بازدید 18012

توضیحات جدید درباره تخریب ویلای یک وزیر

کد خبر: ۷۹۸۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰ 14 May 2018

با اقدام قاطع قوه قضاییه در آزادسازی اراضی کشاورزی، ویلای وزیر کشور در ساوجبلاغ تخریب شده است. پس از آن که برخی خبرها از تخریب ویلای یکی از وزیران در استان البرز توسط دادستانی ساوجبلاغ حکایت داشت، روز گذشته دادستان این شهر تایید کرد که این ویلا متعلق به رحمانی فضلی بوده است. حیدر جعفری دادستان ساوجبلاغ این مطلب را روز گذشته اعلام کرد.

به گزارش روزنامه خراسان، او در پاسخ به این سوال که آیا ویلایی که به تازگی در شهرستان ساوجبلاغ تخریب شد متعلق به آقای رحمانی فضلی وزیر کشور بوده یا نه؟ گفت: «بله، بوده اما هرچه بوده گذشته و تمام شده است.»

دو روز پیش خبری با این موضوع منتشر شد که «ویلای غیرمجاز یکی از وزیران در روستای فشند ساوجبلاغ به دستور دادستانی ساوجبلاغ تخریب شد». این خبر را روزنامه جمهوری اسلامی منتشر کرد و نوشت: «تلاش استاندار البرز و فرماندار ساوجبلاغ برای جلوگیری از تخریب ویلای غیرمجاز بی‌نتیجه ماند. جالب این که صاحب این ویلا، خود یکی از متولیان مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز است».

براساس این گزارش معاون دادستان ساوجبلاغ دراین باره تاکید کرده بود: تخریب بیش از 100 ویلای غیرمجاز به منظور آزادسازی اراضی کشاورزی صورت گرفت و طبق قانون هیچ تبعیضی قائل نمی‌شویم.روزنامه آرمان نیز دراین باره در یادداشتی با عنوان «ضرورت حاکمیت قانون درکشور» نوشت: «در خبرها بود که ویلای وزیر محترم کشور در شهرستان ساوجبلاغ به‌علت تخلف و تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی، تخریب شد و قاضی اصغری، معاون محترم دادستان شهرستان، علت تخریب را اعتراض مردم به ناعدالتی در تخریب‌های صدگانه اخیر در آن شهرستان ذکر کردند.»این روزنامه می افزاید :امروز هر مسئول، مقام، کارشناس و شهروند عادی که دلش برای توسعه کشور می‌تپد، باید از اقدامات مشابه معاون دادستان ساوجبلاغ دفاع کند و به‌ ویژه شرایطی فراهم کند که اجرای قانون قبل از هر شهروند عادی، اول برای مقامات و مسئولان اجرا شود تا مردم تابع دین و منش و روش حاکمانشان شوند. ان‌شاءا...

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل