بازدید 5560

آتش‌سوزی یک مرکز درمانی در جنوب تهران

کد خبر: ۹۱۵۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸ 02 August 2019
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی در جنوب پایتخت خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق در یک مرکز درمانی در جنوب تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۷:۳۱ امروز آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی در خیابان خاوران، خیابان نظامی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه یک گروه نجات و خودرو‌های پشتیبانی شامل خودروی حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور دو دقیقه‌ای نخستین گروه از آتش‌نشانان در محل حادثه، خاطرنشان کرد: آتش‌سوزی در طبقه اول مرکز درمانی (قسمت دیالیز) روی داده و اتاقکی به وسعت حدود ۱۵ متر (محل نگهداری لوازم مخصوص دیالیز) دچار حریق شده بود.

وی با بیان اینکه آتش در حال سرایت به قسمت‌های دیگر بود، تصریح کرد: آتش‌نشانان با حضور به موقع، عملیات اطفای حریق را انجام دادند و از سرایت آتش و دود به سایر بخش‌های دیگر که بیماران در آن‌ها حضور داشتند، جلوگیری به عمل آمد.

ملکی متذکر شد: خوشبختانه امروز بیماری در قسمت دیالیز به دلیل تعطیل بودن آن، حضور نداشت.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه تاکنون مصدوم و تلفات جانی بر جای نگذاشته و آتش‌نشانان مشغول ایمن‌سازی محل حادثه هستند.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی