9411بازدید
کد خبر: ۸۰۲۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴ 25 May 2018

برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ ملت های والیبال در سال 2018 به وقت تهران به شرح زیر است.

هفته نخست: چهارم تا ششم خرداد
گروه یک: فرانسه (میزبان)، ژاپن، استرالیا و ایران
جمعه چهارم خردادماه: ساعت 22 و 30 دقیقه: فرانسه – ایران
شنبه پنجم خردادماه: ساعت 19 و 30 دقیقه: استرالیا – ایران
یکشنبه ششم خردادماه: ساعت 17 و 30 دقیقه: ایران – ژاپن

هفته دوم: 11 تا 14 خرداد
گروه هفتم: آرژانتین (میزبان)، کانادا، ایتالیا و ایران
شنبه دوازدهم خردادماه: ساعت 4 و 40 دقیقه بامداد: آرژانتین – ایران
یکشنبه سیزدهم خردادماه: ساعت یک و 40 دقیقه بامداد: ایران – ایتالیا
یکشنبه سیزدهم خردادماه: ساعت 23 و 40 دقیقه: ایران – کانادا

هفته سوم: 18 تا 21 خرداد
گروه یازدهم: روسیه (میزبان)، چین، ایران و برزیل
جمعه 18 خردادماه: ساعت 16: چین – ایران
شنبه 19 خردادماه: ساعت 16: ایران – برزیل
یکشنبه 20 خردادماه: ساعت 18 و 30 دقیقه: روسیه – ایران

هفته چهارم: 25 تا 28 خرداد
گروه پانزدهم: آمریکا (میزبان)، صربستان، لهستان و ایران
شنبه 26 خردادماه: ساعت 3 بامداد: لهستان – ایران
شنبه 26 خردادماه: ساعت 23 و 30 دقیقه: ایران – صربستان
دوشنبه 28 خردادماه: ساعت 3 بامداد: آمریکا – ایران

هفته پنجم: اول تا سوم تیرماه
گروه نوزدهم: ایران (میزبان)، آلمان، بلغارستان و کره جنوبی
جمعه یکم تیرماه: ساعت 18 و 30 دقیقه: ایران – کره
شنبه دوم تیرماه: ساعت 18 و 30 دقیقه: ایران – بلغارستان
یکشنبه سوم تیرماه: ساعت 18 و 30 دقیقه: ایران – آلمان

گروه بندی تیم‌ها در پنج هفته دور مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال 2018 

هفته نخست: چهارم تا ششم خرداد
گروه یک: فرانسه، ژاپن، استرالیا و ایران
گروه دوم: چین، آمریکا، آرژانتین و بلغارستان
گروه سوم: لهستان، کانادا، روسیه و کره جنوبی
گروه چهارم: صربستان، ایتالیا، آلمان و برزیل

هفته دوم: 11 تا 13 خرداد
گروه پنجم: بلغارستان، صربستان، روسیه و استرالیا
گروه ششم: برزیل، آمریکا، ژاپن و کره جنوبی
گروه هفتم: آرژانتین، کانادا، ایتالیا و ایران
گروه هشتم: لهستان، آلمان، چین و فرانسه

هفته سوم: 18 تا 20 خرداد
گروه نهم: کانادا، آمریکا، آلمان و استرالیا
گروه دهم: ژاپن، لهستان، ایتالیا و بلغارستان
گروه یازدهم: روسیه، چین، ایران و برزیل
گروه دوازدهم: فرانسه، صربستان، آرژانتین و کره جنوبی

هفته چهارم: 25 تا 27 خرداد
گروه سیزدهم: کره جنوبی، ایتالیا، چین و استرالیا
گروه چهاردهم: آلمان، روسیه، آرژانتین و ژاپن
گروه پانزدهم: آمریکا، صربستان ، لهستان و ایران
گروه شانزدهم: بلغارستان، برزیل، کانادا و فرانسه

هفته پنجم: اول تا سوم تیرماه
گروه هفدهم: استرالیا، برزیل، لهستان و آرژانتین
گروه هیجدهم: چین، صربستان، کانادا و ژاپن
گروه نوزدهم: ایران، آلمان، بلغارستان و کره جنوبی
گروه بیستم: ایتالیا، فرانسه، آمریکا و روسیه

خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: