بازدید 14053
مجمع پرحاشیه دوومیدانی، داوری را جای کیهانی نشاند

رئیس جدید فدراسیون با غایبان کرونایی انتخاب شد!

افشین داوری به عنوان رئیس جهار سال آینده این رشته انتخاب شد و مجید کیهانی رییس فعلی با عملکرد بسیار ضعیف در دوران مسوولیتش توسط مجمع کنار گذاشته شد.در این مجمع چند نفر از روسای هیات‌های استانی از جمله قم، به دلیل شیوع ویروس کرونا حضور نداشتند.
کد خبر: ۹۶۴۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹ 09 March 2020

پس از برگزاری مجمع پرحاشیه فدراسیون دوومیدانی، سرانجام افشین داوری به عنوان رئیس جهار سال آینده این رشته انتخاب شد و مجید کیهانی رییس فعلی با عملکرد بسیار ضعیف در دوران مسوولیتش توسط مجمع کنار گذاشته شد.

رئیس جدید فدراسیون با غایبان کرونایی انتخاب شد!

به گزارش تابناک ورزشی، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی پس از یک ساعت تاخیر، ساعت ۱۱ صبح امروز (دوشنبه) ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در پایان، افشین داوری با ۲۰ رای به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد. در این مجمع چند نفر از روسای هیات‌های استانی از جمله قم، به دلیل شیوع ویروس کرونا حضور نداشتند.

در این مجمع افشین داوری، مجید کیهانی و احسان مهاجرشجاعی سه کاندیدای حاضر در این مجمع بودند که داوری ۲۰ رای و مجید کیهانی ۸ رای به دست آوردند. این مجمع با حضور ۲۷ عضو و در اقدامی عجیب برای نخستین بار، یک رای تلفنی برگزار شد. 

سیدحسین جلالی، مهدی مبینی، محمدرضا محقق، مصطفی زرین افضل، سیدعلی فرشادسپهر، مهدی مستجاب‌الدعوه و محمدرضا کاظمی آشتیانی نیز کاندیدا‌هایی بودند که از شرکت در این انتخابات انصراف دادند. در اوسط این مجمع در حالی که مصطفی زرین افضل در حال ارائه دادن برنامه‌های خود بود، مجید کیهانی وارد صحبت‌های او شد که این موضوع باعث ناراحتی علی‌نژاد رئیس مجمع شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم