بازدید 37709
در حالی که استشمام این بوی نامطبوع از بسیاری از نقاط مختلف تهران گزارش می‌شود، رئیس اداره محیط زیست شهر تهران منشأ آن را نامشخص خواند و از مردم خواست در یافتن آن با مسئولان همراهی و همکاری کنند. تلاش دسته جمعی و عمومی برای یافتن منشأ بویی که گمانه های مختلفی درباره منشأ آن مطرح می‌شود و دستمایه طنازی های فضای مجازی نیز قرار گرفته!
کد خبر: ۸۶۶۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵ 02 January 2019
تخریب سازه‌های عمرانی، حاصل امضاء فروشی مهندسین خاکستری است/ واگذاری پروژه‌های عمرانی به سرمایه داران، نتیجه‌ای جز تحویل پروژه ضعیف و نا ایمن ندارد ندارد
از ساعتی پیش، استشمام بویی نامطبوع در بخش‌های وسیعی از پایتخت گزارش می‌شود که هنوز منشأ آن مشخص نیست؛ وضعیتی که ظاهرا به بسیج همگانی نهادهای مختلف برای یافتن منشأ این بو منجر شده است.

به گزارش «تابناک»؛ در حالی که استشمام این بوی نامطبوع از بسیاری از نقاط مختلف تهران گزارش می‌شود، محمدحسین بازگیر، رئیس اداره محیط زیست شهر تهران منشأ آن را نامشخص خواند و گفت: تیم‌های آتش‌نشانی و محیط زیست در تلاش هستند تا منشأ آن را پیدا کنند.

وی از شهروندان درخواست کرد که اگر مورد مشکوکی در سطح شهر دیدند، آن را به محیط زیست یا آتش‌نشانی اطلاع دهند؛ تقاضایی که مرکز فوریت های شهری نیز آن را مطرح کرده و خواستار همراهی مردم برای یافتن منشأ این بو، جهت رفع مشکل شده است.

به رغم آنکه گزاره دقیقی در این خصوص مطرح نشده، یک رسانه منشأ بوی نامطبوع را آسیب در شبکه فاضلاب در میدان انقلاب خوانده است؛ گمانه ای که سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران آن را مردود خوانده و گفته: گزارش‌های اولیه از انتشار بوی نامطبوع از محل منطقه «حسن آباد» واقع در مرکز پایتخت به این سازمان اعلام شده است.

به این گزاره، شدت گرفتن وارونگی جوی را هم می‌توان افزود که برخی تأکید دارند عامل احتمالی انتشار بوی نامطبوع در بخش های وسیعی از شهر است؛ پدیده‌ای که در اثر آن، آلودگی در سطوح پایین تر جوی جمع می‌شود و به باور مطرح کنندگان این ایده، احتمالا عامل استشمام بوی نامطبوع آن هم در بخش های وسیعی از شهر باشد؛ گزاره ای که البته چندان محکم به نظر نمی‌رسد، به ویژه اگر بدانیم نه آلودگی هوا پدیده جدیدی است و نه میزان آلودگی هوا در این روزهای پایتخت، به گرد پای آلودگی های چند سال پیش می‌رسد.

این در حالی است که به رسم معمول، شبکه های اجتماعی پر شده از اظهارنظرهای مختلف در این خصوص و البته نگاه طنز و شوخی به این رویداد؛ رویدادی که برخی کاربران به درستی اشاره می‌کنند که سرعت در یافتن منشأ آن، مسأله مهمی است چراکه نشان از دقت نظر و احاطه مسئولان بر امور دارد.

ماجرا زمانی پیچیده‌تر می‌شود که به یاد آوریم سالهاست بوی نامطبوعی در مسیر فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) استشمام می‌شود که به رغم تصویب و هزینه بودجه های بسیار گزاف، هنوز منشأ آن نامشخص مانده و در نتیجه، رفع ناشدنی به نظر می‌رسد. وضعیتی که می‌توان امیدوار بود با کشف منشأ بوی نامطبوعی که تهرانیان استشمام می‌کنند، راه حلی برای کشف و پایان دادن به آن هم پیش پای مسئولان قرار گیرد.

افزایش شدید آلودگی هوا در پی انتشار بوی نامطبوع

کیومرث کلانتری مدیرکل محیط زیست استان تهران در این باره گفت: کمیته بررسی موضوع با حضور همه کارشناسان در اداره محیط زیست تشکیل شد و با همکاران ارتباطی برقرار کردیم، اما تا این لحظه علت اصلی انتشار بو مشخص نشده است. به بخش‌های مختلف هم دستور داده‌ایم و همه کارشناسان مسئول شدند تا در هر منطقه‌ای که ساکن هستند آن منطقه را پایش کنند.

وی افزود: ایستگا‌ه‌های سنجش آلودگی هوا هم بعد از انتشار این بو، افزایش آلودگی ۵۰ واحدی را نشان می‌دهند و الان هوا برای افراد کم توان، ناسالم است.

وزارت نیرو در حال بررسی و آتش نشانی آماده

حیدرزاده، مشاور محیط زیست معاونت خدمات شهری شهرداری تهران به فارس گفت: براساس بررسی مشترک محیط زیست و آتش نشانی احتمالا ترکیدگی شبکه فاضلاب در محدوده مرکزی شهر (انقلاب) عامل انتشار این بوی نامطبوع بوده است. وزارت نیرو در حال بررسی صحت این موضوع است.

داوری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در این باره به فارس گفت: چیزی مشخص نیست اتفاق خاصی رخ نداده و هنوز ترکیدگی لوله فاضلاب تأیید نشده است. حالت آماده باش به مأموران آتش نشانی نداده‌ایم، اما هر اتفاقی رخ دهد آماده ایم.

با انتشار اطلاعات نادرست مردم را دچار تشویش نکنیم

زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست شورای شهر تهران در این باره به «تابناک» گفت: از زمان دریافت گزارش‌ها در این خصوص، در حال پیگیری موضوع از طریق مراجع ذیصلاح هستیم، اما باید بدانیم بررسی این دست مسائل زمان بر است و در نتیجه، هم مردم باید صبور باشند و هم دیگران مراقبت کنند تا با انشتار مطالب نادرست، تولید اضطراب نکنند. آگاهی مردم خیلی خوب است به شرطی که اطلاعات درست به ایشان داده شود تا منشأ تشویش ایشان نشود؛ بنابراین، اینکه هر کسی چیزی بگوید و حدس و گمان‌های خودش یا دیگران را انعکاس دهد، مردم را بیشتر دچار تشویش خواهد کرد.

وی افزود: بر اساس پیگیری‌ها، شرکت آب و فاضلاب در حال بررسی ماجراست و افرادی را مامور کرده تا نقاطی که بوی نامطبوع احساس می‌شود را بررسی کنند و تا این لحظه هنوز گزارشی نداده‌اند. آتش نشان‌ها هم در نقاطی که بو بیشتر است حضور دارند تا اگر خدماتی نیاز بود، ارائه دهند، اما نه ایشان و نه هیچ منبع دیگری تا کنون مواردی که در این خصوص گمانه زنی شده را تأیید نکرده‌اند.

برخی در حال شاخ و برگ دادن به ماجرا هستند

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست شورای شهر تهران در پاسخ به این که آیا انتشار اخبار و گمانه‌زنی‌های مختلف در این خصوص، مثلا نشت گاز، نشانه نگرانی مردم از پنهان‌کاری‌های برخی مسئولان و گرفتار آمدن به عواقب این پنهان کاری‌ها نیست، گفت: درباره نشت گاز چیزی نشنیده‌ام و نمی‌توانم درباره آن اظهار نظر کنم، اما تا جایی که اطلاع دارم، بیشتر گزارش‌ها حکایت از بوی فاضلاب دارد. آنچه مشخص است، موضوع در حال بزرگ شدن و شاخ و برگ یافتن است که اصلا چیز خوبی نیست.

وی با تأکید بر اینکه پنهان کردن هم غلط است، افزود: بنده از صبح امروز تا ساعت سه چهار بعد از ظهر به همراه جمعی در حال بازدید از محدوده‌های مختلف در منطقه ده بودیم، اما حتی یک نفر هم بویی استشمام نکرده و همه چیز عادی بود؛ بنابراین، می‌گویم ظاهرا برخی در حال دامن زدن به ماجرا هستند. البته فارغ از همه این موارد، همچنان پیگیر این مسأله هستیم و در این خصوص اطلاع رسانی خواهیم کرد.

«نشت در پالایشگاه»، گمانه جدید درباره منشأ بو +تکذیب

خبرآنلاین نوشت: در حالی که گشت‌های آتش‌نشانی تهران در حال بررسی منشأ بوی بد در شهر تهران هستند، برخی منابع خبری خبرآنلاین دلیل این بو را به احتمال زیاد نشت یکی از مراکز پالایشگاهی و یا گازی در تهران می‌خوانند.

این گزاره نیز به مانند ترکیدگی لوله فاضلاب در یکی از میادین تهران، تکذیب شد. جعفری، مدیر روابط عمومی پالایشگاه تهران با تکذیب احتمال نشت در این پالایشگاه گفت: منشأ بوی نامطبوع تهران از سوی پالایشگاه تهران نیست؛ دودکش‌ها آنلاین از سوی سازمان حفاظت از محیط‌زیست پایش می‌شوند و به شکل عادی مشغول به کار هستند.

سازمان مدیریت بحران تشکیل جلسه داد

شاهین مظفری، مدیر روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تشکیل جلسه این سازمان برای بررسی منشأ بوی نامطبوع در تهران خبر داد و به ایسنا گفت: پس از انتشار بوی نامطبوع در سطح شهر تهران که در نقاط مختلفی به مشام رسیده بود، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تشکیل جلسه داده و نسبت به بررسی این مسأله اقدام کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در حال بررسی منشأ این بو هستیم، درباره اظهارات مطرح مبنی بر ترکیدگی لوله فاضلاب و ایجاد این بو افزود: چنین مواردی مورد تأیید نیست. به هیچ عنوان ترکیدگی لوله فاضلاب را تأیید نمی‌کنیم و دیگر مواردی که هم به عنوان دلیل این حادثه بیان می‌شود، صحیح نیست. باید نتایج بررسی‌ها انجام شده و پس از آن درباره منشأ اصلی این بو، اظهار نظر کرد.

منشأ بو «زمینی» است، نه «هوایی»!

18:51 ـ شکرالله حسن بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران به ایرنا گفت: براساس اعلام هواشناسی و دیگر نهاد‌های متولی، منشأ بوی نامطبوع که از عصر چهارشنبه در پایتخت متصاعد شده، ناشی از مشکل آلودگی هوایی نیست بلکه منشأ زمینی دارد و خطرناک نیز نیست. بررسی‌ها برای یافتن علت دقیق منشأ این بو در حال انجام است.

وی افزود: محیط زیست و سایر متولیان در حال بررسی برای یافتن علت و منشأ بو هستند. تا دقایقی دیگر جلسه فوق العاده در سطح استان برای حضور همه دستگاه‌های متولی و بررسی بیشتر تشکیل خواهد شد.

«ایستگاه مترو ملت»، گزینه جدید درباره منشأ بوی نامطبوع

19:06 ـ فاطمه سیده فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران در شورای شهر به ایسنا گفت: در آخرین تماس تلفنی که دقایقی قبل با فرماندار تهران داشتم، از علت انتشار بوی نامطبوع امروز شهر تهران جویا شدم که ایشان در گزارشی اعلام کرد منشأ این بو ایستگاه متروی ملت است و هم اکنون نیز کمیته‌های ویژه‌ای از شرکت آب و فاضلاب تهران، شرکت گاز و سازمان آتش نشانی برای بررسی علت پخش این بوی نامطبوع در این ایستگاه حضور دارند.

وی افزود: بر اساس تأکید فرماندار تا ساعاتی دیگر علت علل انتشار این بوی نامطبوع مشخص خواهد شد و شهروندان تهرانی هیچ نگرانی از این مسأله نداشته باشند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۹
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۴۲
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
كدووم بوووو؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این بوی گندکاریهای مسئولینه که دیگه از حد گذشته.
مواظب داعش هم باشید.
محمد
| France |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
با سلام به نظرم گسلها به شدت فعال شده
و زلزله حتمی است
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
چند روزه جهت باد که در تهران غالبا از غرب به شرق میاید از سمت جنوب شرقی و جنوب آمده و این بوی نامطبوع بوی کارخانه تفکیک زباله جناب قالیباف است که اطراف فرودگاه امام همیشه بشدت به مشام میرسد
اگر یادتان باشد بعنوان شاهکار سوژه تبلیغاتی قالیباف در مناظره ها بود که ادعا داشت از بیشتر زباله برق تولید میکند
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
شک نکنید که بو منشا صنعتی دارد و یا از صنایع جنوب شهر است و یا از پالایشگاه تهران.. نفت ورودی به پالایشگاه مقدار زیادی گوگرد دارد.
حانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
هوا خیلییی بده
من ۱۰ دقیقه بیرون بودم کاملا سردرد گرفتم
لطفا زودتر رسیدگی بفرماید
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
زمین لرزه داره فعال میشه بوی گاز زمینه
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این امکان را باید جدی کرفت
ابوالقاسم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
ماشاالله اینهمه متخصص و دکتر و پروفسور زلزله شناس و ژئولوژیست و گاز شناس و گسل شناس و شیمست و هواشناس و کوه شناس و فاضلاب شناس و دکترای همه چیز داشتیم و خبر نداشتیم
بعد میگن چرا اینقدر سطح علمی ما بالا رفته و اول دنیا هستیم ؟! بفرما
همین امروز تو تاکسی یک آقا که بزاز بود چنان از تاثیرات گاز های گلخانه ای و گسلهای شیب دار تهران و شبکه تکتو نیکی فلات قاره عربستان که داره به ساحل ما فشار میاره، سخنرانی قرائی کرد که الان ۸ ساعته راننده و مسافران نگذاشتند ایشان پیاده بشوند و همینطور در سطح تهران داریم دور دور میکنیم و ایشان یک تنه علم پراکنی میکند
فکر کنم تا شب تمام راه حل مشکلات زیست محیطی تهران و استان و کشور و منطقه و جهان و کهکشان راه شیری را حل کنند و درش را ببندند و بروند ته تیمچه بزازها تا پارچه ها را متر نکرده پاره کنند و بدهند بدست مشتری انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
مربوط به سوزندان زباله در اطراف تهران می باشد که بدلیل سرما در سطح پایین هوا منتقل می شود. بارها این بو در تهران به مشام رسیده شده و مربوط به امروز نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
از جناب قالیباف بپرسید که ایشان بهتر خبر دارند از کجاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
کجای طهران؟
درحالیکه یک طرف طهران داره برف میاد یه جای دیگش میتونی حموم آفتاب بگیری
پاسخ ها
ابولقاسم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
یه جاش یکی ساعتی دو میلیارد تومن اختلاس میکنه
و یکی سرش تو سطل زباله اغذیه فروشی سر گذر است تا شاید بتواند یک تکه ته ساندویچ کالباس مارتادولا را یک لا کند و به شکم خالی اش حواله کند انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این بو در سطح منطقه 14 احساس میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
یک خرس استخدام کنید که با بو کشیدن به سر منشا آن دست پیدا کنه !
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خرس مگر جرات دارد پاشو بزاره تهران !!؟؟
یک وقت بجای خر اشتباها سرشو میبرن و میدنش قصابی یا کبابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
حواس تون به گسل ها باشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
خندیدیم داداش.حواسشون به گسلها باشه؟؟؟؟؟ اینا زورشون به چندتا مغازه دار نمیرسه ، گسل که دیگه پیشکش
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اتفاقا اگه بخوان زورشون خیلی هم زیاده
امیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
محدوده پیروزی هم بوی شدید میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ایران نوشت: منشا بوی نامطبوع تهران ترکیدگی شبکه فاضلاب در میدان انقلاب است.
شبکه خبر همین الان در موردش برنامه داشت که گفت هنوز مشخص نیست و باید بررسی بشه و هنوز گزارشی در مورد شکستگی لوله فاضلاب مخابره نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
قله دماوند می خواهد فوران کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
احتمالا مواد شيمييايى است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
خونه ما پارک شهره و بغل حسن اباد اتفاقا اینجا بوش خیلی کمتره. و در ضمن سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران الان در شبکه خبر گفت که شاخص آلودگی هوا چهل تا پنجاه درجه نصبت به قبل از این بود بالاتر رفته و گفت که افراد حساس بیرون نرن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
نسبت صحیح است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
به نظر من مواد شیمییایی است چون آلودگی هوا را بالا برده
علی
|
France
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
تهرانپارس بوش میاد
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
علیرضا خمسه استاد همین موضوع است، اونقدر در سریال پایتخت گفت «بو میاد» که بالاخره از پایتخت بو آمد!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ناشی از ترکیدن لوله فاظلاب در حدود میدان انقلاب بوده
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
قطعا کار دشمن بوده. امریکا و انگلیس و مزدوران قسم خورده آنان با پخش بوهای بد قصد ایجاد فتنه داشتند ولی نتوانست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
فتنه از نوع زرد !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
از توالت های پارک ها و اماکن عمومی بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
عجب مملکت گل وبلبلی....
پاسخ ها
يه بدبخت
| Romania |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خخخ لایک
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی گند ساز وکار مالی موگینی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
هر دم از این باغ بری می رسد!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بمب شمیایی بوده
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
آره ده میلیون هم کشته داده اینا صداشو در نمیارن
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ههههههه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ﺑﻴﺨﻴﺎﻝ ﺑﺎﺑﺎ!!
ﻣﺴﻮﻟﻴﻦ ﻣﺎ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺟﻬﺎﻧﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﻮﻱ ﺑﺪ ﺭا ﻋﺪﻩ اﻱ ﺳﻮﺳﻮﻝ ﺑﺰﺭﮔﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﭼﻴﺰ ﻣﻬﻤﻲ ﻧﻴﺴﺖ. ﻟﻮﺙ ﺑﺎﺯﻱ ﺩﺭ ﻧﻴﺎﺭﻳﺪ!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
شبکه خبر داره گزارش میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
قبل از زلزله هم ممکنه گاز های نهفته تو زمین آزاد شن، از علائم پیش بینی هم آزاد شدن گاز رادون قبل زلزله است، لطفا بررسی شود
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
گاز رادون بی بو پ بیرنگ است شیمی تجدید شدی احتمالا
حزب الله پیروز است
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اینها عذاب الهی است ونتیجه بی حجابی و رباخواری است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
خیر نتیجه مال مردم خوری ورانت خوری است
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
چرا دیگر کشور های جهان در بی حجابی مورد خش خداوند نمی شوند!؟
پرویز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
نتیجه رباخواری بانکهااست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بی حجابی را خوب اومدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
همه چی داشتیم فقط این یکی کم بود.
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ما مجیدیه شمالی هستیم اول بو خیلی بد بود الان مثل بو خاکستر شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
و یا شاید نفوذ گاز h2s از درون زمین به سطح باشد که شاید پیش در آمد زمین لرزه و یا فعال شدن آتشفشان دماوند باشد ... چون این حجم از بو نمی تواند حاصل از پالایشگاه و یا شبکه فاضلاب باشد ...
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
و وقتی به انسان برسد طرف کمتر از ۲۰ ثانیه H2 بو ندارد میکشد و راحت میکند از هرچه بلا و بدبختی و فقر و فساد و دروغ و ربا و ریا و اختلاسو تبعیض و وووو
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
سنسور مواد شیمایی بسادگی نوع و درصد گازهای مختلف رو نشون میده و ایضا تراکم منطقه ای.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بو مربوط به پالایشگاه می باشد. که هر از گاهی آزاد سازی می شود. این بو بارها توسط پالایشگاه منتشر شده است و در شهر بوی آن محسوس می باشد و مربوط به امروز نمی باشد
شهرام
|
United States
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوس سولفور توی هوا قبل از زمین لرزه های بزرگ ثبت شده . امیدوارم این نباشه . ولی مشکل اینجاست که معاون استاندار گفته این بو منشا زمینی داره و خطرناک نیست .
منشا زمینی برای این بو یعنی همین احتمال زلزله . چطور خطرناک نیست؟
ایکاش تو مرکز ژئوفیزیک مطالعه ای صورت بگیره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی کارخونه روغن کشی وشرکت صنعتی بهشهر هستش....کیلومتر هشت جاده قدیم....ما که غرب تهران اتوبان ستاری هستیم...این بو رو دقیقا هرسال موقع وارونگی هوا احساس میکنیم چیز تازه ایی نیست.....
ناشناس
|
Moldova, Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی بسیار بدیست
لطفا مسولین رسیدگی کنند. بجای دعوای سیاسی و جنجال حزبی بوی بد را ببرند. پس کو تدبیر و امید؟
پس کو کلید حل مشکلات؟
ناشناس
|
Thailand
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
نکنه آتشفشان فعال شده ؟!!
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خیلی خوب شد که سیاسیش نکردین خودتون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی کند ربا خوری بانکها است
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی نامطبوع فرودگاه امام احتمالا از کارخانه بازیافت شوراباد است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این بو در شرق تهران هم استشمام می شود
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ممکنه مربوط به عمق زمین و فعالیتهای زمین مرتبط باشه. آمادگی برای فعالیهای زمین و دماوند و زلزله در این موارد بایستی بیشتر بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
نکنه دماوند داره فعال میشه؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
وااااااي نه همه ميميريم
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
فکر کنم کار جکی چانه
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
از آثار سالها خرابکاری آقایان پر مدعاست
علی
|
Singapore
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
سلام، دلیلش گاز ناشی از سوخت خودرو هاست که در اثر سرمای هوا به سطح زمین رسیده. هر سال این موضوع این مواقع حس میشود.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
آخه یکی به این دانشمندان بگه بو از گوگرد ه و احتمال زلزله
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
مثل اینکه به خاطر ترکیدگی لوله فاضلاب در میدان انقلاب است...
سیر ترشی
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بو از خودتونه
این کلکها دیگه قدیمی شده
هه!!
محمود رحمانی
|
France
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
از نشانه های زلزله است از تهران خارج بشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
کود انسانی ریختند پای درختان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اصفهان هم بوی بسیار بد و زننده ای در بعضی نقاط خصوصا شمال شهر به مشام میرسد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
خوبه عقب نمانید از تهران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
مسولین آرامش خود را حفظ کنند ،مردم هوشیارند ، فقط این بوی نا مطبوع باعث سر درد و حالت تهوع ،و گیجی من پیرمرد ۶۸ ساله شده که در نزدیکی میدان انقلاب زندگی میکنم ؟نوشیدن شیر ، و ، آب پرتقال هم کارگر نشد ، حتی قرص کدیمکس هم اثری ننمود ؟ اکنون سر خود را با یک روسری بزرگ بسته ام ؟ و گاها بدن درد هم از نوک پا تا فرق سر دارم ؟ الحمد الله هنوز زنده ام لاکن بسختی نفس میکشم ؟ ،،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
پدرجان! حالت بهتر شد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
این مثلکسانی می ماند که شیمائی شده بودند
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
از اول باید روسری سرت میکردی و اینقدر هزینه نمی کردی و درد نمی کشیدی
روسری فعلا تنها داروی تمام دردها و گرفتاری ها و معضلات و بدبختی ها و مشکلات کشور شناخته شده الحمدالله
موتو
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
به جون خودم بوی زلزله میاد حس ششمم میگه گسل‌های تهران داره فعال میشه مسئولینم از ترس بلبشو نمیدونن چجوری مدیریت کنن که فاجعه نشه اعلام نمیکنن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اتفاقا اگر زلزله بیاد بلبشو بیشتره و اگر بدونن میخواد بیاد اعلام میکنن تا حد اقل از فاجعه بعدش جلوگیری کنن
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
قالیباف استعفا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
:))
ناشناس
|
France
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی آتشفشان گوگرد و مواد مذاب از کوه دماوند هست . این نشانه زلزله هست از قبل خبر داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
شاید بخاطر فعالیت آتشفشانی و زلزله احتمالی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بررسی کنید شاید کار دشمن است دست آمریکا واسراییل در کار باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بنظرم بوى كارخانه بشمك سازى حاج عبدالله است
ناشناس
|
Finland
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
کار سلطان بو است !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی گند مدیریتی و اداری در همۀ سطوح است اما چون خود ما بخشی از این گنداب هستیم احساس نمی کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
و شهروندان تهرانی هیچ نگرانی از این مسئله نداشته باشند. جمله آخر تیر خلاص را زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
ابهر هم بوی بد شبیه بوی گاز داره
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بله و بسیار شدید حتی داخل خونه پر شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
گند اختلاس ها دراومده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
:))
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بالاخره بوش در اومد
بیسواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
از من بیسواد بشنو
بوی گوگرده
خدا خودش رحم کنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
تهرانی های عزیزکم کم به این بو هم مثل خیلی چیزهای دیگه عادت می کنید.تعجبی ندارد.پایتخت نشین های عافیت طلب.
یاشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این بو به احتمال قریب به یقین مربوط به مرکزدفع زباله کهریزک هست که به علت وارونگی هوا و جهت باد به داخل تهران کشیده شده.
خاطرم هست وقتی توی کهریزک سرباز بودم این به همیشه میومد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
تهران پر است از این ها:
ترافیک های وحشتناک، بوهای عجیب، نشست زمین، سوسک های بزرگ و زیاد، مگس های سفید، موش های قد گربه که یک کشور زیرزمینی زیر تهران دارند، مارمولک، معتادهای متجاهر فراوان، زورگیر و سارق و جیب بر و کیف قاپ، آلودگی هوا، مسیرهای طولانی و کلی ویژگی های نفرت انگیز دیگر.
با این حال همیشه برایم سئوال است که چرا مسکن و کرایه خانه و هزینه زندگی در چنین جائی اینقدر زیاد است
پاسخ ها
مریلا
| France |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
برو کشکتو بساب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
برای من هم همیشه سواله که امثال تو که اینقدر از تهران بد می گویند ، چرا نمی روند به شهر و روستای خودشان ؟! برای چی مانده اید و همش انرژی منفی میدید ؟
مردم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
افرادی مثل تو که از کوره دهات فرار کردن اومدن تهران رو به این روز انداختن
مهدی خمسه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بعید نیس این بو بخاطر فعل و انفعالات در زمین باشه و نشانه ای از فوران آتشفشان یا زلزله!دقت کنید این اواخر در اندونزی و ایتالیا هم آتشفشانها فعال شدند!این بو در این حجم ک اکثر مناطق تهران اعلام شده ب هیچ عقل و منطقی جور در نمیاد ک از ترکیدن لوله فاضلاب و پالایشگاه یا کارخونه های صنعتی یا سوزوندن زباله باشه!
منشا این بو هر چی ک هست جدیه!امشب و چند شب بعد رو مردم تهران و اطراف هوشیار بخوابند!انشالله که هر چی هست ب خیر بگذره!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
با یه سرچ ساده هم میشه دید که اکثر نقاطی بو احساس شده روی گسل های اصلی و بزرگ هستن...

الان چند وقته که پرنده ها و حیواناتی مثل گربه ها و سگ ها در بامداد شروع به سر و صدا میکنن...

شنوایی و نوع حس های اونها شکست های ریز در لایه های زمین رو احساس میکنه و اگر شکست لایه ها به قسمت صفحه گاز رسیده باشه باید هوشیار بود

تا دیر نشده تحقیق کنید و اگر گسل ها زیر نظر هستن مسیر های اونهارو با مامور یه دقت سانت به سانت بازدید کنید و هر تغییر کوچیک رو جدی بگیرید

نشانه های دیگه از قبیل میزان اسیدی شدن آب های اون حوزه ها و غیر هم باید سنجیده بشه

اگر که فعالیت گسل باشه حتمی نباید لرزه نگار ها احساس کنن چون عمقش زیاد هست و شکست ها ریز اولیه هست

لرزه نگار ها نهایت تا یک عمق رو اون هم با لرزه شدید که به صفحه وارد بشه احساس میکنن که ممکنه خیلی دیر بشه

اگر این موارد جدی گرفته بشه ممکنه هست از یک فاجعه بشه جلوگیری کرد
مریلا
|
France
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بی شک اتشفشان دماونده هر چه زودتر باید فکری بشه
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
قابل باوره. اتفاقا از اسم کوه هم مشخصه. دماوند یعنی دارای دما
پس دماش بالا رفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
این بوی گندایی هست که مسئولینمون بالا آوردن، ببین بوش همه جا رو برداشته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
بوی گند اعمال ما است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
گَندِش در اومده!
آقای گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کار ماست
ناشناس
|
France
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
دماغتان بگیرید و انقدر نق نزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
گاز خردل نباشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
دعا کنید دماوند اتشفشانی کند اولا خیلی قشنگ است ثاپیا توریستها برای تماشا می ایند و اوضاع اقتصادی بهبود می یابد.
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نشانه زلزله است به خدا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
کاملا درسته
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نشانه زلزله است به خدا
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
محله ما بو نداره. بیایین اینجا
م س
|
United Kingdom
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
لابد تجهیز مردم به ماسک های ضد گاز مقذور نیست !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
چرا تودل مردم و خالی میکنید هر حرف نسنجیده ای رو به زبون میارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تو دل خالی نمی کنند . اگر انگلیسی بلدی ، یه سرچی در وبسایتهای انگلیسی بکن می بینی که نوشته اند در چندیدن مورد قبل از زلزله های بزرگ در دنیا ، بویی شبیه سولفور یا تخم مرغ گندیده در شهر پیچیده که منشا آن معلوم نشده . دقیقا مثل اتفاقی که برای تهران افتاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
چرا اینقدر تو دل مردم و خالی میکنید وهر حرف نسنجیده ای رو به زبون میارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نکنه کلید به جایی خورده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بو تمام شد بریم ببینیم امروز چه خبره
امیرهوشنگ نورا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
سلام،
گندش در آمده، باید رفت به دنبال منشاء بوی گند!

و من ا... التوفیق
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
احتمالا گناهان خودمون زیاد شده بخاطر همین ازمون بو بلند شده
علیجانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
سلام این بوی گند فساد است
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
تهران خیلی شلوغه با انتشار این گاز می خواهند جمعیت انرا کم کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مسئله فعال شدن آتشفشان دماوند رو جدی بگیرین. ازماگفتن.!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
فکرتون رو جای دور نبرید بو مربوط به بنزین کیفیت پایین ساخت داخل هست من ساکن تبریزم اینجا هم چند بو رو حس میکنم
ناشناس
|
Qatar
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
كار سلطان گنده
إعدامش كنيد درست ميشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
ابهر هم بشدت بوی گاز احساس میشد... حتی درون خونه ها هم پر شده بود!
کارشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بوی تهران نشان از یک زلزله مهیب داره و می توان گفت زیر زمین تهران در حال تغییر و تحولات جدی است و هر لحظه امکان داره ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
کاملا درسته
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
دوستان عزیز طبق روایات معتبر آخرالزمان در تهران زندگی نکنیم و از آن فرار کنیم و توبه کنیم تهران طبق روایات محکوم به فتنه و خرابی های گسترده است چون منشا تمام گناهان بزرگ در کشور است وقتی با این گناهان بزرگ عرش الهی به لرزه در می آید چرا زمین نلرزد وقتی صدا و سیمای ایران پر شده از مجریان و بازیگرانی که صورت را آرایش می کنند و ابروهایشان را تاتو می کنند و لباس تنگ و براق و رنگارنگ می پوشند و طبق روایات آخر الزمان حجاب دارند ولی پوشیده نیستند بلاهای بزرگ در راه است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
لطفا این روایات با ذکز کتب معتبر و نشانی دقیق که شهر تهران را ذکر کرده ارائه
فرمایید تا ما مطالعه دقیق متوجه عمق فاجعه بشیم اخه در کشورهای عربی مجری صدا وسیما لباسهای بدی می پوشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خخخ داره زلزله مياد فرار كنيد
پاسخ ها
ندا
| Germany |
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
فرار كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
شهر ما دهلران توی استان ایلام بدلیل چشمه های آبگرم هر روز بوی گوگرد میده جوری شده که همه بردهای الکترونیک تلویزیون پی در پی دچار خرابی میشن و حتی لوله گاز کولر گازی هم سوراخ میشه چونکه جنسش از مس هستش. پس اگه قرار بود زلزله بیاد الان منطقه ما هزاز بار زلزله میومد
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
این بو جدید نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
این بو مشمئز کننده سوء مدیریت است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
تقریبا نزدیک به یه ماهه که هر چند وقت یکبار من این بو را در تهران حس کردم و دقیقا هنگام ابری شدن هوا در تهران این بو به مشامم میرسید و با شروع باران این بو هم به طور کلی از بین میرفت و چند روز بعد که دوباره هوا ابری میشد بوی فاضلاب در هوا میپیچید، ممکن است ترکیبات گوگردی از هر منشاء یی با توده هوای ابری مخلوط و گاز سولفید هیدروژن تشکیل داده که بوی فاضلاب میدهد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
جشنواره موسیقی فجر کنفرانس مونیخ دادگاه روح الله زم آزادراه تهران شمال احمد صمدی انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب