معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۶هزار و ۱۳۲ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۶ هزار و ۵۳ میلیارد ریال منعقد کردند.
کد خبر: ۷۷۳۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲ 13 February 2018

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۶هزار و ۱۳۲ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۶ هزار و ۵۳ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش بورس کالای ایران، روز گذشته قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، یک هزار و ۱۷۵ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و ۵۶۴ هزار تومان قرار گرفت.در سررسیدهای اردیبهشت و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۳۱۴ و ۶۹۷ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه یک میلیون ۵۸۵ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده یک میلیون و ۶۱۳ هزار تومان بود.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۴ هزارو ۱۰۴ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۲۹ هزار و ۸۴۲ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و ۶۴۶ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال ۹۷ نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۸۶ هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
قیمت بنزین اعتراضات آبان 98 محمدرضا داورزنی هفته بسیج عبدالرضا داوری پیمان سنتو قرارداد مارک ویلموتس پالرمو درآمد سهمیه بندی بنزین