بازدید 6199
۴

یاوه‌گویی‌های جدید وزیر دفاع آمریکا علیه ایران

کد خبر: ۷۱۱۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۰ 11 July 2017
وزیر دفاع آمریکا در ادامه ادعاهای خصمانه مقامات این کشور علیه ایران گفت که شرط برقراری رابوطه مداوم و مثبت ایران و آمریکا، تغییر نظام ایران است.
 
به گزارش ایسنا به نقل از دیلی کالر، جیمز متیس در ادعاهایی خصمانه علیه ایران گفت: بهبود روابط میان ایران و آمریکا بسیار دشوار خواهد بود و هرگونه تغییر موضع برابر ایران بسیار دشوار است چراکه این کشور دموکراسی واقعی ندارد.
 
او در ادامه مدعی شد که وقتی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا را برعهده داشته، ایران با بزرگ‌ترین مشکل‌ها روبه‌رو شده است.
وزیر دفاع آمریکا گفت: همه مقامات خاورمیانه از تل‌آویو تا مصر به من گفتند که ایران یک مشکل بزرگ است.
 
او همچنین با طرح ادعاهایی خصمانه مبنی بر دخالت ایران در بحران سوریه و یمن، ایران را بزرگ‌ترین عامل برهم‌زننده ثبات در منطقه دانست.
 
به گزارش ایسنا، پیش‌تر نیز رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا به تبعیت از سیاست‌های خصمانه و دیرینه ایالات متحده علیه ایران، خواستار تغییر نظام کشورمان شده بود.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۴
اره .چون جلوی تجزیه شدن کشورهها را بنه نفع رژیم صهیونستی وامریکا گرفته ووچون مردم دنیا را روشن کرده جلوی ظلم بیاستند ...چوننمونه ان درالمان دیرزو در نشست کشورهای 20 .......درود بر ایران بزرگ .....پرچم دار صلح . دوستی وواستقامت ووظلم ستیزی
مرگ بر آمریکای ظالم و مستکبر
این پیروزی اسلام ( عراق و... ) مبارک باشه . بدجوری این خبیثان وشیطان پرستان رو عصبانی کرده که این خود یک پیروزی هست و دچار نخوت وغفلت واختلاف نشین که با اتحاد شما هیچ غلطی نمیتونن بکنن و همیشه با بالا بردن پرچم اسلام ناب رسول الله موفق باشین
آخه از اون سر دنیا اومدی تو منطقه ما اونوقت ما برهم زننده منطقه ایم ؟؟؟
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه