بازدید 31241
مأموریت تازه سرمربی کروات در فوتبال ایران؛ نجات تیم ملی از یک فاجعه در پیش مقدماتی جام جهانی؛

توافق کلی و اولیه فدراسیون فوتبال با برانکو با یک شرط ساده / سلطانی فر، هزینه فسخ قرارداد ویلموتس را پذیرفت

فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین اطلاعیه‌اش درباره تیم ملی و شایعات تغییر سرمربی، تعارفات را کنار گذاشته و با ترک سیاست سکوت، تصمیمش برای قطع همکاری با سرمربی بلژیکی را تلویحا تأیید کرد. همزمان منابعی موثق مذاکره موفق نماینده تاج با برانکو را قطعی دانستند. شرط مرد کروات هم بسیار طبیعی و ساده است. در این میان دست پرسپولیس که دنبال بازگرداندن پرفسور بود، در پوست گردو ماند.
کد خبر: ۹۳۹۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰ 24 November 2019

شایعه ها خیلی زود به واقعیت نزدیک شد. بر اساس منابع خبری نزدیک به برانکو و فدراسیون فوتبال، دو طرف ضمن توافق کلی، مقرر کرده‌اند که قبل از هر گونه اعلام نظر رسمی، ابتدا تکلیف قرارداد مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال مشخص شود.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ گفته می‌شود این توافق مورد حمایت و تأیید سلطانی فر، وزیر ورزش قرار گرفته است و بودجه فسخ قرارداد با کمک دولت پرداخت خواهد شد. اما منبع و اساس این اخبار ـ که از هفته گذشته زمزمه اش منتشر شد ـ کجاست و چرا برانکو در گفت‌وگو با یکی دو خبرگزاری داخلی، این توافق اولیه را تکذیب کرده است؟

توافق قطعی فدراسیون فوتبال با برانکو با یک شرط ساده / ارسال پیشنهاد فسخ برای ویلموتس

اطلاعیه جدید فدراسیون؛ نقطه پایانی بر ابهام‌ها و علنی شدن خبر عزل ویلموتس

فدراسیون فوتبال، که معمولا دست به عصا حرکت می‌کند و با سیاست سکوت، سعی در پنهان کردن اکثر مسائل حساس فوتبال کشور دارد، در تازه‌ترین اطلاعیه‌اش درباره سرنوشت مربی آینده تیم ملی، تعارفات را کنار گذاشته و بدون احتیاط و در حالی که تصور می‌شود، تصمیمش را برای قطع همکاری با سرمربی بلژیکی گرفته، نوشته است: «نتایج پیگیری‌ها و مذاکرات صورت گرفته در باب مباحث مرتبط با سرمربی تیم ملی در آینده به اطلاع عموم خواهد رسید»؛ این اظهارنظر، رایزنی ها در موضوع سیاست تغییر سرمربی تیم ملی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال را به قطعیت نزدیک می‌کند؛ سیاستی که به نظر می‌رسد همچون انتخاب ویلموتس بلژیکی پنهان از چشم مردم و کارشناسان زبده باشد.

پس از شکست بحث برانگیز تیم ملی فوتبال در مصاف های حیثیتی و حساس مقابل عراق و بازگشت مارک ویلموتس به بلژیک، شایعات زیادی در فدراسیون فوتبال مبنی بر این‌ که این فدراسیون از عملکرد مربی بلژیکی رضایت ندارد، مطرح و گفته شد که ریاست فدراسیون در پی فسخ قرارداد اوست. مهمترین عامل در این میان قهر ویلموتس در آستانه جدال تعیین کننده با عراق بود که به نوعی گروگان گیری بدل شد. حالا خون فدراسیون در کنار انتقادهای گسترده از نحوه تعامل به سرمربی ناموفق به جوش آمده و خبر می رسد برای جانشینی گزینه جدی‌ هم انتخاب شده است؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ... .

