بازدید 56795
مسئول ساکت جریان کهریزک و مدعی امروز؛
آیا با استناد به همین سخنان تند و تیز دیروز احمدی نژاد که از تعرض به رهبری، حاکمیت، دستگاه های حاکمیتی در آن ملاحظه شد تا مطرح شدن احتمال تحریک افکار عمومی توسط او و اطرافیانش علیه حاکمیت، می توان نسبت به بازداشت او و برخی نزدیکانش اقدام کرد؟ این پرسشی است که پاسخ به آن تنها در دست تصمیم گیرندگان دستگاه های امنیتی است و باید دید آنها این دلایل را کافی می دانند یا خیر؟
کد خبر: ۷۷۴۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴ 16 February 2018

دیروز دادگاه «حمید بقایی» از یاران نزدیک احمدی نژاد برگزار شد و «محمود احمدی نژاد» و مشایی برای حضور در این دادگاه حاضر شدند، اما اجازه حضور در دادگاه به آنان داده نشد. البته احمدی نژاد سخنانی را جلوی درب ورودی دادگاه ایراد کرد؛ سخنانی که تندتر از همیشه علیه نظام و ارکان آن بود؛ گویا هرچه مسأله برخورد با او و اطرافیانش جدی تر می شود، او هم دوز سخنانش را علیه نظام و ارکان حکومت تندتر می کند.

به گزارش «تابناک»؛ احمدی نژاد در حالی شرایط فعلی کشور را غیر عادلانه برای عده ای خوانده و از جلوگیری از حرف زدن آزاد و آزادانه سخن گفته است که خود او در همین سخنان دیروزش، تندترین عبارت و جملات را علیه نظام، قوه قضائیه و برخی ارکان دیگر حکومت بر زبان جاری ساخت؛ در حالی که تجربه هشت ساله دولت او هنوز هم از یاد مردم و سیاسیون نرفته است.

آیا احتمال بازداشت احمدی‌نژاد وجود دارد؟

گویا او فراموش کرده که تقریبا تلاش داشت همه چهره ها و جریانات مختلف نظام را در مقابل هم قرار دهد و به واسطه یکدستی بخش های مختلف کشور از حیث تفکر سیاسی، کار را به جایی رسانده بود که جریان اصلاحات تقریبا اجازه هیچ گونه فعالیتی در دوران هشت ساله دولت او نداشت. احمدی نژاد احتمالا از یاد برده که چه تعداد از چهره های سیاسی و روزنامه نگاران در جریان هشت ساله دولت او بازداشت و راهی زندان و برخی احزاب هم با حکم وزارت کشور او منحل اعلام شدند.

جالب است که او از شرایط دستگیری و زندانی کردن افراد انتقاد کرده و گفته: «در زندان ها و افراد را بدون ملاحظه دستگیر می‌کنند، جنازه را تحویل می‌دهند و بعد هم می‌گویند معتاد بوده خودکشی کرده است.» پرسش بی پاسخی که هیچ گاه تاکنون احمدی نژاد به آن جوابی نداده، این است که آیا احتمالا او موضوع کهریزک و ستاربهشتی و برخی اتفاقات سال 88 را از یاد برده است؟

احمدی نژاد شاید یکی از معدود افرادی است که در این زمینه نه تنها نمی تواند در نقش پرسشگر و مدعی ظاهر شود، بلکه او در موضع اتهام قرار دارد و باید پاسخ بدهد که چرا به ویژه در چهار ساله دوم دولت او افرادی دستگیر شده، به زندان افتادند و پس از آن تنها جنازه این افراد از زندان بیرون آمد؟ حالا او می خواهد بگوید وظیفه بر عهده قوه قضائیه و نهادهای امنیتی بوده، بله؛ اما چرا ایشان در آن زمان در مقام رئیس جمهور، خواستار پاسخگویی و پیگیری این موضوعات نشدند؟!

احمدی نژاد نه تنها در مقام رئیس جمهور وقت این مسائل را پیگیری نکرد و پاسخی به آن نداد، بلکه متهم اصلی یکی از اتفاقات خجالت آور سال 88 یعنی «سعید مرتضوی» دادستان وقت تهران را در دولت به کار گرفت و حمایت و پشتیبانی جدی از او کرد! حالا چطور است که ایشان آن زمان که باید سؤال و پیگیری می کرد و البته قدرتش را هم داشت، هیچ کاری نکرد، اما امروز که کار به برخورد با او و اطرافیانش رسیده، در مقام پرسشگر ظاهر می شود؟

او در یک سخنرانی در سال 90 تأکید می کند که در دیدار با یکی از مقامات عالیرتبه نظام عنوان کرده است که بعد از سال 88 درخواست می کند به او اجازه بدهند با رفتار احمدی نژادی همه افرادی که به عنوان سران معترضان شناخته می شدند، حذف کند! که این مسأله پذیرفته نمی شود. یا در جایی «احمدی مقدم» فرمانده سابق نیروی انتظامی از درخواست و اظهار نظر او (احمدی نژاد) برای دستگیری «موسوی، کروبی و خاتمی» و جمع کردن غائله 88 سخن گفته است! حالا چنین فردی مدعی آزادی و عدالت می شود و از دستگیری افراد گلایه دارد؟

او در بخش دیگری از سخنان دیروزش گفته که «بدون اینکه یک مرجع مستقل، مورد قبول، اعتماد و اطمینان مردم حرف آنها را تأیید کند، یک‌طرفه می‌زنند و می‌روند. معلوم است که ملت نمی‌تواند باور کند. باید کسانی باشند که مورد اعتماد مردم و مورد قبول مردم باشند. خب می‌خواهیم از این رفتار شکایت کنیم، به کجا باید شکایت کنیم؟! جایی نیست، رهبری هم که می گویند مسئولیت عملکرد دستگاه قضایی و بقیه دستگاه‌ها به عهده ایشان نیست. کسی که در دستگاه دولتی و حکومتی مورد ظلم واقع می‌شود چه کار باید بکند؟! به کجا باید مراجعه کند؟! به خودشان؟! اگر خودشان مورد اعتماد بودند که مشکلی پیش نمی‌آمد! چه راهی در برابر ملت باقی می‌ماند؟! ملت به کجا باید شکایت کند از دست کسانی که به مردم ظلم می‌کنند؟! این یک پرسش اساسی است.»

رفتار و سخنان احمدی نژاد به اندازه ای متناقض و مغایر با هم است که هیچگاه مردم نمی توانند چنین سخنانی را از او پذیرا باشند. مشکل احمدی نژاد با قوه قضائیه و ساختار آن نیست، بلکه مشکل او بیشتر شخصی و به دلیل چالشی که با «لاریجانی ها» دارد و برخوردی که قوه قضائیه با او و یارانش کرده،است. چراکه اگر تاکنون با آنها برخوردی نشده بود، هیچ گاه او در مقام منتقد دستگاه قضایی هم ظاهر نمی شد، نمونه آن را می توان در هشت سال دولت داری او ملاحظه کرد.

احمدی نژاد در زمان ریاستش بر دولت های نهم و دهم ارتباط بسیار حسنه ای با رئیس قوه قضائیه وقت یعنی آیت الله هاشمی شاهرودی داشت و اتفاقا افرادی مثل «غلامحسین الهام» سخنگوی وقت دستگاه قضایی، «محمد شریف ملک زاده» عضو هیأت امنای دانشگاه عدالت (دانشگاه آیت الله هاشمی شاهرودی) و مهمتر از همه «سعید مرتضوی» دادستان وقت تهران را از قوه قضاییه در دولت به کارگیری کرد و البته نزدیکی و همراهی زیادی هم با آنان داشت.

این تفاسیر بیانگر آن است که احمدی نژاد با قوه قضائیه و ساختار آن در گذشته نه تنها مشکلی نداشته، بلکه افرادی را هم از این قوه دعوت به همکاری کرده و البته حاضر شده است برای ماندگاری آنان در دولت و همکاری با آنها هزینه هم پرداخت کند، ضمن اینکه او در آن زمان بواسطه حضور «علی لاریجانی» در قوه مقننه منتقد این قوه بود، هیچ گاه انتقادی از قوه قضائیه نمی کرد.

حالا که دستگاه قضایی بواسطه تخلفات احمدی نژاد و نزدیکانش در هشت سال زمامداری شان، قصد برخورد با آنان را کرده است و البته «آیت الله آملی لاریجانی» در رأس این قوه قرار گرفته است، احمدی نژاد منتقد قوه قضائیه شده و این پرسش ها را مطرح می کند، «اگر کسی که در دستگاه دولتی و حکومتی مورد ظلم واقع می‌شود، باید چه کار بکند؟! به کجا باید مراجعه کند؟! به خودشان؟!» احمدی نژاد این پرسش را پاسخ بدهد که مگر قبلا سازوکار متفاوتی از آنچه الان هست، مستقر بود که داد انتقادش امروز بلند شده است؟

او در سخنان روز گذشته اش مثل وعده هایی که در داخل برای مردم و در سازمان ملل برای بشریت و دول مختلف می داد و هیچ یک هم محقق نشد، باز هم وعده داد. او گفته «اما عزیزان به شما عرض کنم به لطف خدا و به فضل الهی این شرایط به زودی به نفع ملت اصلاح خواهد شد. کجای دنیا ظلم پایدار بوده که اینجا بخواهد پایدار باشد؟!»

احمدی نژاد همچنین گفته که «بسیار خب! فعلا دست شماست. اما به لطف خدا به‌ همت ملت، به ‌زودی شرایط کشور به‌نفع ملت به نفع آرمان‌های انقلاب به‌ طور اساسی تغییر خواهد کرد.» موضوعی که بار دیگر شائبه مطرح توسط برخی دستگاه های امنیتی را که گفته بودند «احتمال تحریک اولیه اغتشاشات اخیر با همراهی یک مقام ارشد سابق و اطرافیان او وجود دارد» به ذهن متبادر می سازد.

آیا با استناد به همین سخنان تند و تیز دیروز احمدی نژاد که از تعرض به رهبری، حاکمیت، دستگاه های حاکمیتی در آن ملاحظه شد تا مطرح شدن احتمال تحریک افکار عمومی توسط او و اطرافیانش علیه حاکمیت، می توان نسبت به بازداشت او و برخی نزدیکانش اقدام کرد؟! این پرسشی است که پاسخ به آن تنها در دست تصمیم گیرندگان دستگاه های امنیتی است و باید دید که آنها این دلایل را کافی می دانند یا خیر؟!

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۵۳۳
انتشار یافته: ۱۰۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
باید درسی داد به این حلقه انحرافی که تا عمر دارن فراموش نکنن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد یک سوال پرسید: اگر کسی از دادگاه شکایت داشت و به او ظلم شد به کجا باید مراجعه کند؟ به سوال جواب دهید یا حداقل به آن بپردازید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
هرکی هرچی گفت بازداشت کنید باشه بعد بگید مردم سالار دینی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حتما میتواند پرسشگر باشد حتما حتما
شما جواب بده
کاسه ای زیر نیم کاسه است
|
Germany
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اولین بارشون نیست که بی محابا این چنین سخنرانی می کنند بدترازاین هم داشته اند، اگر یک شخصی غیر از ایشان خیلی کمتر از چنین سخنانی از دهان خارج شده بی شک دستگیر و در زندان خودش خودش را کشته بود و جنازه اش روی دست خانواده اش مانده بود.
اما اینکه احمدی نژاد و مشایی و بقایی این چنین بی محابا به بالاترین مقامات و مقام قضایی کشور توهین می کند از دو حال خارج نیست یا پشتش قرصه و چراغ سبز داره از جایی یا اینکه چپش پره و جرات دستگیریش را ندارن .؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بنی صدر، رفسنجانی،خاتمی،احمدی نژاد و فردا هم احتمالا روحانی......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
دستگیری های زمان احمدی نژاد توسط قوه قضاییه صورت گرفت اونا باید جوابگو باشند نه احمدی نژاد.قوه قضاییه که زیر نظر رییس جمهور نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حداقل یه موردش رو راست گفته دیگه. کسی بخواد از قوه‌ی قضائیه شکایت کنه، باید به خودش رجوع کنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد عشق است.
لعنت بر دروغ نویس...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تابناک شما هم در آن هشت سال یا ساکت بودی و یااز همین آقا حمایت میکردی لابد یا موافق عملکرد بودی یا ترسیدی انتقاد کنی
الان حسابی شیر شدی دادا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چرا باید بازداشت شود؟ صرفا بخاطر اظهار نظر. در کشورهای غربی بدترین اهانت ها و انتقادات میشود و آزاد هستند ایشان درخواست محاکمه علنی دارند ولی شما قبول نمیکنید
ALI
|
Germany
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
(گویا او فراموش کرده که تقریبا تلاش داشت همه چهره ها و جریانات مختلف نظام را در مقابل هم قرار دهد و بواسطه یکدستی بخش های مختلف کشور از حیث تفکر سیاسی، کار را به جایی رسانده بود که جریان اصلاحات تقریبا اجازه هیچگونه فعالیتی در دوران 8 ساله دولت او نداشت. احمدی نژاد احتمالا از یاد برده است که چه تعداد از چهره های سیاسی و روزنامه نگاران در جریان 8 ساله دولت او بازداشت و راهی زندان شدند؟ و برخی احزاب هم با حکم وزارت کشور او منحل اعلام شدند)
تابناک زبونت کجا بود اونوقتا؟ تو ....ت؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حرفهای دیروز به حق بود ،اینکه در دوره ریاست جمهوریش خیلی بد عمل کرد و در قبال کهریزک و غیره سکوت کرد دلیل نمیشه که همیشه ساکت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خواهشن مغلطه نکنید در سال ۸۸ احمدی نژاد را اصولگرایان وارد یک بازی خطرناک کردند و اصلا روح او از کهریزیک خبر نداشت و وقتی خبر دار شد محکوم کرد و خودش گفته حتی راضی به حصر غیر قانونی هیچ کس نیستم چون به ازادی و کرامت انسانها اعتقاد قلبی دارد و با چرندیات محمود رو نمیشه از قلبها خارج کرد او سلطان قلبها مظلومان و محرومان است .
رضا از آلمان
|
Germany
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
با توجه به اصل برائت در قانون اساسی و اصول فقهی ، این آقا تا زمانی که اتهامهای علیهش در یک دادگاه صالح ثابت نشده از منظر قانونی متهم ولی مجرم نیست. جرایمی که متوجه این آقا است و در یک دادگاه صالحه ان شاالله مورد رسیدگی قرار بگیرد به صورت خلاصه به این شرح است:
در زمان ریاست جمهوری:
- بی کفایتی در انجام وظایف محوله در مقام ریاست جمهوری
- حیف و میل اموال عمومی
- دخل، تصرف و اختصاص غیر قانونی بودجه کشور
- سوء استفاده از مقام مدیرتی
بعد از ریاست جمهوری
- تحریک و تشویش اذهان عمومی و تشویق برای شورش و ایجاد اخلال در نظم عمومی
- حتک حرمت و افترا بر علیه ریاست قوه قضاییه و سایر مقامات عالی اجرایی کشور
- نشر اکاذیب و تلاش برای مخدوش کردن و بی اعتبار کردن دستگاه های اداری کشور
این آقا ان شالله در یک دادگاه صالح با قرار وثیقه و البته با حضور وکیل حضور خواهد یافت. مطمئنا دل بسیاری از هموطنان عزیز از طرح اتهامات و رسیدگی در یک دادگاه تا انشاالله صدور قرار مجرمیت و اجرای احکام خشنود خواهد شد.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
عملكردش تو دوره ریاست جمهوریش افتضاح بود، ولی حرفای الانش درسته
ناشناس
|
Denmark
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد عزیز که ده بار گفته اگه جرات دارین منو بازداشت کنید ؟؟؟! او پاک پاک است همچون گل محمدی .امید است روزگاری افتخار اینکه در کنارش باشم حتی در زندان را خدا نصیبم کنه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
پاکترین دولت پس از انقلاب دولت احمدی نژاد ومردمی ترین دولت بود مستضعفین ایران حامی وهستند بقیه برای محرومان چه کردند هر کسی ازاو ناراضی است خودش مشکل وریگی به کفش دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تمام رییس جمهوری های قبلی تا الان چرا به این سرنوشت دچار شدن؟ یکم تفکر لازم است
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بنده بعنوان شهروند
خواهان محاکمه جناب احمدی نژاد و تخلفاتشان هستم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
این را هم باید اضافه کرد که بعد از سال ۸۸ تا ۹۱ هرکسی به آقای احمدی نژاد می گفت بالای چشت ابرو هس به بی بصیرتی ، فتنه گر بودن و ... متهم می شد ، امثال هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری را که از مهره های اصلی انقلاب بودن به حاشیه برد و باز کسی چیزی نگف و اینم عاقبت امور ، باد کاشتن طوفان درو کردن ، نباید ذره ای به عدالت خدا شک کرد
جهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ایشون در جبهه اوپوزیسیون هم باشند کسی از ایشان طزفداری نمی کند لذا خطری برای کشور ندارند و اساسا دستگیری ایشان ارزشی ندارد
امین
|
United States
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
سلام. احمدی نژاد فرد سالم و پاک دستی بود و هست. اعتراضات او به قوه ی قضائیه حق او و حق هر ایرانی است. شما در مقاله تان امری را مسلم گرفته اید و آن هم «مجرم بودنِ» احمدی نژاد و به قول شما یارانش است. در حالی که مسئله ی مورد اختلاف دقیقاً همین است. به جای اینکه سعی کنید حرف های حق او را غیر قابل قبول جلوه دهید، و دلیلتان هم این باشد که او قبلاً چیزی نمی گفته، سعی کنید رسالت واقعی یک خبرنگار را که حق گویی و حق نمایی است انجام دهید و اگر هم دل خوشی از احمدی نژاد ندارید، به خاطر مخالفت با او، با ظلم همراهی نکنید. نظام ما هم یک نظام انسانی است و نه یک نظام معصوم؛ مملو است از بدی ها و خوبی ها. بدی ها را شجاعانه نقد کنیم و خوبی ها را قدردان باشیم. مبادا که رسانه ها تبدیل به «توجیه گرانِ» شرایط موجود شوند که در این صورت از جریان حوادث روزگار عقب خواهند ماند و در آینده ملامت خواهند شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
این آقا را. 8سال به مردم تحمیل کردید حالا تحویلش بگیرید چاره ای جز تحمل کردنش ندارید همچون خاری درچشم واستخوانی در گلو.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
در اینکه احمدی نژاد در جاسگاه مدعی نیست شکی نیست. در اینکه احمدی نژاد درصدی از مشکلات سال 88 به بعد از قبیل زندان ها و تحریم ها و دود کردن پول نفت را سبب شده است شکی نیست. در اینکه دیروز بخاطر دوستی با یکی نطقش درنمیومد و امروز نطقش درمیاد شکی نیست اما سراسر مطلب شما هم مملو از بده بستان سیاسی است. یه عبارتی همه مشکلاتی که برای احمدی نژاد ذکر میکنید -و البته تنها او مفصر نبوده و نهادها و دستگاههای دیگر مهم مفصرند - تنها الان به خاطر "این به اون در" پیش شما جایگاه یافته وگرنه شما تابناکی ها و دارو دسته شماها کی مثلا برای قتل ستار بهشتی کاری کردید؟؟!! الان میدان باز است ... برای قتل امامی چه کار میخواهید بکنید؟؟
به هر حال در متن بلندبالایستان اشاره نکردید که بالاخره احمدی نژاد الان این حرفهایش ناحق است یا اینکه چون احمدی نژاد است ناحق است؟؟!!
در ضمن سحن احمدی نژاد عین سخن چند روز رهبری است که گفته بود امور جاری کار دستگاههاست و من دخالتی ندارم! پس حرفی از خودش نزده احمدی نژاد!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چرا به احمدی نژاد گیر میدی. خوب راست میگه ....
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ارزو را بر گور خواهى برد اخه برا چى باز داشت بشه
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
جرّأت نداريد چون ملت با أو هستش
قاسم
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
امام علی می فرمایند به سخن باید بنگری نه به گوینده سخن
جدا از اینکه احمدی نژاد کیست و هدفش چیست؟ تمام اشکالاتی که مطرح می کند وارد است و دستگاه قضا و حاکمیت باید بدنبال رفع مشکل و برقراری عدالت باشد نه تخریب گوینده سخن ضمن اینکه نویسنده این مقاله نیز از همان اول بدنبال تغییر ذهن و بدبینی مخاطب نسبت به گوینده سخن است و بدون ارائه ادله در رد ادعاحتی انتقادات از دستگاه قضا را دلیل موجهی برای به زندان بردن او می داند که بدور از عدالت و انصاف و مخالف دین حق است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
صرف از نظر گوینده حرف شما ببینید محتوای سخن درست هست یا نیست...؟!
تابناک عزیز شما هم‌سعی نکنید ب این اختلال رفتاری کیهان دچار بشید...چون شیوه قرون وسطایی کیهان و شریعتمداری هم همینه..با توجه ب گوینده، محتوا رو تفسیر میکنه..
مثلا محسن کدیور ی حرفی میزنه...ب جا پاسخ دادن و رفع شبهه کیهان میاد میگه خب اینکه امریکاست و منافق هست و در جبهه استکبار و...بابااااا..اصلا هرچی تو بگی..جواب صحبتشو بده...اگه میتونی جواب فلان ایرادی ک کدیور ب فلان مسئله گرفته رو بده..
هر انچه ک احمدی نژاد گفت درباره اوضاع مملکت و قوه قضاییه و..درست بود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ای بابا انقلاب که پیروز شد سالها کارمون شده بود به رژیم قبل فحش بدیم الانم هموون اتفاق داره تکرار میشه تا کی میخواهیم هی بگیم احمدی نژاد ... احمدی نژاد تموم شد هر چی بوده گذشته از این به بعد رو درست حرکت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خب که چی
هیچکس نباید علیه نظام حرف بزنه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد را خدا فرستاد !!!
والي
|
Japan
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
همه مون سر كاريم مگر دستگيري مرتضوي و طوسي و ديگر خوديها نتيجه ايي داشت؟
زنبورک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
درود بر دکتر محمود احمدی نژاد،قهرمان دلاوری که هرگز نان را به نرخ روز نخورد و برای ماندگاری خود چاپلوسی را پیشه نکرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چی؟گفتی خس و خاشاک؟نه بابا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بازم انتقاداز مسولین و عملکرد یک ستگاه شد برچسب ضدانقلاب و ضد ولایت و ضد امنیت ملی،اقایی که این مطلبو نوشتی اگر همه ارکان نظام مثل شما فک می کردند که الان فقط خودت تو ایران آزاد بودی و بقیه بازداشت،دست بردارید از این یک بام دوهواتونو کینه توزی و سیاسی کاری،وقتی امثال شما و سایر دوستان کارتون شده بایکوت احمدی نژاد و سایرین حرفشونو کجا باید بزنن؟وقتی قوه قضائیه جواب عملکرد بدشو نمی ده به نظر شما چه باید کرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
درود بر احمد ی نژاد
شهاب
|
Germany
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد دوستت داریم نه به خاطر کارهات به خاطر حرفهات!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
به جان هر چی مرده احمدی بر میگرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
موارد راخوب بیاد دارید واما چند پرسش اول چگونه افرادی که صاحب قلم وازادی پس از نوشتن داشتند اگر عملکرد اقای احمدینژاد را تایید نمیکردند باکمال تاسف سکوت پیشه کردند وچنان ضرباتی به ساختار اقتصادی زد که جبران ان سالها وقت نیازدارد دوم انچه اقای احمدی نژاد درمورد دستگاه قضایی میگویند واقعیت دارد واین دستگاه اسقلال عملی ندارد وعملکرد بعضی ازقضات بجای قضاوت مبتنی براطاعت میباشد وموارد زیادی بوده واحتمالا باشد که قضات فرمانبر ظابطین بودند وانچه انان دیکته میکردند عمل میشد واین مشکل بنیادی معطوف به ساختار این دستگاهست البته یکی از مشکلات میباشد سوم شما نمیتوانید فردی را چون گذشته انچنانی داشته ازحق بیان واظهارنظر مانع شوی واگراین فرد که مورد تمجید بوده وهرکارخلاف وبی قانونی انجام میداده حمایت میشده نتواند اظهار نظر کند پس وای بحال افرادیکه گمنام وبی پناه میباشند
چهارم همه مقامات ودست اندرکاران باندازه مسیولیتی که بواسط قانون دارند باید پاسخگو افکار عمومی باشند درپایان اگر فقط قانون درکشور بدون تبعیض اعمال شود( که نمیشود) اینده بهتری خواهیم داشت
برهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تابناک دو رو تو که چند سال پیش حامی اش بودی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ظلم بد است چه در دوران قبل چه الان،لطفا پای ستاربهشتی ها را به این جناح بندی های سیاسی باز نکنید
حسین
|
United States
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خجالت اوره !!!!!!نویسنده محترم .کجای صحبتهای احمدی نژادتوهین به رهبری بود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد مثل بچه بهونه گیر و نق نقویی است که هیچ کس محلی به او نمیگذاره و او هم دل خوش است به چیزهایی و پرونده هایی که در دورانی که سرپرست وزارت اطلاعات بود در دست دارد . برای همین با او برخوردی نمی شود . اگر هم دستگیرش کنن احتمالا فرداش خودکشیش کردن
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ایشون نفر بعدی هستن که به سرنوشت حصر دچار خواهند شد. حالا نه، صبر کنید ببینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بد جور شده خار تو گلو . مثل خاتمی نیست . مدرک داره
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حالا دارد حقيقت را بيان ميكند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
لابد آتو داره که می ترسند بگیرنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خب راست گفته دیگه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اگر توان بازداشتش رو داشتن که تا حالا بازداشتش کرده بودن. فیلم جلسه خبرگان را رو کرد تا چشمه ای از اسنادش رو نشون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چقدر موسوی گفت ای مردم این مرد دروغ میگه ولی متاسفانه تعدادی او را به امام زمان چسباندند, بعضی او را فرستاده خدا قلمداد کردند و حداد عادل بی چون و چرا موقعی که رییس مجلس بود طرحهای او را عین اینکه آیه قرآن نازل شده تایید و تصویب میکرد و..دیگه آب رفته به جوی برنمیگرده.
چه کرد این مرد به این مملکت به
ناشناس
|
Viet Nam
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
مگر هر کی حرف میزنه باید بازداشت بشه؟!! حالا احمدی تژاد یا هر کی
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شما خودتان بهتر میدانید که با اطلاعاتی که او از دیگران دارد هیچگاه جرات دستگیری او را ندارند واین برگ برنده ایشان است چون اگر غیر از این بود خیلی زودتر این اقدام صورت میگرفت .درود به احمدی نژاد ویارانش
محمد مافي
|
Canada
|
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
ايا مصلحته؟
مشكل داريم؟
رودرباسي داريم؟
اگه شخص ديگه هم بود همينطور تحمل ميكرديم؟
ما كروبي. خاتمي. هاشمي. موسوي. وغيره........ها را كه ستون وپايه گذار انقلاب بودند تحمل نكرديم.
حال مارا چه شده بقايي. رحيم مشايي. محمود احمدي نژاد.......؟
محمدحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چرا فرافکنی می کنید
کارهای یک قوه دیگه چه ربطی به قوه مجریه (دولت) داره؟
همون موقع گفت می خوام از زندان ها بازدید کنم بهش اجازه ندادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
فقط جای خالی ایت الله هاشمی احساس میشه، امروز معلوم شد کی بصیرت داشت....، روزی گفت از این بترسید که برای کل نظام و کشور خطرناکه که همه ازش تعریف میکردن.... الان معلوم شد بصیرت واقعی یعنی چی
فریاد بی صدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بنظرم اتهام بدون سند قابل قبول نیست . قبول داریم اقای احمدی نژاد هم کم وکاستی هایی در انجام وظایف داشته ولی این صورت مسئله را پاک نمیکند و صورت مسئله حرفهای ایشان بوده است که کاملا درست و بحق بوده است . نمیدونم تا کی قراره همه چیز عادی جلوه داده شه ، واقعا فشار مالی ، بیکاری ،رکود و نبودن پول در چرخه ی معاملات و مبادلات کمر همه رو خم کرده ، مایی که در شهرستانهای کوچگ تر هستیم فقر بیداد میکنه ، ومن بخاطر بیکاری از خانواده ام حجالت میکشم ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
از احمدی نژاد خوشم نمیاد اما چ ربطی داره همون موقع هم قوه قضاییه باید پاسخگو میبود نه محمود حالا سکوت اون زمانش جای خود
ناشناس
|
Australia
|
۰۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چرا باید بازداشت شود چون حرف حق رو زده؟
با برهان شما باید طرف یا از بچه گی حرف حق رو بزنه یا تا آخر عمر ساکت بشینه.
احمدی نژاد مرد هست
محمود
|
Thailand
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
خوب یعنی نظام بایداینقدر تو کارهاش خطا باشه ما توی صنعت برای هر دستگاهی به تناسب اهمیت میزان خطایی را مجاز میدونیم مثلا تو صنایع هوایی و نظامیدخطا حدود صفر باید باشه البته اجتناب ناپذیره ولی دربازه و حدود تعیین شده حالا دستگاهی که خطاهای بزرگ داره حتی برای ک بار باید از رده خارج بشه یا برای دستگاههای کمتر حساس میشه تعمیرات را قبول کرد حالا شما فکر میکنید برای یک دولت که فقط یکی در کشور. هست چنین خطاهای بزرگی از جمله انتخاب یک فرد برای هشت سال مدیریت کشور و نفی خودتان در این زمان کوتاه خطای قابل چشم پوشی است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
همشون لز یه کرباسن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
در کشورما از این تیپ ادمها کم نیست .البته نمی توانند او را بازداشت کنند .زیرا ....گرحکم شود که مست گیرند .........در شهر هرانچه هست گیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
از جهتی داره راست میگه. اینکه یه زمانی ساکت بوده شاید به نفعش بوده ولی الان به این مشکل رسیده. مثلن الان خودت میگی بگیرنش در حالی که کاری نکرده و فقط گفته اگه ازینجا شکایت داشته باشم باید پیش کی برم؟! اصلن این رفتارش رو قبول ندارم ولی دلیل نمیشه چشمامونو ببندیم روی همه چیز.
سید
|
Australia
|
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تا وقتی که احزاب واقعی فهال نشوند و همه سیاستگذاریها و عملکردها بر محور شخص باشد همینگونه خواهد بود. مدیران دیروز اشکالاتی به مدیران امروز میگیرند که خودشان هیچوقت رعایت نکردند. اما اگر احزاب فعال شوند آنوقت کل مجموعه حزب پاسخگو خواهد بود نه یک فرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
چرا دادگاه بقایی علنی بر گذار نمیشود .دشمنی با احمدی نزاد هم سایت تا تابناک حدی دارد
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
نه بابا هیچکاریش ندارند ،
اندیشه
|
Canada
|
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
میگم کی بود راجع به داشتن بصیرت حرف میزد؟ هنوز چند سال نگذشته و هر چی بی بصیرت ها گفتن درست از آب دراومد که؟!

حالا دنبال دستگیر کردنش هستید؟! تف سر بالا؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بله مردم از یادشون نرفته
هر چی بود بهتر از این آقایان بود وهست
دروود بر احمدی نژاد
چرا سخنان.روحانی در 22 بهمن را تحلیل نمیکنی
چقدر کینه و عقده دارید شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد از جنس مردم است ایشان در دل همه جا دارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
باید دستگیر شود کروبی و میرحسین و خاتمب که چنین حرفهایی نزدند ها وهمیشه حامی رهبر عزیزمان بوده اند در حصرند ولی ایشان همه را تحریک علیه نظام و رهبری می کند مشکل ایشون تنها آقایون لاریجانی نیست.
سیامک
|
Netherlands
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
آقای رفسنجانی هم که دست کمی از آقای احمدی نژاد نداشت بلکه در بعضی مواقع از ایشان بدتر بود!!! چطور درباره آقای هاشمی اینطوری انتقاد نمیکردید؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد چو طبل غازی است، بلند آواز و میان تهی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اتفاقا الان احمدی نژاد سر عقل آمده و درست میگوید. بگذارید بگوید و حرف دل خیل عظیم ملت را بزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
واسه چی بازداشت بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
كبوتر با كبوتر باز با باز كند همجنس با همجنس پرواز اين همان عزيز درددانه شماست حالا هر چه صفت و نسبت خوب يا بد كه ميدانيد نثار وي كنيد در اصل موضوع تغييري حاصل نميشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
آقای رفسنجانی علیه الرحمه فوت شدند
آقای خاتمی خانه نشین و ممنوع الهمه چیز شدند
احمدی نژاد را هم منتظریم دستگیر کنند
تو خود حدیث مفصل بخوان از این ....‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
درود بر احمدي نژاد ازاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
در بروز کلیه حوادث همگی مقصر هستید ودر آشی که پخته اید شریک هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شما از احمدی نژاد نژاد دل خوشی ندارید! ماهم نداریم ولی متاسفانه انتقادات به قوه قضائیه کاملا وارده ، هرچند ظاهرا هیچ سودی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شما فقط خودتان را قبول دارید. بقیه همه ...... تا کی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
وقتی طرف به دویست هزار تومن محکوم میشه خوب معلومه اون زیر میرا چه خیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حالا فتنه گرای ۸۸ شدن قربانی !!!!!
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تابناک جان مگر اصولگراها همیشه نمی گویند میزان حال فعلی افراد است .
ثانیا مگر احمدی نژاد به عنوان یک فرد می توانست آن همه کار بدون حمایت اصولگراها انجام بده در زمان ریاست جمهوری
هیچگاه یادمان نمی رود احمدی نژاد را کی ها احمدی نژاد کرد
حامیانش را مردم دقیقا می دانند
لطفا چاپ کنید
خخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حرفات از رو غرض کسی قبول نداره ان ادما فرق داشتن مردم خودشون تشخیص میدن زیاد دروغ نباف احمدی نژاد را مردم دوست دران اگه شماها بذارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اگر از تخلفات و هزینه هایی که ایشان و یاران معدودش برای کشور ایجاد کردند بگذریم، متاسفانه ایشون هنوز هم با تهمت و افترا به دیگران به تحریک افکار عمومی ادامه میدن. سال 88 هم نقش پررنگی در بازی دادن مردم داشتند. چرا با ایشون برخورد نمیشه؟؟؟ چرا اینقدر ملاحظه کاری؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد هر کاری کرده حالا ما دوستش داریم هر کسی حرف حق بزند دوستش دا یم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حرف حق ولو از ناحق بايد شنيده شود و اين استدلال درستي نيست كه چون در گذشته ايشان سابقه خوبي در دموكراسي نداشته نبايد حرفش را شنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
لطفا زمان حاکمیت فرهاد دانشجو و کامران بر وزارن علوم را به یاد بیاورید.و از استاذان تربیت مدرس بپرسید که بر آنها گذشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
علیرغم اینهمه تخریب وعدم دادگاهی غیر علنی،غیرممکنه
محمد راسخ نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
مطمئن باشید "از گل نازکتر" هم به احمدی نژاد نخواهند گفت . چون عروسک گردانهای پشت سرش حالاحالاها با او کار دارند . اساسی ترین دلیل مطرح کردنش انجام ماموریت "ضایع کردن" بعضی چهره ها و جریانات بوده است . تا حالا هم به همین کار اشتغال داشته . هنوز خیلی از ادمها و جریاناتی هستند که باید به امر حامیانش و با دستهای باکفایت این مهره ی کارامد ضایع گردند . دلیلش هم واضح است . به رفتارهای او در این روزهای اخیر دقت کنید , تایید میفرمایید که در حال انجام ماموریت جدید خود است . فردی که طی 8 سال اجازه ی حرف زدن به هیچکس نمیداد حالا در حالی که به ظاهر دهها پرونده ی باز روی میز دارد , خیلی راحت دارد فیلم مدافع حقوق جامعه را بازی میکند ! شک نکنید که قصد حامیانش همان است که عرض شد . والسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اتفاقا همین کارهای احمدی نژاد و عدم اقدام از سوی دستگاه های مرتبط نشان دهنده وجود مشکل اساسی در سیستم قضایی کشور هست. یک نفر تو یه وبلاگ یه چیزی مینویسه اصلا کاری هم نداریم درست یا غلط ، سه سوت بازداشت میشه مطلبی که شاید نود درصد مردم هم ندیده باشن. اما این آقا میاد این همه حرف میزنه و نود درصد هم میشنون حرف هاشو ولی انگار نه انگار.
در ضمن تابناک اون موقع که این آقا خودش سر قدرت بود لطفا بگید چه کسانی ازش حمایت میکردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
همیشه حرف حق برای بعضی ها تلخ بوده است امام علی هم بهمین خاطر ۲۵ سال خانه نشین شد و دردلش را به چاه می گفت راست میگید بذارید بیاد اونم حرفش بزنه و اگه منطق دارید در انظار عمومی پاسخ دهید چرا این کار را نمی کنید و ملت را به شبه انداختید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اگر از نظر ایشان قوه قضائیه محل سوال اشک هست پس چرا ایشان قاضی کهریزک که شرایطی را برای عده ای فراهم آورد تا جوانانی که سالم و در پی اعتراض به انتخاب شخص ایشان به زندان رفتند و نه بخاطر خودکشی که به دلایل دیگر درآنجا جان باختند را برای پست دولتی خودشان حکم دادند و تا پای استیضاح و برکناری وزیر کار ایستادند ؟قاضی که در دادگاه متهم شد و مردم نیز وی را متهم اصلی کهریزک میدانند خون این آقای مرتضوی با بقیه قضات فرق دارد یا عدالت احمدی نژادی خودی غیر خودی را در حد دارد؟
آنروز منافع احمدی نژاد آنطور بود و آنروز اینطور !
اما بنظر ایشان مردم ایران را کم حافظه و فاقد قدرت درک ، تفکر قضاوت شناخته اند هر چند که خداوند بهترین قاضی و عادل است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدي نژاد ازاده حماييت ميكنيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
تابناك نظر سنجس بذار ببين مخاطبين شما ايا اين نوشته شما را قبول دارن لاقل مخاطبين خودت را بشناس وكرنه به زباله دان خواهي رفت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شما هیچ فرقی با هم ندارین شماهم همتون از احمدی نژادم بدترین و همتون علیه نظام هستین نمیخاد از اب گل الود ماهی بگیرین
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
اصل اولیه قانون ، تعمیم داشتن آن برای همه می باشد یعنی همه باید در مقابل قانون تسلیم باشند حتی احمدک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
زنده باد احمدی نژاد
چارک میرزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
احمدی نژاد با کدام سابقه درخشان 8 سال بر سرنوشت مردم حاکم شد و میلیاردها دلار ثروت ایران را نابود کرد؟
زبل خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
رها گذاشتن احمدی نزاد درست مثل حصر فتنه گران است .. آنها مستحق مرگ چند باره به خاطر شورش و کشته شدن تعدای از مردم که اعدامشان برای کشور هزینه دارد .. و ایشان یک بچه نق نقوی که حبسش هزینه دارد
خودش دنبال همین است
شما چقدر نفهمید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
بهترین اقدام حصراست
مسلمان ايراني
|
France
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
حالا احمدينژاد بد بود و تونست مدت ٨سال بد رفتار كند، شما هم حق داريد . خداي بگيم كه حرفاش زياد غلط نيست و خيلي هم درسته . پس هم شما هم او حق داريد .پس اشكالي جدي وجود داره. چه كسي ميتونه اصول سيستم را درست كنه وبه درد مردم برسه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
در خصوص حوادث کهریزک که کروبی افشاگری کرد چه کردید ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
الان که حامیان سینه چاک چشم وگوش بسته احمدی نژاد از او انتقاد می کنند ثابت میشود که اقایان موسوی وکروبی و خاتمی و مرحوم هاشمی حق داشتند که می گفتند شخص احمدی نژاد در انتخابات دستکاری کرده است ولی گوش شنوایی نبود امروزه که یکی یکی از تخلفات احمدی نژاد پرده بر می دارند اگر اقای احمدی نژاد رویکرد انتقادی نسبت به برادران لاریجانی نداشت الان هم حامیانش داشتند به به گوی احمدی نژاد بودند
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
همونطور که الان قوه قضاییه به هیچکسی جواب پس نمیده زمان احمدی نژاد هم همینطور بود
رضامتال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
همتون سر وته یک کرباسین
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان روز دانشجو افسریه تهران فسخ قرارداد مارک ویلموتس حادثه تالار عروسی سقز سقز