بازدید 3383

عوارض کدام آزادراه‌ها تا پایان تیر الکترونیکی می‌شود؟

کد خبر: ۸۹۶۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱ 04 May 2019

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اسامی آزادراه‌هایی که در دو مرحله دیگر تا پایان تیرماه سال جاری دریافت عوارضشان الکترونیکی می‌شود را اعلام کرد.

سیدحسین میرشفیع در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه در مرحله اول و در بامداد ۲۸ اسفندماه سال گذشته عوارض چهار آزادراه تهران-ساوه، قزوین-زنجان، تهران-قزوین و تهران-قم الکترونیکی شد، اظهار کرد: تا پایان تیرماه سال جاری و طی دو مرحله به ترتیب ۱۰ و هفت آزادراه دیگر الکترونیکی می‌شوند تا در مجموع ۲۱ آزادراه تا تاریخ مذکور به صورت الکترونیکی عوارض اخذ کنند.

وی ادامه داد: در مرحله دوم آزادراه‌های تبریز- ارومیه، تهران-پردیس، قزوین-رشت، ساوه- سلفچگان، قم-کاشان، کاشان-اصفهان، تبریز-زنجان، مشهد-باغچه، کنارگذر مشهد و آزادراه بندرعباس امکان پرداخت عوارض در آن‌ها به صورت الکترونیکی فراهم می‌شود.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به اینکه در مرحله سوم عوارض هفت آزادراه دیگر به صورت الکترونیکی اخذ خواهد شد، گفت: آزادراه ساوه-همدان در دو قطعه، خرم‌آباد-پل زال، پل زال-اندیمشک، اهواز-بندر امام خمینی (ره)، قم-گرمسار و کنارگذر غرب اصفهان هفت محور دیگری هستند که تا پایان تیرماه امکان پرداخت الکترونیکی عوارض در آن‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

به گفته میرشفیع در سال جاری نزدیک به ۳۰۰ کیلومتر آزادراه تکمیل خواهد شد و به تدریج در این مسیرها نیز امکان پرداخت الکترونیکی عوارض فراهم خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار