بازدید 8516

آخرین خبر از معاوضه بزرگ بارسلونا و یوونتوس

کد خبر: ۹۶۵۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲ 11 March 2020

بارسلونا در اوایل سال جدید دچار بحران مصدومیت در خط حمله شد و در فاصله زمانی کوتاهی دو مهره هجومی خود یعنی لوییس سوارز و عثمان دمبله را از دست داد تا شرایط برای این تیم دشوار شود.

به گزارش تابناک ورزشی، اخبار حاکی از آن است که در آن مقطع بارسا برای خرید داگلاس کاستا، وینگر ۲۹ ساله و برزیلی یوونتوس اقدام کرده است. مذاکراتی بین دو طرف انجام شده و قرار بوده در ازای انتقال این بازیکن به استادیوم نوکمپ، ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا به یوونتوس برود.

البته در نهایت مذاکرات بین طرفین به نتیجه نرسیده و این انتقال نیز منتفی شده است. با توجه به بازگشت ستاره‌های بارسلونا در ماه‌های پیش رو و البته برنامه این باشگاه برای خرید مهره‌های هجومی، دیگر بعید است بلوگرانا تمایلی به جذب داگلاس کاستا داشته باشد، اما پرونده انتقال ایوان راکیتیچ به تورین همچنان باز است.

این هافبک ۳۲ ساله و کروات در تابستان قبل نیز به شدت مورد توجه یوونتوس قرار داشت و حتی کریستیانو رونالدو نیز برای قانع کردن او به این انتقال با راکیتیچ تماس گرفته بود، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. اما با توجه به نارضایتی بارسا از عملکرد راکیتیچ، احتمالا یوونتوس دوباره برای خرید او اقدام خواهد کرد و در این تابستان شانس بیشتری برای رسیدن به این هدف خواهد داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم