شما رای دادیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از نظر مسئولان ایران قرنطینه علمی نیست . اقایان اروپایی عقب افتاد ه اند که قرنطینه را اجرا می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آقای رئیس جمهور اگر گفته های شما واقعیت دارد که مبنی بر مقایسه تهران برلین،لندن،پاریس!!! پس چرا؟؟؟؟فرزندان شما در اروپا باید سختی بکشند دوری پدر و مادر و وطن خود را تحمل کنند. لطفا دستور فرمائید تشریف بیاورند تهران زندگی کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از لحظه ای که آقای روحانی توی رسانه ملی اعلام کرد که اصناف نباید تعطیل بشن الان توی شهرستان ها بازار خرید عید الحمدالله بسیار پر رونق هست.. درو بر این دور اندیشی.. درود بر این مردم هوشیار و بیدار! حتما کرونا را شکست میدهیم!
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بنده هیچ کدوم از این آمارها و حرف هارو قبول ندارم و باور نمی کنم.
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
و بنده نیز همچنین
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بابا تو دیگه کی هستی؟!
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بابا تو دیگه کی هستی؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
معمولا آدمهای کوچک کارهای بزرگ را نمی شناسند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از قیاست خنده آمد خلق را ..... لطف نمودی گر بسته داری حلق را !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
روحانی دولت تدبیر و امید جنابعالی حنایش رنگی ندارد لطفا ساکت باشید ضعف مدیریت دولت در مهار سیل کرونا دلار مسکن خودرو بیداد می کند صدای هنرپیشه ها حامیت هم بلند شد
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ادم کمتر صحبت کند مشکلی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشد همه چیز برای شما عالی است منتهی ما مردها بی ابرو جلوی زن وبچه ها از فضای کسب و کار مزخرفی که برای مردم ساختید امسال.
پراید ۲۰ تومانی شد ۷۰ تومان ۲۵ درصد تورمش است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
فقط حرف و شعار و مملکت داره از هم میپاشه مردم به نون شب محتاجن. با دلار ۱۶ تومنی که هرروز هم داره میره بالاتر چجوری زندگی کنیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
من تا امروز صبح فکر میکردم خیلی گرفتار و درگیر مشکلاتم
اما با صحبت های رئیس جمهور، فهمیدم که هیچ مشکلی نداریم و همش توطئه دشمن ه
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
الحمدلله که مثل آقا زاده های فقیر و بیچاره ساکن برلین و لندن و پاریس نیستیم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
به ظریف بگید قبل اینکه توییت کنه یک سر پیش روحانی بره بنده خدا نمیدونه اوضاع مملکت چقدر خوبه و بدون نفت و تحریم کارایی کردیم که در حالت عادی نمیکردیم یک پیام توییت بزن از ترامپ تشکر کن ظریف افرین پسر خوب دفعه دیگم قبل از توییت یک زنگ بزن با روحانی هماهنگ کن بعد دنیال 5 میلیارد دلار از این کشور اون کشور التماس کن تحریمارو نادیده بگیرن و دست به دامن کرونا شو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
در سايه اين نعمات نام برده شده داغ عزيزاني كه در هواپيماي اوكرايني بودن هنوز از ياد ملت نرفته .
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
من تو انگلیس هستم. به جز دو سه قلم که اونارم میشه انترنتی گرفت همه چی به وفورهست فعلا آقای ریس غصه اینجا را نخورند لطفا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از اردوغان یاد بگیر
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
صداقت شما خنده هایتان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
نشستی خونه ویدیو کنفرانس میگی دولت تعطیل نیست، اوضاع رو با لندن و برلین و پاریس مقایسه کنیم ، همه به صورت اصولی رفتن قرنطینه ، بسته های حمایتی دریافت می کنند. تا اینجا که اینو نداریم . مرزها رو سی روز به محض اطلاع مرزهای مارو همسایه ها بستن. واکسن رو دارن کشف می کنند ما منتظریم کشف کنند. از لحاظ نبود وسایل هم ی نگاهی به ماسک و ژل ضد عفونی بنداز. راستی آمار هم درست نیست نه اینکه تعدادش رو بخوام بگم بلکه تعداد مورد های بحرانی هم اعلام نمیشه در آمار . خودتون قضاوت کنید.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
لطفا مسئولین محترم کشورمان لطف کنند در سال جدید کلا حرف نزنند . بخدا سنگین تر هستید . میگیم کلا هیچی نمیگن ولی متاسفانه حرف که میزنید انگار نمک به زخم مردم میپاشید
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آره به خدا . دق کردیم رفت . حرف زدن اینا بیشتر تلفات میده تا کرونا
جم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مسخره تر و خنده دار تر از این نمیشه که به پوتین نامه بنویسی و التماس کنی که به ترامپ بگه تحریمهای ایران رو لغو کنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
یکی از این طرح ها خالی کردن جیب مردم بود که با موفقیت انجام شد و طرح دیگر هم تورم ۳۰۰ درصدی بود که آن هم با موفقیت انجام شد. علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
کاش میفرمودند چه چیزمان را با پاریس ولندن وبرلین مقایسه کنیم....اصلا چه کاری کافیست که خودمان را با پارسال وسال قبل از پارسال وووووومقایسه کنیم
ناشناس
|
Pakistan
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تهران را با لندن و پاریس و برلین مقایسه کنید

راست می گویید اصلا قابل مقایسه نیست برای همین من چند بار شهروندی این سه شهر برام پیشنهاد شد اما نپذیرفتم
ناشناس
|
Pakistan
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آقای رئیس جمهور بر اساس چه دلایلی می گویید تهران را با ........مقایسه کنید . این حرف توهین به شعور این ملت است v
ناشناس
|
-
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
لطف کنید الان که تهران بهتر شده به فرزندانتان که در لندن و اروپا یا آمریکا زندگی میکنند بگویید هرچه سریعتر برگردند به تهران .
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اقای روحانی روزی که برای پیروزی شما از چهار راه ولیعصر تا ونک و شادی کنان همراه سیل جمعیت پیاده رفتم،اصلا به این فکر نمیکردم که روزی بدلیل بی پولی بارها از میدان آزادی تا قلعه حسن خان و پیاده برم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چرا فکر نمی‌کردین؟ اتفاقا همون موقع بعضی‌ها این روزها رو به شما و رفقاتون هشدار می‌دادن. یادتون نیست؟ چقدر خودتون رو این در و اون در زدید تا از رییسی غول بسازید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تهران رو با لندن مقایسه کردیم
شما رو هم میشه با مرکل و مکرون مقایسه کرد ؟
بوئین زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تفاوت را خود قضاوت کنید
رئیس جمهور فرانسه : هر گونه تردد شهروندان در هر جایی ممنوع و ارتش در این زمینه کاملا ً برخورد میکنه الا در مواقع بسیار بسیار ضروری برای تردد
رئیس جمهور ایران : کلیه کسب و کارها آزاد و چیزی به اسم تعطیلی و قرنطینه نداریم و فقط اگر دوست دارید بیاین در یک پویش دورهمی بیرون نریم شرکت و با هم خوش بگذرونیم

در ضمن بین دو تا کشور فوق کدوم بیشتر درگیرتر و کدوم بیشتر امکانات مقابله بیشتر دارد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اصلا روحانی چرا هنوز حرف میزنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بدترین سال در بدترین دولت را گذراندیم . عذر می خواهم از خودم و خانواده ام و هموطنانم بابت رای دادن به آقای حسن روحانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
خدایا به عظمت خودت قسم زودترسال ۱۴۰۰ رابرسان !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
فک کردی رئیس جمهور اصولگرایان بیاد روی کار بهتر میشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
احمدی نژاد هزاربرابر بهتر ازاین بود
حسن
|
United Kingdom
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
جناب دکتر روحانی رییس محترم جمهور
با سلام و تشکر از زحمات شما و قدردانی از انتقاد پذیری
خواهشمند است با مردم طوری سخن بگویید که با ولی نعمت تان. مگر در موقع انتخابات نمی گویند که رییس دولت برآمده از رای مردم و مردم ولی نعمت آنانند. اینجا صحبت از منتخبین مردم است نه انبیا، امامان و ولی امر. بنابراین وقتی به مردم گزارش کار می دهید متکبرانه و مانند طبقه مرفه بی درد سخن نگویید بلکه سخن از شرمندگی در کوتاهی ها باشد که مردم آگاه این کوتاهی ها را در شرایط تحریم به بزرگی خودشان ببخشایند.
مردم مصیبت زده ما لایق دلسوزی بیشتری هستند. نگاه به کشور های امریکا و انگلیس بیندازید رهبران منتخب آنها هر روز با مردم یا اصحاب رسانه های جسور سخن می گویند و پاسخگو هستند لطفا مشاهده کنید که آنها با پزشکان و مشاورین خود گزارش می دهند در حالی که ایستاده اند و اصحاب رسانه بر صندلی هایشان تکیه زدند. شما دارای تحصیلات حوزوی و دانشگاهی هستید دارای دکتری حقوق. شما کجا بوریس جانسون و دونالد ترامپ یا امثالها کجا. خواهشمند است این موضوع در سخن گفتن و گزارش دادن هم مشهود باشد.
و اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مردم ۷ ساله به حرفهات میخندند چقدر روداری
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ما که دیگه عادت کردیم از فاجعه آفرینی شما حماسه بیافرینیم شما هنوز عادت نکردین؟؟؟ براتون عجیبه!!!!
ناشناس
|
Romania
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بچه خودش اطریشه میگه اینجارو با اونجا مقایسه کنید.
تفریحات مردم اینجارم با اونجا مقایسه کنید
سنگ پا
بنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها
جوک سال هم در آخرین روزهای این سال لعنتی شنیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آقا شماره ایشان را نداریم اعلام فرمایید تا بهشون واضح بگیم عزیزم شما صحبت نفرمایید

شمایی که یک روز راست بودی یک روز چپ والان به قول خودتون معتدل شدید آیا فکر می کنید مردم باورتان دارند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اروپایی طرح های بزرگشون را در قرون هجدهم و نوزدهم افتتاح کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
افتتاح کردن طرح ها مهم نیست، به بهربرداری رسیدنشون مهمه
ریزش اتوبان شمال در کمتر از یک هفته از افتتاحش نمونه خوبی میتونه باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چنین موجودی را نه دیده ام و نه شنیده ام!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
آیا ما با آرامش قبل از طوفان مواجهیم ؟ متاسفانه دولت از نیروهای مسلح برای جلوگیری از تردد در شهرها استفاده نمی کند. واین در حالی است که تا تعطیلات نوروزی یک روز دیگر باقی است تا دیر نشده باید رسانه ها و صدا وسیما با جدیت بیشتر برای دید و بازدید های نوروزی به مردم هشدار بدهند . در غیر این صورت بعد از یک هفته که دید و بازدیدهای مردم انجام شد ما با یک شیوع انفجاری مواجه خواهیم شد. وقت یک روز دیگر وقت هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اقای رییس جمهور شما می توانستید در 30 بهمن با تصمییم گیری قاطع و محکم انتخابات قم را به تاخیر بیاندازید. دو روز هم وقت داشتید تا از طریق رسانه ها مردم را توجیه کنید. نکردید . قرنطینه هم نکردید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اقای رییس جمهور شما می توانستید در 30 بهمن با تصمییم گیری قاطع و محکم انتخابات قم را به تاخیر بیاندازید. دو روز هم وقت داشتید تا از طریق رسانه ها مردم را توجیه کنید. نکردید . قرنطینه هم نکردید . جلوی تردد شهرهای دیگر را هم نگرفتید . شما از ظرفیت های قانونی در وزارت کشور استفاد ه نکردید فقط جلسه گذاشتید و در آخر فقط خواهش درمانی کردید و تنها به مردم توصیه کردید سفر نروند و این درحالی است که کادر درمان تنها در میدان است . انفعال تا کی .؟ مگر مملکت پلیس ندارد؟ مگر نیروهای مسلح ندارد ؟ چرا از ظرفیت پرتوان آنها استفاده نمی کنید.؟ شما که در حوزه درس خوانده اید میدانید که در اسلام جان یک مسلمان و انسان برابر با جان همه است . دست دست کردن تا کی ؟
بينان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
واقعا متاسفيم به شما كه اينقدر نمك به حرامي ايشان از تمامي ر.يس جمهور هاي از اول انقلاب تا به حال به غير از مقام معظم رهبري بهترين بوده وبيشترين خدمات را به كشور انجام داده است منتها ما مردم قدر نشناسيم اگر قدر نعمت را ندانيم خداوند نعمت را از ما دريغ ميدارد خداوند اين همه نعمت داده كو شگر گزار به درگاهش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ایشان حبرندازند اروپاییها در سرویس بهداشتی از دستمال کاغذی استفاده میکنند پس مقایسه درست نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
خیلی هم خوب میدونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
نميشه ديگه ايشون بكارشون مشغول باشن چيزي نگن من خيال اقاي روحاني راًراحت كنم اقا مردم ايرانًراًتوًچرخً گوشت فرو نكن به اميد اينكه امريكا تحريمها را برداره داداش اون تخريم هاي اقتصادي را برًنميداره لااقل اگر بفكر ملت بودي كمكهاش را بر ميداستي تا بك مو از خرس كنده باشي داداش كاسب نيستي
محسن
|
Belgium
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اقای روحانی با این روش در اینده نچندان دور قبرستانهای عظیم و بزرگی را افتتاح می کنید
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
کاملا از جنابعالی متشکریم که فضای کشور را علیرغم احتمال حمله نبستید و با وجود گسترش ویروس در چین حداقل امکانات غربالگری را در مرزها فراهم نکردید و لطف کردید وقتی نمیتوانستید لاپوشانی کنید اعلام فرموده و ما رعیت را آگاه فرمودید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
شما دستشویی میلی با آب خودتو می شوری ( اصراف)
کارت تموم شد دستاتو باید با آب بشوری (اصراف)
اونا با دو تیکه دستمال کاغذی از ما جلوترن ( بدون اصراف)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بدون آب به نظرت طهارتت درست میشه و کثیفی ها برطرف میشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
شما تو مدرسه بهت یاد می‌دن اسرافه نه اصراف (سوات)
منصف
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
شما اول املای درست کلمه اسراف را یاد بگیر بعد این قدر سطحی و دور از انصاف از رییس جمهور محترم که در بدترین شرایط داره خدمت میکنه انتقاد کن.
ناشناس
|
Germany
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
حتی با کشورهای همسایه مقایسه کردن هم خطاست. کافی است
فرناز
|
United States
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
اینا میدونن دارن چی میگن. وقتی که دروغ میگه و هیچ عواقبی نداره(بلکه حمایت هم میشه که نشون میده وضعمون خوبه) چرا دروغ نگه؟
سیدصادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
به والله خیلی رو می خواهد با این همه بلا که سر مردم آورد مثل چندین برابر شدن سکه و دلار و خودروهای بی کیفیت و مسکن و گرانی وبیکاری و رکود صنایع و کشاورزی و.... باز بیاید اینطور خودشیفته تو دوربین نگاه کنه و دور از واقعیت حرف بزند ، فکر کنم مشکل از عینکش است !!!
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
رئیس‌جمهور: تهران را با لندن، پاریس و برلین مقایسه کنید!/ در سخت‌ترین شرایط تحریمی، بزرگترین طرح‌ها را افتتاح کردیم/ مردم امسال از فاجعه، حماسه آفریدند
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
سخنان جای بسی خوشحالی دارد و با این روند من که به اینده خیلی امیدوارم. به امید حق.
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
و مسولین هم از حماسه، فاجعه !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
جواب پمپئو داد. منظورش از مردم پمپئو بود. الکی خوشال نشین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
همش مردم مردم مردم پدرآمرزیده یه سوزنی به خدتون مسئولین بزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بیکاری . تورم لجام گسیخته. بیماری. فقر . افسردگی. و مرگ مظلومان
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
کاش یه مقایسه ای هم راجع به مدنیت ، و قانونمداری و سلامت اقتصادی مقاماتشان با خودتان انجام میدادید
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
مولای متقیان می فرمایدکسی که دیروزش ازامروزش بهترباشه انکس مرده است ....سه سال پیش دلارسه هزارتومان امروزپانزده هزارتومان ...پس لطفا مارااروپایی هامقایسه نفرمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
دفعه چندمشه با اين مقايسه اش مردم رو احمق فرض ميكنه،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بابا اون خرمايي كه تو داري ميخوري ما با هسته اش بازي كرديم، مردم رو چي فرض كردي؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
حسن حواسش به نبود ۱ ماهه ماسک و الکل و دستکش تو کشور خودمون نیست...حواسش به ۵ برابر شدن قیمت این وسایل نیست!!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس نوروز 99 جهش تولید مناجات شعبانیه روز جمهوری اسلامی