بازدید 11584
رئیس کمیسیون مشترک مجمع مطرح کرد؛
احمدی افزود: تغییر اول تغییر از رویکرد کلاسیک به رویکرد انقلابی است. در ابتدای جنگ تحمیلی با تغییر رویکرد کلاسیک به انقلابی موفق شدیم و در جنگ تحمیلی نیز موفقیت مرهون تغییر رویکرد لیبرالی و تکنوکراتی به انقلابی است...
کد خبر: ۹۵۴۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸ 25 January 2020

چهار تغییر کلیدی، لازمه گام دوم انقلاب/ در جنگ تحمیلی به ‌دلیل تغییر رویکرد لیبرالی به انقلابی موفق شدیم

رئیس کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام، با یادآوری چهار تغییر کلیدی لازمه گام دوم انقلاب نظام گفت: ما در جنگ تحمیلی، موفقیت مان را مرهون تغییر رویکرد لیبرالی و تکنوکراتی به انقلابی هستیم. از طرفی هم معتقدیم نسلی که حاملان گام اول بودند و برای دولت سازی و نظام سازی تلاش کردند، معلوم نیست حاملان مناسبی برای جامعه سازی باشند!

به گزارش «تابناک»؛ دکتر «علی احمدی» در همایش زاگرس نشینان و گام دوم انقلاب اظهار کرد: گام دوم انقلاب، نیازمند چهار تغییر کلیدی در سطوح مختلف است،

احمدی افزود: تغییر اول تغییر از رویکرد کلاسیک به رویکرد انقلابی است. در ابتدای جنگ تحمیلی با تغییر رویکرد کلاسیک به انقلابی موفق شدیم و در جنگ تحمیلی نیز موفقیت مرهون تغییر رویکرد لیبرالی و تکنوکراتی به انقلابی است.

چهار تغییر کلیدی لازمه گام دوم انقلاب/ در جنگ اقتصادی به ‌دلیل تغییر رویکرد لیبرالی به انقلابی موفق شدیم

نماینده دوره هفتم مجلس در رابطه با تغییر دوم گفت: تغییر دوم، تغییر عرصه است. گام اول، دوره دولت سازی و نظام سازی بود و گام دوم عرصه جامعه سازی است و الزامات این دو عرصه متفاوت است.

رئیس کمیسیون مشترک مجمع تشخیص با بیان اینکه تغییر سوم، تغییر بین نسلی است، عنوان کرد: نسلی که حاملان گام اول بودند و برای دولت سازی و نطام سازی تلاش کردند معلوم نیست حاملان مناسبی برای جامعه سازی باشند. به علاوه هر کجا در مدیریت نظام پوست اندازی و امور به جوانان سپرده شد، موفقیت های چشمگیری داشته ایم.

چهار تغییر کلیدی، لازمه گام دوم انقلاب/ در جنگ تحمیلی به ‌دلیل تغییر رویکرد لیبرالی به انقلابی موفق شدیم

داوطلب دوره یازدهم انتخابات از حوزه انتخابیه تهران تصریح کرد: تغییر چهارم تغییر نرم افزاری است، چون در بعد نظری تداوم نظریه انقلاب مبنای حرکت است. ساختارهای نظام نیز شکل گرفته است، لذا تحولات نرم افزاری با محوریت مطالبات واقعی مردم، و بر پایه منشور قانون گذاری امری ضروری است. سیاست های کلی نظام قانونگذاری نرم افزار حکمرانی در گام دوم است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ال پالیتو محمد باقر قالیباف علی نیکزاد مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی