بازدید 3341
فتاح اعلام کرد

بازسازی ۳ هزار مسکن زلزله زدگان توسط کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام اعلام کرد این کمیته، مسکن آسیب‌دیده سه هزار خانوار مددجو استان کرمانشاه را بازسازی می‌کند.
کد خبر: ۷۴۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹ 15 November 2017
رئیس کمیته امداد امام اعلام کرد این کمیته، مسکن آسیب‌دیده سه هزار خانوار مددجو استان کرمانشاه را بازسازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از  سایت خبری کمیته امداد، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با اعلام اینکه 20 هزار خانوار در شش شهرستان زلزله‌زده غرب کشور تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند گفت: از این تعداد مسکن سه هزار خانوار مددجو، آسیب‌دیده است که کمیته امداد ساخت و بازسازی مسکن آن‌ها را انجام خواهد داد.

وی با اعلام اینکه برای تسکین افراد آسیب‌دیده مستمری آبان ماه مددجویان سه برابر ماه‌های گذشته پرداخت می‌شود افزود: این تصمیم با توجه به متفاوت بودن نیاز هر خانوار در وضعیت کنونی گرفته شد.

فتاح با اشاره به اینکه منازل و لوازم‌خانگی تمام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دارای بیمه حوادث است افزود: همچنین شرکت بیمه طرف قرارداد به خانواده هر فرد فوت‌شده 20 میلیون تومان دیه پرداخت می‌کند.

رئیس کمیته امداد از ارسال 100 کامیون حامل کمک‌های مردمی شامل مواد غذایی و پتو به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد و گفت: امیدواریم توزیع این کمک‌ها میان زلزله‌زدگان تا پیش از شروع بارندگی‌های انجام شود.

وی بابیان اینکه دولت وعده داده است خسارت وارده شده به همه افراد آسیب‌دیده را پرداخت کند اعلام کرد: چنانچه سرپرست خانوار در این حادثه فوت یا ناتوان شده باشد فرزندان آن با کمک مردم نیکوکار کشور تحت حمایت کمیته امداد قرار خواهند گرفت.


به گزارش تسنیم هم‌وطنان نیکوکار می‌توانند از طریق سایت کمیته امداد و یا شماره‌گیری #99*8877* کمک‌های نقدی خود را برای کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه واریز کنند.

علاوه بر شماره حساب خاص 9999 ( و شماره کارت 6037991899938991) کمیته امداد امام (ره) نزد بانک ملی، شماره حساب‌های اعلام‌شده از سوی دفاتر استانی کمیته امداد برای واریز کمک‌های نقدی نیز فعال شده است.

ایرانیان خارج کشور هم می توانند از طریق شماره‌حساب ارزی دلاری 20526333 و ارزی یورویی 20526222 نزد بانک ملی کمک های نقدی خود را واریز کنند.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم