پس از آنکه در منطقه پاسداران تهران، برخی عناصر گرداگرد یکی از دروایش اقدام به حرکت‌هایی کردند که نظم عمومی را در آن محدوده بر هم زده بود، پلیس به صحنه وارد شد و برای پراکنده کردن آنها اقدام نمود. در این شرایط، یک اتوبوس که ظاهراً راننده‌اش از این دروایش بوده، به صف مأموران نیروهای انتظامی هجوم برد و با شماری از مأموران نیروی انتظامی برخورد که به شهادت شماری از آنها منجر شد.
کد خبر: ۷۷۵۸۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸ 19 February 2018

در پی حمله یکی از عوامل فریب خورده با اتوبوس به مأموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران سه تن از مأموران این کلانتری به شهادت رسیدند که عوامل این اقدام دستگیر شدند. در ادامه نیز یک خودرو پراید به نیروهای پلیس حمله و پس از مجروح کردن چند تن از عوامل نیروی انتظامی متواری شد.

به گزارش «تابناک»؛ پس از آنکه در منطقه پاسداران تهران برخی از عناصر گرداگرد یکی از دروایش اقدام به حرکت‌هایی کردند که نظم عمومی را در آن محدوده بر هم زده بود، پلیس به صحنه وارد شد و برای پراکنده کردن آنها اقدام نمود. در این شرایط، یک اتوبوس که ظاهراً راننده‌اش از این دروایش بوده، به صف مأموران نیروهای انتظامی هجوم برد و با شماری از مأموران نیروی انتظامی برخورد که به شهادت شماری از آنها منجر شد.

بر اساس تازه‌ترین اطلاعات منتشره، راننده اتوبوسی که به مأموران نیروی انتظامی در خیابان پاسداران حمله کرد و در نهایت دستگیر شد، فردی به نام «یاور محمد ثلاث» از دراویش گنابادی است. اتوبوس مذکور پلاک شهرستان است که در روزهای اخیر در حاشیه خیابان گلستان هفتم پاسداران متوقف بوده است.

سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی گفت: در آستانه شهادت بانوی مکرم دو عالم، عوامل فریب خورده و مخلان نظم و امنیت در ادامه تجمعات اخیر در خیابان پاسداران تهران در عملی مذبوحانه با استفاده از یک دستگاه اتوبوس سه تن از دلاورمردان سبزپوش و حافظان نظم و امنیت نیروی انتظامی را که در منطقه حاضر شده بودند به شهادت رساندند.

منتظرالمهدی افزود: قاتلان در کسری از زمان دستگیر شدند و اوضاع تحت کنترل پلیس قرار دارد.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: نیروی انتظامی ضمن تسلیت شهادت این سه نیروی فداکار و از جان گذشته به محضر حضرت زهرای اطهر (س)، فرمانده معظم کل قوا و خانواده این شهدا، به برهم زنندگان امنیت قاطعانه هشدار می دهد که در برابر اقدامات ضد امنیتی و ضد قانونی هر کس با هر هویتی برخورد می کند تا همه بدانند که کسی را یارای تعدی به امنیت عمومی که محصول خون هزاران شهید است، نیست.

در ادامه این حوادث نیز، یک خودرو شخصی به صف نیروهای انتظامی کوبید و پس از زیر گرفتن چند تن از مأموران نیروی انتظامی متواری شد. این حادثه کشته‌ای بر جای نگذاشت و چند تن از مأموران پلیس مجروح شدند. پس از این واقعه درگیری‌ها به شکل مستمر ادامه یافت، تا آنکه نیروی انتظامی با ورود جدی شماری از عناصری که اقدام به آتش زدن وسایل نقلیه و تخریب اموال عمومی برای جلوگیری از ورود پلیس به صحنه نموده بودند، را دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داد.

پیش از این نیز شاهد درگیری‌هایی در این مناطق بودیم که فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ کوشیدند از طریق گفت و گو با تجمع کنندگان در این منطقه از تهران، آرامش را به منطقه بازگردانند؛ اما اکنون بار دیگر فضای این منطقه توسط عناصر محدود ملتهب شده که ورود پلیس به صحنه برای مدیریت امنیت منطقه با چنین واکنشی مواجه شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
سهمیه بندی بنزین قیمت بنزین طرح حمایت معیشتی غزه بولیوی مذهب جعفری آلودگی هوا کارت سوخت