بازدید 5526

آخرین خبرها ازجدایی هروه رنارد از تیم ملی مراکش

کد خبر: ۸۸۷۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴ 21 March 2019

رنار که در حال حاضر تیم خود را آماده دیدار مقابل آرژانتین برای یک بازی دوستانه در گفتگویی با روزنامه المسا چاپ مغرب شرکت کرده است. 

به گزارش تابناک ورزشی، رنار در این گفتگو با خوش بینی نسبت به موفقیت تیم ملی مراکش در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقای پیش رو  در مصر صحبت کرده و البته تاکید کرده است که این رقابت بسیار دشوار برای او و تیمش محسوب می‌شود.او در بخشی از این مصاحبه درباره عدم دعوت از عبدالرزاق حمدالله بازیکن تیم النصر عربستان صحبت کرده است. حمدالله که غیبتش در لیست مراکش جنجالی شده بعد از درخشش در آخرین بازی النصر برای سرمربی تیم ملی مراکش پیغامی طعنه آمیز فرستاده است. رنار در این باره می‌گوید: درهای تیم ملی همچنان برای او باز است. من با برادر عبدالرزاق حمدالله در تماس بودم و او به من گفت به دلایل خانوادگی او نمی‌تواند در دو بازی مقابل مالاوی و آرژانتین حضور داشته باشد و به همین دلیل او در لیست من حاضر نبوداما همچنان این فرصت برای او وجود دارد که در تیم ملی حضور داشته باشد.


 رنار سپس درباره روابطش با فدراسیون فوتبال مراکش و بازی حساس دوستانه مقابل آرژانتین صحبت می‌کند: یک دیداردوستانه مثل بازی آرژانتین فراهم شده بود و ما نمی‌توانیم به شانس هایی مثل این نه بگوییم. آنها یک  حریف دشوار هستند که سختی بازی با آنها ما را آماده مسابقات بعدی می کند.

اما مهمترین بخش مصاحبه حرفهای رنار درباره آینده اش در تیم ملی مراکش برمی‌گردد. او می‌گوید اگر بعد از جام ملت‌های آفریقا دو طرف همدیگر را نخواستند راه ما از همدیگر جدا خواهد شد. رنار تا سال ۲۰۲۲ با تیم ملی مراکش قرارداد دارد. جوزف  خبرنگار مراکشی که این گفتگو را با وی انجام داده به یک سایت ایرانی گفته است: صحبتی درباره پیشنهادهای دیگر از جمله پیشنهاد ایران به او انجام نگرفت حتی کوچکترین اشاره‌ای. البته در مورد رنار همه چیز به جام ملت‌های آفریقا بستگی دارد. اما به نظر من جدایی او آن قدرها هم شگفت انگیز نخواهد بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه