بازدید 6162

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ از ۱۶ آذر آغاز و در ۲۵ آذرماه پایان می‌پذیرد. این آزمون در روز‌های ۵ و ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۸۶۰۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ 12 December 2018
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ از ۱۶ آذر آغاز و در ۲۵ آذرماه پایان می‌پذیرد. این آزمون در روز‌های ۵ و ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.
 
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ برای تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۱ صبح روز جمعه ۱۶ آذر ماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۷ پایان می‌پذیرد.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۱ آذر ماه ۹۷ تعداد ۱۰۹ هزار و ۸۷۳ نفر برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند.

توکلی ادامه داد: با توجه به برنامه زمانی اعلام شده به تمامی داوطلبان علاقمند به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون که تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اند اکیدا توصیه می‌شود که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور و اطلاعیه‌های منتشره این سازمان در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۷ اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ و همچنین اولین مرحله بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز‌های پنجشنبه و جمعه، ۵ و ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط به این داوطلبان از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و لذا داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ ضرورت دارد از روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۹۸ تا روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

توکلی در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: برای داوطلبانی که متقاضی دو کد رشته امتحانی می‌شوند برابر ضوابط مربوط دو کارت شرکت در آزمون صادر می‌شود.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی