بازدید 8690
۲

واکنش نکونام بعدازدرهم کوبیدن پرسپولیس

کد خبر: ۹۱۶۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱ 08 August 2019

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد این تیم از هیچ‌کدام از تیم‌های لیگ برتری ترسی ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد زا شکست دو بر صفر پرسپولیس در بازی دوستانه گفت: در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر قرعه سختی نصیب تیمش شده است. فولاد لیگ برتر را با دربی خوزستان مقابل صنعت نفت آغاز می‌کند، در هفته دوم در آزادی میهمان استقلال خواهد بود و در هفته سوم در ورزشگاه فولاد آره‌نا میزبان سپاهان است. شاگردان نکونام در هفته چهارم به مصاف پدیده خواهند رفت و در هفته پنجم مقابل پیکان صف‌آرایی می‌کنند.

جواد نکونام بعد از این قرعه سخت فولاد خوزستان، مثل همیشه امیدوارانه حرف می‌زند. او در این باره به سایت رسمی باشگاه می‌گوید: «هر چند قرعه فولاد در شروع لیگ برتر سخت است، ولی بار‌ها گفته‌ام و حالا هم می‌گویم به بازیکنانم ایمان دارم. از سویی همراهی هواداران خوزستانی برای ما بسیار مهم است. مطمئن هستم با حمایت و همراهی آن‌ها می‌توانیم با رقبا و قرعه سخت‌مان بجنگیم و نتایج خوبی به دست بیاوریم».

سرمربی فولاد با تأکید دوباره روی از خودگذشتگی مجموعه فولاد توضیح می‌دهد: «یک بار گفتم، بازهم می‌گویم امسال فولاد نیاز به از خودگذشتگی دارد. در مجموعه فولاد همه باید از خودگذشتگی کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. خدا را شکر بازیکنانم کم کم این موضوع را متوجه شده‌اند و دیگر اجازه نخواهند داد حاشیه‌ای برای تیم به وجود بیاید».

نکونام در ادامه می‌گوید تیمش از رقابت با تیمی هراس ندارد. او اضافه می‌کند: «قرعه از نظر ما شانس است. سال گذشته هم در نساجی قرعه سختی به ما خورد، ولی با سختکوشی توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. امسال هم هراسی از نام تیم‌ها نخواهیم داشت. من در تیمم جنگجو می‌خواهم. بازیکنانم این موضوع را متوجه شده‌اند. همه یک هدف مشترک داریم و آن موفقیت فولاد و خوشحالی هواداران است».

سرمربی فولاد در پایان می‌گوید: «از بازی هفته اول مقابل صنعت نفت هواداران را به ورزشگاه دعوت می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم از همان هفته اول کارمان را با قدرت در لیگ برتر شروع کنیم».

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
در هم کوبیدن؟!!!! بابا بیخیال بازی دوستانه بوده
بی جنبه بازی دوستانه بوده اگربازی رسمی بودکه سوراخ بودید.
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی