بازدید 18987
مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با «تابناک»؛
به نظر من، اصلا تخلفی رخ نداده و آنچه من می‌دانم این است که خودروسازی سایپا اعلام کرده هر نمایندگی خودرو می‌خواهد ثبت نام و پول آن را به حساب سایپا واریز کند. نمایندگی‌ها نیز پول را به حساب ریخته اند، اما به یکی از نمایندگی‌ها خودرو تحویل نمی‌شده و این‌ها نیز اعتراض کرده اند همین موضوع شده کارچاق‌کنی نماینده ها، در حالی که بیشتر نماینده‌ها معمولا از این توصیه‌ها می‌کنند.
کد خبر: ۹۲۰۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲ 26 August 2019

احمدی علیه قوه قضاییه سخنرانی داشته، به خاطر همین پدر او را درمی‌آورند/ باید بازداشت نمایند‌ه ها به مجلس اطلاع داده می‌شد/ هر کسی را می‌توان به جرم خوردن و بردن دستگیر کردچهارشنبه هفته گذشته، محمد عزیزی، نماینده ابهر و فریدون احمدی، نماینده زنجان در مجلس ایران، به اتهام معاونت در اخلال در بازار خودرو بازداشت و سپس با قید وثیقه آزاد شدند.

به گزارش «تابناک»؛ اما اکنون مشخص شده که شمار نمایندگان بیش از دو نفر است و حتی به قولی به پنج نفر هم می‌رسد، ولی فعلا سه نماینده از سوی مجلسیان رسما به عنوان متهم پذیرفته شده اند؛ هر چند جمالی، عضو هیأت نظارت مجلس شورای اسلامی اسلامی، نامی از نفر سوم به میان نیاورده و تنها اعلام کرده که از مهرماه سال گذشته در جریان پیگیری اتهام وارده به سه نماینده عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بوده اند و تحقیقاتی از سوی این هیأت در حال انجام است.

مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با تابناک در خصوص این موضوع اظهار داشت: تا زمانی که شفافیت در روند داده‌ها درست و اصلاح نشود، (منظور از شفافیت، شفافیت، مالی، سیاسی و جناحی است) می‌توان هر کسی را به جرم خودرو و بردن، متهم کرد و افرادی را هم که تخلف و اتفاقا اختلاس کلان کرده اند ـ اما چون روابط دوستانه با برخی افراد دارند ـ مصون نگاه داریم؛ نمونه آن پرونده‌های خصوصی‌سازی است که در آن افرادی را دستگیر کرده اند که غیر قابل انعطاف‌ترین مدیر بودند، ولی چون معامله نکرده، دستگیر شده و الان در زندان هستند و جالب‌تر آنکه محاکمه هم نشده اند!

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کار‌ها باید شفاف باشد و مشخص شود فردی که دزد بوده و زدو بند کرده، امروز در دادگاه است، نه اینکه همینطور در جامعه بی محابا بگوییم که فلانی‌ها دزد و خلافکارند و کار‌های دیگری کرده اند.

وی در خصوص مصونیت نمایندگان مجلس نیز گفت: مصونیت وجود دارد، ولی وقتی ادعا وجود دارد و قدرت‌ها ادعای جداگانه دارند و هر یک می‌گویند ما قدرت جدایی برای خود هستیم، و هر کانون قدرتی برای خودش تشکیلات جدا دارد، باعث می‌شود تا این گونه اتفاقات در کشور رخ دهد و این اختلافات نیز بهانه را به دست ضد انقلاب می‌دهد.

این نماینده مجلس در ادامه افزود: متأسفانه قانون برای تخلفات نمایندگان مجازات خاصی تعیین نکرده و در حد تذکر و ارجاع به صحن است. دادگاه برای هیچ یک از نمایندگان مجلس هیچ حکم قطعی صادر نکرده و تا زمانی هم که حکم صادر نشده باشد، اسم بردن در حقیقت بازی با آبروی افراد است؛ بنابراین، هر زمان حکم قطعی شد، کسی نمی‌تواند مانع اجرای آن شود، به شرطی که منصفانه و خارج از جو سیاسی و جناحی محاکمه شوند، نه اینکه چون از فلانی خوشمان نمی‌آید، محاکمه می‌کنیم و پدرش را هم درمی‌آوریم. هیأت نظارت نیز تا کنون هیچ دلیلی بر اینکه استنباط شود این افراد این تخلفات را کرده اند، نداشته است.

وی در خصوص پرونده دو نماینده بازداشت شده در روز‌های اخیر نیز یادآور شد: به باور من، در حق این دو نفر ظلم شده است. قوه قضاییه به جای اینکه دستگیر کند و آبروی فرد را ببرد، یک محاکمه علنی تشکیل دهد و اتهامات را مطرح و بعد هم حکم را بر اساس عدالت صادر کند.

وی افزود: احمدی علیه قوه قضاییه سخنرانی داشته، شما بروید و کلیپ آن را پیدا کنید و ببینید. به نظر من، به خاطر همین نطق پدر او را درمی‌آورند.

وی در پاسخ به این که واقعا دلیل دستگیری وی این بوده است گفت: من نمی‌دانم، اما اگر همه چیز شفاف بود، ذهن من اینگونه قضاوت نمی‌کرد. اگر عدالت درست اجرا شود، حتی اگر من خوشم هم نیاید آن را می‌پذیرم، ولی زمانی که این احساس وجود ندارد بحث تفاوت پیدا می‌کند.

این نماینده در ادامه افزود: در بیرون اساسا قضاوت‌ها در مورد ما به گونه‌ای دیگر است، همه در خارج مجلس می‌گویند، همه این گونه هستند و همه را متخلف می‌دانند. چرا ما باید کاری کنیم که ذهنیت جامعه این گونه شود؟

وی در پاسخ به این که گفته می‌شود تعداد نمایندگان متخلف بیشتر از دو نفر است، گفت: به نظر من اصلا تخلفی رخ نداده و آنچه من می‌دانم، این است که خودروسازی سایپا اعلام کرده هر نمایندگی خودرو می‌خواهد ثبت نام و پول آن را به حساب سایپا واریز کند. نمایندگی‌ها نیز پول را به حساب ریخته اند، اما به یکی از نمایندگی‌ها خودرو تحویل نمی‌شده و این‌ها نیز اعتراض کرده اند که چرا به بقیه نمایندگی‌ها خودرو داده اید، ولی به این نمایندگی نمی‌دهید. الان همین موضوع شده کارچاق‌کنی نماینده ها، در حالی که بیشتر نماینده‌ها معمولا از این توصیه‌ها می‌کنند. هر نماینده‌ای برای اینکه کار پیش برود توصیه‌هایی را به شرکت‌ها می‌کنند، اما فقط مورد این‌ها شده است کارچاق کنی!

وی گفت: اعتقاد من این است که نمی‌شود هر وقت دلمان بخواهد، نماینده‌ای را بازداشت کنند و در روز تعطیل بفرستند زندان. نماینده که نمی‌خواهد از کشور فرار کند. آخرش را هم خواهید دید که چیزی از آن درنخواهد آمد. به نظر من، این برخورد‌ها منطقی نیست و منجر به از بین بردن سرمایه‌های اجتماعی به مجلس و دولت و کلیت نظام می‌شود.

وی در پاسخ به این که آیا رایزنی از مجلس در خصوص این بازداشت‌ها صورت گرفته است، گفت: لاریجانی به موضوع ورود و در این باره صحبت کرده است؛ اما از اینکه تا چه اندازه ورود داشته و چه مطالبی گفته شده، خبری ندارم. از نظر قانونی، باید بازداشت نماینده ‌ها به مجلس اطلاع داده می‌شد و به جای بازداشت هر زمان که دادگاه تشکیل می‌شود، به این افراد گفته می‌شد که به دادگاه بروند. این افراد مجرم فراری نیستند و قطعا می‌رفتند به مجلس و از خود دفاع می‌کردند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۷
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کدوم حقشون ظلم شده رفیق
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اینا فردا بحت رو قومیتی میکنن میگن به ما داره طلم میشه با این همه تخلف سروتهشو هم میارن فقط سر مردم بدبخت بی کلاه میمونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خب جناب دکتر پزشکیان وقتی خود اهل مجلس به قانون شفافیت دارایی و اعلام اموال عمل نمی کنند، پیشامد چنین مشکلاتی عادی و طبیعی است.
ثانیا نماینده مجلس پیگیری کرده که نمایندگی خودرو ، خودروش رو تحویل بگیره ، الان در سراسر ایران چندصد هزار نفر هستند که ماه ها ثبت نام کردند و خودرو شان را تحویل نگرفته اند، کاش امثال این نماینده برای مردم هم توصیه می کرد
احتمالا از نظر دکتر دستگیری مدیرعامل صنعت خودرو نیز کار اشتباهی است
ناشناس
| Germany |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب ناشناس ۱۳:۱۸ اجازه بدین اول به قول شما بحث قومیتی بشه بعد بیا نظر گهربارت را رائه کن. شما که ماشالله مشکلی نداری و هر وقت بخواین نظرات اینچنینیتون بدون سانسور پخش میشه، پس بهتره اجازه بدی فردا بیاد بعد نظربده
نعمت اعدامی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اعدامشون کنید آقاااا اعدام
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان حتی توی دانشگاه سر کلاس حاضر نبوده و بیشتر وقت ها غایب بوده
عبدالهی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خدا لعنت کند همه چپاولگران. اختلاسگران. نجومی بگیران. رانت خواران که به جای حل مشکلات مردم. دلالی سرمایه داران و بدبختی ملت رنج کشیده را پیشه خود ساخته اند.
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بععله اقا اینا کارهای عادی نماینده هاست شمام شلوغش کردین حالا دوتا ده میلیارد وثیقه میخواستین فقط که اونم پول خورد نماینده هاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کل مجلس در اینگونه امور ید طویلی دارند برای همین وقتی فقط دو نفر باز داشت شده اند طبیعی است که بهشان ظلم شده زیرا بقیه به خوبی و خوشی مشغول اموری از این دست هستند.
شاهد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حمایت امروز، ترس از آینده خود است
لطفا حوزه های نظارتی و قضایی به رانت سازی نمایندگان از همین جناب پزشکیان شروع کنند و ماجراهایی مانند انتصاب دامادشان در بالاترین مشاغل شرکت ایرانگردی و جهانگردی بدون داشتن شایستگی های تحصیلی و سابقه حرفه ای در هتلداری و گردشگری، همچنین مسیر شغلی دخترشان درشرکت های زیرمجموعه وزارت رفاه و سایر فشارهایی برای انتفاع دوستان و آشنایان تا برسد به سایر رفتارهای سالم انشاله
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حتما اقای پزشکیان پای خودش در گیر است که ایچنین گفتاری را گفته
پس قضاتی که ایشان را کنه کار میدانند دروغگو هستند شاید هم زیر میزی گرفتن
من اگر بجای قوه قضایی بودم ایشان را نیز دستگیر میکردم و دلیل پشتیبانی از ایشان را جویا میشدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
لعنت خدا بر حامی فساد و مفسد
هومن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به نظر من گردش مالی همه نمایندگان مجلس و بستگان درجه یک آنها رو باید چک کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چه کسی باید چک کنه چه کسی؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
باید گردش مالی اونا شفاف در معرض دید همه مردم باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
رئیسی کدوم اصولگرا را تا حالا بازداشت کرده؟؟؟ لطفا نام ببرید؟؟؟
فاضل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
لطف بفرمايند نمايندگان سابق كه الان دورشون تمام شده روهم به رانت خوارى اونها رسيدكى بشه يكيشون وقتى شروع به تبليغات كرد ازهمه هواداران تقاضاى كمك مالى وانسانى نمود وقتى كه راى اورد پشت تريبون همون ستادش اعلام كرد هيچكس عامل پيروزى من نبوده من رو خداپيروز كرد همونطور كه خرمشهرراخدا ازاد كرد همه سكوت كرده بودن چرا ايشون براى عدم پاسخكويى كلمه خداوند رو پيش كشيد يه بچه هم ميدونست هركارى خداوند بران ناظراست حالا منظورش چى بود چونكه اولين دوره ايشون حاميانش كارگران جانبازان وافراد گرفتار فعاليت كردن طبق وعده هاى اين مثلا نماينده چند ماه بعد گفت مردم بايد ازمن تشكركنن درهمون زمان به يكى ازوابستكانش گفته بود اين گرى گورى هارو رد كنيد برن وابسته درجه يك ايشون فرمود من ماشين اردى فروختم خرج كردم كسى منت سرما نگذاره خداشاهداست كه ده برابر قيمت اون ماشين مردم خرده خرده كمك مالى كردن مثلا يه نفرخوراكى جهت اعضاى ستاد اين نماينده تومنزلش پخته واورده بود بعد يكسال دروغها شروع شد ورود اشخاص ازمابهتران به منزل ودفترشروع شد بعد ماشينهاى انچنانى ومراودت باپولدارها باوساطتت نزديكان وتراژدى اونجا بود كه اين شخص خودشو منتصب به كسانى مينمود كه دنياوماديات رو سه طلاقه كرده بودن طبقات ضعيف وساده گول ميخوردن دوردوم باحمايت پولدارها راى اورد ديگه درخانه اش فقط چند ده مليون انوقت ماشين جيده بود خلاصه مقامات متوجه وصلاحيتش رد شد كسى كه درمجلس عقد ساده ايى بخاطرموزيك مهمانى رو ترك كرده بود ديگه داخل ماشين انچنانى پاپ گوش ميداد وسايل خانه فقط المانيش مورد تاييد بود زمان جنگ شركت درجبهه براى ايشون غيرممكن بود ولى يه كپسول اكسيژن تودفترش ديده ميشد كه من جانباز شيميايى هستم حال حاضرسالم ودريغ ازيه سرفه اين كارظلم نابخشودنى به جانبازان بود كه خدا عفوش كنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مردم دنبال عدالت هستند و باید اعتماد به مردم برگردد اعتماد کلید اصلی مشکلات امروز جامعه است
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نمی‌شود هر وقت دلمان بخواهد، نماینده‌ای را بازداشت کنند و در روز تعطیل بفرستند زندان. نماینده که نمی‌خواهد از کشور فرار کند. (بله فقط واسه مردم عادی قوانین سخت و محکم باید اجرا بشه)
آقایون کوچه ما هم عروسی میشه. بالاخره روز انتخاباتی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگر این دو نماینده ترک زبان نبودند آیا آقای پزشکیان از آنها حمایت میکرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دقیقا فردا سر همین موصوع شلوغش میکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ربطی نداره به زبان، ارتباط مستقیم با حزب و جناح بازی داره.
ناشناس
| Germany |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نه اینکه کار نماینده ها شده حمایت از حقوق ترکا!!!!!!!!!! زیاد نگران نباش کسی قرار نیست دلش به حال ما بسوزه
ناشناس
| Netherlands |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تفکر مردم این باشه نمایندشون هم بهتر از این نمیشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چه ربطی داره ؟! یعنی نایب رئیس مجلس، به صرف اینکه ترک‌زبان است، نباید از یک نماینده‌ ترک‌زبان حمایت بکند؟! با این استدلال، آیا یک نایب رییس فارس‌زبان نباید از یک نماینده فارس‌زبان حمایت بکند؟! چرا هر مساله‌ای را قومیتی می‌کنید؟ کم مشکل داریم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این دو حتما اصلاح طلبان؟؟
م
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
امان از تعصب بیجای آقایان ....زبان...!!!!؟؟؟؟
متاسفم با این سطح فکروفرهنگ بعضی ها !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
من یک ترک هستم و یک دفتری هم این اقای پزشکیان طبیب در خ ازادی تبریز دارد که مشکلی از تبریز را تین اقا حل نکرده است.
این اقا همه را تبریه می کنند از فرد خصوصی ساز که الان بازداشت است تا نمایندگان
اقای پزشکیان چطور پوری حسینی دشت معان را به
همشهری ات شکلات ساز فروخته است و با چه رانتی که بازگو نمی کنم
چطور لبنیات اردبیل به تین پوری حسینی می رسد
و سابقه و نگرش شما و پسرت که خارج و انگلستان را برای تحصیل ترجیح می دهید.
بهتر است باندتان را که از بازنشستگان ویرانگر تا ... هستند بیش از این ....
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به نظر من اصلا تخلفی رخ نداده و آنچه من می‌دانم، این است که خودروسازی سایپا اعلام کرده هر نمایندگی خودرو می‌خواهد ثبت نام و پول آن را به حساب سایپا واریز کند. نمایندگی‌ها نیز پول را به حساب ریخته اند، اما به یکی از نمایندگی‌ها خودرو تحویل نمی‌شده و این‌ها نیز اعتراض کرده اند که چرا به بقیه نمایندگی‌ها خودرو داده اید، ولی به این نمایندگی نمی‌دهید. الان همین موضوع شده کارچاق‌کنی نماینده ها، در حالی که بیشتر نماینده‌ها معمولا از این توصیه‌ها می‌کنند. هر نماینده‌ای برای اینکه کار پیش برود توصیه‌هایی را به شرکت‌ها می‌کنند، اما فقط مورد این‌ها شده است کارچاق کنی!
بنده خدا خودش میگه نماینده ها کاچاق کن هستند ولی میگه خب مگه چه عیبی داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اصلا این موضوع چه دخلی به نماینده مجلس داشته که بخواد دخالت کنه؟ اگر هم درست بوده باشه.
باید تنبیه بشن تا نماینده ای برای کسی کارچاق کنی نکنه.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
طفلی ها . نسبت به بقیه ؟ یا خودشان ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
از پزشکیان بعید بود. آقای پزشکیان مواظب اعتبارتان باشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اعتبار پزشکیان پارسال با حمایت بی منطق از پستی که به داماد رییس جمهور داده بودند از بین رفت.
کاش آقای فرساد را از نزدیک نمیشناختم و به کم سوادی ایشان واقف نبودم تا وقتی پزشکیان، ایشان را از نخبگان کشور نامید! اینقدر نسبت به ایشان مایوس نمیشدم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اعتبار؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان باید بداند؛ حمایت از خلافکار هر کسی که میخواهد باشد، یعنی خیانت در حق مردم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حتی بالاتر از آن یعنی زمینه سازی و مشارکت در جرم های مشابه آتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حمایت پزشکیان شاید به خاطر همزبانی اینها با ایشان باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حمایت مهم نیست مهم حقه. اگه ناحق حمایت کرده باشه حرف شما درست است. درست داستان پارسا خائفه که امثال تو گفتند چرا ترکها از ایشون حمایت می کنند. مگه حمایت از کسی که تواناتره اشکال داره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقا هر مساله ای را قومیتی نکنید. به اندازه کافی مشکل داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یعنی اگه یک نماینده فارس از فارس حمایت کرد مشکلی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
عجب مملکتی شده. حالا ثابت شود در حق این نماینده ها جفا شده چه کسی باید بهای ان را بپردازد. من هم از دستگیری دو نماینده ای که کل استانشان را کسی تحویل نمی گیره و در مقابل استانهای نور چشمی با هزاران دوز و کلک به ارتزاق مشغولند متعجب شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این چه قانونی است که نماینده حق داشته باشد هر خلافی بکند و مجازات نشود؟ حتی در آمریکا هم این گونه نیست!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خلاف رو باید دادگاه تشخیص دهد. اینکه در روز تعطیل اینا رو بازداشت کرده اند که امکان ازادی نداشته باشن نشان میده چه بسا دنبال تسویه حساب بوده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بمیرم برای این مظلومین
آخه چرا این بی گناهان را گرفتید
شورای نگهبان هم این دو نفر را تائید کرده
آخه چرا !!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پزشکیان اعتبارتو به چیزهای کوچک نفروش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگه راست گفته باشن چی؟ پزشکیان ادمی نیست که بتونی بهش انگ بچسبونی
ناشناس
| Netherlands |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اره به خاوری هم نمیشد انگ چسبوند
بشین جات عمو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خاوری همیشه جاش تو نماز جمعه بود پزشکی آن ولی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اولا که مساله در حد توصیه کردن نبوده ثانیا متاسفم برای مجلسی که توصیه کردن به نفع افراد خاص در آن جرم نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به به و آفرین به مدافع مظلومترین و بی کس ترین نمایندگان دنیا جناب آقای دکتر پزشکیان .آقای دکتر پزشکیان واقعاً چه حسابی روی مردم میکنی ؟
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ببخشید اشتباه منفی زدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این مردک همیشه می گوید اطلاعات شفاف نیست ولی وقتی می خواهند اجرا کنند همین اقا رای منفی می دهد
ناشناس
| Germany |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
واقعا این پزشکیان نباید دوباره رای بیاره، خیلی بی منطقه ، چطور و از کجا بدون محاکمه شما مطمنید اینها بی گناه هستند. این منطق یک قانون گذاره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شورای نگهبان باید این موارد را در نظر داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان
در حق شما هم ظلم شده است!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
محبوبیت ایشان در سابق به دلیل مواضع بر حق ایشان بوده و با یک طرفداری جناحی و نژادی و بر خلاف نظر مردم کاملا از بین خواهد رفت.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بهتر است آقای دکتر خودش را بیخودی خرج این قبیل افراد نکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
درود بر تابناک با روشنگریهایش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خداقوت به ریاست محترم و مردمی قوه قضائیه. ایشان راه بسیار سختی در مبارزه با فساد دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
هدف چیز دیگری است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مردمی؟!
ناشناس
| United States |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
واقعآ فکر کردی برنامه اینه ؟چقدر شماها ساده این بحث یه تیم فوتبال که داورم خریدن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نماینده محترم آقای پزشکیان
با سلام
این کلام شماست
هر نماینده‌ای برای اینکه کار پیش برود توصیه‌هایی را به شرکت‌ها می‌کنند، اما فقط مورد این‌ها شده است کارچاق کنی!

