بازدید 1702
در بخش شنا رييس و اعضاي كميته هم مشخص هستند اما طي روزهاي آينده معرفي خواهند شد. در اين بخش هم تغييرات زيادي داشته‌ايم. تنها كادر فني تيم ملي شنا بدون تغيير و با اختيار تام به كار خود ادامه خواهد داد. خبازيان از مربيان تحصيل كرده و آگاه در عرصه ملي است كه بايد تقدير ويژه‌اي از او كنيم.
کد خبر: ۷۹۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶ 29 December 2009
سرپرست فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو از انجام تحولات گسترده در اين فدراسيون خبر داد.

اميرحسين آيت الهي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: در راستاي تكميل كادر فدراسيون عليرضا رحيمي استاد دانشگاه، رييس دانشكده تربيت بدني دانشگاه آزاد واحد كرج و از تحصيل كرده‌هاي تربيت بدني براي سرپرست دبيري فدراسيون تعيين شده است.

وي در مورد انتخاب نايب رييس شنا گفت: اعتقادي به نايب رييس ندارم. معتقدم اگر دبير فدراسيون قوي باشد و رييس كميته‌ها به كار خود آگاه باشند كارها به خوبي پيش مي‌رود.

سرپرست فدراسيون شنا با اشاره به تغييرات ديگر بخش‌هاي فدراسيون گفت: اميد حديقي مربي تيم ملي به عنوان رييس كميته فني شيرجه و محمدعلي مجزا به عنوان مشاور عالي سرپرست و ناظر تيم‌هاي ملي شيرجه منصوب شدند. «يوري» سرمربي اوكرايني تيم ملي شيرجه هم از اين پس به عنوان مشاور در تيم كار خواهد كرد و غلامرضا خيبري نژاد جاي او را در تيم ملي به عنوان سرمربي مي‌گيرد. مهرداد هجير مربي تيم ملي از اين پس نه عضو كميته فني خواهد بود و نه مربي. او بايد در استان‌ها كار كند تا تجربه‌ي بيشتري كسب كند.

وي افزود: در بخش شنا رييس و اعضاي كميته هم مشخص هستند اما طي روزهاي آينده معرفي خواهند شد. در اين بخش هم تغييرات زيادي داشته‌ايم. تنها كادر فني تيم ملي شنا بدون تغيير و با اختيار تام به كار خود ادامه خواهد داد. خبازيان از مربيان تحصيل كرده و آگاه در عرصه ملي است كه بايد تقدير ويژه‌اي از او كنيم.

پرويز هدايت نيز به عنوان مشاور عالي سرپرست و ناظر تيم‌هاي ملي شنا انتخاب شده است.

آيت الهي در مورد بخش واترپلو يادآور شد: نادر غفوري به عنوان مدير فني، كامبيز رخشاني مهر و سيروس طاهريان به عنوان مربي تا زمان بازي‌هاي آسيايي 2010 گوانگ جو به كار خود ادامه خواهند داد. در مورد سرمربي و اعضاي كميته فني واترپلو هم در آينده تصميم‌گيري خواهيم كرد.

وي افزود: مهم‌ترين برنامه ما در شرايط فعلي به پايان رساندن تقويم اجرايي فدراسيون است كه تاكنون 95 درصد تقويم امسال اجرايي نشده است. تلاش مي‌كنيم اين تقويم را اجرا كنيم و تقويم سال آينده را هم تا اسفند ارايه خواهيم كرد. تمام اين اقدامات در حالي انجام مي‌شود كه بدهي‌هاي زيادي از قبل وجود دارد و مشكل اعتبارات داريم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
ونزوئلا نماز عید فطر عید فطر فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا