بازدید 19856

آمار مبتلایان در قطر و اقدام کویت برای مقابله با کرونا

وزارت بهداشت قطر از ثبت دویست و سی و هشت مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر داد.
کد خبر: ۹۶۵۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۰ 12 March 2020
به گزارش تابناک به نقل از تسنیم به نقل از خبرگزاری رسمی قطر، وزارت بهداشت قطر اعلام کرد که ۲۳۸ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است.

بر اساس این گزارش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در طول یک روز تقریبا ۱۰ برابر شده است، چرا که آمار قبلی ابتلا به ویروس کرونا در قطر ۲۴ مورد بود.

از سوی دیگر دولت کویت اعلام کرد که در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا از دوازدهم الی بیست و ششم ماه مارس در این کشور تعطیل رسمی محسوب می‌شود.

وزارت بهداشت کویت امروز چهارشنبه از ثبت سه مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر داد و بدین ترتیب تعداد کل مبتلایان به کرونا در کویت به ۷۲ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت بحرین نیز امروز چهارشنبه از ثبت ۷۷ مورد ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و بدین ترتیب تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در بحرین به ۱۸۹ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه از ثبت یک مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در اربیل خبر داد.

وزارت بهداشت اقلیم کردستان اعلام کرد که تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا به ۱۷ نفر رسیده است که یکی از آن‌ها در سلیمانیه فوت کرده است.

این در حالی است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در عراق دست کم به ۷۲ نفر رسیده است که ۸ نفر از آن‌ها فوت کرده و ۲۰ نفر بهبود یافته اند.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم