بازدید 5318

حکم پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام ارسال شد

کد خبر: ۸۹۱۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶ 13 April 2019

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی از ارسال حکم پرونده مدیران بانک سرمایه به شعبه اجرای احکام خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قاضی اسدالله مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در خصوص آخرین وضعیت پرونده بانک سرمایه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اولین روز کاری سال ۹۸، پرونده مدیران بانک سرمایه به شعبه اجرای احکام ارسال شده است و حکم باید اجرا شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حکم هنوز اجرا نشده و محکومان این پرونده هنوز به زندان نرفته‌اند؟ گفت: شعبه اجرای احکام به منظور اجرای حکم، افرادی که مورد حکم قرار گرفتند را احضار و حکم را اجرا می‌کند.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی افزود: در صورتی که به رغم احضار، در شعبه اجرای احکام حاضر نشوند، دستور جلب صادر می‌شود.

قاضی مسعودی مقام در خصوص رد اتهامات خانم مرجان شیخ‌الاسلامی آل آقا از سوی وکیل این فرد، گفت: بیشتر ادله وکیل براساس اظهارات آقای حمزه لو بوده است، نه اینکه خودشان مستندی ارائه داده باشند یا برگرفته از ادله‌ای جمع‌آوری شده باشد.

وی ادامه داد: بنابراین تمام اظهارات آقای حمزه لو مبنی بر اینکه تمامی پول‌ها به حساب‌های کشور برگشته است، در دست بررسی بوده و قرار است مستندات آن امروز به ما ارائه شود. یعنی خود وکیل هیچ ملاقاتی با متهمه نداشته است که دفاعیاتشان برگرفته از آن اظهارات و یا اسنادی باشد که خانم شیخ‌الاسلامی آل آقا ارائه کرده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم