کد خبر: ۸۶۹۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲ 13 January 2019

خبرگزاری ایسنا نیز پس از انتشار خبر "خلع لباس شدن حسن آقا میری" نوشت: مخالفان او اسمش را گذاشته‌اند: «روحانی تلگرامی»! و او را یک آخوند منحرف می‌دانند، اما طرفدارانش او را یک روحانی متفاوت می‌دانند و معتقدند که او آخوند روشنفکر زمانه خودش است.

سیدحسن آقامیری یکی از روحانیون معروف چند سال اخیر بویژه در میان جوانان است و از تمام ظرفیت‌های رسانه‌های موبایلی امروز برای به اشتراک گذاشتن سخنرانی‌هایش استفاده می‌کند. صفحه اینستاگرام او بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد. منبر‌های او معمولا به صورت زنده از صفحه‌اش پخش می‌شوند و کلیپ‌هایی نیز توسط دوستداران او از سخنرانی‌هایش منتشر می‌شوند که معمولا بازدیدکننده‌های قابل توجهی دارند.

سیدحسن آقامیری کیست؟

درآمد سیدحسن آقامیری وابسته به روحانیت نیست. او کار و کاسبی شخصی خودش را دارد. به گفته خودش مشاور یک شرکت خصوصی است و کار آزاد هم دارد. او به مجله «همشهری جوان» گفته از حوزه علمیه شهریه نمی‌گیرد و تحت پوشش بیمه حوزه هم نیست. او همچنین گفته است که نه به منبر وابستگی دارد و نه به درآمد حاصل از آن.

اما از آنجا که محوریت سخنرانی‌هایی آقامیری همیشه تکیه بر صفت «رحمانیت» خداوند دارد و کمتر از عذاب الهی و جهنم سخن می‌گوید باعث شده است که افراد زیادی مخالف او باشند. مخالفانش می‌گویند که او یک آخوند ولنگار است و برای لاکچری‌ها و بی‌قید و بند‌ها سخنرانی می‌کند. مخالفان آقامیری معتقدند او فقط بلد است خوب حرف بزند وگرنه اصلا حرف‌های خوبی نمی‌زند؛ برای همین هم هست که جوانان طرفدارش هستند.

طرفداران آقامیری، اما معتقدند که این روحانی نگاهشان را به مقوله دین و رحمانیت خداوند تغییر داده است و او را دوست دارند و سخنرانی‌هایش را دنبال می‌کنند. طرفداران آقامیری می‌گویند سخنرانی‌های او نسبت به سایر روحانیون متفاوت‌تر و دلنشین‌تر است.

سیدحسن آقامیری کیست؟

آقامیری درباره پامنبری‌های جوانش که طرفداران پر و پاقرص او هستند، می‌گوید: «اینکه عده‌ای که پای هیچ منبری نمی‌نشینند، اما پای منبر من می‌نشینند، شاید درست باشد، اما من آن‌ها را انتخاب نکرده‌ام. من کاری به آن‌ها نداشته‌ام و خودشان آمده‌اند. حضورشان برای من افتخار است و البته قدردانشان هستم، اما من با هدف جذب آن‌ها حرفی نزده‌ام. من برای کسی کارت دعوت نفرستاده‌ام.»

این کشمکش بین مخالفان و موافقان او سال‌هاست که وجود دارد، اما در نهایت زور مخالفان چربید و حسن آقامیری روز شنبه ۲۲ دی از «خلع لباس دائم» خود خبر داد. او این خبر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «بعد از ده پانزده سال بردن و آوردن و بازداشت‌کردن و ریختن تو محل کار و انفردای و... با شکایت دادستان ویژه تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور آقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند. دو سال زندان که البته لطف کردند ۵ سال تعلیقش کردند؛ و خلع لباس دائم ...»

پس از انتشار این مطلب از سوی آقامیری، سیداحمد خمینی بلافاصله به این موضوع واکنش نشان داد و خطاب به آقامیری نوشت: «تن آدمی شریف است به جان آدمیت، نه همین لباس زیباست نشان آدمیت ... سیدجان عزیزتر می‌شی. خودت و خدای خودت قاضی اول و آخرین. نه اینکه هر کی محکوم بوده سالم بوده، اما اکثر آدمای سالم محکومند. عزت و ذلت خدا می‌ده و توی این دنیا همین محبت‌های مردمه که همیشه همراهته. خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل ... یاحق

سیدحسن آقامیری کیست؟

معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز در حمایت از آقامیری توییت کرد: «امیدوارم این رای در مرحله تجدیدنظر بشکند. آقای سیدحسن آقامیری زبان جوانان را خوب می‌داند. جلب اعتماد جوانان دهه هفتادی و هشتادی و گفتگو با آن‌ها هنر کمی نیست. خدانگهدارت باشد سید.»

سیدحسن آقامیری کیست؟


جرم او هتک حیثیت روحانیت، تشویش اذهان عمومی و توهین به مقدسات عنوان شده است.
آقامیری پیش از خلع لباس در گفت‌وگویی اظهار کرده بود: «من روحانیت نیستم! من «حسن آقامیری» ام. صفحه شخصی من چه ربطی داره به صنف من؟ من نماینده صنف خودم نیستم. سخنگویش هم نیستم. من یک آدمم. در خانه‌ام بابا هستم، یک جا داداش هستم، یک جا رفیقم. ربطی به لباس ندارد.».

سیدحسن آقامیری کیست؟
اما آقامیری چه می‌گوید؟ در ادامه گزیده‌ای از برخی سخنرانی‌های آقامیری را درباره مسائل مختلف با هم مرور می‌کنیم:
آقامیری در یکی از سخنرانی‌هایش گفته است: «.. اهل بیت (ع) کار می‌کردند، اما برخی تصور می‌کنند که اهل بیت (ع) دست به خاک می‌زدند طلا می‌شد و کاری انجام نمی‌دادند؛ در حالی که این‌گونه نیست. همه آن‌ها شاغل بودند. در یکی از هیئت‌های قم سؤال کردم که شغل حضرت ابوالفضل (ع) چه بود؟ هیچ‌کس نمی‌دانست. به آن‌ها گفتم می‌دانید چرا نمی‌دانید؟ چون نمی‌دانید شغل من و امثال من چیست؛ چون اگر حضرت ابوالفضل (ع) شغل داشته باشد حاج آقا هم باید شغل داشته باشد؛ بنابراین ابوالفضلِ ذهن شما باید بیکار باشد تا بیکاری ما [روحانیون]توجیه شود.»
آقامیری در سخنرانی دیگر گفته است: «یه خدایی براتون درست کردند که ایستاده آدما رو آویزون کنه، بسوزونه، آب جوش بهشون بده بخورن. اینا چرندیاته بهتون می‌گن. یه مشت دری وری بهتون میگن.»
او در یکی دیگر از سخنرانی‌هایش انتقاد تندی به یکی از شرکت‌های خودروسازی ایرانی کرد و گفت: «ایران‌خودرو یه قرآن می‌ذاره تو داشبورد! خجالت داره. اون خیانت به قرآنه. تو کارِت رو قرآنی انجام بده. اونی که ماشین قرآنی تولید می‌کنه «بنز» و «بی‌ام و» آلمان هست نه تو!»

سیدحسن آقامیری کیست؟
او در سخنرانی دیگری درباره مساجد گفته است: «اگر مسجد به روش پیامبر اداره می‌شد، گنبد و بارگاه نداشت. گنبد می‌خواد چیکار مسجد؟ مناره می‌خواد چیکار؟ اینا یه زمانی تدابیری بود برای سرما و گرمای مسجد. الان که کولرگازی اومده. چند میلیارد خرج مناره‌های مساجد قم شده؟ با این پول چه‌کار‌هایی نمی‌شد کرد؟ چرا مسجد رو با فکر نمی‌سازید؟ مسجد می‌سازن با ظرفیت ۲ هزارنفر اونوقت پارکینگ نداره! بعد ماشینا میان پارک می‌کنن جلو زندگی مردم. اون وقت اونا هم هی لعن می‌کنن که مسجد براشون دردسر درست کرده. تحقیق بکنید راجع به آزار مساجد برای مردم. از دوتا املاکی بپرسید! هر محلی که تو کوچه‌ش مسجد باشه قیمتش پایین‌تره!»
در همین خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان روحانی خلع لباس شده را بشناسید؛ با اعلام خبر خلع لباس شدن حسن آقامیری نوشت: بخش‌های بسیاری از سخنان این روحانی، ضدیت آشکاری با نص صریح قرآن کریم و روایات متقن اهل بیت علیهم السلام دارد.
خبرگزاری فارس مواردی را از سخنرانی‌های آقا میری در فضای مجازی را در گزارش خود ذکر کرده است: از آن جمله می‌توان به مورد زیر اشاره کرد: او در یکی از پادکست‌های خود ۱ علنا عذاب الهی را چرندیات خطاب کرده و می‌گوید: «یه خدایی براتون درست کردند وایستاده آدما رو آویزون کنه بسوزونه آب جوش بهشون بده بخورن اینا چرندیاته بهتون میگند! یه مشت دری وریه بهتون میگند!»

فارس در ادامه گزارش خود درباره سید حسن آقامیری نوشته است: این روحانی درحالی سخنان مخالف با قرآن را اظهار می‌دارد که بنابر روایات معتبر شیعه، حتی کلام معصومین نیز چنانچه با قرآن در تعارض باشد از درجه اعتبار ساقط است تا چه رسد به کلام یک مبلغ دینی.
خبرگزاری فارس با اشاره به سخنرانی دیگری از آقا میری نوشته است: او در یکی دیگر از سخنرانی‌های خود می‌گوید «این قرآن نظمش بهم خورده، بنی امیه و بنی عباس پونصد سال با این قرآن حکومت کردن ما نمی‌تونیم بفهمیمش!» او در حالی در لفافه قرآن را تحریف شده و غیرقابل استفاده می‌خواند که تمام ائمه که خود پاسبان قرآن بوده‌اند مردم را به خواندن و عمل کردن به این قرآن دعوت کرده‌اند. به راستی چرا باید شخصی با چنین اعتقادی در لباس روحانیت خویش را منتسب به حوزه علمیه کرده و سلیقه شخصی خود را که کاملا بر خلاف عقاید شیعه است به نام موضع روحانیت بر روی منبر رسول خدا ابراز کند؟ و سازمان تبلیغات اسلامی که متولی امور مبلغین و اهل منبر است تنها تماشاگر باشد؟ به راستی آیا این حرکت کورکورانه باعث رواج بیشتر گناه و فحشا در جامعه به بهانه تصویر موهومی که آقامیری از شفاعت ارائه داده نخواهد شد؟

چرا ساکتیم؟
خبرگزاری فارس در پایان گزارش خود نوشته است: "از مجموعه آنچه گفته شد مشخص می‌شود که این روحانی جوان در حال انتشار تفکری ست که هرچند در نگاه اول به ظاهر برای مخاطبان خصوصاً نسل جوان، زیبا به نظر می‌آید، اما نتایج فاسد و مخربی در پی‌خواهد داشت، زیرا علی‌رغم برخی نکات صحیح که در بین سخنان این روحانی یافت می‌شود هسته مرکزی این تفکر به دلیل ضدیت با قرآن کریم و روایات اهل بیت علیهم السلام عمیقا فاسد است. علاوه بر این، دیدگاه ایشان نسبت به جزئیات واقعه عاشورا و تلاش برای تغییر دادن چهره این واقعه از یک الگو، برای مبارزه حق و باطل به یک اتفاق منفعل و سکولار زنگ خطریست که از چند سال قبل توسط رهبر انقلاب به صدا درآمده بود. بسیار جای تأسف است که یک روحانی بر فراز منبر و با استفاده از ظرفیت عمیق مجالس عزاداری در شهر قم که پایتخت تشیع است علناً واقعیت عاشورا را وارونه جلوه می‌دهد و مسلمات عقاید شیعه را تخطئه می‌کند. در این میان حوزه علمیه و نهاد‌های مسؤول نه تنها با این انحراف مقابله نکرده و نمی‌کنند؛ بلکه همین سکوت باعث شده اخیراً او فعالیت خود را در قالب مشاوره و آموزش سبک زندگی به شهر‌های دیگر نیز گسترش دهد. "

حسن آقامیری با انتشار پستی در اینستاگرام از اجرای حکم خلع لباس خود خبر داد و از نحوه اجرای حکم انتقاد کرد. او نوشت: دیروز با تماس دادگاه ویژه ی روحانیت قم به اجرای احکام دادگاه مراجعه کردم، به نیابت از دادگاه ویژه ی تهران حکم خلع لباس دائم و دو سال حبس تعلیقی به مدت پنج سال به من ابلاغ شد، و در کمال تعجب قاضی اجرای احکام گفت به ما نیابت دادند تا همین جا حکم رو اجرا کنیم! گفتم یعنی باید الان لباسم رو در بیارم؟ گفت بله اینجور به ما نیابت دادند!

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۷۱
انتشار یافته: ۸۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
از این دو جامی ایشون معلوم شد که حقش بوده خلع لباس شود. دستشون درد نکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
واقعا دمش گرم خیلی آدم بزرگیه وراست میگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
با این کار نه لطفی به قرآن و نه دین و نه پیامبر کردند بلکه بیلی دیگر از خاکی را برداشتند که درنهایت گورشان محسوب خواهد شد.
ناشناس
|
France
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چراغی را که ایزد بر فروزد
چو ابله پف کند ریشش بسوزد
ناشناس
|
France
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بزار تو بسته خبری تا جواب بدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
متاسفانه هر اداره و هر وزارت خانه اي هراست دارد ولي حوزه علميه حراست ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خبر خیلی بدی بود. یعنی حتی یه روش جدید تبلیغ دین هم مورد پذیرش نیست. وای به جنبه های دیگه.
مریخ
|
Netherlands
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
مذهب تشیع و مذاهب رابعه اهل سنت از تفسیر قران بوجود امده اند با مطالعه قران به درستی همه تفاسیر میتوان پی برد اما گاهی تفاسیری از قران و دین بوجود میاید که با اصل قران و سنت رسول مطابقت ندارد تفسیر نوین برای جلب ارای عمومی و جذابیت در بین کسانی که میخواهند در کنار به روز بودن مقداری مذهب داشته باشند به طوری که ازادی از انان سلب نشود یک نوع بدعت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بسیار اشتباه میکنید. بعدا نتیجه این زود قضاوت کردنها را خود مجموعه و مردم خواهند دید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اقا سید ناراحت نباش شان شما به لباست نبود به گفتارت بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چقدر تو جامعه ما آزادی بیان هست ماشالله!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
من که نمی شناختمش. اما همین که لباس را درآورد و یا خلعش کردند نشانه های خوبی است . قدم در راه آدم شدن گذاشته. انشالله رستگار شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بنده ایشان را نمی شناختم ولی با خواندن نوشته های ایشان به این بزرگوار اردت پیدا کردم ایشان مارتین لوتر اسلام هستند خدا حافظ اوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حرف خوب رو از هر کسی باید شنید
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
با سلام درود به شرفت سید حسن اقا میری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تاریخ بدان جهت تکرار می شود که مردم از آن عبرت نمی گیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
.....تلخه.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
یا زنده نیستم من یا زندگی نه این است / بر مرگ آفرین باد ، گر زندگی همین است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
یه آخوند درست حسابی هم که پیدا میشه جوونا پای منبرش حال کنن این بلاهارو سرش درمیارن سید احمد خمینی حرف قشنگی زد در موردش
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خداوند خودش نظری بکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
ایشون نصف و نیمی از قرآن را خوانده نصف دیگر را رها کرده است. رحمت الهی را دیده عذاب الهی را که در ایات متعدد قرآن آمده ندیده است. اگر می خواهی مرید و مشتری جمع کنی کافی است که به مذاق مریدان حرف بزنی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
منظورحاج آقااینه که همش مردم وازخدانترسونید.خدامهربونه وبایدازخوبیهاش هم گفت نه اینکه فقط ازعذاب الهی بگید.یعنی درک وفهمت دراین حده؟
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خوشا به سعادت شما که کل قران رو خوندی
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
با سلام
ایشون به عذاب ها هم اشاره میکنن ولی طبق نطق صریح ایشون اگر عذاب ها رو بگیم چی میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
برادر من چرا فکر میکنی همه باید چیزی بگن که به مذاق فقط شما خوش بیاد. تحمل حرف مخالفم داشته باشید لطفا.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلام
خدایی که شما رو باش آشنا کردن ترسناکه چون منتظر بندش کاری کنه تا عذابش کنه.
همون بهتر که از رحمت خدا همش صحبت بشه تا دل مردم نرم بشه نسبت به همه دستورات خداوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
این فرد به منطور اسم در کردن و معروف شدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مردم باشعور خودشون عقل دارن میفهمن کی حرف حق رومیزنه
ارمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
حالا چى ميشد در كنار اين همه نذير يه بشير هم تريبونى داشت و از رحمانيت خدا فقط حرف ميزد؟ چرا جلوى صحبت ديگران رو ميگيريم؟
پاسخ ها
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
ترس ارمان جان ترس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مساله این نبود که فقط بشیر رحمت باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اگر چیزی از خودش درنیاره میتونه حرف بزنه ولی باید با مستندات قرآن حرف بزنه
ناشناس
| Germany |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
نشد دیگه داداش ... فقط کسی که از ما تعریف کنه و برامون سینه چاک کنه اجازه داره حرف بزنه
حقگو
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مساله این نیست که آقامیری از رحمانیت خدا حرف میزد بلکه مساله این هست که آیات مربوط به جهنم را مسخره می کرد و دروغ می خواند!!!! با لباس روحانیت و تمسخر قرآن
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
چرا باید اصلا روحانی ها پول بگیرن از منبر یا نماز خوندن بابا ایشون یک روحانی نمونه است حتی نمیزاره به اجحاف بیمه شو حوزه پرداخت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دمت گرم سید حسن آقا میری،، تمام حرفات منطقی و زیباست،، فقط خودتو عشق است،، یک آخونده منطقی بود اونم خودت که تو هم خلع لباس شدی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
یکی از مشکلات مت مردم اینه که قدرت تحلیل نداریم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چون همون حرفایی که شما میخواستینو میزد خوبه ؟
محمدتبریزی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خلع لباس شده خلع زبان که نشده.............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
گفته سعدى درمورد اقا ميرى را بايد اينطور خواند
تن ادمى شريفست بجان أدميت ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
به نظر من آقامیری همان کسی است که دین امروز به او نیازمند است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
سلام.حیف دیر ایشان را شناختم.اتفاقا حرفهای ایشان بر خلاف سایر روحانیون بدل می نشیند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
هرکه بامانیست برماست
سروش خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
تو رو به خدا انقدر چرند نگین بابا بس کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
آخه کجای این حرفا بده؟ سزای این حرفها خلع لباس شدنه؟
ولی به قول سید احمد خمینی " خلع لباس عزیزترش میکنه" اجر اخرویش را هم که خداوند بهش میده...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
تابناک هم زرنگه میدونه کجای حرفاشو نشر بده. چند تا جمله گزینشی میذارن تو سایت و فضاسازی رسانه ای میکنن. بهتره کمی بیشتر جستجو کنید و حرفای منتقدان این آقاسید رو هم بخونید. و بعد به نتیجه گیری کامل تری برسید
بارها و بارها عملکرد تابناک رو خلاف تقوا دیده ام و یقین دارم فردای قیامت حساب و کتاب سختی خواهند داشت. مثل خیلی های دیگر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اگر حضرت ابوالفضل (ع) شغل داشته باشد حاج آقا هم باید شغل داشته باشد؛ بنابراین ابوالفضلِ ذهن شما باید بیکار باشد تا بیکاری ما [روحانیون]توجیه شود.

جمله ایی زیباتر از این جمله شنیده اید؟
پاسخ ها
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
بنظرم حرفاش منطقی و درسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
حرفش وبایدقاب بگیرن وسردرمساجدبزارن
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
روحانیون مسیحی گالیله را به این خاطر محاکمه میکردند که با دلیل میگفت زمین گرد است !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
من ایشونو نمیشناسم. ولی این جملشونو واقعا باید طلا گرفت.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
این جمله زیبا نیست، چون کسی که در حال پژوهش است را هم‌بی کار فرض می کند، جهان به سمت حرفه ای‌شدن پیش می رود، اگر روحانی‌در‌حال‌پژوهش باشد بیکار نیست، اما در غیر اینصورت بعید می دانم روحانی را بتوان مستحق هیچگونه حمایتی دانست
ناشناس
|
-
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
حقیقت تلخه همیشه تلخه . خدا حفظش کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
واقعا خلع لباس هم عزیز ترش کرد هم معروفترش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
بنده سخنان و حرفهای این سید رو شنیدم و بهش ایمان دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
من کاری به حکم و برخورد و چه و چه ندارم! اما همین قدر میدونم طی این چند روزی که از ماجرای این سید گذشته رفته ام و اینترنت و یوتیوب رو برای سخنرانی ایشون نگاه کرده ام و انصافا از صحبت هاش خوشم اومده، همین!
به نظرتان چند نفر مثل بنده این کار رو کرده‌اند؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
مارتین لوتر هم کشیش بود و پروتستانتیزم رو بیان گزاری کرد
او هم مورد عتاب کلیسای کاتولیک قرار گرفت
خلع لباس، تکفیر، زندانی کردن و ..... مال زمانی بود که قدرت پاسخ گوئی به شبهات وجود نداشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چرا باید کسی بخاطر نظر متفاوت، مجازات بشه؟ مگر همه باید یکسان فکر کنند؟ چه اشکالی داره فکر من با فکر تو متفاوت باشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اینا چجوری معروف میشن معلوم نیست. البته وقتی برعکس همه باشی خب معروف میشی دیگه. اینم یعنی ... میگه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
این آقایونی که دوست دارند خداوند را مرعوب کننده بندگانش بنمایانند ، بد نیست کمی هم به واجبی 17 رکعتی به نام نماز ، نظری بیندازند و ببینند خداوند متعال چند بار صقت زیبای رحمن و رحیم بودنش را از زبان بندگانش می خواهد بشند ؟!!! آیا در نماز از صفات "منتقم" جبار" و ... ذکری شنیده میشود ؟
و
آیا پیغمبر (ص) و ائمه (س) همیشه در حال منبر رفتن و خطابه خواندن بودند ؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
حالا فارس شده کاسه داغتر از آش. خوب معلومه که داره کاملا ریشه این بابا رو درمیاره. جوون من خودم حرفاشو می پذیره اونم خیلی زیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
حالا فارس شده کاسه داغتر از آش
امیر علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
به نظر بنده، نویسنده خبرگزاری فارس مثل بقیه خبرهایش در مورد شخصیت این سید بزرگوار ، کلمه " لا اله" رو دیده و از نوشتن الباقی جمله "الا لله" خودداری کرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
آیا روحانی بایست شغل مادی داشته باشد یا خیر؟
دستمزد آین قشر ساعتی چقدر است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اوه اوه ببين كيا حمايت ميكن
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلام علیکم
درود بر سید حسن اقامیری
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اون چیزی رو که در خصوص ایران خودرو، بنز و بی ام و گفته عین واقعیته
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
ذات آدم اینطوریه ،معمولا به کسی جذب میشه که اعتقادات و افکاری مشابه اون داره .
رضا حاج محمودان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
فلسفه وجودی اقامیری را در اقا میری در اذهان مردم جستجو کنید ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خیلی ها از اینکه آقای آقا میری سخن از شغل حضرت ابوالفضل و نسبت آن به شغل روحانیت امروز می زنند لذت می برند
حسین
|
Netherlands
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چرا هرکس حرف حساب میزند به شما ازما بهترون برمیخوره شما میفهمید بعد جوانان و طرفداران میلیونی نمفهمند چرا سلیقه ی خودتونو به مردم تحمیل میکنید بعد میگن چرا جوانان ناراحتند
سعید
|
Germany
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
فارس در ادامه گزارش خود درباره سید حسن آقامیری نوشته است: این روحانی درحالی سخنان مخالف با قرآن را اظهار می‌دارد که بنابر روایات معتبر شیعه، حتی کلام معصومین نیز چنانچه با قرآن در تعارض باشد از درجه اعتبار ساقط است تا چه رسد به کلام یک مبلغ دینی.*
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
اگر برای ایشان حکمی غیر از این می دانند باید تعجب می کردید.
احمد
|
Norway
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
درود به شرف چنین افشاگرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
با زدن این حرف ها نباید خلع لباس می شد با چهارتا آدم باسواد براش مناظره بزارید مردم توجیح بشن نه زود از کارش برکنارش کنید همه مردم هم عقل دارن برن راجب گفته هاش تحقیق کنن ببینن درسته یانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
چرا خودتان را به جهالت می زنید؟
آیا هر حرف قشنگی الزاماً درست است یا فقط چون زیبا و خوب بیان شده، ما دوست داریم قبول کنیم که صحیح است؟!
همین که ایشان می گوید خداوند فقط رحمانیت دارد و کیفر نمی دهد و عذاب نمی کند با اصل عدالت خداوند که یکی از اصول دین است در تضاد و تناقض است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
آقای سید احمد خمینی حداقل احترام جدتو نگه دار
از خانم ابتکار که جز این انتظار نمی رفت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
با سلام
حالا لباسشو ازش گرفتند،زبان،دیدگاه و طرز تفکرش را هنوز که ازش نگرفتند.
دادخواه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
درست است که اسلام فقط رحمانیت نیست . اما باید بدانیم فقط خشونت هم نیست.حرکت آقامیری عکس العملی است در مقابل کسانی که در این مملکت چهره خشونت امیز از دین معرفی کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
خوب شد خلع لباسش کردن چون در غیر اینصورت من توفیق شناختش را پیدا نمی کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
درست است كه هر وقت جلوي ضرر را بگيرند نفع است، ولي اي كاش خيلي خيلي زودتر جلوي ترويج اين حرف هاي انحرافي و مخرب (البته آميخته با برخي حرفهاي قابل تامل) گرفته ميشد.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
درکجای قران کریم توصیه شده است مناره امامان رازرافشانی کنیدولی قشرعظیمی ازمردم قادربه تامین مایحتاج اولیه زندگی خودنباشند؟؟؟؟؟؟
مسعود سعیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
این حرفهای من درآوردی شبیه حرفهای فرقه های کلیساست
محمدتبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
پس از انتشار این مطلب از سوی آقامیری، سیداحمد خمینی بلافاصله به این موضوع واکنش نشان داد و خطاب به آقامیری نوشت: «تن آدمی شریف است به جان آدمیت، نه همین لباس زیباست نشان آدمیت ...

اگر به لباس زیبا نیست چرا ملبس شدی با انهمه ................ و ..................................
ارسلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
قزآنی که علی (ع) گردآورد، به ترتیب شان نزول بود ولی دیگران، قرآن را با ترتیبی مثل اندازه سوره ها و... چیدند. پس این صحبت آقامیری صد درصد درست است و مدعی تحریف نیست ولی جابجایی آیات،برخلاف قرآن حضرت علی (ع) پیوستگی مفهومی را آسیب زده است. به هرحال، من پس از مطالعات و تحقیقات بسیار در تاریخ اسلام و ادیان و تحقیق در ادیان مختلف، صددرصد با سید آقامیری موافقم و باور دارم که اصل، اسلام رحمانی است و برداشتهای تندخویانه نسبت به اسلام و خدا، با روح دین و منطق و عقل سلیم، در تناقض است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
این آقا هم بدنبال طرفدار میگرده، وگرنه دلش واسه مردم نمیسوزه
من انقلابی ام
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
سادگی ما و ظاهر بینی ما باعث میشه نگاهمان نسبت به روحانیت و دین عوض بشه
قرآن نخوانده قرآن شناس میشیم و تفسیر میکنیم
قرآن و اسلام رو با آدما تفسیر میکنیم
چهار تا حرف به ظاهر زیبای ی دین فروش رو قبول میکنیم در صورتی که حرفای اصلیش اینجا ذکر نشده
مظلوم نمایی هم حدی داره
آقایون با لباس روحانیت ا اومدن بالا همینه روحانیت رو به قهقهرا بردن
حالا میگن بدون لباس هم عزیزی
یارو خودش میگه منو با این لباس قضاوت نکنید
حالا باید خوشحال باشه که خلع لباس شده دیگه این هوچی گریا واسه چیشونه
یکی مث سید احمد خمینی مگه چند سالشه ؟ مگه کیه اصلن؟
داداش یا این ور بکوب یا اون ور از نردبان اومدی بالا دیگه واسه چی میندازیش؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
خانم ابتکار واحمدآقای خمینی به مذاقتان خوش آمده حرفای این تحریفگر قرآن انشاالله با همین آقا درقیامت محشور شوید .اللهی آمین
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
پرویز فتاح مرتضی بختیاری سازمان سیا یوکیا آمانو یوسف بن علوی مزدک میرزایی ویروس نیل غربی کارت سوخت