برانکو در کارنامه خود یک بار صعود به جام جهانی ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران را دارد و با پرسپولیس نیز دو بار پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید و تنها شکست در فینال دو دوره گذشته مسابقات باعث شد تا برانکو دستش از یک جام مهم آسیایی کوتاه بماند. برانکو مقام سوم جام ملت‌های آسیا را هم کسب کرده و اکنون یک متخصص در فوتبال آسیا و به خصوص حوزه خاورمیانه محسوب می‌شود.

اکنون بر اساس اطلاعاتی که از هفته گذشته در تابناک منتشر شد و ایسنا نیز از طریق برخی منابع نزدیک به دو طرف به آن دست یافته، مذاکره با واسطه (شخص سفیر ایران در کرواسی) بین دو طرف انجام شده است و طرفین نیز توافق قطعی کرده‌اند که اگر فدراسیون فوتبال بخواهد عملا سرمربی بلژیکی را اخراج و مربی دیگری را جایگزین کند، ابتدا قرارداد سرمربی کنونی تیم ملی را تعیین تکلیف کرده و آنگاه برای مذاکره و قرارداد رسمی اقدام کند.

دستیاران و آپشن های برانکو بعد از تسویه حساب با ویلموتس

پیگیری‌های تابناک نشان می‌دهد، مبلغ حدودی این انتقال نیز به تأیید دو طرف رسیده و مرد کروات که مبادی اخلاق بوده است، تضمین کرده که بعد از عزل ویلموتس، در قیمتش تغییر اساسی ایجاد نکند. مسائلی همچون دستیاران و آپشن‌های تشویقی قرارداد هنوز بین دوطرف به مذاکره گذاشته نشده و این همان نکاتی است که قرار شده بعد از اخراج کامل و تسویه حساب با مرد بلژیکی بر سر آن بحث شود.

پیش از این اعلام شد که فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای رسمی به مارک ویلموتس او را ملزم کرده که طبق قراردادش عمل کند، در غیر این صورت پیشنهاد پایان همکاری به صورت توافق دوطرفه را بپذیرد. البته مشخص نیست دقیقا اشاره فدراسیون به کدام بند‌های قرارداد بوده و این بند‌ها حاوی چه الزاماتی است.

طبق اطلاعاتی که قبل از این و غیررسمی رسانه‌ای شده است، ویلموتس ۴۵ روز در سال اجازه مرخصی داشته که با توجه به ناتوانی فدراسیون در پرداخت دستمزد او، به بهانه‌های مختلف از جمله زیر نظر گرفتن بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی به خصوص بلژیک (!) در اروپا می‌ماند. اما این غیبت‌ها سرانجام بعد از شکست مقابل عراق و بازنگشتن ویلموتس به محل اقامتش در تهران، کار دست او داد.

بر اساس شواهد موجود، نظر مثبت برانکو ایوانکوویچ برای حضور در رأس هدایت تیم ملی فوتبال ایران گرفته شده است و به احتمال بسیار، پیش از ژانویه ۲۰۲۰، و با تکمیل روند اداری فسخ رسمی قرارداد پرهزینه مارک ویلموتس، این چهره شناخته شده برای فوتبال دوستان ایرانی به تهران سفر می‌کند تا دور جدید فعالیتش را آغاز کند و کشتی توفان زده تیم ملی را به ساحل آرام برساند و از مرحله نخست مقدماتی جام جهانی عبور دهد؛ کاری که با توجه به سه میزبانی تیم ملی در تهران از جمله پذیرایی از بحرین و عراق در ورزشگاه آزادی، چندان دور از انتظار نیست، اما هدف تاج و همکارانش قطعا مرحله بعدی مسابقات و دور نهایی گزینشی است که حریفان اصلی تیم ملی شامل استرالیا، ژاپن، عربستان، کره جنوبی و ... صف کشیده اند.

توافق قطعی فدراسیون فوتبال با برانکو با یک شرط ساده / ارسال پیشنهاد فسخ برای ویلموتس

تکلیف پرسپولیس با کالدرون چه می شود؟

نکته عجیب، اما اینجاست که باشگاه پرسپولیس هم طی چند روز اخیر برای بازگرداندن سرمربی موفق فصول گذشته اش، دست به کار شده بود و قصد داشت با پرداخت مطالبات برانکو، او را راضی به بازگشت کند. برخی اطرافیان برانکو در این باره به تابناک ورزشی گفته اند که برانکو قصد پذیرش پیشنهاد جدید از سوی پرسپولیس را نداشته و ندارد، چون او معتقد است مأموریتش در پرسپولیس تمام شده و او با سه بار قهرمانی در لیگ، دو بار فتح سوپرجام و البته قهرمانی در جام حذفی، انگیزه‌ای برای بازگشت در مقطع فعلی ندارد، چون شرایط را برای تنها مأموریت نیمه تمامش یعنی قهرمانی در لیگ آسیا مهیا نمی‌بیند.

مذاکرات موازی پرسپولیسی ها با برانکو برای بازگشت به همین دلیل عقیم و ناکام می ماند و انصاری فرد شانسی برای رهایی از بحران فعلی با بهترین گزینه ممکن باشگاه نداشت. در این میان تکلیف قرارداد و حقوق معوقه کالدرون و دستیارانش نیز مبهم است و سرخ‌های پایتخت پول لازم برای پرداخت دستمزد سرمربی آرژانتینی شان را ندارند.

حالا فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس بر استخدام و تعویض سرمربیان ناکام خود، یک رقابت آشکار را ساخته اند که با اطلاعات موجود، تیم باشگاهی بزرگ ایران شانس کمتری نسبت به فدراسیون فوتبال دارد و بهتر است از هم اکنون به فکر گزینه دیگری برای عزل کالدرون باشد.

نویسنده: پژمان حسین زاده

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۴۱
انتشار یافته: ۷۲
با اين همه شرايط بد اقتصادي چرا مسئولين ما چنين تصمياتي مي گيرن . هزينه ويلموس رو كي ميده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آخرش هم به جام جهانی نخواهیم رفت.....
ناشناس
| Germany |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نگران نباش به ویلموتس ندن به تو هم نمیدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آقا بذار بره
بخدا این آدم اینکاره نیست
فوتبال مملکت رو نابود می کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
عجب مملکت بی حساب و کتابی (شیر تو شیر) داریم. در یکجا (ایسنا) می خوانیم که برانکو گفته به هیچ وجه به تیم ملی نمی روم. در یکجا می خوانیم (تابناک) توافق کلی برانکو با فدراسیون فوتبال. شاید اگر به خبرگزاریها و سایتهای دیگر مراجعه کنیم آنقدر سر در گم خواهیم شد که راه خودمان را هم گم خواهیم کرد. به این میگن مملکت ...........
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ای خدا. 900 هزار یورو برا دوتا برد مقابل هنگ کنگ و کامبوج دوتا شکستم مقابل دوتا تیم عربی ضعیف فقط قسط اولش بود که بهش پرداخت شد. پول و بجیب زد و تمام. معلوم نیست چقد بهش خسارت دادند. جای عادل و برنامه 90 خیلی خالیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دلت خوشه بیشتر این قرار دادها بخاطر حق دلالی حضرات فدراسیون نشین علنی نمیشه وگرنه هر انسان ساده ای میدونه این مربی ها رو با نصف این مبالغ
میشه اورد و هر جور دلت خواست رقصوند
از کل اون مبلغ نصف بیشترش سهم دلالی جنابان کاسب تحریمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ناشناس 18:45
متاسفانه نگاه امثال تو اینه که دیگی که واسه ما نمیجوشه ......
متاسفم برات
چیز بیشتری نمیشه درموردت گفت اینجا
سیروان کردستان
| Germany |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
از همین الان دیگه من طرفدار تیم‌ملی نیستم و حاصرم هر تیمی غیر از ایران صعود کنه. از این برانکو متنفرم. خیانتهاش فراموش ناشدنیه
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
وزیر ورزش پرسپولیسی گفته هزینه رفتن ویلموتس را از جیب شخص اش می دهد
خان محمدعلی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
مردم فوتبال دوست ایرانی پولهاشونو پس انداز کنن که باید واسه صعود به جام جهانی قطر گاو و گوسفند نذر کنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
لنگه کفش در بیابان غنیمتسیت...!1چطور اینها با ما ایرانیها میسازند...!1؟
این مربی پرسپولیسی ایران را به جایگاه اصلی خودش خواهد رساند.
پاسخ ها
زینب
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آزموده را آزمودن خطاست
تیم ملی پرسپولیس نیست
این آقا اگر این کاره بود چند سال قبل ایران رو به جایگاه اصلیش میرسوند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
من اگرچه استقلالیمولی از صمیم قلب بابت این تصمیم خوشحالم
خدا رو شکر هنوز کور سوی عقلانیت دیده می شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ایران اینبار جام جهانی نمیره این را مطمئنم حتی از همین مرحله هم صعود نمیکنه و بعد از عراق و بحرین سوم میشه و حذف میشه
کی زوش راست می گفت برانکو به صندلی تیم ملی چشم داره . تو زندگی آدمهای مثل برانکو و میثاقی زیادن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
برانکو بیاد حتی حسرت نتایج ویلموتس به دلمون میمونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کی روش چون در مقابل برانکو احساس ضعف می کرد این حرفا رو میزد وگرنه کسی که به خودش و کارش اعتقاد داره نباید وارد این حاشیه ها می شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زمان این آقا رتبه ایران در رنکینگ، ۱۵ هم شد.
چی فکر کرده بازی داخلی هست که براش گاوبندی کنند کم سال 2006 گند زد به تیم ملی اون همه درگیری که باکیروش داشت برای مربی شدن تو تیم ملی بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!
تا وقتی وزیر ورزش پرسپولیسی هست باید ایران تاوان بده
برانکو یکی از موفق ترین سرمربی های تیم ملی بود ولی جام جهانی 2006 رو برای ایران تبدیل به فاجعه کرد اون هم فقط با انتخاب های عجیب و غریبی مثل علی دایی و ابراهیم میرزاپور . امیدوارم همون روند موفقیت رو دوباره با این فرد طی کنیم ولی اینبار اگر پامون به جام جهانی باز شدم امیدوارم دست به انتخاب های هوشمندانه تری بزنه . فراموش نکنیم که ما یکی از برترین مهره های تاریخی تیم ملی یعنی قوچان نژاد رو به خاطر لجبازی کیروش از دست دادیم و اگر لجاجت اون سرمربی با قوچان نژاد و نیمکت نشینیش و بعد هم خداحافظی اجباریش نبود ممکن بود ما به دور دوم جام جهانی 2018 هم صعود کنیم . متولیان فوتبال باید یاد بگیرن عرصه های ملی و بین المللی جای خصومت شخصی نیست .
برانکو از همه مربیان ایرانی پس از انقلاب بجز مرحوم حجازی محبوب تر است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اره دوبار
پول بیت المال رو چرا هدر میدید کلی پول دادید به ویلتموس بعد به همین راحتی خداحافظ؟؟؟؟؟کی این قراردادهای آبکی رو می نویسه؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اونی که پورسانتشو میگیره
برانکو سالهاست داره از ایران میخوره! قشنگ جیبش پر شده ول کن هم نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نوش جانش
نتایج برانکو از مربیان وطنی بهتر بوده
خب شما که از اوا میخواستین کی‌روش رو بندازین بیرون اینو بیارید جاش دیگه آوردن ویلموس چه سیقه ای بود؟ یه چن ماه حمید درخشانی یا حمید استیلی چیزی رو سرمربی میکردین کم خرج تر درمیومد مشکلاتتون رو درون پرسپولیسی حل کنید
پاسخ ها
بهناز
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نمیخواستندروبازی کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
تجربه صیغه نداشتی که نوشتی سیقه !!!!؟
توی این شرایط سخت اقتصادی که ارز برای دارو نیست چه اصراری برای جذب مربی خارجی اون هم درجه چندم هست
آخه چرا برانکو تیم ملی که پرسپولیس نیست که با مهندسی بتونن به جام جهانی رفت قهرمان آسیا شد.
بی اعتباری ذاتی برانکو را چطور می خواهند جبران کنند ؟
همین اشتباه در انتخاب ولتیموس نشان داد که سرمربی باید از ابتدا کلاس جهانی داشته باشد ، چطور از دستیار فرگوسن و سرمربی رئال مادرید رسیدیم به گزینه های فعلی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دستیار فرگوسن گند زد به نتایج!
اگه من به عنوان مربی اونجا بودم نتایج از این بدتر نمی شد تازه من با نیم میلیون دلار هم حاضرم قرارداد ببندم فقط زیاد فوتبال بلد نیستم.
هزینه فسخ قرارداد رو هم بگید ببینیم البته اینهایی که بخوربخور می کنند هرگز اجازه نمیدن.
وزیر بی کفایت ورزش باعث رفتن کیروش و آمدن ویلموتس شد. اگر مملکت حساب و کتاب داشت باید اول تکلیف وزیر را روشن می کردند.
وزیر بی کفایت ورزش باعث رفتن کیروش و آمدن ویلموتس شد. اگر مملکت حساب و کتاب داشت باید اول تکلیف وزیر را روشن می کردند.
دلال کروات که خون به دل تیم ملی و سرمربیش کرد داره به صندلی کارلوس کیروش نزدیک میشه
قطعا با برانکو ایران یکی از تیم های جام جهانی قطر است.برانکو مربی کار بلدی است
برانکو مربی تیم ملی بود . به بدترین شکل ممکن اخراج شد . تیمش از هم پاشید. بعد از باخت رفت پشت سرش هم نگاه نکرد حتی برای گرفتن مطالباتش برنگشت .
مگه آزموده را آزمودن خطا نیست ؟
مطمئنا قرار نیست چیزی رو به فوتبال ما اضافه کنه فقط تنها مربی خارجی در دسترسه
خانم زینب....
میشه لطف کنید دقیق بفرمایید جایگاه واقعی تیم ملی کجاست ما هم باخبر شیم؟؟؟
دوستان استقلالی توجه کنید برانکو میخواد مربی تیم ملی بشه نه پرسپولیس.اینهمه جبهه گیری نفرمایید
برانکو 10سال قبل هم مربی تیم ملی بوده وبهترین جایگاه ایران در رده بندی فیفا متعلق به زمان برانکو هست کمی واقع بین باشیم!!!!!
حداقل فغانی رو هم بذارن کنار دستش
برید تا دیر نشده کیروش بیارید. برانکو بدرد تیم ملی نمیخوره
در همه چیز دچار واپسگرایی شدید شدیم. به عقب برمیگردیم. و گذشته ها برامون آرزو شده.
وقتی اینترنت قطع میشه و مکاتبات دیجیتال ما جای خودش رو به نامه نگاری کاغذی و پستچی میده ،
بایدم برانکو بشه مربی تیم ملی.
دیر زمانی نباشه که علی آقا پروین و آقا حشمت مهاجرانی مربی تیم ملی بشن. بلکه هم رسول کربکندی و شاغلام .
ممد خاکپور و استاد اسدی هم برمیگردن به خط دفاع .
تاج باید از جیبش بده چون تصمیم ایشون بوده، ضمنا فوتبال پرفساد و تیمهای دولتی بیت المال خور را خواهشا تعطیل کنید
ویلموتس بعد از پنج سال تجربه تو آسیا می شه مثل مربی معمولی لیگ دسته دو ایران
درشرایط فعلی که داریم بهترین گزینه برانکو ولی اگر تحریم نبودیم میتونستیم بهترین ها را بیاریم
استقلالیها آب بربزید اونجا که میسوزه
هر مربی را می خواهید انتخاب کنین فقط این را در نظر بگیرید
در قرارداد ذکر کنید در صورت هر باخت در مقدماتی جام جهانی این مرحله و مرحله بعد مقدماتی یک چهارم یا یک ششم از مبلغ قرار داد کسر می شود
ازموده را ازمودن خطاست برانكو نزديك ده سال است حتي نتوانسته فارسي حرف زدن را ياد بگيرد تيم ملي مربي بزرگتر وبا هوشتر ميخواهد
به مظر من در این شرایط تیم ملی و شرایط اقتصادی علی دایی بهترین گزینه است . یا لاقل از برانکو بهتر است
کمی به این مسئولین بی فکر امیدوار شدیم
از همون اول هم نباید میذاشتن بره
عشق فقط برانکو ...
ایرانو الان جزؤ یکی از تیمهای صعود به جام جهانی بدونین
به نظرم ویلموتس به ایرانیها به خاطر پول توهین کرد و نباید بماند
این وزیرایی که در عمل تخصص ندارن و هزینه تراشی میکنن رو کی باید استیضاح کنه ؟
ایران رو اب ببره مجلس رو خواب میبره
متاسفانه برانکو ایوانکویچ شخصیت یک مربی ساده رو که امیدوارباشید هدایت تیم ملی رو به عهده میگیره نداره لابی های پیچیده و قوی درفدراسیون و وزارت ورزش داره حکایت فرارهای مالیاتیشم هم آن زمانی که سرمربی تیم ملی بود بماند..حتی در صنعت هم زمانی که مربی پرسپولیس بود ورود کرد و بابت قرارداد بعضی ازصنایع با طرفهای کروات حق دلالی میگرفت .در طول دوره کاری کیروش بارها با جوسازی تیم ژورنالیستی که داشت کیروش رو واداربه واکنش کرد. اعتراف آقای گرشاسبی در فرمایشی بودن قهرمانی های تیم حکومتی هم که رسما تشت رسوایی حضرات رو انداخت، برکسی پنهان نیست ..والا اگر مربی پرسپولیسی پسند میخواهید افشین قطبی هزاران بار ازاین آدم باشخصیت تر وازنظر فنی بالاتره .دلیل اصرار بربودن برانکو درآینده مشخص میشه امیدوارم عمر من به اونجا قد بده
متاسفانه این ندانم کاری های مربوط به قرارداد رو باز دولت میخاد پرداخت کنه!! تو این اوضاع بد اقتصادی چرا باید میلیون ها دلار هزینه بشه برای مربی فوتبال آخرش هم مشکلات حقوقی و مالی زیادی به وجود بیاره؟ بدتر از اون باز رفتن سراغ برانکو که سال ۲۰۰۶ دیدیم تیم ملی رو به چه اوضاعی انداخت. آقایون بازی های باشگاهی رو با ملی اشتباه گرفتن. امیدوارم این چهار بازی باقی مانده بتوانند ببرن وگرنه بعید است با این مربی صعود کنیم. کی‌روش راست می‌گفت برانکو چشمش به نیم کت تیم ملی بوده.
برانکو با پر ستاره ترین تیم ملی زمان (دایی، باقری، علی کریمی، وحید هاشمیان، مهدوی کیا و خیلی های دیگ که تو سطح اول فوتبال اروپا بازی میکردند) خودش نتونست موفق بشه. با این تیم میخواد موفق بشه؟؟؟؟

کیروش گفت برانکو چشم به نیمکت تیم ملی ایران داره ولی کو گوش شنوا....
تو اين مملكت كسي نيست حق اين اجنبي پرستها را كف دستشون بزارد؟؟!!! اخه اين چه سنتي است در فدراسيون فوتبال كه بيت المال را اينگونه حيف و ميل ميكند ما مربي خارجي نخواهيم به كي بايد بگويم؟؟؟!! دستبرداري از اينكه بخاطر پورسانت اينگونه پولهاي بي زبان را حيف و ميل ميكنيد.كمي هم عزت نفس داشته باشيد.
وزارت ورزش لنگی به همراه فدراسیون تمام لنگی یک دلال سرخ به عنوان سرمربی کم داره که گتدهای تیم امید استیلی رو تکمیل کن
پس چرا سال 2006 اخراج شد؟
مگر بیت المال، بیت الحال آقایونه که هرجور خواستن ازش خرج کنن و خسارت ویلموتس را بدن؟
چرا کسی از مسئولان تو ایران بخاطر تصمیمات اشتباه و خسارت به کشور و بیت المال مجازات نمیشه؟
جایگزینی با برانکو اشتباه محض است. سیستم کاری برانکو در تیم ملی مناسب بازی با کشورهای عربی نیست
برانکوامتحانشو داده و قبول نشده حتی در باشگاه پرسپولیس . چه اصراری هست که حتما" سر مربی باید خارجی باشه ؟ اگر ایران را دوست دارید از یک ایرانی دلسوز و کار بلد چون ، دایی یا قلعه نوعی و یا ....کمک بگیرید . اطمینان دارم نتایج بهتری گرفته میشود . بشرطیکه نصف اختیارات سر مربی خارجی را داشته باشد . مسئولین محترم بخاطر خدا بایرانی ها اعتماد کنید ، تا مردم ببینند حرف و عملتان یکیست .
اوردن برانکو بزرگترین خیانت به تیم ملی هست.
ما عادت کردیم هم پیاز بخوریم هم کتک بخوریم و در نهایت پولی را که باید میدادیم بدهیم. بابا آن نابغه ایکه مغزش را بکار انداخته و ویلموتس آورده باید خسارت را بدهد و اگر این نابغه وزیر باشه که باید اول خلع بشه و بعد از سرمایه شخصی اش این خسارت بده تا یاد بگیره دیگه تصورات و توهماتش را در داخل جمجمه اش نگهدارد و کشور را با مصیبت روبرو ننماید. متاسفانه این چند سال اخیر این امر ایده پردازی و گند زدن و در رفتن مد شده و درمانش مجازات شدید این به ظاهر نوابغ و مسئولین است وبس
چرا باید بعلت بی لیاقتی مسولان و ضرورت فسخ قرارداد, ملت باید خسارت فسخ قرارداد بده!
خاطی باید از جیب خودش, نه پول مردم, خسارت رو پرداخت کنه تا دفعه بعد بدونه روی بیت المال نمیتونه قمار عدم لیاقت داشته باشه
برانکو اگر چه ممکنه در مقطع فعلی از ویلموتس بهتر باشه اما هم در تیم.ملی و هم پرسپولیس نشان داد که سر بزنگاه و با وزش کوچکترین باد مخالف یا دریافت پیشنهاد چرب و نرمتر راحت همه چیزو ول میکنه میره و ناراحتی هواداران و مردم و ضرری که متوجه فوتبال ایران میشه براش هیچ اهمیتی نداره
فوتبال نمیخواهیم ایننرنت رو وصل کنید، به داد اقتصاد مملکت برسید
اینکار خیانت هستش، قطعا مسبب را محاکمه خواهیم کرد
فارغ از نگاه پرسپولیسی یا استقلالی بودن بنظرم برانکو فوتبال ما مردم ما و سیاست مارو می‌دونه .دراین زمان محدود کسی که میتونه تیم ملی مارو نجات بده کسی غیرازبرانکو نیست
برانکو به تیم ملی ایران خیانت کرد و پست سرمربیگری تیم لی و پول بیشتری در انتظارشه. انگار تو اسران سزای خائنین و افراد بی لیاقت جور دیگه ای هست.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه