بازدید 2113

عمران خان: «نتانیاهو» و «مودی» اخلاقاً ورشکسته هستند

نخست‎وزیر پاکستان همتایان خود از رژیم صهیونیستی و هند را به دلیل وعده الحاق کرانه باختری و کشمیر به اراضی تحت کنترل خود، به ورشکستگی اخلاقی متهم کرد.
کد خبر: ۸۹۰۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴ 09 April 2019

نخست‎وزیر پاکستان همتایان خود از رژیم صهیونیستی و هند را به دلیل وعده الحاق کرانه باختری و کشمیر به اراضی تحت کنترل خود، به ورشکستگی اخلاقی متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عمران خان نخست‎وزیر پاکستان درست در روز برگزاری انتخابات پارلمانی (کنست) رژیم صهیونیستی و همزمان با آغاز روند هفت مرحله‎ای انتخابات عمومی هند، در پیامی خطاب به مردم ساکن در این سرزمین‌ها، آنها را به واکنش علیه اقدامات بنیامین نتانیاهو و نارندرا مودی ترغیب کرد.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: وقتی سران اسرائیل و هند بر خلاف حقوق بین‎الملل، قطعنامه‌های شورای امنیت و قوانین رأی‌گیری خود، با اعلام آمادگی برای الحاق کرانه باختری و کشمیر (به اراضی‏ تحت کنترل خود) ورشکستگی اخلاقی را به نمایش می‏‌گذارند؛ این سوال پیش می‌‏آید که آیا مردم احساس خشم نمی‌کنند و جای تعجب است که (با همه این اوصاف) پیروزی در انتخابات برای آنها تا چه حد می‌تواند آسان باشد.

گفتنی است نتانیاهو مدعی شده بود که در صورت پیروزی در رقابت امروز، شهرک‌های صهیونیست‎نشینی که در کرانه باختری ساخته شده به قلمرو تحت کنترل رژیم صهیونیستی ضمیمه خواهد کرد.

ظاهراً مودی نیز وعده مشابهی درخصوص کشمیر تحت کنترل هند داده است تا آنجا که روز گذشته خبری درباره تغییر شرایط خرید و فروش ملک در این منطقه منتشر شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم