بازدید 36014
کد خبر: ۷۹۴۰۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۲ 28 April 2018

التماس می کرد، فریاد می زد و از رانندگان عبوری کمک می خواست اما هیچ کس صدایش را نمی شنید و من هم توجهی به فریادهایش نمی کردم حتی التماس ها و گریه هایش نیز بی فایده بود! به همین خاطر ناگهان در یک جای خلوت توقف کردم لباس هایش را از تنش بیرون آوردم، دست و پاهایش را با طناب قرمز رنگ بستم و ...

به گزارش روزنامه خراسان، این ها بخشی از اظهارات جوان 27 ساله ای است که در پوشش راننده تاکسی تلفنی اینترنتی کودک 10 ساله را از مقابل منزلشان ربود و او را در جاده فرعی معروف به جاده شهرک صنعتی به قتل رساند. آن چه می خوانید گفت وگوی کوتاه خبرنگار خراسان با عامل این جنایت وحشتناک است.

نامت چیست و چند سال داری؟
سجاد «ر» هستم و خرداد 1370 به دنیا آمدم.

تا کلاس چندم درس خوانده ای؟
سال 1392 و در رشته حقوق از دانشگاه پیام نور دانش آموخته شدم و مدرک کارشناسی دارم.

در مشهد زندگی می کنی؟
بله البته قبلا در شاهرود بودیم و در سال 1388 در دانشگاه شاهرود پذیرفته شدم اما از 6 سال قبل به مشهد آمدیم.

فرزند چندم خانواده هستی؟
دو خواهر بزرگ تر از خودم دارم که ازدواج کرده اند و من آخرین فرزند خانواده ام.

پدرت چه شغلی دارد؟
بازنشسته است

پراید مال خودت بود؟
نه مال پدرم است اما آن را در اختیار من گذاشته بود تا با آن کار کنم.

مسافرکشی می کردی؟
بله در شرکت اینترنتی حمل و نقل... کار می کردم چون مشکل مالی داشتم.

چرا آن کودک را کشتی؟
او مسافرم بود ولی کرایه اش را نداد من هم عصبانی شدم و او را به جاده شهرک صنعتی بردم لباس هایش را بیرون آوردم دست و پاهایش را بستم و او را داخل صندوق عقب انداختم.

با چه وسیله ای او را کشتی؟
در یک جاده خاکی او را از صندوق عقب بیرون آوردم و با سنگ و چاقو به قتل رساندم!

در آن لحظه چه احساسی داشتی؟
او التماس می کرد ولی خودش مقصر بود. چون به من فحش داد.

روی داشبورد پراید تصویر مارمولک کشیده ای چرا؟
آن تصویر و حروفی که به لاتین مارمولک نوشته شده از قبل بود.

حالا چه احساسی داری؟
پشیمانم

وقتی او را کشتی دلت به حالش نسوخت؟
باید کرایه ام را می داد چون آدرس را بلد نبود و من در شهر دور زدم یا پدر و مادرش به او کارت بانکی می دادند که کارت هم نداشت.

چگونه او را سوار کردی؟
من آن طرف خیابان توقف کردم او به سویم آمد و گفت آژانس هستی؟ من هم گفتم بله بیا بالا...

مجردی؟
بله

چرا لباس هایش را بیرون آوردی؟
می خواستم گرو نگه دارم تا پدر و مادرش پول مرا بدهند!

موسسه سرویس مدارس زیر ذره بین

قاضی ویژه قتل عمد مشهد درباره آسیب شناسی این حادثه تلخ گفت: مراقبت از کودکان شرایط خاصی دارد و باید مسئولان آموزشی و خانواده ها، آن ها را تا زمانی که مسئول اعمال خودشان شوند و شرایط اجتماعی و امنیتی جامعه را به خوبی درک کنند، زیر چتر حمایتی خودشان بگیرند و با دقت بر نحوه رفت و آمد و رفتار کودکان نظارت کافی و دقیق داشته باشند. بازپرس کاظم میرزایی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه دلخراش افزود: اگرچه ماموران پلیس و دیگر نیروهای نظامی و امنیتی همواره در جهت حفظ امنیت شهر تلاش می کنند اما خانواده و مدرسه باید محل آموزش دقیق موارد ایمنی و امنیتی به کودکان باشند. چرا که خلافکاران و مجرمان همیشه به دنبال روزنه هایی هستند تا از خلأهای سهل انگاری، اعتماد بی جا و نداشتن آموزش های کافی افراد در مواجهه با عوامل زمینه ساز جرم، استفاده کنند تا به اهداف تبهکارانه خود برسند. قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد اضافه کرد: در این پرونده خاص قصور احتمالی موسسه طرف قرارداد سرویس های مدارس مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

چرا که اگر قرار بود سرویسی به هر دلیل وظیفه خود را انجام ندهد باید با همکاری مدرسه و اولیا، سرویس مطمئن و جایگزین مورد تایید را به خانواده ها معرفی می کرد اما آن چه تاکنون تحقیقات مقدماتی نشان داده سرویس این مدرسه ابتدایی فقط اعلام کرده است که روز بعد نمی تواند در محل کارش حضور یابد. بنابراین اگر قصوری از سوی هر فرد یا موسسه ای در این باره رخ داده باشد با شدت و قاطعیت با آن برخورد می شود. اما در بحث آسیب شناسی، خانواده ها نیز باید حداقل پس از اطمینان از راننده تاکسی تلفنی یا هر سرویس دیگری کودکانشان را به آن ها بسپارند و با هوشیاری در این باره عمل کنند. وی به ماجرای «ندا» دختر 6 ساله افغانی که چندی پیش در مشهد به قتل رسید نیز اشاره کرد و گفت: مراقبت جدی خانواده ها و ارائه آموزش های ایمنی در مدارس و بزرگ ترهای خانواده می تواند نقش بسیار مهمی در کاهش این گونه جرایم داشته باشد.

ضرورت سامان دهی تاکسی های اینترنتی

معاون سیاسی و امنیتی دادستان مشهد نیز درباره ریشه ها و آسیب شناسی وقوع چنین حوادث تاسف باری به خراسان گفت: به یقین در این حادثه قصوری از سوی شرکت های تاکسی تلفنی اینترنتی رخ داده است چرا که متهم به قتل ادعا می کند در استخدام شرکت اینترنتی بوده و به صورت اینترنتی مسافر جابه جا می کرده است. قاضی حسن حیدری افزود: بسیار جای تعجب است که چگونه این فرد مجرد آن هم با چنین رفتارهای خاص در شرکتی فعالیت می کندکه مردم باید نوامیس شان را به دست او بسپارند.

این مقام قضایی با اشاره به ضرورت سامان دهی این شرکت ها تصریح کرد: این حادثه وحشتناک، تلنگر بزرگی برای مسئولان است تا برای حفظ امنیت عمومی مردم سازوکارهای بهتری بیندیشند. وی همچنین با تاکید بر این که دستگاه های اجرایی کشور معیشت مردم را باید در اولویت امورات خود قرار دهند به اظهارات سارق دو بانک در مشهد اشاره کرد و گفت: اگرچه ادعاهای این سارق در بازسازی صحنه حادثه توجیهی برای فرار از مجازات بود اما در عین حال وی ادعا می کرد با بخشی از پول های سرقتی برای فرزندش شیرخشک خریده است! این در حالی است که برخی افراد تنها به خاطر روابطی که دارند از درآمدهای میلیونی برخوردارند. لذا مسئولان باید ضمن نظارت دقیق تربر زیر مجوعه هایشان به رفع مشکلات معیشتی مردم اهتمام بیشتری بورزند.قاضی حیدری همچنین با قدردانی از هماهنگی دادستان طرقبه و شاندیز و نیروهای انتظامی برای شناسایی و دستگیری سریع قاتل کودک 10 ساله تصریح کرد: با توجه به این که این حادثه موجب احساس ناامنی و جریحه دار شدن عواطف مردم شده بود با صدور دستورات ویژه ای از سوی دادستان مرکز خراسان رضوی و حمایت های دادستان طرقبه و شاندیز پرونده قتل این کودک توسط بازپرس با تجربه ویژه قتل عمد مشهد به صورت شبانه روزی در دستور کار قرار گرفت تا این که با تلاش کارآگاهان اداره جنایی خراسان رضوی، عامل این جنایت دستگیر شد اما باز هم باید ریشه ها وعلل وقوع این گونه حوادث در مجامع علمی و دانشگاهی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۵۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
این کجاش تاکسی اینترنتی بود؟ اینکه میگه من اونطرف خیابان توقف کرده بودم و کودک اومد سراغم!!!
پاسخ ها
مخاطب تابناک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
جوانان نابود شده مملکت رو مشاهده میفرمائید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
آقا این مریض روانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
اعدام اعدام در اسرع وقت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
دیروز اعدام شد.لیسانس حقوق که اینجوری باشه وای بحال بیسوادش.
ناشناس
|
Australia
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
قتل بخاطر کرایه . نهایتا ۵۰ هزار تومن
این مشکلات اجتماعی هست که داره سر بیرون میاره،
جامعه ایران انحطاط اخلاقی داره جامعه ای که بیمار هست و اخلاق نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
اين نتيجه فشار چندين و چند ساله به مردم هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
آخه چرا دروغ تاکسی اینترنتی بودن رو باور می کنید؟ تاکسی اینترنتی به صورت خودکار باید مبدا و مقصد رو مشخص کنن تا راننده در همون حوالی انتخاب بشه، این قاتل جانی به دروغ به هنوان تاکسی آژانس بچه مردمو سوار کرده. چی به روزگار مردم آوردین که از بچه دبستانی خلاف میکنن تا حقوق دان و پیرمرد و پیرزن.
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
چرا نام اون شرکت اینترنتی را ننوشته اید که مردم آنرا تحریم کنند! چرا این شرکت کذایی چنین حیوانی را استخدام کرده بوده!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
تاکسی اینترنتی نبوده و طرف خودش رو به جای تاکسی که قرار بوده بیاد سر قرار جا زده و بچه رو ربوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
همش که مردم بایستی مراقب باشند پس نقش دولت کجاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
گل گفتی، کلا مردم باید به دولت خدمت کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
دولت نقشش چیه؟!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
اعدام سریع.
مگر چقدر کرایه میشد.
که بچه معصوم و بیگناه را به آنصورت کشت.
قاتل را با همان روش قصاص کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
نه تقصیر تاکسی اینترنتی هست نه تقصیر پدر و مادر و سرویس بچه ها، مشکل آسیب های اجتماعی روانیه که گریبان گیر افراد شده و این عقده های و بیماری ها بالاخره از یه جا سر باز می کنه و متاسفانه اون موقع دیگه دیره واسه هرکاری.
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
خدا شاهده قلبم سوخت از خوندن این خبر. تو رو بخدا بسه!
بهزاد
|
Spain
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
یک کلمه ی تاکسی اینترنتی اومده توی متن خبر، ملت همیشه در صحنه سریع هیجان زده میشن و شروع به اعتراض های و تحریم و ... میکنند. من خودم پاره وقت توی یکی از همین تاکسی های اینترنتی کار میکنم . درآمدی نداره و راضی نیستم و از ناچاریه، ولی دیگه دزد و قاتل هم نیستیم. خدارو خوش نمیاد که اینهمه قتل و جنایت توسط افراد مختلف اتفاق میفته و هیچکس اشاره ای به شغلشون نمیکنه و اصلا مهم نیست، ولی خدا نکنه سالی یک بار یک روانی قاتل، خودش رو راننده تاکسی اینترنتی معرفی کنه، اینجوری هر انگی رو به راننده های بیچاره و این تکنولوژی مفید میچسبونید. تاکسی اینترنتی بی در و پیکر که نیست و همه تون دارید روزانه ازش استفاده میکنید و خودتون بهتر از من میدونید چجوریه و و چقدر به مخارجتون کمک کرده. منتها نمیدونم چرا اینجور جاها که میرسه فقط توهین سر زبونتون میاد. تاکسی اینترنتی باید با اپلیکیشن خودش و از طریق اینترنت سرویس بگیری و عین آژانس صبر کنی تا بیاد، نه اینکه یکی کنار خیابون مسافر سوار کنه و بعد بگه تاکسی اینترنتی ام ! بعدشم بمحض گرفتن سرویس ، عکس و نام و تلفن تماس راننده و پلاکش رو میتونید ببینید و خود شرکت ها هم با کمک پلیس امنیت ، قبلا سوء پیشینه ی راننده رو بررسی کردند و مجوز بهش دادن که کار کنه و اگه بعدا این آقا دیوانه شد، دیگه تقصیر کسی نیست و میتونسته این بلا سر هر راننده ای بیاد چه تاکسی معمولی و چه تاکسی تلفنی و چه اینترنتی. خلاصه همی مشخصاتش ثبت و ضبط میشه. حتی از روی جی پی اس، مکانش هم مشخصه که از تاکسی تلفنی هم مطمئن تره. این خانم هم اگر از تاکسی اینترنتی سرویس گرفته بود و خودش پائین می ایستاد تا بچه ش رو سوار کنه و نه اینکه به امان خدا ولش کنه، الان طفل معصومش پیشش بود. امیدوارم تابناک پخش کنه بلکه صدای اینطرف ماجرا هم شنیده بشه نه اینکه فقط کوبیده بشیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
این آشغال بچه را دیده ایستاده ،بچه هم خودش اشتباهی رفته سراغ این شیطان فکر کرده همان آزانسیه که مادرش زنگ زده بیاد
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
توی این مملکت چی میگذره ؟ ...........
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
مث ... دراه دروغ میگه همه میدونن برای چی سوار کرده و برای چی کشته، حداقل تنبیه این فرد زنده زنده سوزونده شدن است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
مردم روانی کامل شدن
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
اعدام کمه. بزارین پدر و مادر بچه خودشون این قاتل رو بکشند
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
بدبخت اون پدر و مادر. تا ابد تصویر زجر و عجز بچشون تو دلشون داغ میشه. بخدا باید این قاتلا رو با خانواده هاشون کشت
پاسخ ها
فرشته
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
حالا دیگه چرا خانواده قاتلو کشت تو یه خانواده پیش میاد دوتا بچه خوبه یکی بد بقیه خانواده چه گناهی دارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
ای کسانی که تظاهرات و راه پیمایی نمایشی و فرمایشی برای حجاب راه اندازی میکنید، چرا برای قتل کودکان بیگناهی که هر روز در گوشه ای از این جامعه اتفاق می افتد، اعتراض نمیکنید. چرا برای امنیت کودکان راه پیمایی نمیکنید،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
جامعه بیمار
فرزند شهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
مسئولین مملکت سرتون رو با افتخار بالا بگیرید ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
زمانه بشدد عوض شده دیگه حتی نمیشه به کسی اعتماد نمود ومردم مسخ شده اند رحم ومروت از جامعه رخت بربست . تا حدی که بیشترین صدمه به کودک بی گناه می زنند در این چند روزه نه فقط مشهد بلکه اکثر نقاط کشور شاهد اینگونه پدیده هستیم . اکثرا از هم فرار میکنند همه عصبی همه کینه توز شده ایم .
حدیثی از پیامبر (ص) هست که یکی از اصحاب از ایشان سوال فرمودند قیامت کی اتفاق میفتد : ایشان سکوت نمودند وجوابی نداند بعد از چند دقیقه ایشان فرمودند از نشانه های قیامت برای شما میگویم.
اینکه ساختمانها زیاد میشود .
رحم و مروت از بین مردم رخت بر می بندد.
افراد ی که شایسته کاری که دارند نیستند.
ظلم وستم زیاد میشود. زنا کاری عادی میشود .
.......
الان دقیقان ما وارد این مرحله از زمان شده ایم .بطوری که در اخبار هر روز میشنویم مثلا در افغانستان امروز چند نفر کشته شدند ولی دیگه برامون عادی شده وبی تفاوت از کنارش رد میشیم . اینه که فیلمای آنچنای برای مردم به نمایش میگذارند که دیگه اصلا یک زره ترس هم که تو وجود آدمی هست از بین میره وآدم کشتن یک سرگرمی براش میشه .غافل از اینکه آنها با برنامه خاص دارند اهداف خودشان را پیش میبرند. خدا تمامی مسلمانها را از شر ومکر کفار نجات بده ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
چقدر غلط املایی داری با اون مطلب سخیفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
لعنت تو ذاتت...
ناشناس
|
France
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
تمام ادعاهای قاتل کذب محض است
من در شرکت اسنپ مشغول بکارم طبق قوانین اسنپ اگر هزینه سفر را پرداخت نکرد نباید با او مشاجره کرد وباید بعداز پایان سفر به شرکت گزارش کنید وشرکت هزینه رو به شماپرداخت میکنه.چراقتل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
معلومه که مثل سگ دروغ میگه.دورازجون سگ.آشغال فکرکرده با این دروغها از مرگ نجات پیدا میکنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
اسنپ نیست. کنار خیابون منتظر قربونی بوده. یارو روانیه
آزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
خدا به خانواده این بچه معصوم صبر بده . اعدام حق قانونی ولی دم و در عین حال پاک کردن صورت مساله هست . بیایید 1 لحظه فکر کنیم چرا یک نفر تحصیل کرده به این مرحله از وحشیگری میرسه که حاضره به خاطر کرایه ندادن آدم بکشه ؟ ای کاش این معضل ریشه ای حل بشه و جوونا دیگه دغدغه کار و درامد نداشته باشند و نیفتند به جون مردم بی گناه .
علی
|
Netherlands
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
کرایه را نداد اورا کشتی ،پس حقوق مردم را ۶ ماه یکسال ندادند چه باید بکنند لابد بمب اتم بزنن.
محیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
بنظرمن انسانها تحت فشارهای عصبی وودرطولمشکلات وفکربه اینده نامعلوم وحمایت نشدن ازسمت خانواده درطول زمان زیاد به طورناخوداگاه دچاراختلال روان و اعصاب میشن.خیلیها آتش زیر خاکسترن.خدابه داد همه برسه
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
خدا ازت نگذره عذاب هر دو جهان را بکشی ان شا الله.قلبم درد گرفت از این همه رذالت چقدر یک نفر میتونی پست باشه،پدر ومادر ها حواستون به بچه هاتون باشه این چند وقت ها به خاطر سهل انگاری خانواده ها چقدر جنایت شده و والدین داغدار عزیزاشون شدن از آتنای مظلوم بنیتای عزیز و....‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
باید بدنش دست خانواده بچه تا خودشون ریز ریزش کنن. اینجوری حداقل آروم تر میشن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
نه یک آدم ناهنجار لیاقت زنده بودن را ندارد ولی چرا پدرومادر قربانی دستشون به خون کثیف یک موجود کمتراز حیوان آلوده بشه که یک عم عذاب وجدان پیدا کنند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
آدم با جنایت آروم نمیشه حتی حیوون هم همینطور
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
این ملعونو توی اسید فرو کنید تا جز جز کنه حروم لقمه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
به عنوان یک پدر تو این چند روز قلبم به درد اومده خدا به والدینش صبر بده . همه جامعه بالاخص مسئولین تو این داستان مقصرن جامعه دچار عقده های شخصیتی زیادی شده که نیاز به توضیح نداره شکاف اجتماعی و سرخوردگی داره جامعه رو به نابودی میکشونه . فقط به والدینی مثل خودم میگم یک لحظه غفلت نکنید که قابل جبران نیست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
قصاص قصاص
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
جامعه بیمار است
عباس
|
Germany
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
باید این واقعیت تلخ رو قبول کنیم که جامعه ما یک جامعه بیمار است
قاصدک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
متاسفانه توایران افرادروانی زیادی دارن راحت میچرخن
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
باید زجر کشش کنن پسره ی روانی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
این هم نتیجه مدیریت غلط و عدم رسیدگی به مسائل ومشکلات جوانان است.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
باید این تاکسی های اینترنتی رو جمع کنن ، اون از کرج که شنیدم زنه حامله رو دزدیدن ، اینم از مشهد ، همین دوتا که نیست ، هزاران ماجراهای دیگه هم هست که ما مردم عادی خبردار نمیشیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
باید این تاکسی های اینترنتی رو جمع کنن ،
کامیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
شمایی که اینجا نظر دادین خیلی هاتون از اون طرف بدتر و مریضتر هستین. طرف رو بدین دست پدرش تا تیکه تیکه اش کنه چیه ؟؟؟؟؟
ايراني
|
United Arab Emirates
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
اعدام اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
یه عده هر جنایت مسافرکشی را به نام اسنپ و تپسی می نویسند تا کاسبی خودشان درباره به همان لفت و لیس سابق برگردد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
جالبه هنوز هم تقصیر را گردن کودک مقتول و معصوم میندازه و هنوز داره بشدت دروغ میگه. میگه لباسهاش رو در آوردم تا بعد از اینکه پسر را کشتم برم و از والدینش کرایه‌ام را بگیرم و لباس را پس بدم. این بیشرف اصلا از کارش پشیمان نیست.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
یارانه ارز 4200 تومانی سامانه یکپارچه فروش خودرو عثمان محمدپرست سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران
وب گردی