بازدید 25089
رسانه در نقش دادگاه علنی؛
پالیزدار گفته بود که «اطلاعات آقای قاضی‌پور مبنی بر اینکه در منزل آقای بقایی هنگام بازداشت 703 سکه تمام بهار آزادی، 1842 نیم سکه، 15 سکه دو و نیم، مبلغ 21 میلیارد و 175 میلیون و 300 هزار ریال وجه نقد،454 میلیون و 510 هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری کشف شده بود. دقیق بوده است.» آقای بقایی تصور کنید رسانه همان دادگاه علنی است،بفرمایید توضیح دهید!اگر این حرف ها درست است،چرا؟اگر درست نیست،شما درستش را با ذکر جزئیات،بدون اتهام زدن به دیگری،بگویید.
کد خبر: ۷۴۹۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵ 24 November 2017

کمتر از یک ماه پیش بود که «نادر قاضی‌پور» نماینده ارومیه به بخش هایی از اتهامات «حمید بقایی» معاون اجرایی رئیس جمهور در دولت دهم اشاره کرد و گفته بود که «قسمت مالی پرونده مربوط به آقای بقایی به دادگاه رفته است. مسائل امنیتی، سیاسی، خانوادگی و غیره مربوط به پرونده بقایی همچنان مفتوح است. ۱۲ تا ۱۳ مورد دیگر درباره پرونده آقای بقایی اتهام مطرح است که تنها موارد مربوط به تخلفات مالی به دادگاه ارجاع داده شده است» اظهاراتی که با واکنش تند یکی از بست نشینان امروز حرم عبدالعظیم حسنی مواجه شد.

به گزارش «تابناک»، قاضی پور طی سخنانی درباره پرونده و اتهامات مالی بقایی عنوان کرده بود که «از این بین می توان به اختلاس ۱۶ میلیارد تومانی دانشگاه اشاره کرد که این میزان پول، در روز تحلیف ریاست جمهوری دوره یازدهم بر اساس گزارش دیوان محاسبات از بودجه دولتی برداشت شده است. اختلاس بعدی آقای بقایی در رابطه با تحویل ۳ میلیون و ۷۶۶ هزار و ۵۰۰ یورو و همچنین ۵۹۰ هزار دلار از بیت‌المال است که این میزان پول در سال ۱۳۹۲ به آنان داده شد تا در اجلاس سران کشورهای اسلامی، هزینه شود، اما این میزان هزینه نشده است.»

سخنان قاضی پور و پاسخ کوتاه بقایی

نماینده اصولگرای ارومیه ادامه داده بود که «تصرف دیگر مربوط به پرونده آقای بقایی در این رابطه است که ۳۰۰ میلیارد تومان مربوط به خانه ایرانیان برداشت شده است، به‌نحوی که از بیت‌المال به حساب خانه ایرانیان پول واریز کرده بودند. در منزل آقای بقایی ۷۰۳ سکه تمام بهار آزادی، ۱۸۴۲ نیم سکه، ۱۵ سکه دو و نیم، مبلغ ۲۱ میلیارد و ۱۷۵ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال وجه نقد، ۴۵۴ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری موجود بود و می‌گفتند، می‌خواستم پس از بهبود ارتباطمان با دولت آقای روحانی پول‌ها را بازگردانیم.»

آقای بقایی بگوید چرا چندین میلیارد پول نقد و چند هزار سکه طلا در خانه نگهداری می‌کند؟!

این سخنان «نادر قاضی پور» نماینده ارومیه با واکنش تند «حمید بقایی» مواجه شد. او در پاسخ به این سخنان قاضی‌پور، در کانال تلگرامی‌اش نوشت که «جناب قاضی‌پور، پاسخ شما و گردانندگان شما فقط یک جمله است؛ فرزند خلف پدرتان نیستید اگر ظرف 24 ساعت مستندات حرفتان را از همان خبرگزاری منتشر نکنید.»

تائید سخنان قاضی‌پور توسط یک مقام ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

این موضوع پس از بست نشینی برخی یاران احمدی نژاد در حرم عبدالعظیم حسنی خیلی جدی دنبال نشد و در حد مطرح شدن و پاسخ کوتاه بقایی باقی ماند. تا اینکه چند روز پیش «کاظم پالیزدار» دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی سخنان و اطلاعاتی که «نادر قاضی پور» از کشف پول و سکه در منزل «حمید بقایی» داده بود را تائید کرد و آن را دقیق دانست.

پالیزدار گفته بود که «اطلاعات آقای قاضی‌پور مبنی بر اینکه در منزل آقای بقایی هنگام بازداشت 703 سکه تمام بهار آزادی، 1842 نیم سکه، 15 سکه دو و نیم، مبلغ 21 میلیارد و 175 میلیون و 300 هزار ریال وجه نقد،454 میلیون و 510 هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری کشف شده بود. دقیق بوده است.» تصور کنید رسانه همان دادگاه علنی است،بفرمایید توضیح دهید!

استراتژی اتهام در برابر اتهام دیگر جواب نمی‌دهد

حرف «محمود احمدی نژاد»، «حمید بقایی» و نزدیکان آنها در مورد اتهاماتی که به آنها وارد شده است تنها طرح اتهاماتی علیه قوه قضائیه، برادران لاریجانی، مغرض بودن دستگاه قضایی و تاکید بر علنی بودن دادگاه بوده است که در حقیقت هیچکدام پاسخ مستدل و قانع کننده ای برای مردم نیست؛ چرا که رئیس دولت های نهم و دهم و یارانش این فرصت را داشتند تا اگر انتقادی به قوه قضائیه و عملکرد آن دارند در طول حاکمیت 8 ساله شان بر قوه مجریه آن را مطرح و دنبال کنند.

اما احمدی نژاد و یارانش نه تنها در طول دولت های نهم و دهم به قوه قضائیه و عملکرد آن نداشتند، بلکه برخی از نزدیک ترین یارانشان را در دولت که حمایت های بی دریغی از آنها داشتند نظیر «سعید مرتضوی» را از درون قوه قضائیه به همکاری با قوه مجریه فراخواندند. 

الان رسانه ها آماده شنیدن این موضوع و انتقال آن به مردم و جامعه هستند که آقای بقایی بگوید حرف های پالیزدار درست هست یا خیر؛اگر درست است، چرا و به چه دلیلی آقای بقایی این میزان پول نقد و سکه طلا را در منزل نگه داشته است؟ اینکه این پول ها از کجا امده است و قرار بوده صرف چه اموری شود؟ اینکه چرا این حجم از پول نقد و سکه طلا را در منزل نگه داشته اند و اینکه آیا این پول از اموال بیت المال بوده یا شخصی سئوالاتی است که پاسخ به آن خواسته جامعه و مردم است.اگر هم درست نیست،درستش چیست؟

بدون هیچ قضاوتی در مورد اصل ماجرا مردم و رسانه ها مشتاقانه منتظر اظهار نظر احمدی نژاد و بقایی در این خصوص هستند. طبیعتا اینکه دیگران را مسئول پرونده شکل گرفته علیه خود بدانیم چیزی جز فرافکنی نیست و رسانه ها آماده اند علنا پاسخ های این طیف را درباره چرایی نگهداری این میزان زیاد پول نقد و سکه طلا توسط یک مسئول سابق بدانند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۶
در انتظار بررسی: ۲۱
انتشار یافته: ۷۴
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
ببینید حرف که زیاده . آیا آقای پالیزدار سند هم ارائه کرده ؟ من یا هر کس دیگه هم می توانیم اتهامات واهی به این و اون بزنیم . مهم این است که این حرف ها چقدر مستند باشد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
کلا تو سیستم اداری و سازمانهای دولتی ایران بعضی وقتها برای 100 هزار تومان چند جور سند میزنند و کاغذ بازی میکنند در عوض پیش میاد برای چند میلیارد همینجوری ممکنه بایک سند نیم بند پول خرج کنند
کلا سیستم مالی اداری ما فاقد ساختار مشخص و حساب و کتابه
که یکی از نتایجشم همین وصول نشدن مالیاتها از بخشهای مختلفه چون اصلا ......
خب تو این وضعیت میشه هر کسی رو متهم به اختلاص کرد بستگی داره کی دلشون بخواد
یه جورایی مثل ماهواره است که غیره قانونیه اما همه دارند
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اونی که اتهام می زنه باید ثابت کنه ...
ناشناس
|
Australia
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
تابناک چرا سعی میکنید حقیقت رو هر دلتان خواست به هر شکل دلخواه جلوه بدید؟
مردم خودشان شعور دارند میفهمند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
سوال اساسی دیگری که به ذهن متبادر می شود این است: چرا الان و بعد از گذشت اینهمه سال قوه قضائیه پیگیر تخلفات احمدی نژاد و یارانش شده؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چرا بدون مدرک فقط بلدین هم رو متهم کنین شاید بقایی راست بگه و قاضی پور دروغ و یا بالعکس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چه کسی گفته رسانه دادگاه علنی است.چون شماها می گویید یعنی هست.نخیر رسانه دادگاه علنی نمی باشد.مورد دوم گیریم باشد چه کسی گفته رسانه شماهای مغرض دادگاه علنی است‌ که هر روز تیتر می زنید بر علیه انان.سوما در کشوزی که همه رسانه های طزفدار انان ک حتی رییس جمهور سابق به علت لو دادن اتفاقات دادگاه و حواشی دادگاه که در بازار روی داد و مدارک انها را جلوی چشمان مردم دزدیدند شما از دادگاه علنی صحبت می کنید.شماها اگر کجدان داشتید یکبار دیگر فیلم یکشنبه سیاه را رو می کردید.شما اگر وجدان داشتید فیلم داخل بازار را نشان می دادید و می گفتید این افراد چه کسانی هستند و برای چه چیز به خبرنگاران و مردم حمله کردند و مدارک بقایی را دزدیدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
سال ۸۸که به مردم گفت خس وخاشاک دادگاه ومرتضوی وکهریزک خوب بودن حالا بد شدن؟پدیده هایی که به دوربین زل میزنن ودروغ میگن.حتما من بودم میگفتم ما در ایران زندانی سیاسی نداریم.یادر ایران گرسنه نداریم.این جماعت پررو وموج سوار ومظلوم نما خوشون رو مثلی از حق ورقیبانشون رو باطل میدونن.هاشمی مطهری ناطق خمینی لاریجانی خاتمی نامهایی بودن که اگر رهبری رو به تنه تشبیه کنیم اینها شاخه هایی هستن که یا دولت پاکدست خودش ویا مهر پرتاب کنانش سعی کردن بزنن والبته زمان رو مناسب ندیدن وگرنه میگفتن ما مستقیم از اقا امام زمان دستور میگیریم واز رهبری هم عبور میکردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
یه جایی از کار میلنگه ،والا چرا در طول هشت سال ریاست جمهوری احمدی نژاد ،که چهار سال اول را به تخریب چهره های اثر گزار در پیروزی انقلاب گذراند هیچ کسی اعتراضی نکرد ؟ ودر چهار سال دور دوم هم که همهٔ افرادی که بنوعی مورد وثوق مردم بودند را با کمک همین افرادی که اکنون رویگردان از ایشان شدند ،تخریب ،واز میدان بدر کرد ،تا جایی که باعث جدایی ،یاران انقلاب از هم شدند ،واقعا یه جایی میلنگه ،که سینه چاکان دیروز ،شده اند ،جلادهای امروز ،اگر چه مردم ایران اکثریت مردم ،احمدی نژاد ،وتفکر پشت سر آنرا نمی پذیرند ،حال چرا ،اینگونه ،بی آبرویب برای مسولین گذشته ،وحال بوجود می آید ،جای سوال جدی است ،که اگر هر طرف حرفهایش صادق باشد ،هر دو طرف محکوم هستند ،وباید بدون هیچ درنگ ،وعذر و بهانه ،کنار بروند
ال
|
United States
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
حرف بقایی این هستش که کسی اتهام می زنه باید ثابت کنه. اگه اقای پالیزدار ادعا میکنه بقایی این کارو انجام داده باید برای حرفاش سند بیاره.
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
مطلبی که من خواندم دروغ معض است چون اولامگر کسی دیوانه است این حجم پول وسکه در منزل نگداری کند دوما بقای جواب قاضپور را داد این یک تهمت است قوه قضایه باید بخاطر افکار عمومی دادگاه علنی برگزار کند تا مردم اعتمادشان از دولت مردان سلب نگردد اگر سیاسی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
محض ! محض !
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
کاظم پالیز دار مدرکی هم در تایید حرفهاش ارائه کرد؟
از روزی که سایت شما ایجاد شد خواننده اخبارتون بودم تا امروز ندیده بودم که اینگونه بی رحمانه به شخص یا حزبی حمله کنید.
هر چه بیشتر علیه احمدی نژا بنویسد منفور تر میشوید. متاسفانه ابزار دست ظالمان شدید بترسید از اه مظلومان.
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چقدر هم احمدی نژاد و دارودسته اش مظلوم هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
الان منظور از مظلومان احمدی نژاد و دارو دسته اش هستن؟؟؟
هنوز نفهمیدیم۳ تا سکوی نفتی کجاست؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
درود براحمدي نژاد پاك وشجاع واطرافيان پاكش كه مثل ياران امام حسينند
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
یعنی چی ؟
یعنی یاران امام حسین اختلاسگر بودند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
پس اين پرونده ها براي ياران امام حسين تشکيل شده عجب ادمهاي بي ديني هستند تا چنروز پيش در راهپيمايي اربعين بودند وامروز ......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
شما و آقای قاضی پور و آقای پالیزدار که اینقدر مدارک مستدل دارید رو کنید و دادگاه را علنی برگزار کنید چرا قوه قضایه اگر این همه مدرک دارد این آقا را آزاد کرده حتی با وثیقه که اگر ایشان این همه در بیت المال تصرف کرده اما آزادانه می چرخد اول باید آن ریس دادگاه را بازداشت کنند .. اقا دادگاه ایشون رو مثل کرباسجی علنی برگزار کنید بدون هیچ اغمازی اگر هم مدرک ندارید زیادی حرف نزدید .. یا علی منتظریم
پاسخ ها
امین بدیعی
| Netherlands |
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
دقیقاً خواست ملت هم همینست ! اما احمدی نژاد از اینکه نظام نمیخواهد بالاخره فردی را که 8 سال رئیس جمهور کشور بوده است را مجازات کند برداشت بد کرده است اما غافل از اینکه صبر هم اندازه دارد !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اغماض دلبندم اغماض !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
آزاد کردند چون گر حکم شود که مست گيرند در شهر هرانچه هست بايد بگيرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
خدا نگذره ازتون امروز 3 اذره ولی هنوز حقوق بازنشستگان کشوری واریز نشده
سید حسنی3نیک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
خدا عمرت بده تابناک
به نیت قربه الی الله راه خوبی را برای رسوایی پاک دزدان شروع کرده ای
ناشناس
|
Australia
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
مگر پالیزدار مرجع قضایی هست که استناد میکنید به حرف اون؟
چرا دادگاه علنی نیست؟
من به احمدی نژاد رای ندادم اما از حرف های اون خیلی چیزها رو میشه استنبات کرد
و این نوع قلم زدن جوانمردی نیست که دیگران رو متهم کنید
مردم بیشتر از احمدی نژاد طرفداری خواهند کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
یه لحظه فکر کنین چرا هرچه بیشتر علیه احمدی نژاد مطلب می نویسین بیشتر نزد مردم منفور میسین و هیچکس حرف شما رو باور نمی کنه . یه نگاهی به کامنتهاتون بندازین متوجه میشین.
زینال بندری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
زینال خطاب به پالیزدار :
فرزند خلف پدرت نیستی اگر ادعاهایت را ظرف ۴۸ ساعت با مدارک مستند و مستدل منتشر نکنی
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اگر اقاي احمدي نژاد وهمكارانش فاسد بودن ودرمدت هشت سال مدعي العموم كجا بود وحدود پنج سال هم كه از پايان رياست جمهوري ايشان گذشته باز هم قوه قضاييه كجا بود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
احتمالا اون سکه ها مهریشه که گرفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
دیروز واریز شد...کرج چهارشنبه واریز شد.....اگر برای شما واریز نشده که بعید می دانم،احتمالا شنبه واریز شود
اسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
باسلام
الان حدود پنج سالی است که ریاست دولتهای نهم و دهم و اعوان و انصارش جایی رو در دولت و یا قوای دیگر ندارند و همچنین به باور ریس دولت کنونی و ههفکرانش احمدی نژاد هیچ جایگاهی نزد ملت هم نداشته و کلیه قوای نظامی هم از انها رویگردانند پس قوه قضاییه برای دستگیر و مجازاتش تا کنون اقدامی نکرده یا اموالی از انان چرا بازداشت نکرده.ودر پاسخ به انهایکه مدام معترض انند اگه دیگرانی مثل اقای احمدی نژاد معترض بودنند با انها چگونه برحورد میشد باید عرض کنم همانی شد با وجود انهمه خساراتی که در سال ۸۸به بار اوردنند الان اقایان وکیل و وزیر شده اند و یا اینکه تو خانه شان لمیده و خزیده طلبکار نظام شده یا تو خونه های میلیاردی محصور شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
مطمن باشبد اگر دورغ بود تا حالا پدر قاضیزاده را دراورده بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
وحشت از قلع و قمع شدن در سال 1400 از چشماتون داره میزنه بیرون
احمدی نژاد اگر زنده بماند با سی میلیون رای رئیس جمهور بعدیست
و تابناک خبر سی میلیون رای را در خرداد 1400 مخابره خواهد کرد
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
آآقا یا خانم ، بیدار شو صبح شده ، خواب بسه باید بری مدرسه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
يعني شوراي نگهبان تعطيل ميشه اينقدر مطمئن حرف ميزني خيلي باحالي
احمد۶۵
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چرت و پرت نگید رسانه نمیتونه دادگاه علنی بشه اگر راست میگید خب دادگاه علنی تشکیل بدید من اصلا کاری با احمدی نژاد ندارم ولی خب راست میگه خب دادگاه علنی تشکیل بدید از این حرفهای مفت هم نزنید که رسانه میتونه دادگاه علنی باشه برای اون سه نفر دیگه هم که چند سال است حبسند دادگاه علنی تشکیل بدید تمام بشود برود پی کارش اصلا کلا همه مسوولین رو یکجا جمع کنید و یک دادگاه علنی تشکیل بدید ببینیم چی به چی هست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
من که به هیچ کس جز ...اعتماد ندارم بنده خدا هر چی داده بودنش داد به زلزله زده ها..
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چرا در مناظرۀ معروفِ سال 88 که احمدی نژاد آن همه اتهام به این و آن وارد کرد، طرفدارانش نگفتند کسی که اتهام می زند خودش باید صحّتِ آن را ثابت کند، اما اکنون این گونه می گویند؟ البته روشِ قانونی و درست، همین است که اتهام زننده سند و مدرک ارائه کند، و وظیفۀ شخصِ موردِ اتهام نیست که برای بیگناهیِ خود دلیل و مدرک بیاورد و گرنه هر کسی به خودش اجازه می دهد که به دیگری تهمت و اتهام بزند و بگوید حالا بیا ثابت کن که دزد و گناهکار نیستی! اما باز هم سوالم را تکرار می کنم: چرا یاران و حامیانِ احمدی نژاد، آن زمان که او به دیگران اتهام می زد، این اصلِ بدیهی را فراموش کرده بودند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
کاش از دست هردو طرف راحت میشدیم بابا بسه دیگه بزارین یه سری آدم جدید بیان سر کار . نه احمدی نژاد خوبه نه روحانی کاش یه کم میرفتن کنار و آدم جدید و جوان میومد سر کار بسه دیگه بسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
ما در دادگاه کرباسچی دیدیم قاضی گیرداد به یک پرس غذای اضافی که اقای شهردار طهران اضافی سفارش داد و از ایتمهایی بود که جرم اطلاق میشد. سوال؟ مگر موادی که در کتاب قانون مقابل قضات قرار دارد وطبق آن رای صادر میکنند تغییر کرده یا قیمت یکپرس غذا آنموقع قیمتی داشت که اکنون معادل 1000میلیاردد تومان است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
تابناک عزیز
رویه خود را دررسوا کردن اختلاس گران بخصوص عوامل دولت نهم ودهم ادامه دهید خساراتی که این گروه درطول هشت سال به کشور تحمیل کردند تا هشتاد سال دیگر جبران نخواهد شد امیدواریم کسانی هم که از این گروه در طول هشت سال حمایت کردند و دستشان را برای هر کاری باز گذاشتند رسوا شوند
یاحق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
سلام
جناب پالیزدارقبلاهم حرفهای زیادی رابرزبان آورده هروقت به آنهارسیدگی شداین حرفهاش هم بررسی میشه.درکل احمدی نژادبی ربط نگفته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
اونی که تو میگی عباس پالیزدار هست این کاظم پالیزداره مقام مسول درستاد رسیدگی به مفاسد اقتصادی
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
براي بر طرف كردن شك و ترديد مردم چرا انها را به مردم نشان نميدهند ، تا معلوم شود حقيقت اين ماجرا ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
بازم حرف ثابت کنید ما می خواهیم واقعیت را بدانیم
الماسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
من فقط یک شوال دارم آیا آقای پالیزدار از طرف محاکم قضایی حکم تفتیش خانه آقای بقایی را داشته وبه سکه ها وپول نقد دست رسی داشته وانهارا مشاهده کرده است که گفته صحبتهای اقای قاضی پور درست است ما باید بدانیم که اقای پالیزدار این وسط چه وظیفه ای دارد ایا مامور وضابط دادگستری است فقط میخواهم در این مورد روشنگری بشود آقای پالیزدار چطور فهمیده است که پول وسکه طلا در خانه اقای بقایی وجود دارد،،،،،
تابناكي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
تابناك عزيز ، البنه كه انتشار نخواهي داد اما از اعتبار رسانه اي خودت براي كساني كه اعتبارشان تمام شده است خرج مكن. آقا دادگاه شو علني كنيد چه اتفاقي مي افتد؟ الان كه ابنها حرفاشونو توي كانال تلگرام ميزنند و دست به دست ميشه ، اجازه بدهند تا حرفهاي مسئولين محترم قوه قضايه رو هم بشنويم. و اينطور اگر حق با هركسي باشه در بين مردم رو سياه ميشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
دروغ بسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اتهام زدن به این و اون آسونه.
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
در یک کلام درود خدا بر دکتر ویارانش پاکترین دولت دولت احمدنژاد بود
داوود؟!
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
احمدی نژاد این روزها چیزهایی مطرح کرده که به موجب قانون قابل تعقیب کیفری است.

پس چرا به اتهاتی که هر روز به شمامی زند دادگاهی نمی کنید!!!

اصلا شخصی که می گوید و اصراردارد او را دادگاهی کنید چرا نمی کنید؟
ضمنا اقای پالیزدار و قاضی پور احمدی نژاد هر چه باشدایا از یاران صمیمی شما نبود؟؟؟وچقدر خون دل خوردیدتا در انتخابات برنده شود
پس چرا
پس چرا
پس چرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
من در دوران احمدی نژاد در اداره ای کار میکردم که افراد نالایق مدیر بودند و پولها را با ذهن معیوبشان حیف و میل میکردند الان هم همان مدیران در همان اداره مشغولند. پس بحث این و دولت و آن دولت نیست سیستم مدیریت مشکل دارد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
وقتی اینها را بگیری مدرکش هم پیدا میشه فقط باید از کسی نترسی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
احمدی نژاد به خاطر اینکه طرفدار داره بهش را میزنید و گرنه یه سوال احمدی نژاد چند میلیون مسکن مهر ساخت روحانی و دیگر مسئولین الان توانا اسکان جند هزار نفر را در زلزله ندارند یعنی یک درصد احمدی نژاد هم نمیشید
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
ینی چی خب؟؟!!
کسی که اتهام میزنه باید ثابت کنه این خیلی واضحه هستش!
خیلی تحلیل ضعیفی بود!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
کدوم آدمی این همه سکه رو خونش نگه میداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
چرا بقایی از قاضی پور و پالیزدار به خاطر تهمت و افترا شکایت نمی کنه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اگر بخواهیم به حرفهای بالیزدار استناد کنیم برای دیگران که بالیزدار از آنان سخن گفت باید برونده تشکیل داد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
اون عباس پالیزدار بود این کاظم پالیزداره الان هم مسولیت داره
ناشناس
|
Finland
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
آقای بقایی میگه هییت وزیران تصویب کرد 16 میلیارد به دانشگاه ایرانیان بدیم! آیا واقعا در اون هییت وزیران کسی چرات می کرد در برابر دستور آقای احمدی نژاد نه بگه! بعد هم دو تا موسسه دیگه رو گذاشتن در لیست برای لاپوشانی و بعد از اینکه وزارت علوم مجوز دانشگاه رو باطل کرد اینها پول رو پس ندادند! این تخلف بارزی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
چرا دادگاه علنی برگزار نمیشه
یاشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
چرا دادگاه علنی برگزار نمیشه؟
مطمئنا ایشون این همه پول رو تو خونه ش نگه نمی داره! چرا سندشو رو نمیکنن؟؟؟!
اینجاست که میگن یه جای کار میلنگه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
نشد دیگه رسانه دادگاه نیست ،جو ندید ، اسناد کو ؟ اتهام مهم نیست اثبات کنید ، ادعا مهم نیست ،،؟ باید علنی باشه دادگاه ، دوم اینکه طرف وکیل داشته باشه و آزاد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
چاره کار ، برگزاری یک دادگاه عادلانه و آزاد که کاملاً علنی و بصورت پخش مستقیم از رسانه هاست.اینطوری خیلی از حقایق روشن میشه.قطعاً متهم هم حرفی برای گفتن داره...ولی ماشاء الله همه از همدیگر " آتو" دارند..زیاددلخوش نباشید چون چهار سال دیگر، اتهامات و اختلاسهای جدیدتری هم رو می شه ....
کامل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
خواسته اقای بقایی فقط یک کلمه است دادگاه علنی شود
تنها ۵۵
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
بقایی بفرما حالا به پالیزدار جواب بده در دادگاه رسانه!!!! سالهای قبل که پالیزدار مدارک فساد و دزدی و اختلاس بزرگ عده‌ای را رو کرد همین ها شروع به تکذیب و نفی کردند و دادگاه پالیزدار را به زندان انداخت حالا حرفهایش در مورد راست و چپ نیست حتما درسته؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
دوست عزیز بی سواد آن فرد عباس پالیزدار بود نه کاظم پالیزدار.حداقل یک ذره تحقیق می کردی.این آقای کاظم پالیزدار فرد دیگری است. در ضمن جالب است که همین سایت تابناک سابقا ادعا کرده بود اگر خبری مستند نباشد آن را انتشار نمی دهد ظاهرا برای دوستان این اتهام کاملا تایید شده است و حکم نیز گرفته اند.
Mohsen
|
Australia
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
واقعا که این دارو دسته آقای احمدی نژاد خجالت نمیکشن؟ ۸ سال مملکت دستشون بود و نزدیک بود مملکت رو نابود کنن ، الحق که مردم اینان رو تو سال ۸۸ خوب شناخته بودن ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
طرفداران دولت پاکدست مدعی یند .قاضی پور و پالیزدار دروغ می گویند . در روزنامه بهار پاسخگو باشند . و در دادگاه از نامبردگان برای افترا و نشر اکاذیب شکایت کنند . دولت پاکدست با فروش زمین های فرودگاه قشم و گم شدن دکل های نفتی و.................فروش نفت بشکه ای بالای صد دلار ثابت کرده که خیلی پاکدسته!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
سلام.
از تابناک برای انتشار نظرات مخالف در کامنت ها کمال تشکر رو دارم.
اگر اتهامات آقای بقایی صرفا مالی است چرا دادگاه را علنی برگزار نمی کنید؟!
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
زنده باد دكتر احمدي نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
مشخص است که این سایت یک طرفه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
به خدا احمدی نژاد مردی ازمردان بزرگ است،یاور مظلومان،شجاع ،نترس،ولایتمدار،حیف ازاین مرد نباشه که بخواهیم تخریبش کنیم
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
دوستان احمدی نژاد چه خوب چه بد ولی فراموش نکنید ما با نوع برخورد درست یا غلطمون در این پرونده به دستگاه قضا این پالس رو میفرستیم که این نوع محاکمه رو میپسندیم یا نه
فردای روزی اگر خومان خدایی ناخواسته درگیر چنین شرایطی در دادگاه شدیم نباید گله کنیم که چرا و چگونه!

شخصا بخاطر پیچیدگی کار خواسته ام این است که دادگاه علنی باشد تا همه ی ما از چند و چون محاکمه و دفاعیات متهم مطلع باشیم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم روز بیمه علی اصغر پیوندی گاز مرکاپتان علی کریمی افسریه تهران معافیت مالیاتی هنرمندان فسخ قرارداد مارک ویلموتس