بازدید 4497

عراق سهمیه خود درلیگ قهرمانان را از دست داد!

کد خبر: ۷۴۸۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴ 17 November 2017
عراق سهمیه خود را در لیگ قهرمانان آسیا پس از آنکه با تلاش به دست آورده بود ولی با سهل انگاری فدراسیون فوتبال این کشور از دست داد.

به گزارش تابناک ورزشی، روزنامه «فوتبال» عراق از منابع آگاه خبر داد که شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیداری که با مسئولان ورزش عراق داشته است خبر شوکه کننده ای را به آنها داده است.
این خبر شوکه کننده حذف دوباره سهمیه یک + نصف عراق است و دو تیم الزوراء و نیرو هوایی که ماه گذشته مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از سوی کمیته برگزاری مسابقات بعد از چندین سال کسب کرده بودند، محروم شدند. AFC دلیل محرومیت عراق را جواب ندادن فدراسیون عراق به نامه ها و مکاتبات کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد.

البته این خبر برای باشگاه های ایران خوشحال کننده است زیرا سهمیه ایران در فصل گذشته نیز 2+2 بود ولی با محرومیت عراق از حضور در این مسابقات، نصف سهمیه این کشور به ایران داده شد تا سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 3+یک بماند. با توجه به قرار گرفتن رده باشگاهی ایران در رده هفتم اگر در رده بندی جدید AFC جایگاه ایران  تغییر نکند مثل سال گذشته سهمیه عراق به ایران داده می شود و در فصل 2017-2018 لیگ قهرمانان آسیا ایران با سهمیه 3+یک حضور خواهد یافت.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم