بازدید 1703

تمهیدات پلیس برای دیدار امروز استقلال و ذوب آهن

کد خبر: ۷۹۹۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶ 15 May 2018

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای دیدار امروز میان دو تیم استقلال و ذوب آهن اصفهان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد رازقی درباره تمهیدات ترافیکی پلیس درباره دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن که درجریان برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برگزار شد، گفت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت 15 امروز در معابر اطراف ورزشگاه آزادی مستقر شده و نسبت به روان سازی ترافیک و برخورد با تخلفات احتمالی اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه استقرار ماموران پلیس در دو رینگ داخلی و خارجی در محدوده ورزشگاه آزادی انجام می‌شود خاطر نشان کرد:‌تا کنون تصمیمی به اعمال محدودیت ترافیکی اتخاذ نشده اما با توجه به شرایط و دستورات فرماندهی احتمال دارد در محور شرق به غرب آزاد راه تهران- کرج از خروجی چوگان به سمت شمال و برخی دیگر از معابر منتهی به ورزشگاه محدودیت موقت تردد اعمال شود.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه درخواست پلیس از تماشگران این دیدار این است که تا حد امکان از طریق وسایل نقلیه عمومی همچون مترو و اتوبوس خود را به ورزشگاه برسانند، ادامه داد: به آن دسته از افرادی که از وسایل شخصی استفاده می‌کنند توصیه می‌شود خودروهای خود را در محل‌های دارای محدودیت توقف پارک نکنند و از پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی برای پارک خودروهایشان استفاده کنند.

رازقی افزود: پلیس به آن دسته‌از خودروهایی که سبب اخلال در ترافیک و کند شدن جریان ترافیکی در این منطقه شود برخورد و نسبت به جابه جایی آنها اقدام خواهد کرد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ همچنین با اشاره به ساعت پایان این دیدار افزود:‌ متأسفانه با توجه به این که اتمام زمان این دیدار با تاریکی شب همراه شده است احتمال تصادف با عابران پیاده افزایش می‌یابد؛ زیرا بارها مشاهد شده که تماشاگران بعد از ترک استادیوم مسافت زیادی را با پای پیاده در حاشیه بزرگراه حرکت می‌کنند که این اقدام علاوه بر اینکه سبب کندی ترافیک در مسیرها می شود خطر بزرگ‌تری دارد و آن احتمال دیده نشدن از سوی رانندگان وسایل نقلیه و تصادف است. بنابراین از تمامی تماشاگران می‌خواهم که ضمن همکاری با پلیس هنگام خروج از ورزشگاه حتما از پیاده رو عبور کرده و برای عبور از عرض بزرگراه‌ها از پل عابر عبور کنند. رانندگان نیز لازم است توجه بیشتری به عابران پیاده داشته باشند.

رازقی اضافه کرد: استقرار و آماده باش مأموران پلیس در اطراف ورزشگاه آزادی تا پایان دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن و عادی شدن تردد در این مسیر ادامه خواهد داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # صادق زیباکلام # سیل # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی
وب گردی