«یک بام و دو هوا»ی وزارت ورزش و جوانان؛
نه حضور در نشستی که رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل حضور داشته، نه گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی با حضور نماینده اسرائیل، نه نتایج ضعیف تکواندو و نه انتقاد نمادهای تکواندو ایران، باعث نمی‌شود، رئیس یک فدراسیون پس از این دوره طولانی کنار گذاشته شود!
کد خبر: ۷۲۰۳۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰ 10 August 2017
کنار گذاشتن مسعود شجاعی و احسان حاج صفی از تیم ملی، این پرسش را پیش آورده که اگر حضور در رویدادی یا نشستی که یک صهیونیست در آن حضور دارد، با عواقبی همراه است، چرا رئیس فدراسیون تکواندو با این کارنامه سیاه در المپیک و مسابقات قهرمانی جهان و با وجود حضور در جلسه‌ای که نماینده رژیم صهیونیستی نیز حضور داشت، برکنار نشده و مصونیت یافته است؟!
 
به گزارش «تابناک»؛ تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از حضور دو ملی پوش ایرانی یعنی احسان حاج صفی و مسعود شجاعی بهره می برد در دیدار پلی آف لیگ اروپا برابر نماینده رژیم اشغالگر شکست خورد. شجاعی و حاج صفی که در دیدار رفت شرکت نکرده بودند، در دیدار برگشت در یونان مقابل تیم حریف شرکت کردند و دستبند ایران بستند. آنها بعداً از این حرکت گفتند تنها به تعهدشان به باشگاه‌ خود عمل کرده‌اند و قصد دیگری نداشتند. با این حال، این دفاعیه و حمایت شماری از بازیکنان کنونی و سابق تیم ملی فوتبال، کمکی به بخشش آنها نکرد.
 
محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ایران امروز تأکید کرد: «این دو بازیکن قرارداد مالی با یک باشگاهی دارند که پول بگیرند و برای آن باشگاه بازی کنند؛ اما اینکه بروند با نماینده رژیم منفوری که تمام گرفتاری های منطقه ناشی از اقدامات آن است، بازی کنند و بی تفاوت نسبت به همه این فشارها و همه جنایاتی که اسرائیلی ها انجام می دهند، به میدان بروند، این وضعیت برای مردم ایران قابل تحمل نیست. با این شرایط، طبیعی است که فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی آن تصمیم جدی درباره آینده این دو بازیکن فوتبال بگیرد؛ اما در حال حاضر قطعا مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به تیم ملی فوتبال ایران دعوت نخواهند شد، زیرا آنها خط قرمزها را زیر پای گذاشتند.»
 
البته طبیعتاً انتظار نمی‌رفت وزارت ورزش و جوانان در امور فدراسیون فوتبال دخالت کند، چون شاید این دخالت داورزنی بهانه‌ای برای مخالفان ایران جهت در نظر گرفتن محرومیت‌هایی برای فوتبال ایران شود؛ بنابراین، تصور می‌شد اگر قرار است مجازاتی در نظر گرفته شود، راسا توسط فدراسیون فوتبال اعلام شود و در این زمینه شاهد دخالت معاون وزارت ورزش نباشیم.
 
با این حال طبیعی است تصمیمی که این دو بازیکن گرفته‌اند و با دستبند پرچم ایران در این بازی حاضر شده‌اند، تبعاتی برای این دو بازیکن داشته باشند. این دو بازیکن مخیر بودند بین تبعات حرفه‌ای بازی نکردن مقابل تیم باشگاهی رژیم صهیونیستی و تبعات داخلی بازی کردن در چنین رویدادی، یکی را انتخاب کنند و آنها دومی را انتخاب کردند.

 
 
در این شرایط اما پرسش دیگری نیز مطرح است و آن اینکه، اگر یک بازیکن در یک رویداد جمعی ـ و نه یک رویداد انفرادی و نفر به نفر مثل جودو، که اسرائیلی‌ها نیز حضور دارند ـ شرکت کند و مشمول برخورد شود، باید این برخورد را محدود به رینگ، تاتامی، شیاپ چانگ و زمین چمن کرد یا این رویکرد کاملاً عام و بدون محدودیت زمانی و مکانی است؟!
 
اگر بپذیریم چنین رویکردی عمومیت دارد و صرفاً با ورزشکاران برخورد نمی‌شود، باید پرسید چرا این برخورد شامل حال سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو نشده است؟! در سال 1388 همزمان با مسابقات قهرمانی جهان پومسه که به میزبانی مصر برگزار شد، اجلاس فدراسیون جهانی تکواندو نیز در سرزمین اهرام ثلاثه انجام گرفت که این اجلاس حواشی خاص خود را داشت. در این نشست، رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل به عنوان یکی از سران این رژیم نامشروع و بر حسب اتفاق، رئیس فدراسیون تکواندو ایران هم در این اجلاس به عنوان عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو حضور داشتند؛ اما این تمام ماجرا نبود.
 
با پایان این مسابقات، هیچ اشاره ای به حضور ایران در اجلاسی که نماینده اسرائیل نیز با فاصله کم از رئیس فدراسیون تکواندو ایران حضور داشت، نشد و تنها خبری کوتاه در این زمینه اعلام گردید ـ پس از مدتی که تصاویر حضور پولادگر در این اجلاس منتشر و واقعیت‏های بیشتری مشخص شد ـ انتشار عکسی است که به ظاهر مقابل هتل میزبان ایشان در مصر به حالت یادگاری گرفته شده و در آن علاوه بر چند رئیس فدراسیون، رئیس فدراسیون تکواندو ایران و اسرائیل نیز حضور دارند.
 
تابناک با مراجعه به این سایت علاوه بر این تصاویر، به تصاویر نشست‏‌های دیگری که هر دو رئیس فدراسیون ایران و اسرائیل در آنها حضور دارند، برخورد که در نوع خود قابل تأمل بود اما اندکی بعد و یکباره ـ به جز یک تصویر ـ تصاویر رئیس فدراسیون تکواندو ایران ـ که در سایت فدراسیون تکواندو اسرائیل موجود بود ـ حذف شد تا تابناک پیگیر این ماجرای مشکوک شود! همان زمان پرسیده شد که چرا چنین اتفاقی افتاد، ولی شاهد برخوردی با رئیس فدراسیون تکواندو نبودیم! چرا؟!
 
اگر پولادگر یک ورزشکار نظیر حاج صفی و شجاعی بود نیز با چنین برخوردی مواجه می‌شد یا اساساً شرکت در نشست هایی که نماینده اسرائیل باشد، مشمول این قوانین نمی‌شود و آزاد است؟! انتظار می‌رفت با روی کار آمدن دولت روحانی، شاهد رسیدگی به این ماجرا باشیم اما باز هم اتفاقی نیفتاد. حتی نتایج ضعیف تکواندو ایران در المپیک و مسابقات قهرمانی جهان نیز دوران مدیریت پولادگر در فدراسیون تکواندو را به پایان نرساند و رئیس فدراسیون تکواندو که از سال 1379 رئیس فدراسیون است، تاکنون رئیس این فدراسیون است.
 
در شرایطی که انتظاری جز قهرمانی و نایب قهرمان ایران در مسابقات قهرمانی جهان نمی‌رفته و سرمایه گذاری بسیار کلانی در تکواندو شده، داورزنی تأکید کرده بود «تغییرات کمکی به تکواندو نمی‌کند» و درباره شکست تکواندو در مسابقات قهرمانی جهان نیز گفته بود:  «...سومی جهان در بزرگسالان هم نتیجه مطلوبی است.»
 
بهزاد خداداد قهرمان تکواندو جهان که پولادگر از او شکایت کرده، چندی پیش ضمن اشاره به نتایج ضعیف تیم ملی تکواندو در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: «دوران حکومت پولادگر به سر رسیده است. او با هیچ منتقدی مشورت نمی‌کند و حرف ما را قبول ندارد. وقتی رئیس یک فدراسیون قهرمان این رشته را به خاطر انتقاد به دادگاه می‌کشد باید فاتحه تکواندو را خواند. مسئولان فدراسیون تکواندو نه تنها بعد از المپیک و جام جهانی بازخواست نشدند، بلکه از سوی وزیر ورزش به آنها تبریک هم گفته می‌شود. رفاقت وزیر ورزش و داورزنی با پولادگر تکواندو را نابود می‌کند.»
 
این قهرمان تکواندو جهان افزوده بود: «در جایی خواندم که داورزنی گفته بود تکواندو نیاز به تغییر ندارد. بهتر است جناب داورزنی در خصوص والیبال نظر بدهد یا در خصوص اینکه رستوران و سالن بدنسازی خانه تکواندو به چه کسی سپرده شده توضیحاتی ارائه کند!»

هادی ساعی نیز درباره اوضاع بحرانی تکواندو و علت این نتایج گفته بود: «مهدی خدابخشی نفر اول رنکینگ دنیا بود و حالا خانه نشین شده است. او به گراند پریکس دعوت می‌شود اما او را نمی‌برند و می گویند دوره بعدی نیز تو را نخواهیم برد، به همین راحتی نفر اول دنیا می شود نفر پنجم و پس از مدتی نیز به نفر دهم سقوط می کند. نمونه دیگر آن که بسیاری از این نمونه‌ها است بهنام اسبقی است.
 
او به مسابقات مختلف دعوت شده اما او را نمی‌برند. اینها خیانت‌هایی است که به تکواندو می‌شود. وقتی جوانی در رنکینگ یک دنیاست و خانه نشین می‌شود این خیانت است. به هر حال یک جوان حرفی زده و نباید تاوان آن را کشورمان بدهد. محمد باقری معتمد، نایب قهرمان المپیک را خانه نشین کردیم چون او می‌خواست در مجمع دوره قبل به هادی ساعی رأی بدهد، در مجمعی که من حضور نداشتم، اینها غرض ورزی شخصی است. وقتی اسم هادی ساعی را از کمیته ورزشکاران حذف می‌کنند، اینها خیانت و لطمه زدن به کشور عزیزمان ایران است.»
 
همه اینها را کنارِ مهاجرت رضا مهماندوست و شماری از تکواندوکاران برجسته ایران به آذربایجان ـ که برای آذربایجان مدال گرفتند ـ بگذارید. نه حضور در نشستی که رئیس فدراسیون تکواندو اسرائیل حضور داشته، نه گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی با حضور نماینده اسرائیل، نه نتایج ضعیف تکواندو و نه انتقاد نمادهای تکواندو ایران، باعث نمی‌شود رئیس یک فدراسیون پس از این دوره طولانی کنار گذاشته شود!
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۳۴
انتشار یافته: ۵۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
خیلی ها همچون داورزنی و امثالهم ترقی جایگاه خود با تخریب دیگران به دست می اورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
عدالت کجاست؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
تابناک بعضی وقتا چیزایی میگی که هیچ سایت وخبرگزاری جرات گفتنش رونداره
بهت انتقاد دارم ولی بعضی وقتا انصافا حرف حق میزنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
اولا اون موقع تلگرام نبود که قضیه فراگیر بشه ثانیا ایشون آقای پولادگر هستند جاشون خوب گرمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
بند پ را شما فراموش کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
حیف از این مزرعه که آب برده است
چشم دهقان جگر سوخته را خواب برده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
مگر تابحال نمیگفتن ورزشکاران ایرانی خودشون با حریف اسراییلی مسابقه نمیدن؟ِمعلوم شد که قضیه فقط خواست ورزشکاران نیست.واگر ورزشکاری رعایت نکنه به سرنوشت دو فوتبالیست دچار میشه(:
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
این چه مسخره بازی است.قانو باید برای همه یکسان باشد.اگر قرار باشد قانون برای دو بازیکن فوتبال باشد و برای فلان مقام ورزشی این دیگر قانون نیست.همه باید به قانون احترام بگذارند.دین مبین اسلام کلا به قانون تاکید کرده است بنابراین بی توجهی به قانون یعنی بی توجهی به دستورات دین اسلام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
در ایران قانون برای همه یکسان نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
بابا برید به مشکلات مملکت برسید
برید جلوی اختلاص های میلیاردی رو بگیرید.
دو تا فوتبالیست تو یک بازی که نماینده ایران هم نبودند با اسرائیل بازی کردن حالا که چی مثلا اینقدر شلوغش میکنید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
تازمانی که پولادگر رییس فدراسیون است وضع تکواندو همین است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
ضعیف کشی !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
برای اینکه اینجا ایران است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
به اینا میگن آقازاده
زورت نمیرسه بهشون
زور نزن
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
جلوی تخریب زندگی جوانان شایسته کشور توسط مدیرانی که فقط شعار دادن بردند را بگیرید، آقای داورزنی کاسه از آش داغ‌تر شده و به قیمت تخریب این جوانان دنبال مطرح کردن خودش هست
بهروز
|
United States
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
اون حرکت آقای رییس فدراسیوناشتباه بود و هست. اما با این مقدمه و این تیتر سخیف زشتی کار حاج صفی و شجاعی را پاک نکنید. این دو بازیکن بخاطر پول همه چیز را زبر پا گذاشتند. مساله فلسطین به کنار، نمی دانند رژیم صهیونیستی چخ دسیسه هایی را برای ایران و نابودی کشور عزیزمان کشیده و عمل می کند.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
.نرفتن انها به اسرائیل قابل تقدیر است . سفر اتباع ایرانی به اسرائیل از نظر قانون منع شده است.مانند سفر برخی اتباع کشورهای خارجی به کوبا ویا..... شرکت انها در مسابقه تیم یونانی با تیمی اسرائیلی در اتن دلایل مقبولی داشت که یکی از انها عدم موجود بودن قانون وابلاغ به بازیکنان ایرانی حاضر در باشگاههای خارجی در زمان عقد قرار دا است.انها بعنوان عضوی از تیم یونانی شرکت کرده بودند نه ایرانی .اشتباه انها بستن دستبند پر چم ایران بود. ممکن است این عمل از علاقمندی به ایران بوده باشد ولی برخلاف علاقه اغلب مردم وجامعه ورزشی ومدیریت ورزش وسیاسی ایران بود.وزارت ورزش و فدراسیون ومسئولان میتواند این بار را بعلت عدم ابلاغ صرفنظر کند و مراتب را به باشگاههای ایرانی در این مورد در مورد نقل وانتقال خارجی و نحوه حضور بازیکنان با تیم های عدم مقبول عنوان نمایند.
na
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
تابی جون قانونی نیست سلیقه ای است نه اینجا همه جا این مملکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
همین اقایی که میگی عملکرد سیاه تا همین چند سال پیش فدارسیونش جز مدال اورترین رشته های المپیکی ایران بوده
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
افرين عالي بود ، با توجه به اينكه دو فوتباليست ايراني تيّم يوناني نماينده ايران نبودند بلكه نماينده تيّم يوناني ي بودند كه با انها قرار داد داشتند انگار برخي از مسولان ورزشي ما از قراردادهاي باشگاهي در جهان اطلاع ندارند
و به منافع ايران هم توجه ندارند فقط غوغاي بپا ميكنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
کار دو بازیکن بر خلاف ارمانهای انقلاب است،حالا تابناک دنبال چیست ، الله اعلم.گیرم یک بام و دو هوا باشد،چه ربطی به کلیت موضوع دارد؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
چرا این مطالب را قبل از جریان بازیکنان فوتبال مطرح نکردید شاید تکواندوی ایران را نجات میدادید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
من نمیدونم چرا واقعا! ایمن افراد که به اسم ایران در این مسابقه شرکت نکردند یک تیم یونانی بوده اخه چه ربطی داره مجروم بشن!!!!!
یعنی استاد بحران ایجاد کردنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
بهتر نیس از مردم زای گیری شود؟
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
درود بر شرفت تابناک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
حتما ایشون اشنا داشتند.................
arad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
سلام...من با محرومیت ورزشکاران فعلا کاری ندارم اماچرا به کسانی که با ورزشکاران اسراییلی روبرو نمی شوند پاداش و تقدیر و..عنوان پهلوان و..می دهند؟؟؛؟!! کار اجباری که عواقب تنبیهی دارد دیگر پاداش ندارد
ناشناس
|
Spain
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
به نظر من مرگ بر اسراییل، ولی این راهش نسیت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
واقعا متاسفام که ایشون فدراسیون تکواندو رو ملک خصوصی خود می دانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
افتاده روتکواندوولکنم نیست که نیست
باباعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
واقعا شما نمیدونید .؟ از دانش آموزآ دبستانی هم بپرسید میدانند
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
پشتم گرمه عمو یادگار
نادر آبادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
از نادر موضوعاتی است که تابناک تقریبا واقع بینانه حرف زده دراین مملکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
احسنت به تو تابناک.
ژن معیوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
خُب ایشون از نژاد ژن برتر هستند و با بقیه فرق میکنن!!!
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
تمام این گزارش جهت دار فقط برای سرپوش گذاشتن روی ... کاری احسان حاج صفی و شجاعی است .
اولا" که چرا بعد از اینهمه سال گزارش تهیه کردید و یادتون اومد ؟! دوم : بنظر شما مسابقه دادن مقابل تیم رسمی اسرائیلی (باشگاه اسرائیلی) قابل مقایسه است با اینکه فرضا" یک رئیس فدراسیون در یک عکسی بوده است که در آن عکس نماینده فدراسیون اسرائیل هم حضور داشته ؟!!مطمئنید که رئیس فدراسیون ایرانی اطلاع داشته از حضور فدراسیون اسرائیلی ؟ چرا آدرس غلط میدی تابناک ؟ خودتو زدی به گیجی یا واقعا" گیجی ؟
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
مشكل شما اينه كه نمي دوني وقتي يك جلسه آن هم در آن سطح برگزار مي شود ميهمان ها از قبل معرفي مي شوند و همه مي دانند كه چه كساني در آن جمع حضور دارند ، البته بنده هيچ اعتراضي به حضور آقاي پولادگر در آن جلسه ندارم زيرا اعتقاد دارم ورزش از سياست بايد جدا باشد ، فقط مطلب را جهت اطلاع شما درج نمودم، يك بوم و دوخوا بودن مشكل مملكت ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
آفرین تابناک یه بار حرف حق زدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
اگه اینطوریه پس باید رییس جمهور رو هم برکنار کنند چون در سازمان ملل در جلسه ای مینشیند که نماینده اسراییل هم هست...
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
مثل اينكه شما توجيه نيستي كه حضرتش رييس مادام العمر فدراسيون هستن !!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
جناب پولادگر فردی انقلابی است و از او عکس هایی با در دست داشتن قران منتشر شده است. ایا این دلیل کافی نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
تحلیل جالیی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
امیدوارم هرچه سریع تر فدراسیون جهانی پاسخ زشت وزارت ورزش را قاطعانه بدهند ما تا کی باید تاوان ملت فلسطین رو بدیم همین کارها رو میکنید ورزشکاران مدال اور و قهرمان ما جذب کشور های همسایه و فرار مغزها شدیم شرم اور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
چون از فساد خودیها ودولتمردان اطلاع داردوممکن است افشاگری کندمثل احمدی نژاد
ناشناس
|
China
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
شماهم ديگه شور شو در آوردين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
ايشان احتمالا يك چيزهايي مي دانند كه اگر كنار گذاشته شوند بر ملا خواهند كرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
باز هم رابطه و رانت !!!!
دیگه این مسئله در ایران عادی و معمولی شده است ..............
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
از دهن مردم ایران صحبت نکنید
نظر ماها مشخصه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
پس لطفا ویقتی یک ملی پوش میره تابعیت کشوری دیگه رو میگیره متهم به خیانت و ... نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
تفاوت ما با بقیه دنیا تو همین موارد است.اینجا قانون برای ماست نه اونا؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
آسوده بخوابید که زیرآب زده شد!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
آقای داورزنی با چ حقی آز طرف تمام مردم ایرانی حرف میزنی چراکه این خواسته ایرانیها نیست با قول فوتبالیست پیروزی الهی اسراییل نابود بشه تازه بچه های ما آز سرناچار نرن باهاش روبرو بشن بعد هم مجازات بشن
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نامه آملی به یزدی سالار آقاخان آیت الله یزدی صادق لاریجانی لیگ نوزدهم نفتکش گریس ۱ حماسه پاوه ولی الله سیف حوزه های انتخابیه زنجان عید غدیر