بازدید 20879

شکایت از مرد ثروتمند و مدیر ساختمان به اتهام تعرض

کد خبر: ۹۶۶۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹ 16 March 2020

دو زن جوان با مراجعه به دادگاه کیفری استان تهران در شکایت‌های جداگانه مدعی شدند از سوی دو مرد مورد تعرض قرار گرفته‌اند.

به ‌گزارش ایران، در نخستین پرونده که در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد زنی جوان از مدیر ساختمان محل زندگی‌اش شکایت کرد و گفت: مدتی قبل به یک مجتمع مسکونی نقل مکان کردم روز حادثه مدیر ساختمان زنگ در خانه ما را زد و به بهانه اینکه می‌خواهد ببیند سقف حمام چکه می‌کند یا نه وارد خانه شد و بعد از اینکه حمام را بازدید کرد خودش وارد سالن شد و شروع به صحبت و درددل کرد بعد هم ناگهان به من نزدیک شد و مرا مورد تعرض قرار داد.

اما مدیر ساختمان که احضار شده بود ضمن رد این اتهام گفت: این زن دروغ می‌گوید. من سال‌ها در آن ساختمان زندگی کرده‌ام و مدیر هستم این زن به من گفت که مطلقه است و به من پیشنهاد داد با او دوست شوم و اگر از همدیگر خوشمان آمد ازدواج کنیم. من گفتم دوست ندارم کار خلاف شرع و اخلاق بکنم حاضرم او را صیغه کنم و مدتی با هم رابطه داشته باشیم و اگر رابطه موفق بود با هم ازدواج دائم می‌کنیم و او هم قبول کرد. بعد صیغه محرمیت خواندیم. اما نمی‌دانم چرا او از من شکایت کرده است.با توجه به دفاعیات متهم و مدارکی که شاکی ارائه داد قضات شعبه 11 برای تصمیم‌گیری در خصوص این پرونده وارد شور شدند.

تعرض مرد ثروتمند به دختر فقیر

در دومین پرونده دختر جوانی به قضات شعبه 11 دادگاه کیفری گفت: برای پیدا کردن کار برای برادرم به خانه مردی ثروتمند رفتم. پدر و مادرم سال‌ها قبل فوت کردند و من و برادرم با هم زندگی می‌کردیم برادرم بیکار بود و ما اصلاً پول نداشتیم و خیلی فقیر بودیم تا اینکه یکی از آشنایان گفت مردی با نفوذ و ثروتمند را می‌شناسد که می‌تواند برای برادرم کار پیدا کند.

من هم به دفترش رفتم و شرایطم را توضیح دادم او هم گفت درخواستی برایش بنویسم و شرایطم را بگویم تا بررسی کند و نتیجه را به من بگوید. چند روز بعد از دفترش با من تماس گرفتند و نشانی محلی را دادند و گفتند به آنجا بروم وقتی رفتم مرد ثروتمند گفت قرار است برادرم در یک کارگاه کار کند. من هم خیلی خوشحال شدم اما ناگهان او به من تعرض کرد.

سپس نوبت به مرد ثروتمند رسید او همه ادعاهای دختر جوان را رد کرد و گفت: من فردی بانفوذ و ثروتمند هستم این دختر به من گفت برای برادرش کار می‌خواهد من هم تلاش کردم کمکی بکنم. من فقط یکبار این دختر را دیدم که با دوستش آمده بود و من آنها را به شمال بردم چون گفتند می‌خواهند به شمال بروند و پول ندارند دیگر هم ارتباطی با او نداشتم اما وی دنبال سوء‌استفاده از من است.

قضات بعد از رسیدگی به این پرونده متهم را با وثیقه آزاد کردند تا تحقیقات ادامه یابد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
چه جالب
به شمال بردمشون چون،تا حالا بشما نرفته بودن
آقا منم تا حالا پاریس نرفتم میشه منم یه سفر ببری پاریس؟؟؟
وقاحت هم حدی داره
بدون جمع آوری دلایل و مدارک کافی و سعی در کسب ان
و چون گفته من نبودم آزاد کردند
خیلی با حاله:
" و من آنها را به شمال بردم چون گفتند می‌خواهند به شمال بروند و پول ندارند "
ما هم باور کردیم داداش
هر دو زن و دختر را به اتهام تهمت به این نردان جوان ۲۰۰ ضربه تازیانه زده و سپس به یکی از شهرهای کویری تبعید کنید
هر دو مردان راست می گویند زنان بواسطه تهمت مستحق ۲ سال حبس و ۷۶ ضربه شلاق هستند
حتما ایشان برایه ثوابش دختره رو برده شمال !!!!!
بالاخره سقف حمام چکه اش درست شد یا نه !!!! البته مدیر ساختمان مثل دکتر محرمه وبنده خدا فقط می خواسته ببینه چکه میکنه حمام یا نه !!!!!!!
بسمه تعالی
تو چقدر مهربونی که اونا رو بردی شمال....؟؟؟؟!!!؟؟؟؟!!!
مگه راننده آژانسی که خودت بردیشون شمال. براشون بلیط میخریدی یا پول بهشون میدادی ...
چه آدم با نفوذ و خوبی ! هم برات کار پیدا می کنه ، هم به رایگان سفر شمال می بردت !
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم