بازدید 4106
سوژه
فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به نهاد قانونگذار اعلام کرد هیات رییسه شغل محسوب نمی‌شود به این خاطر که عضو هیات رییسه هفته‌ای نهایتا دو سه ساعت در فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود و بابت این حضور پولی نمی‌گیرد اما حالا یک شغل دیگر برای این بازنشسته شائبه دوشغله بودن او را مطرح می کند.
کد خبر: ۹۳۸۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲ 19 November 2019

فریدون اصفهانیان که پیش از هدایت ممبینی، رییس کمیته داوران بود بار دیگر به این کمیته برگشت؛ اینبار به عنوان یکی از اعضای کمیته داوران!

به گزارش تابناک ورزشی، فریدون اصفهانیان پیش از این به بهانه دو شغله بودن از سمت خود به عنوان رییس کمیته داوران استعفاء داد. قانونگذار بر این عقیده بود ریاست کمیته داوران شغل محسوب می‌شود و از آنجایی که فریدون اصفهانیان بازنشسته بود مجبور شد از این سمت استعفاء کند. البته جایگاه او در هیات رییسه به عنوان یکی از اعضاء حفظ شد به این خاطر که فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به نهاد قانونگذار اعلام کرد هیات رییسه شغل محسوب نمی‌شود به این خاطر که عضو هیات رییسه هفته‌ای نهایتا دو سه ساعت در فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود و بابت این حضور پولی نمی‌گیرد. اما حالا یک شغل دیگر برای این بازنشسته شائبه دوشغله بودن او را مطرح می کند.

از داخل فدراسیون مدعی شده اند که احتمالا بازگشت فریدون اصفهانیان به کمیته داوران اینبار برای او مشکلی ایجاد نکند! به این خاطر که عضویت در کمیته داوران همانند عضویت در هیات رییسه شغل محسوب نمی‌شود و فریدون اصفهانیان می‌تواند به فعالیت دوباره خود در کمیته داوران بدون دغدغه‌ای ادامه دهد.

روز گذشته با معرفی هدایت ممبینی - رئیس کمیته داوران و تصویب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال فریدون اصفهانیان، اسماعیل صفیری، حسین نیرویار، علیرضا کهوری، حیدر شکور و نادره درودیان به عنوان اعضای جدید کمیته داوران انتخاب شدند.

بازگشت دوباره مدیربازنشسته و مستعفی به فدراسیون فوتبال

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نمازهای ماه رجب fatf شهاب الدین عزیزی خادم سینوفارم علی اکرمی
آخرین اخبار