رییس کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد شدید از مجوزهای بی مورد در صنعت خودرو گفت: این مجوزها برای واردات خودرو به کار گرفته شده اند.
کد خبر: ۷۷۳۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹ 13 February 2018

رییس کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد شدید از مجوزهای بی مورد در صنعت خودرو گفت: این مجوزها برای واردات خودرو به کار گرفته شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر،  عزیز اکبریان در پنجمین همایش بین المللی خودرو گفت: در صنعت خودروسازی ۴۰ مورد مجوز صادر شده است، در حالیکه این مجوزها به درد نمی خورند؛ چراکه این مجوزها برای واردات خودرو به کار گرفته شده و بعد از ۲ سال هم شرکت تعطیل شده است؛ در حالیکه باید یک، دو و یا نهایتا سه شرکت خودروساز در کشور داشته باشیم که بتوانند با یکدیگر رقابت کنند.

رییس کمیسیون صنایع مجلس افزود: سهم دولت در صنعت خودروسازی ایران باید به صفر برسد و این شرکتها به بخش خصوصی واقعی واگذار شوند.البته خودروسازان نباید زیر بار فشارهای مجلس یا دولت برای احداث واحدهای جدید بروند، چراکه برخی نمایندگان مجلس برای اینکه رای بیاورند به دنبال ایجاد واحدهای  خودروسازی یا پتروشیمی در شهرشان هستند؛ ولی خودروسازان نباید زیر بار بروند.

وی تصریح کرد:شرکت پتروشیمی به جای رقابت با خارجی ها، تکه تکه شده اند و با یکدیگر رقابت می کنند که در این میان پورسانتها جابجا می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
قیمت بنزین اعتراضات آبان 98 استعلام یارانه حمایتی سرباز کارت عبدالرضا داوری یارانه حمایتی قطعی سراسری اینترنت شیخ صباح الخالد الحمد الصباح