سوال : چرا باید ساز و کار کشور و ارکان آن از قانونگذار و مجری و قضا بجای این که به رویه های مبتنی بر قانون اتکا و بر اساس آن عمل کنند متوسل به توصیه این نماینده و آن مسئول و وزیر و .....می شوند . اینکه بیان واضح زمینه جوانه زنی و بروز فساد است که شما براحتی آن را عادی می دانید !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
. تا الان فکر میکردم فقط کوزت در داستان بینوایان مظلوم بود ولی دیدم مسوُلان ما مظلوم ترند .واقعاً احساسات من به هم ریخت و منقلب شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بفرماييد اگر كسي حقش خورده شد و دسترسي به نماينده مجلس نداشت چه خاكي بر سرش بريزد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
با تکرار تکرار کننده مجلس را سراسر گول گرفته
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
لطفا بفرمایند در کجای قانون کار نمایندگان این است که بروند شرکت ها و افراد را تحدید به استیضاح کردن وزیر کنند تا مثلا ماشین داده شود یا نشود ؟ یا این که بفرمایند اصولا کارد چاق کنی چیست
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اون هم برای شش هزار تومبیل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بایستی در مورد خود آقای پزشکیان هم تحقیقاتی صورت گیرد تا دلیل این حمایت مشخص شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نه که خیلی در مورد تحقیقات استخدام دخترش جوابگو بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
صددرصد موافقم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان خیلی شور نزن.کمتر از 10% از این مجلس درو بعد هم رای بیارن.البته من امیدوارم هیچکدوم رای نیارید.
با همت مردم همتون رو باطل برگشت میزنیم.مجلس بی خاصیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مطهری چیزی نگفته هنوز؟

اونم زیاد طرف اینجور ادما میگیره

نمونش دلسوزی برا اشوب کران ۸۸
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
برای بخش اول مثبت دادم .88 حق طلبان بودند نه آشوبگران
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اشتباهی مثبت دادم
ناشناس
|
France
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پزشکیان یکدفعه بگو خودت قاضی دادگاه هم هستی خلاص . بعد هم کلی بخاطر تهمت نابجا !!!!! از این دو نفر عزیز جون جیگرت عذرخواهی کن و ختم کلام . از این مجلس انتظار بیشتر از این نمیره
کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
برو پزشکیان شرم کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بقیه هم همین حرفو میزدن ولی نمدونم چرا موقع دادگاه کانادا بودن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
توجیه کردن هم بلد نیستین !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب پزشکیان
پس ملت بیچاره ایران از این دو نماینده مظلوووم پوزش می طلبند. امیدوارم آقایان نماینده به بزرگی خودشان مردم ایران را عفو نمایند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اینم از نایب رئیس مجلس!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
الکیه... از اول هم معلوم بود قرار نیست هیچ چیزی تغییر کند حمایت پشت حمایت حمایت پشت حمایت .
ممنون از اینکه هستید و هوای هم دیگر را دارید . شما چقدر مهربان و خوب هستید و جالب است که هیچ وقت تمام نمی شوید و همیشه هستید.
در همه جا حضور دارید چه خودرو چه پوشک و ...........................
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
6000 خودرو ثبت نام کردند و تحویل گرفتند و می گویند تازه ظلم شده است ... واقعا مسخره هست که مردم برای زندگی روزانه خودشان گرفتار هستند و آقایان در مجلس 6000 خودرو ثبت نام کردند ... این خیانت به مجلس و دولت و
مردم هست ...
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
عزیزی داستانش خیلی بیشتر از اینها بیخ داره... ولی احمدی رو خبر ندارم....
چشم کف پات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
توی این مملکت گل و بلبل هیچ چیزی عجیب نیست.چهار روز دیگه ببینید برای انتخابات چه معرکه ای میشه.ادای دموکراسی را دربیاریم. فقط وفقط اداشو در میآریم و بس که بگیم آره مملکت ماهم اینجوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چرا اقای پزشکیان فرافکنی می کند ؟
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
باید می گفت: در حق این دو ( نفر بر ) ظلم شده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بروید فساد افزایش قیمت پوشک در سال گذشته را بررسی کنید خیلی چیزها دستتان می آید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اخي ! طفلك ها ظلم شده بهشون . خب دلجويي كنيد . ٦ هزار تا ٢٠٧ بدين بهشون از دلشون دربياد .
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اقای پزشکیان خیلی راحت می گویید ( توصیه ) .!!
این همان پارتی بازی خودمان است .
اسمش را عوض می کنید
انوقت یک نماینده که فقط قانون گذار است چرا باید توصیه اش نافذ باشد؟
نماینده مجلس را چه به این کارها ؟ اگر ریگی در کفش ندارند و کیسه ای برای خودشان و اطرافیان و هم حزبی هایشان ندوخته اند؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
استاد زبان بازی هست پزشکیان
یزدگرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
فقط چون هم زبان شماست در حقشان ظلم شده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا امثال پزشکیان و قاضی پور در مجلس است وضع همین است که هست ...
پاسخ ها
ه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تعصی بی جای آذری ها باعث عقب ماندگیست
وجدان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
دمت گرم گل گفتی برادر
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دم اقای رئیسی گرم. همه دستشون از بیتالمال قطع بشه
ذوالفقاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
باسلام ,
کابران عزیز , اگر به مطالب ایراد شده توسط آقای پزشکیان بدقت بنگرید , شبهات رفع میشود , مشکل ما اینستکه فقط بدنبال خواسته های خود هستیم که این امر انسان را یاد آن فردی میاندازد که میرود داروخانه, میگویدذغال داری؟ پاسخ میشنود خیر, سروصدا راه میاندازد که باید در آن داروخانه ایکه ذغال ندارد را بست , فردا به همان داروخانه مراجعه میکند و میگوید, ذغال داری؟ میگوید بله , باز سرو صدا راه میاندازد که باید در آن داروخانه ایکه ذغال دارد را بست , روز سوم میرود و همان سئوال را میکند , متصدی داروخانه میگوید ,آقا تو سروصدایت را بکن چه کار داری من ذغال دارم و یا ندارم.
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب آقای پزشکیان
به نظر شما ما ... هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این نماینده های مجلس که دست به توصیه اشان خوب است، برای افراد بدبخت و بیچاره هم توصیه میکنند یا فرد باید شرایط و وابستگیهای خاصی برای توصیه شدن داشته باشد؟ وقتی که قانون هست توصیه چه معنایی دارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
درسته که ترکها همیشه پشت هم باید باشند ولی ایندفعه به کاهدون زدی آقای پزشکیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
نه اینکه استانهای فارس نشین هیچ سودی از بیت المال نبردن. همه صنایع سنگین و با مصر آب در استانهای کویری مستقر هستند.ترکها سهمشان از کشور مهاجرت به شهرهای مرکزی هست
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سلام من هم بک اپارتمان می خواهم در الهیه
جمالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
برای اقای پزشکیان متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان هنوز وضعیت دخترش و اعمال نفوذهایش را پاک نکرده سراغ این دو نماینده می رود . مسئله توصیه و امثالهم نیست ، مسئله خرید 6 هزار ئستگاه خودرو ، چند صد کیلو طلا ، تبانی با وارد کننده و تولید کننده پوشک و ... هست . کار چاق کنی که رویه عادی در مجلس هست برادر .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نمایندگان زمانی شفافیت برایشان مهم است که چیزی به نفعشان باشد. و برای آن فریاد می کشند. ولی همین آقای پزشکیانِ خیلی مدعی لزوم شفافیت و اکثریت نمایندگان حتی به شفافیت آراء نمایندگان هم رای ندادند که منی که آن ها را به عنوان نماینده به مجلس فرستادم از حداقل حقوق خودم که اطلاع از عملکردشان است محروم شوم.
به نظر من سخنان آقای پزشکیان دقیقا مصداق یک بام و دو هوا است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
"نماینده ای که نمی خواهد از کشور فرار کند"
از کلیه نمایندگانی که نمی خواهند از کشور فرار کنند تمام قد تشکر می کنیم. همین که در کشور می مانند و کارچاق کنی می کنند منت شان بر سر مردم. بقیه حضرات مسئولین هم که کلی در زمینه کارچاق کنی زحمت می کشند و خون دل می خورند هم همینطور. مردم چطور از زیر دین این حضرات جان سالم به در ببرند خدا عالم است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اقای پزشگیان در حق اقای نجفی هم ظلم شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
الهی بمیرم براشون دلم کباب شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پیش بینی کرده بودم فراکسیون آذری ها مداخله خواهند کرد. یکی نیست به این پزشکیان بگوید آن دو نماینده رسوایی به بار آوردند تو از آنها هم بدتر هستی که از کار غلط پشتیبانی میکنی.
البته تو راست میگی اکثر نماینده ها اهل توصیه کردن هستند خیلی هم توصیه میکنند مثلا نابود کردن گردنه حیران نابود کردن جنگل ابر نابود کردن محیط زیست غرب کشور و و و و کلا توصیه از اصل کار شما مهمتر است و ساعتهای زیادی برای توصیه کردن صرف میکنید.
پاسخ ها
حمید
| United States |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دوست عزیز عمل آقای پزشکیان قابل تقبیح است ولی بجاست ما آن راحیدری وصفدری نکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان نکنه شما هم بله؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مردم دیگر شهرها هم هم متاسف هستند که نماینده خوبی مثل شما ندارند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
در یک کشور اروپایی اگر بود برای سوء استفاده در حد یک آب معدنی طرف استعفا می داد در هر مقامی که می خواست باشد اما در اینجا دو نفر فساد مالی و سوء استفاده داشته اند و با وثیقه چندین میلیاردی آزاد شده اند و با دهن کجی به مردم می روند در مجلس می نشینند تا مثلا با تصویب قوانین با فساد در کشور مبارزه کنند!!!! بعد پزشکیان می آید نقش وکیل این افراد را بازی می کند و از آنها دفاع می کند ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یعنی اگر ما هم به نماینده مراجعه کنیم سفارش ما را هم به خودروسازی میکنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نماینده ها بهتره بحث قومیت و هم ولایتی رو معیار قرار ندهند تحقیقات همه چیز رو مشخص می کنه
محمد محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کار خوبی میکنی. توصیه های شما هم به زودی مشخص خواهد شد و ببینیم شما چقدر وثیقه میتونی بذاری؟
تعریف جدید ظلم و مظلوم و ظالم را دیدیم.
مظلوم برادر جان اونی که برای خرید پوشاک بچه هر کار بگی کرد! مظلوم اونیه که پولشو داده به خودروساز دولتی ولی پولشو خورده و یک کوزه آب. ظالم تویی که نشستی اونجا پول میگیری هیچ کاری نمیکنی. فردا ببینم چه جوابی داری. کاری نمیکنی حداقل نمک رو زخم مردم نپاش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ظاهرا اقای پزشکیان خبر ندارند وظیفه نمایندگی توجه و تعمق در تصویب قوانین است نه سفارش و توصیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بابا تو که با این توضیحات بدترش کردی . از رای که به اینگونه نمایندگان داده ام از شهدا عذر خواهی می کنم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پز شکیان اگر ما نمایندگانی مثل شما نخواهیم باید چه کسی را ببینیم ؟!!!!!
روح الله موسوی
|
United Kingdom
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ما نباید زود قضاوت کنیم و نمایندگان را متهم کنیم. دستگاه قضایی ورود کند. حضرت امام با این گونه از برخورد ها مخالف بود. فرامیشات ایشان فراموش نشود . شایسته نیست که به نمایندگان شریف ملت تهمت ناروا بزنیم.
پاسخ ها
عبدالحمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به نمایندگان شریف نه نماینده کار چاق کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
هر چی مشکل داریم از همین نماینده های مجلسه

نماینده سروان هم که اون برخورد رو با مامور گمرگ داشت تبرئه کردن
a
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
به حرف شما آقای پزشکیان میگویند عذر بدتر از گناه ! ... توصیه یا هر چی که اسمش رو بزاری معنیش رانته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
واقعا محمود راست میگفت که اون مجلسی که امام فرمود در راس امور است این مجلس نیست
بهزاد
|
-
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ماشین رو خریدن و بعدش احتکار کردن برای گرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چرا این اصلاح طلبها اینجوری شدند؟
من یک اصلاح طلب بودم الانم به اصلاح واقعی اعتقاد دارم ولی دیگر اصلاح طلب نیستم
اعلام برائت می کنم
ابوالفضل طاهرخانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
وقتی نماینده ای یک میلیارد تومان خرج میکند که به مجلس برود و 500 میلیون تومان طی 4 سال حقوق بگیرد ؛پس باید یک درآمد دیگری در این وسط داشته باشد !!!!!!!!
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تابناک بخش نظرات رو باز کن
بزار حداقل ملت اینجا حرفشون رو بزنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اینها سرمایه اجتماعی نبستند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مگر میشود همینطوری نماینده را بدون دلیل بازداشت کرد . اقای پزشکیان هم باید در حرف زدن خود تجدید نظر کند .

ولی از محاکمه علنی مانع از تخلفات و پولشویی و .... میشود که در کشور ما نیست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جالبه هرکسی می گیرن اینوریه؟یعنی دوران سیاه محمود همه پاک بودن
فریبرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خداوند را هزاران بار شکر میکنم که ماهیت پلید بسیاری از نااهلان به دست خودشان مشخص می شود!
تا سیه روی شود - - - هر که در او غش باشد!
علیرضا خدابخشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
وقتی یک نماینده با یک وارد کننده خودرو برای توصیه مراجعه می کند اسمش چیست؟ کارچاق کنی یا چیز دیگر؟ وقتی من داشتم بای اینترنت برای ثبت نام خودرو تلاش می کردم و نمی توانستم توصیه این آقایان چه معنی می دهد.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
در هر صورت بایستی جایگاه مجلس حفظ شود در ثانی وقتی قاچاقچی و یا قاتل و یا دزدی را میگیرند اسم متخلف را نمی اورند حتی پس از محکومیت ، خوب قوه قضاییه ابتدا باید با هماهنگی رییس مجلس کار تشکیل پرونده و بازپرسی و غیره را انجام میدادند و بعد از شفاف سازی و صدور حکم این ها بازداشت میشدند و مجلس نیز قبل از زندان رفتن اعتبار نامه شان را باطل میکرد.
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب پزشکیان سرمان را کردیم زیر برف و می گوییم اتفاقی نیفتاده اگه در اون مجلس تحقیق و تفحسی انجام بگیرد خواهید دید چیزهایی پیدا میشود که که خودتون باید در مجلس رو ببندید و بروید جای دیگر
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پزشکیان رایت در تبریز پرید قوه قضائیه کار خوبی را آغاز کرده و نباید عذر بخواهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یاد حمایت آقای لاریجانی از نماینده زابل افتادم. متاسفم برای حال و روز مملکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تابي جون دوستت داريم داغتونبينم فدايي داري
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب پزشکیان مسبوق به سابقه است همیشه مدافع متخلفین است جای بسی تاسف است از یک نماینده مجلس که درمرکز قانون گزاری از خلاف قانون وتوصیه ورانت حمایت میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مایه خجالته که نایب رییس مجلس به جای پیگیری مجازات نماینده متخلف، دنبال دفاع از اون باشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حمایت قومیتی از همشهریان پزشکیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
واقعا متاسفم از داشتن چنین نماینده ای در مجلس ایران!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آخی . چقدر هم مظلوم)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اوالا جناب فریدون احمدی بفرمایند که هزینه انتخاباتی چند میلیاردی را چگونه تهیه کردند؟!از جیب خودشان بود یا دوستان؟!!!در هر دو حال از کجا آورده اند ؟!!!چرا تراول توزیع میشد؟!!!!
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بعد به 79999999نفر دیگه کی توصیه کند؟کسی که اصلا قدرت خرید خودرو نداره باید توصیه اش را به کی کنند؟مدیری را که چپاندید اونجا لیاقت نظارت ندارد که باید بهش توصیه هایی کنید؟ آقای نماینده مفت و مجانی کوپنش را خرج می کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
منظور آقای پزشکیان این است که این دو نفر که کار قابل عرضی در قیاس با سایر مشیولین و نمایندگان انجام ندا ده اند. در حقشان ظلم شده که یک موضوع کوچک 6000 خودرو . چند کیلو یا چن تن طلا را بزرگ جلوه داده و دو نفر نماینده زحمتکش که هدفی جز خدمت به اسلام و مسلمین ندارند را دستگیر کرده اند. اگر اینها جرم باشد که از فردا سایر نمایندگان محترم و مسیولان عظیم اشان نظام هم باید پاسخگو باشن. این چه انتظار بی جایی است که داریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
متاسفانه بدترین اعمال را چنان شسته ورفته می‌کنند. پس یکی اشتباه کرده پس آن کیه ؟ ان من ملت هستم که یک سال خودرو اسم نوشتم الان هم بعد از یکسال سایپا میگه اصلا مشخص نیست که تحویل دهیم توی این مملکت کسی نظارت نداره؟ یا نماینده خطا کرده یا قوه قضاییه که اینان رو گرفته.
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ملا نصرالدین وقتی نامه می نوشت می بایست خودش هم با نامه بره،چون هیچ کس نمی تونست دستخط ملا را بخونه.
حالا نماینده های ما هم با قانونی که می نویسند میرن توی ادارات و سازمان ها برای اینکه درست بشه.
در ضمن یک سری از قوانین هم هستند که مثل حروف "یعلمون "که نوشته می شوند ولی خوانده نمی شوند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان 24هزار هکتار اراضی نیشکر هفت تپه را که هر هکتارمشابه آن در دزفول وشوش حداقل یک میلیارد تومان ارزش دارد (جمع کل ارزش اراضی حدود 2000میلیارد تومان وبدون در نظر گرفتن کارخانه وتجهیزات) کلا به مبلغ 700میلیارد تومان با پیش پرداخت 6 میلیارد تومان توسط رییس سازمان خصوصی سازی که شما از آن دفاع می کنیدواگذار شده .شما چه پاسخی برای این حراج بیت المال وحمایت از مفسدان اقتصادی دارید؟.اظهارات شما واقعا شرم آور ومایه ننگ خانه ملت است.قوه قضاییه وجناب رییسی زیر بار این فشار ها خم نشویند که ملت از آنها حمایت می کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
لعنت برر کسی که در حق مردم این کشور اجحاف کنه.
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان در مورد سرمایه اجتماعی حرف میزنید که وجود نداره.
ما در چند سال گذشته حرکت مثبتی از مجلس ندیدیم و اگر مصوبه مجلس داره علنی کنه.
آخریشم رای به عدم شفافیت رای نمایندگان.
اون نماینده است که سرمایه اجتماعی را از بین برده. بنظرم با گرفتن مجرمان سرمایه اجتماعی بیشتر میشه.و اگر نفعی در ماجرا نداری نباید وارد بشی و بلکن باید اعلام براعت کنی.
قوه قضاییه جدید زنده باد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
از قدیم هواداری ترکها از هم سابقه داشته و خوب هوای همدیگر را دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حمایت مسعود پزشکیان از دو نماینده بازداشت شده: در حق این دو نفر ظلم شده است!
آقای پزشکیان خوشم میاد ژست پاکدستی و روشنفکری گرفته ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اقای پزشکیان مگر مردم نماینده به مجلس می فرستند که توصیه این وان را بکند نماینده ها عمدتا مشکل دارن
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
فلان نمایندگی خودروهای دربه داغون نیاز به دلسوزی دارند کوله برها وبیکارهای مملکت هیچ کودکان کار هیچ فساد سرسام آور اقتصادی و غیره هیچ آقای دکتر پزشکیان همه ی ما بایدازخدابترسیم بموقع وبجا میزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دختر مظلوم وزیر ...نماینده مظلوم کارچاق کن مجلس ...ای مردم ظالم شما شرم و حیا نمی کنید از این هم ظلمی که طفلی ها گوگور مگولی میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خداوند یار آقای رییسی در این راه بسیار دشوار مردم با شما هستند تا ریشه کنی فساد زن خوب یقه سفید ووو راستی بحث چند صد کیلو طلا که این دو گرامی خریدند و
اقای توکلی مطرح کردند چی بوده لطفا ویژه پیگیری کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ایشان فقط گفته قانون رعایت بشه کجا حرفش اشتباه است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سفارش نماینده ها و تایید کارچاق کنی نماینده ها
اینها اشتباه هست
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
غیرت ترکی اقای پزشکیان گل کرده است متاسفانه در تمامی انتصابات دولت اقای پزشکیان طرف ترک ها است اعم از راست وچپ
پاسخ ها
ل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تعصب بی جای مثلا یک پزشک با فامیلی پزشکیان واقعا متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شاندیز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
خوب میر فتی استاندار اذربایجان شرقی میشدی نه نائب رئیس مجلس که باید نگاه ملی داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نماینده ای که از شفافیت میترسه باید دفن بشه آخه چطور اسم خودت را مسئول گذاشتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این پزشکیان از درازهی هم حمایت کرد
اسلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان متاسفانه بدجور به شعور مردم توهین میکنند.
بحث فرزندشون میشه میگه خلافی نبود که این تحصیل کرده بود اگر فرزند من هم نبود میرفت سرکار ولی جواب نمیده چطور 300هزار نفر که اقلا" یک دهمشون خیلی از فرزند ایشون سر تر هستند یک کار دم دستی پیدا نمیکنند. میگی نماینده تخلف کرده میگه نه پیگیری کرده بنده همین الان تو شهران نمایندگی دارم تا حالا 200 بار دم مجلس رفتم یکی از نماینده ها نگفتندخر به چنده چطوری میشه که برای همه همین اتفاق میافته .آقای پزشکیان واقعا" متاسفم که فکر میکنید مردم نمیفهمند شما دارید چکار میکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
باید در مورد اموال وکلا مجلس شفاف سازی وتفحس شود
پاسخ ها
شهروند ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
منجمله مشاغل و ثروت فرزندان و وابستگان درجه اول
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یک نماینده مجلس مسئول رسیدگی به مشکلات مردم و کاهش دغدغه هموطنان است نه مسئول فروش خودرو به مردم. متاسفانه پرداخت حقوق های نامتعارف و افزایش اختلاف طبقاتی در جامعه باعث بی نظمی در توزیع مشاغل می شود. مثلا جامعه پزشکی به شغل بساز و بفروش مشغول شده و نمایندگان مجاس مشغول فروش خودرو می شوند. با این اوصاف توقع کدام پیشرفت را داریم؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اگر این نماینده های مجلس سرمایه اجتماعی ما هستند، وای به حال ما.
واقعا باید متاسف بود برای این سیستم
شما جاتون توی بخش قبل بیمارستان قبل تهران هست نه نایب رییسی مجلس، تازه شما آدم حسابی اون جمع هستی!

آخه شما نماینده های تکراری صد دوره چی می خواین از جون این مردم، این همه جوون کار بلد، ما شا الله کم هم مال و ثروت ندارید، مگه چقدر عمرتون مونده، برید استراجت، بخدا اونقدر جوون پاک و کار بلد هست تو این مملکت که بیان سرکار هزار برابر بهتر و کم حاشیه تر از شما و امثال شما بلد هستند مملک رو اداره کنند.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای دکتر پزشکیان شما بگذارید دادگاه رای دهد وبا نظر بیموقع وجهه خودتان را خراب نکنید شما جزو معدودمسئولین مورد اعتماد هستید
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اینکه نمایندگان برای خودرو ثبت نام کنند وقتی اشکال دارد که شش هزار دستگاه باشد و با ایجاد بازار سیاه و رانت آنهم بکمک مدیرعامل خوروسازی سود میلیاردی ببرند . آقای پزشکیان در دفاع از این آقایان نصف ماجرا را گفته و اصل رانت خواری را پنهان میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان که میگی در حق این دونفر ظلم شده، در حق 80 میلیون مردم بدبخت این سرزمین ظلم نشده!!!!
اون موقع که در حق مردم ظلم میشه شمای به اصطلاح نماینده زبون نداری؟
حمید
|
United States
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
معنی‌سرمایه ملی و اجتماعی را هم از آقای پزشکیان یاد گرفتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
ظاهرا این آقا از قضیه استخدام چند وقت قبل دلخور تشریف دارن که رسانهای شده چه برسه به اینکه موضوعات مرتبط قضایی هم بشه .ولی اگه یک کم دقت کنی می بینی خبر های بیشتری از نمایندگان داره .یه کم قلقلکش بدی صداش درمیاد.چه قدر لبیطرفی تابناک !!!!!....
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کار آقای پزشکیان در مجلس حمایت از نمایندگان خاطی اخلاقی ومالی
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
این مسئله زبان مادری و زبان ملی هم شده درد و مرض یه عده. تا یه عده فاسد رانت خوار رو به دلیلی بازداشت می کنند، اول می بینند که اهل کجاست و بعد فورا موضوع زبان را به میون می آرن!! اصلا کسی که اعتقادی به زبان ملی و فارسی نداره، حق نداره وارد مجلس بشه و با فساد و اختلاس و دزدی و زدو بند، خودشو تحت پوشش زبان مخفی کنه. آیا عمل این دو نماینده مثلا تذکر در این حد بوده که آقای پزشکیان همزبان!! محترم ایشون گفته اند، یا در موضوع سفارش و خرید اتومبیل و تلنبار کردنش و طلا واقعا اعمال خلاف قانون انجام داده اند؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب پزشکیان دلسوز مردم و ضد فساد!!!!! این نمایندگان هم از ذخایر ذی قیمت نظام هستند!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
معلومه :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
وقتی نماینده یک کشور این کار را عادی روال همه نمایندگان بداند وای به روز مردم و طبیعی است انچه دولت با مردم میکند انوقت اختلاس میشود خدمت
پ.س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب آقای پزشکیان شفافیت واقعا خوب است و برای تجویز این شفافیت به ارکان دیگر نظام بایستی مجلس از خود شروع کند چرا طرح شفافیت آرا نمایندگان شفاف اعلام نمی شود چرا شفافیت میزان سرمایه مسئولین و مقدار درآمد آنها اعلام نمی شود اصلا چرا حقوق نمایندگان بصورت شفاف اعلام نمی گردد و ... حمایت از دو متهم کار پسندیده ای نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یک جمله از مادر عروس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جناب پزشکیان شما اصلاح طلبی یا مصلحت طلب یا مصالح طلب ....
مرشد یعقوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چه دو تایی!
احد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اقای پزشکیان اینجور که شما میفرمایید ، بنده به عنوان یک ایرانی از تمام دزدان و چپاولگران بیت المال از جمله اقای بابک زنجانی ، اریایی ، مرتضی رفیق دوست ، حسینی خصوصی سازی ، سیف و.... عذر خواهی میکنم و دستشان را میبوسم .
عبدالحمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خود روسازی ازقدیم حیات خلوت مجلس بوده و اکثر کارکنان انجا از وابستگان و دوست واشنای نماینده ها بوده وبه همین دلیل هیچوقت تحقیق وتفحص از آنها به جایی نرسیده چون ردپای نماینده ها در تمام مشکلات خودروسازها از تعرفه وگران فروشی و... دیده میشود هر کسی که برای شغل به نماینده ای مراجعه بکند اولین کار معرفی به ایران خودرو و سایپا است البته (درصورت آشنایی ویا توصیه شدن به نماینده)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
پزشکیان منتخب مردم شریف تبریز است!

تمام مواضعش در دشمنی با مردم، آن ماجرای سوختن مردم در قطار و این هم ماجرای فساد در خودرو و پوشک و لباس و...

مردم تبریز باید پاسخش را بدهند چون هیچ نهادی در این کشور خود را مسوول مبارزه با مدافعین مفسدین نمی داند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
متاسفم برات مسعود پزشکیان و برای خودم البته
باقرفتحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بجای حمایت از نماینده متهم کمی هم به فکر اونایی باش که بهت اعتماد کردن رای دادن فرستادند مجلس
جناب نماینده
ملکعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آقای پزشکیان حرف خوبی گفته، محاکمه علنی خیلی خوب است ، باید متهم هم حق دفاع داشته باشد و بعد از اثبات اتهام جزا تعیین شود، برای افرادی که زود قضاوت کردند و از موضوع هم خارج شدند متاسفم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چند ماه پیش هم موقعی که نماینده فاسد سراوان رسوا شد بیشتر همکاران از جمله پزشکیان ازش دفاع کردند. شرم بر پزشکیان و همه نمایندگانی که در حق مرم جفا می کنند. و ننگ بر نماینده ای که در برابر این فساد سکوت می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
میدونم تابناک مثل بقیه پیامهام وجود چاپ کردنشو نداری ،ولی تو ارشیوت می مونه ،اینم الوده فساده ببینو تماشا کن
ناشناس
|
Sweden
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
هر کس از مفسد حمایت کند باید محاکمه شود تا فساد ریشه کن شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مضلومین محد کودک مجلس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
من ایشون رو دوست دارم و چندین دوره بهشون رای دادم ولی مثل اینکه یا ما نفهم شدیم یا ایشون آدمهای عوضی رو عوضی آدم فرض کردن این دفعه اولشون نیست در جریان افتضاح شورای چهارم تبریز نیز ایشون طرف باطل رو گرفتند و اینا در تاریخ ثبت میشه کاش هواسشون رو بیشتر جمع کنند حیفه آنهمه سابقه با تفر مردم بخاطر دفاع از باطل خاکستر بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
اقای پزشکیان
واقعاکه من را با این قضاوتتان در رابط با این دو نمایندگان نامردمی شوکه کردید.آیا از خودتان سپوال نکردید که نمایندهایی که بتوانند ۶۰۰۰اتومبیل را یکجا بخرند فقط میتواند ی دزد باشند نه نماینده مردم ایران.جای چنین نمایندگانی فقط در زندان با اعمال شاقه است البته میتواند با حکم قاضی نیز این دو نماینده را به جوخهآتش سبرد!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خدا شفا دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جای تعجب نیست ؟ زیرا بعضی از مسولین در حکومت ایران بنوعی درگیر فساد اقتصادی هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
بدون شک خودش هم از این کارا کرده و یا شریکه که داره حمایت میکنه
آخه این کارا از نظر ایشان اصلا خلاف و جرم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
حرفهای پزشکیان درست به نظر می آید. اقدامات قوه قضاییه با رنگ و لعاب به ظاهر سیاسی، سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی را نشانه گرفته اما وقتی افکار عمومی این رو نمی پذیره، این نوع دفاع کردن آقای پزشکیان که منجر به از دست رفتن اعتبارش میشه، درست به نظر نمی آید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
خیلی جالبه هم دزدیدن هم خوردن بازبهشون هم ظلم شده اخه یه بار بزارید مردم ببرن .مجلس باید جلو دزدی ها رو بگیره نه اینک خودش .................................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
جناب پزشکیان بزودی نوبت شماست ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
فقط يه سفارش ساده مرد حسابي اگر به سفارشان عمل نشود تهديد مي كنن وزيرتو مياريم مجلس نگاه كن چه نماينده هايي داريم
ناشناس
|
Denmark
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حتما دست خودشم تو کار هست که از اون دو تا حمایت کرده. اقای نماینده عزیز وظیفت کار برای ملته نه کار برای دوشیدن شیر ملت
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
سلام
۱.به نظرم از اقدامات جدید قوه قضاییه و قضات زحمتکش در برخورد با متخلفین و مجرمین باید تشکر و قدردانی کرد
۲.نمایندگان متهم به اخلال در نظام اقتصادی می بایست تا زمان تعیین تکلیف پرونده قضایی از ورود به مجلس منع بشوند. چرا که قوانینی که یک مجرم وضع می کند مشخص و محرز است که به نفع خودشان و باندشان است.
۳.آقای پزشکیان هم بهتر است به جای ماله کشی بر اتهامات دوستانش از مردم عذرخواهی کنند و بی جهت به قوه قضاییه که موجب دلگرمی مردم شده است ، تهمت نزند. همواره پزشکیان در صف اول حمایت از متهمین خلافکار است.
۴. متاسفانه مجلس شده جای افرادی که مجلس را پل پیشرفت خودشون و بستگانشون کردن.
و البته مطمئنا نمایندگان خوب و شریف هم در همین مجلس هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
پزشکیان از چشمم افتادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
تا اونجا که یادمه پزشکیان از درازهی هم حمایت کرد
همکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
جناب پزشکیان از اتصاب داماد و دختر گرامیتان چه خبر؟ حالا که همه گذشته اند، ما هم بگذریم
شهروند ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
خدا از گناهمان بگذرد . . . وای بر من که به اعتمادی بر اصلاح طلبان به فهرست نمایندگان معرفی شده از سوی ایشان مانند این حامیان فساد رای دادم . مقصر نا امیدی از ساختار مدیریتی کشور، اینچنین موضع گیری هایی است. بهترین موضعگیری درخواست دادگاهی علنی در اسرع وقت است تا همه چیز شفاف شود و مجرم به جزای عمل برسد. حتی اگر تا دیروز جزو حزب یا گروهی بسیار نزدیک به هرکس که می خواهد باشد. وگرنه مردم نه تنفری از نمایندگان دارند و نه عشقی بی دلیل. این رفتار و رویکرد ایشان است که موجب این همه عدم اعتماد شده است و البته نه همه این عزیزان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
این نماینده همشهری من به زور هزینه های میلیارد ی و خرید رای و پرداخت پول و غذا توانست نماینده شود و نتیجه اش هم مشخص شد و هم اکنون نیز در سازمانی که کار می کنم چند مدیر نا لایق را پشتیبانی کرده و می کند. ثمره امسال این نماینده ها فاجعه است.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
بخاطر دیر واریز کردن حق بیمه ،تامین اجتماعی بیمه همسرم را قطع کرده بود که بارها هر کاری کردک نشد و ناچار دست به دامان نماینده شهرمان شدم ولی ایشان اصلا جواب نداد ولی انگار برای دریافتا هزاران خودرو در دسترس هستند
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
در حق مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز ظلم شده نه این دو نماینده دزد و فاسد رانتی .
بدون هرگونه اختلاس ، صرفا بعلت داشتن سهام زیاد از شرکت زیر نظر خودش به حبس ابد محکوم میشه .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کجای دنیا با سرمایه گذار وکارآفرین اینجوری و لا دلایل واهی برخورد می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
لاشخوری بعضی مسولان تمامی نداره!!!!!!
چرا از زحمت دیگران می خورید و پروزه پدیده شاندیز را غاصب میشید؟ خدا جای حق نشسته .
ایا فقط اسرائیل غاصب است؟یا..............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
بله بیچاره ها ۶۰۰۰خودرو آخه عددیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
قدر مسلم تظلم خواهی اقای پزشکیان به حق است، چون فقط این دو نماینده نقش تأثیرگذار نداشتند و بودند نمایندگانی که در این زمینه، کمک کردند. خوبست از ایشان برای پاره ای از توضیحات به اتاق فرمان دعوت شود!
بنده خدا
|
Germany
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
فکر می کردم تو یه نفر سالمی .ای بابا تو هم که تو زرد در آمدی . یعنی شما هم توصییه میکنید آقا یه بار توصیه کنید برای اینکه همین کارخانجات بچه یکی از زحمتکشان این جامعه را بعنوان کارگر قبول کنه نه مدیر . کارگر . افتاد. دکتر
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا استان تهران جنوبی بودجه 99 پست پلاس عبدالمالک ریگی جشنواره سینماحقیقت لیلا واثقی پایتخت 6 پوکی استخوان