1669بازدید
عضو شورای فنی و سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهارات متنقاضی را نسبت به انتخاب سعید عبدولی عنوان کرد.
کد خبر: ۷۱۷۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ 02 August 2017
پس از این که سعید عبدولی جهت حضور در رقابت‌های جهانی کشتی انتخاب شد بهرام مشتاقی، عضو شورای فنی کشتی فرنگی و علی اشکانی در مصاحبه‌هایی واکنش‌های متفاوت و البته متناقضی را نسبت به این مسئله اعلام کردند.

به گزارش تابناک ورزشی، مشتاقی عنوان کرده که اعضای شورای فنی از انتخابی عبدولی ناراضی هستند و آمادگی این کشتی‌گیر برای این مسابقات در حد المپیک نیست. درباره صحبت‌های مشتاقی می‌توان به این نکته بسنده کرد که مسئولیت لیست اعلام شده در وهله اول با شورای فنی است و هیچ کدام از اعضای این شورا نمی توانند از خودشان سلب مسئولیت کنند. شاید مشتاقی با این اظهار نظر تلاش کرده در صورت ناکامی احتمالی عبدولی در پاریس، خودش و سایر اعضای شورای فنی را در انتخاب این کشتی‌گیر بی‌تقصیر نشان دهد.

در طرف دیگر علی اشکانی هم با اشاره به این که ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی مورد رضایت همه است عنوان کرده که مسابقات انتخابی قانونمند و اصولی بوده و تمام کشتی‌گیران حاضر در اردو از لیست اعلام شده رضایت دارند و تمام ملی‌پوشان بر اساس شایسته‌سالاری انتخاب شده‌اند.

بدون شک کشتی‌گیرانی که توانستند صاحب دوبنده تیم ملی شوند از لیست اعلام شده رضایت داشته باشند مسئله تعجب‌آوری نیست و مشخص است که از حضورشان در تیم ملی ناراضی نیستند. ضمن این که اگر مبنای انتخاب کشتی‌گیران شایسته سالاری است پس چگونه مشتاقی نسبت به انتخاب عبدولی ابراز نگرانی می‌کند؟

به نظر می‌رسد حاشیه‌های مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی همچنان ادامه خواهد داشت، حاشیه‌‌هایی که بیشتر پیرامون انتخاب عبدولی ایجاد شده و به نظر می‌رسد در صورتی که عبدولی نتواند انتظارات را برآورده کند این حاشیه‌ها می‌تواند به یک چالش بزرگ برای شورای فنی تبدیل شود.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار