5527بازدید
کد خبر: ۷۹۳۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶ 25 April 2018

تلاش علیرضابیرانوند برای دریافت مطالباتش از نفت، امروز با انتقاد چند تن از اعضای این تیم مواجه شد اما گلر سابق نفت قصد دارد کار را فشرده تر کند و حقش را بگیرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مدتی قبل سرانجام علیرضا بیرانوند دروازه بان سابق تیم نفت در جهت وصول مطالبتش با حکم توقیف اموال به سر تمرین تیم نفت رفت و تمامی اموال این باشگاه از جمله ابزار تمرین و توپ ها را توقیف کرد. بیرانوند در حدود 900 میلیون تومان از نفت طلب دارد. حالا اما بعد از سقوط تیم نفت برخی از اعضای این باشگاه نسبت به این کار بیرانوند موضع گرفته اند. هاشم بیک زاده امروز در مصاحبه ای گفته:« تیم به دسته یک سقوط کرده است و حالا ببینم علیرضا بیرانوند می‌تواند پولش را زنده کند. او الان بیاید این توپ‌ها را هم بردارد ببرد.». هومن افاضلی سرمربی نفت هم در مصاحبه ای گفته است:« من از آقای بیرانوند گلایه دارم اما نه به خاطر حقش که دنبالش بود. گرفتن پول راهش این مدلی نیست که تیم نفت را بهم بریزد. باشگاه می توانست اقدام متقابل کند. چون در مورد فوتبال نمی توان به خارج از ارگان فوتبالی به دادگاه رفت و حتی می شد تعلیق شود. ما این کار را نکردیم. به خود بیرانوند هم گفتم و اینکه قرار باشد پولی بدهیم اولین نفر او خواهد بود. کار او روی تیم ما ذهنیت منفی گذاشت و بچه ها اعتماد به نفس خود را از دست دادند.»

مصطفی سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند اما در این رابطه به ورزش سه گفت:«می گویند: الغریق یتشبث بکل حشیش. یعنی غریق، به هر شاخه ی خشکیده ای چنگ می زند. امروز متاسفانه صحبت هایی درباره موکل من علیرضا بیرانوند شده که گویی سعی دارد نشان دهد که بخشی از سقوط تیم نفت به خاطر او است. اما ابتدا باید بگویم که نفت تهران سه هفته قبل از اینکه ما برای توقیف اموال اقدام کنیم برابر استقلال خوزستان، استقلال و سایپا شکست خورده بود. ضمن اینکه علیرضا بیرانوند حق قانونی اش را می خواهد، پولی که باید برای آن مالیات بدهد. مگر هیچ فوتبالیستی از باشگاهی که قبلا بوده شکایت نمی کند.»

او افزود:« همین جا اعلام می کنم از راه قانونی به پولمان می رسیم و حتی اگر مطالباتمان را ندهند امتیاز باشگاه نفت را به مزایده می گذاریم تا به هدفمان برسیم.»وکیل علیرضا بیرانوند همچنین گفت:« ما در روزی که برای توقیف اموال رفتیم توپ ها را برنداشتیم و گذاشتیم تا استفاده کنند. ما احترام گذاشتیم و بهتر است که دیگران نیز رفتار با احترامی داشته باشند. ما تنها از طریق قانونی و تا جایی که توان داریم برای احقاق حقمان می جنگیم.»

او اضافه کرد:« متاسفانه آقایان به جلسات و حرف ها و تعهدات خودشان هم پایبند نیستند. ما جلسه ای گذاشتیم و تعهداتی مشخص شده و صلح و سازشی شد اما دو روز بعد حتی به آن اهمیت هم ندادند. متاسفانه انگار برخی با صحبت های پیش پا افتاده سعی دارند ضعف های تیم و مشکلات باشگاه را پشت بیرانوند پنهان کنند. »وی ادامه داد:« قبل از بازی با سایپا آقایان به بیرانوند گفتند به تمرین برود و او احترام گذاشت و رفت. اما باشگاه به تعهداتش عمل نکرد. الان بازیکنان دیگری هم مثل بیرانوند هستند که نمی توانند مطالباتشان را از نفت بگیرند.»

وکیل دروازه بان ملی پوش پرسپولیس گفت:« موضوع جالب این است که باشگاه نفت در غالب یک موسسه و با کل سرمایه 5 عضو که هرکدام دویست هزارتومان است به ثبت رسیده است. واقعا جالب است که موسسه ای که با سرمایه 1 میلیون تومانی به ثبت رسیده می تواند در غالب یک باشگاه 14 میلیارد تومان بدهی داشته باشد. چگونه چنین موسسه ای می تواند سالی میلیاردها تومان هزینه کند؟ ما حتی اگر از طریق مزایده امتیاز باشگاه هم به نتیجه نرسیم از مسئولیت مدنی استفاده کرده و علیه مجمع موسسین نفت شکایت می کنیم.»

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: