بازدید 5255
گزارش

پشت پرده اردوی پرسپولیس در عمان/ وقتی پدر مسئول باشگاه به سفر می‌رود!

این که وزارت ورزش به عنوان مالک باشگاه به این گونه ریخت و پاش‌های مدیران پرسپولیس نظارت نکرده نکته حائز اهمیتی است اما سوالی که ایجاد می‌شود این است که چرا نهادهای نظارتی و حراست وزارت ورزش اجازه این سفرها را داده اند؟
کد خبر: ۷۴۸۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴ 20 November 2017
حواشی اردوهای پرسپولیس در خارج از کشور تمامی ندارد، به طوری که این تیم در آخرین اردوی که برای بازی برابر الهلال در عمان برگزار شد، ۶۰نفر از جمله پدر یکی از مسوولان باشگاه را به این سفر برد.

به‌ گزارش ‌تابناک ورزشی، از زمان حضور علی اکبر طاهری بر مسند مدیریت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با حواشی و اتفاقات زیادی علی الخصوص در برگزاری اردوهای مختلف مواجه بوده است. البته حواشی اردوها فقط مربوط به خوشگذرانی بازیکنان نشده، چرا که در بیشتر مواقع، سفر همراهان زیاد نیز بر این حواشی افزوده است.

پرسپولیس در آخرین سفر خارجی‌اش که به کشور عمان، جهت دیدار برابر الهلال عربستان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشت، ۶۰نفر را به مسقط برد که یکی از این افراد پدر یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس بوده است! در این سفر هم‌چنین ۱۰ نفر با هزینه پرسپولیس برای بلیت فروشی به عمان برده شدند اما جالب است که بدانید در نهایت فقط ۲۰ بلیت از سوی پرسپولیس به عنوان میزبان این دیدار به فروش رسیده است.
نکته جالب دیگر این سفر این بوده که بین افراد اعزامی به مسقط، خانمی به نام «ن – ل» و آقایی به نام «ع – س» حضور داشته‌اند که این دو نفر در هتل محل اقامت تیم سکونت داده شده‌اند. البته ناگفته نماند که در اتفاقی کم‌سابقه در طول دوره مدیریت طاهری در پرسپولیس، این باشگاه برای نخستین بار ۴خبرنگار را هم با هزینه پرسپولیس به اردوی عمان برد تا در جمع ۶۰ فرد حاضر در این سفر، رسانه‌ها نیز نماینده داشته باشند.

این که وزارت ورزش و جوانان به عنوان مالک باشگاه به این گونه ریخت و پاش‌های مدیران باشگاه پرسپولیس نظارت نکرده نکته حائز اهمیتی است اما در این بین سوالی که ایجاد می‌شود این است که چرا نهادهای نظارتی و حراست وزارت ورزش و البته هیات مدیره باشگاه اجازه سفر افراد مختلف را با تیم به کشورهای مختلف می دادند. در باشگاهی که تمام بودجه آن از طریق بیت المال تامین می‌شود آیا بهتر نیست نظارت بیشتری روی سفرها و البته همراهان این سفرها انجام شود؟
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم